Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499784/7 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (56/29
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

pimpusek



Tagság: 2008-11-29 00:34:28
Tagszám: #66102
Hozzászólások: 1216
20684. Elküldve: 2011-02-16 14:15:48,

MinDigTv

[38476.]

Ezek azok a típusú emberek, akik a műszaki munkatársakat szükséges rossznak vélik, s úgy is kezelik őket. (Ilyenek vannak ám nagyobb televízióknál is.)
Pedig, csak meg kellett volna kérdezni egy szakembert. Ja, ahhoz le kell "ereszkedni" hozzájuk...
[előzmény: (20683) Samott, 2011-02-16 13:48:42]
Kiváló dolgozó
pimpusek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Samott



Tagság: 2008-07-07 14:58:11
Tagszám: #61229
Hozzászólások: 1089
20683. Elküldve: 2011-02-16 13:48:42,

MinDigTv

[38477.]

Mindegy, hogy melyik csatornarol es hogy melyik kabelszolgatatorol van szo. A felhaborito az, hogy itt az atlag forumozo jobban tisztaban van a tenyekkel, mint egy felelos donteshozo vagy annak a tanacsado kore. Arra gondolni se merek, hogy szandekosan csusztat, szerintem csak sotet a szerencsetlen mint az ejszaka.
[válaszok erre: #20684] [előzmény: (20682) belinea, 2011-02-16 13:42:24]
Kiváló dolgozó
Samott adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


belinea



Tagság: 2003-05-16 18:24:20
Tagszám: #4212
Hozzászólások: 956
20682. Elküldve: 2011-02-16 13:42:24,

MinDigTv

[38478.]

"...hazánk egyetlen pártatlan közéleti-gazdasági csatornája” Ha a pártatlant szót kivesszük, a nyilatkozat ezen része legalább igaz.
[válaszok erre: #20683] [előzmény: (20681) Samott, 2011-02-16 13:23:37]
Törzstag
belinea adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Samott



Tagság: 2008-07-07 14:58:11
Tagszám: #61229
Hozzászólások: 1089
20681. Elküldve: 2011-02-16 13:23:37,

MinDigTv

[38479.]

Ide, mert itt szoktunk a digitalis atallasrol eszmet cserelni.

"Bedő István elmondása szerint a kábelszolgáltató azzal indokolta a döntést, hogy kiürítik az analóg műsorsávot, és a digitális kínálatot kezdik el feltölteni. A vezérigazgató azonban nem érti a nagy sietséget, Magyarországon a digitális átállás határidejét 2014. december 31-re halasztották úgy, hogy arra a feltételek megteremtése után, a legjobb esetben is csak jövő év végén kerülhet sor."

http://www.magyarhirlap.hu/hatter/a_upc_magyarorszag_echo_tvt_sujto_dontese.html

Elkeserito a helyzet, ha egy televizio vezerigazgatoja is ennyire sotet, ennyire nincs tisztaban a digitalis atallassal. Kepes osszekeverni egy kabelteves tarsasag belso donteset a magyar foldfelszini analog sugarzas lekapcsolasaval. Es nincs senki az egesz televizional, aki kepes lenne neki elmagyarazni, hogy mekkora marhasaggal egeti magat a (nagy) nyilvanossag elott? Szomoru. :(
[válaszok erre: #20682]
Kiváló dolgozó
Samott adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
20680. Elküldve: 2011-02-16 13:05:15,

MinDigTv

[38480.]

Nekem mondjuk nem S20 van, hanem S10. Nincs gond sem az AFD-vel, sem a modul és a kártya kezeléssel. Egy ismerősömnek van S20-asa. Nála sincs semmi gond sem az AFD-vel, sem a modullal.
[előzmény: (20679) gtoth, 2011-02-16 12:23:16]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
20679. Elküldve: 2011-02-16 12:23:16,

MinDigTv

[38481.]

igen, jonnek vele az ORF-ek meg a tobbi (3Sat, ATV, Puls4, Servus TV)

Mas: van valakinek tapasztalata, Panasonic TX-P50S20E plazmaval ?

Foleg az erdekel, hogy megzavarja-e ot az AFD (bar ugy tudom ez csak SONY gond), es lehet-e hasznalni Extra kartyaval (termeszetesen kartya a modulba, modul a TV-be) - mert az internet elegge ellentmondasos informaciokat ad.

koszi
[válaszok erre: #20680 #20685] [előzmény: (20677) Dj Bill, 2011-02-16 11:38:23]
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
20678. Elküldve: 2011-02-16 11:42:38,

MinDigTv

[38482.]

Szerintem ezek a kütyük lefelé kompatibilisek = szerintem igen.

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[előzmény: (20677) Dj Bill, 2011-02-16 11:38:23]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Dj Bill



Tagság: 2010-12-01 21:32:44
Tagszám: #90378
Hozzászólások: 26
20677. Elküldve: 2011-02-16 11:38:23,

MinDigTv

[38483.]

Guten morgen,

a Telefunken 280-as izével, ami most akciós, lehet MPEG-2-es programokat fogni? (Most olvastam, hogy az osztrákok még öt évig használni akarják ezt a rendszert, s felbátorodtam.)



Ich habe viel zu tun.
[válaszok erre: #20678 #20679]
Zöldfülű
Dj Bill adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20676. Elküldve: 2011-02-15 21:52:03,

MinDigTv

[38484.]

azért írtam, hogy nagyságrendileg...

karancs: várhatóan áprilisban.
[előzmény: (20674) Layosh, 2011-02-15 21:33:06]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20675. Elküldve: 2011-02-15 21:43:56,

MinDigTv

[38485.]

András!

Karancsra van már valami konkrét időpont a "2011 tavaszán" kívül?
[előzmény: (20673) part_wish, 2011-02-15 21:03:20]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20674. Elküldve: 2011-02-15 21:33:06,

MinDigTv

[38486.]

Lehet, hogy azzal a 73 rendszeres nézővel is sokat mondtál.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #20676] [előzmény: (20671) part_wish, 2011-02-15 20:48:19]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20673. Elküldve: 2011-02-15 21:03:20,

MinDigTv

[38487.]

én megszavazom, sőt, ha elintézed a 10 FTA csatornát úgy, hogy le is szerződnek a sugárzásra, elintézek a cégnél egy kommunikációs vezetői állást...
[válaszok erre: #20675] [előzmény: (20672) Atilu, 2011-02-15 21:00:02]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
20672. Elküldve: 2011-02-15 21:00:02,

MinDigTv

[38488.]

Én megszavazom, de valamit valamiért, 10 FTA magyar nyelvű csatornával kell megpakolni.
[válaszok erre: #20673] [előzmény: (20671) part_wish, 2011-02-15 20:48:19]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20671. Elküldve: 2011-02-15 20:48:19,

MinDigTv

[38489.]

nincs tudomasom fejlemenyrol.. ugyanolyan szepen tudom nezni a DVB-H csatornakat a Nokia N96-ommal, a masik vagy 73 rendszeres hasznaloval egyuttveve...szemben azzal a 73 ezerrel, aki varna a tovabbi, mondjuk 10 elerheto csatornat... (felreertesek elkerulese vegett a szamok szemleltetesi cellal irodtak, a nagysagrend a ketto kozott viszont realis lehet)
[válaszok erre: #20672 #20674] [előzmény: (20670) Lowy, 2011-02-15 19:50:56]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20670. Elküldve: 2011-02-15 19:50:56,

MinDigTv

[38490.]

Jut eszembe Andris, még mindig semmi változás B MUX ügyben?
[válaszok erre: #20671] [előzmény: (20667) part_wish, 2011-02-15 19:38:51]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20669. Elküldve: 2011-02-15 19:49:23,

MinDigTv

[38491.]

Én is árulok ilyesmit, csak pcmcia csatlakozásút. Kiválóan működik az extra karival.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (20660) Pixel, 2011-02-13 12:45:53]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20668. Elküldve: 2011-02-15 19:48:37,

MinDigTv

[38492.]

Így fest a számla hátoldala:

Először az HBO-t ajánlják. Majd külön bekezdésben:
"Figyelem, ÁSZF változás !
A 6 hónapos, határozott idejű, ..." és már meg is van, mit értettem félre. Bocsi mindenkitől. Nem változott visszamenőleg a kedvezményes díj. Ígérem, legközelebb jobban figyelek. Köszi Andris, és még egyszer bocsi.
[előzmény: (20667) part_wish, 2011-02-15 19:38:51]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20667. Elküldve: 2011-02-15 19:38:51,

MinDigTv

[38493.]

február 1. előtt megkötött szerződésre miért vonatkozna?
[válaszok erre: #20668 #20670] [előzmény: (20666) Lowy, 2011-02-15 19:26:19]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20666. Elküldve: 2011-02-15 19:26:19,

MinDigTv

[38494.]

A számla hátoldalán volt, hogy változott a szerződés. Én, és a párom is úgy értelmeztük, hogy ránk is vonatkozik. Félreétettük volna?
[válaszok erre: #20667] [előzmény: (20665) part_wish, 2011-02-15 17:44:49]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20665. Elküldve: 2011-02-15 17:44:49,

MinDigTv

[38495.]

milyen élő szerződéseket módosítottak?
[válaszok erre: #20666] [előzmény: (20664) Lowy, 2011-02-15 17:01:15]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20664. Elküldve: 2011-02-15 17:01:15,

MinDigTv

[38496.]

Jól látod. Sőt, az összes élő szerződést is módosították. Így csak egy hónapig élvezhettem a 699 Ft-os havidíjat. Remélem, ezért az emelkedésért kapunk cserébe valami pluszt.
[válaszok erre: #20665] [előzmény: (20663) part_wish, 2011-02-14 13:12:40]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20663. Elküldve: 2011-02-14 13:12:40,

MinDigTv

[38497.]

http://www.mindigtv.hu/Hirek/Frekvenciacsere%20Kaposvar.aspx

tájékoztatásul a kaposvári átjátszó átáll a héten a kabhegyi frekikre a nagykanizsairól. a max. ERP nem változik, ettől függetlenül érdekelne ezt követően a városban lakó felhasználók véleménye a vételi viszonyokról.
[válaszok erre: #20664]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
20662. Elküldve: 2011-02-13 19:27:17,

MinDigTv

[38498.]

igen, szépen működik vele, az én kommentem az :)
Más programmal is összehozható állítólag (szoftveres cam emulációt más is tud, csak azt hiszem az nem ingyenes).


Más:
jól látom, hogy drágább lett a mindigtv előfizetés? Persze úgy is lehetne fogalmazni, hogy kevesebb a kedvezmény.
Eddig mintha nem lett volna aktiválási díj.
Nameg 699 volt a korábbi akciós féléves havidíj, most meg 999?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2011-02-13 19:44:29]
[előzmény: (20660) Pixel, 2011-02-13 12:45:53]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


orosznandor



Tagság: 2004-09-13 20:29:55
Tagszám: #12604
Hozzászólások: 460
20661. Elküldve: 2011-02-13 17:37:43,

MinDigTv

[38499.]

A belga focit a Sportklub 16:9-ben adja, jol latom?
Törzstag
orosznandor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Pixel



Tagság: 2008-12-15 20:22:35
Tagszám: #66757
Hozzászólások: 183
20660. Elküldve: 2011-02-13 12:45:53,

MinDigTv

[38500.]

A 20399. január 21-i hozzászólásban teser76 fórumtársunk linkelt egy EZ100PU típusú kártyaolvasót, ami egyrészt olcsó és emellett elvileg még mobiltelefon SIM kártya olvasásra is használható.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260656361326
Már valahol találkoztam ezzel a szerkezettel korábban, és most kedvet kaptam hozzá. Ennyiért a hülyének is megéri. icon21.gif

Még nem volt se PayPal, se eBay regisztrációm, de pár pillanat alatt meg volt mindkettő. Most direkt emiatt a kártyaolvasó miatt csináltam.
A regisztráció után rögtön megtörtént a vásárlás is. Az akkori 206 Ft körüli dollár árfolyamon 2750 Ft volt a kütyü szállítással együtt. A bankom zárolt még 202 Ft forint/dollár konverziós költséget, amit elég sokáig így tartott, de végül mégsem vont le. Tökmindegy. Ez a zárolt tétel később eltűnt, és meg sem jelent a számlaegyenlegben, csak a PayPal vásárlás.

Amiért még a vásárlás mellett döntöttem, az egy komment az eladási oldalon.
"Fast shipping! Works with hungarian DVB-T provider with homesys tv app. "
Szóval küldik, és a Homesys4 programmal várhatóan tuti jó lesz.
A mellékelt CD-n lévő driver jó 64 bites Windows 7-hez is, és minimális segédprogramot is mellékelnek.
Eddig még MinDig Extra kártyát nem tudtam beletenni, mert nincs nálam, de a Homesys tényleg felismeri magát a kártyaolvasót a kártyák menüben Castles EZ100PU-nak.
Ezzel a kártyaolvasóval így bármilyen DVB-T tunerrel használható lesz a MinDig extra. Sokkal univerzálisabb, emellett olcsóbb, mint a kártyaolvasós Alcor USB vevő.
Hogy a Homesysen kívül más programmal is jó-e, azt nem tudom.
A DVB Dream 1.5e az hivatkozik ugyan CI/CAM konzolra, de talán érthetően erre a kártyaolvasóra nem reagál sehogy, mert ez nem is CA modul.
A Homesys program nagyon jónak tűnik első blikkre, de egy csomó mindent telepít a működéséhez. Egyik a .NET 4.0, ha még nem volna fenn, másik a Microsoft SQL Server Compact 3.5 SP2.
Tetszetős, meg minden, WebTV, YouTube meg istennyila, de miért miért nem, nálam mintha jobban vagy gyakrabban kockásodna a Homesys mellett az adás, mint a DVB Dreamnél.
Szóval a "kalandvágyók" próbálkozhatnak ezzel a kártyaolvasóval is.
[válaszok erre: #20662 #20669] [előzmény: (20655) gyerekbela, 2011-02-12 20:09:28]
Haladó
Pixel adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012027978897095 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail