Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499868/79 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (175/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59130, Sat)
 

öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20616. Elküldve: 2011-02-07 13:04:28,

MinDigTv

[38551.]

Ha csinálsz egy kedvenc listát , akkor bekapcsolás után nyomj egy OK-t, a cursor álljon egy free csatornán és most nyomj egy zöld gombot és előjön a kedvenc kódolt mentes ( ha úgy csináltad) listád.


[előzmény: (20615) Silberpfeil, 2011-02-07 13:00:00]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
20615. Elküldve: 2011-02-07 13:00:00,

MinDigTv

[38552.]

Érdekes, nálam a Sagem a zöld gomb megnyomására fagy le (újraindul), a fizetős csatikra nem...

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #20616] [előzmény: (20605) öCSIszan, 2011-02-05 18:26:14]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20614. Elküldve: 2011-02-07 11:56:20,

MinDigTv

[38553.]

Egy gyors kérdés: valamilyen nem túl drága Linux alapú DVB-T vevő létezik-e a piacon, ami MinDigTV-re képes? Vagy ha nem is linux alapú, de legalább LAN portja van.
[válaszok erre: #20617 #20618]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Menaro



Tagság: 2010-06-11 17:34:55
Tagszám: #85854
Hozzászólások: 120
20613. Elküldve: 2011-02-07 11:42:19,

MinDigTv

[38554.]

A kártyát a Conax modulba is kétféleképpen rakhatta be, de magát a modult is beerőltethette fordítva, ez 4 variációt jelent, de ebből csak 1 féleképpen működik a dekódolás... persze, ha nem kártya hiba van.
[előzmény: (20608) bulek, 2011-02-05 18:34:17]
Haladó
Menaro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
20612. Elküldve: 2011-02-07 11:34:33,

MinDigTv

[38555.]

köszönjük!

kattitits a feliratokra a készülék leírásért!



www.exxzuu.hu
[előzmény: (20611) sas2008, 2011-02-07 11:19:36]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20611. Elküldve: 2011-02-07 11:19:36,

MinDigTv

[38556.]

szerény honlap,kévés adatleírás a készülékekről icon74.gif

[OL] SaS

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20612] [előzmény: (20610) ExxZuu, 2011-02-07 10:29:20]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ExxZuu



Tagság: 2010-07-30 17:18:47
Tagszám: #87278
Hozzászólások: 1364
20610. Elküldve: 2011-02-07 10:29:20,

MinDigTv

[38557.]

:-)

Segítséget szeretnénk kérni !

http://www.exxzuu.hu/index.php?pg=sub&id=32

Ezzel kapcsolatban várunk véleményeket kritikákat!

köszönet



www.exxzuu.hu
[válaszok erre: #20611]
Kiváló dolgozó
ExxZuu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20609. Elküldve: 2011-02-05 19:11:56,

MinDigTv

[38558.]

Na itt van a DI-WAY T-100 HD szoftja , ezt is ki lehet próbálni a a wayteq és társain igaz RF -es szoft de az én vasamon még ezideig él.

http://www.sapro.cz/ftp/index.php?action=downloadfile&filename=DI-WAY_T-100HD_ALI3602__v102b200_110121-1750.rar&directory=DI-WAY%20%20DI-BOX/DI-WAY%20T-1000E&
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bulek



Tagság: 2010-08-04 11:03:08
Tagszám: #87397
Hozzászólások: 33
20608. Elküldve: 2011-02-05 18:34:17,

MinDigTv

[38559.]

Nincs, mivel tegnap vette és ki akarta használni, hogy 14 napig nézheti az hbo-t is és majd utána akarta aktiválni.
[válaszok erre: #20613] [előzmény: (20606) djhoresz, 2011-02-05 18:31:11]
Zöldfülű
bulek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
20607. Elküldve: 2011-02-05 18:33:01,

MinDigTv

[38560.]

a ket mux kb. ugyanugy foghato most. nem cel, hogy az egyik mux barhol is jelentosen elterjen a masiktol, nem is lenne sok ertelme, hiszen mindketton van fta es fizetos is. sajnos az 55osnel az emeles rajtunk kivulallo okokbol nem lehetseges, a helyzeten max a mux B tudna rovidtavon segiteni.
[előzmény: (20599) sdfgh5, 2011-02-05 14:07:44]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djhoresz



Tagság: 2009-01-15 23:01:50
Tagszám: #69241
Hozzászólások: 1353
20606. Elküldve: 2011-02-05 18:31:11,

MinDigTv

[38561.]

Kártya aktiválva van???
[válaszok erre: #20608] [előzmény: (20604) bulek, 2011-02-05 18:20:43]
Kiváló dolgozó
djhoresz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
20605. Elküldve: 2011-02-05 18:26:14,

MinDigTv

[38562.]

A Sagem ITD91 HD-re is jó lenne már egy új firmware, még akkor is ha a kártyaolvasója a conax7-tel sose fog együttműködni ,mert ha véletlenül a felhasználó egy kódolt csatornára navigál, akkor úgy lefagy a készülék, mint a huzat. A zöld gombos kedvenc listát meg sokan nem ismerik és így sokat káromkodhatnak, pedig azt nem illik.
[válaszok erre: #20615]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bulek



Tagság: 2010-08-04 11:03:08
Tagszám: #87397
Hozzászólások: 33
20604. Elküldve: 2011-02-05 18:20:43,

MinDigTv

[38563.]

C7000-s tv már tudja fogni a digitális csatornákat, 2010-s modell. A szabadon fogható csatornákat tudják nézni.
A modulról nincs infóm, telefonon hívott fel ismerősöm, az euronics-ban adták neki, ehhez a készülékhez. A tv érzékeli a modult és a kártyát is, csak nem nyitja a kódoltakat.
Haverom elmondása szerint a kártyán 2010.dec.31-s dátum szerepel, az ügyfélszolgálat azt ajánlotta, hogy vigye vissza a boltba.
[válaszok erre: #20606] [előzmény: (20603) kigyo70, 2011-02-05 18:03:05]
Zöldfülű
bulek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kigyo70



Tagság: 2003-03-10 00:00:00
Tagszám: #1469
Hozzászólások: 596
20603. Elküldve: 2011-02-05 18:03:05,

MinDigTv

[38564.]

Cas 7-es a conax modul? Jól van benne a kártya?
[válaszok erre: #20604] [előzmény: (20601) bulek, 2011-02-05 17:13:26]
Törzstag
kigyo70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kigyo70



Tagság: 2003-03-10 00:00:00
Tagszám: #1469
Hozzászólások: 596
20602. Elküldve: 2011-02-05 17:57:51,

MinDigTv

[38565.]

Tudja a tv a földfelszini digitális sugárzást fogni? Nyitja a szabad adókat?
[előzmény: (20601) bulek, 2011-02-05 17:13:26]
Törzstag
kigyo70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bulek



Tagság: 2010-08-04 11:03:08
Tagszám: #87397
Hozzászólások: 33
20601. Elküldve: 2011-02-05 17:13:26,

MinDigTv

[38566.]

Sziasztok!

Az egyik ismerősöm vett egy Samsung C7000-s tv-t és előfizetett a MindigTV Extrára. Vett hozzá Conax modult. A készülék felismeri a modult, de az egy kódolt csatornát se tud nézni, nem dekódol. Tud valaki segíteni, hogy mit lehet tenni ilyenkor? A MindigTC ügyfélszolgálatán nem igazán tudtak segíteni.
Előre is köszönöm!
[válaszok erre: #20602 #20603]
Zöldfülű
bulek adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rtagore



Tagság: 2010-07-02 20:17:10
Tagszám: #86539
Hozzászólások: 190
20600. Elküldve: 2011-02-05 15:30:58,

MinDigTv

[38567.]

Valóban kevésnek tűnik a 25%-os teljesítményemelés. A set-top-box minőségkijelzője csak 1-2%-os javulást mutat a Duna I és Duna II csatornákon. De azért mintha kevesebb lenne a hiba, mégiscsak számít az a kis emelés. A TV-tunernek viszont továbbra is kevés a jel a 62-es csatornán. Az 55-ös viszont jól fogható.
[előzmény: (20598) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-04 18:17:03]
Haladó
rtagore adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdfgh5



Tagság: 2009-01-13 18:44:16
Tagszám: #69155
Hozzászólások: 867
20599. Elküldve: 2011-02-05 14:07:44,

MinDigTv

[38568.]

Egyébként lehetőség lett volna 100 kw-ra felemelni a teljesítményt?
Az 55-ös csatornán várhatóan 2015-ig lesz sugárzáskorlátozás? Mivel Szerbia nem az EU tagja, gondolom nem fogja elsietni a lekapcsolást...
[válaszok erre: #20607] [előzmény: (20588) part_wish, 2011-02-04 13:55:13]
Törzstag
sdfgh5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20598. Elküldve: 2011-02-04 18:17:03,

MinDigTv

[38569.]

46 dB-ről felmegy 47 dB-re, ez sajnos nagyon kevés. Ennél nagyobb nyereség érhető el egy jobb antenna, vagy kábel beépítésével, vagy a csatlakozók, osztók cseréjével. Persze sok kicsi sokra megy, mondhatnánk.
[válaszok erre: #20600] [előzmény: (20588) part_wish, 2011-02-04 13:55:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20597. Elküldve: 2011-02-04 17:33:10,

MinDigTv

[38570.]

Tőlem is kérdezték
- Nemszeretem a filmeket?
- De, csak megoldom másképp...

Rá egy hétre hívott egy másik hölgy is:
- Az Antenna Hungáriától hív (legalábbis én így értettem), hogy a figyelmembe ajánlja a MindigTv Extra szolgáltatást.
- Mondom köszönöm már van.
- Akkor adjam meg a szerződés számot.
- Ha Ön a AH hív akkor tudnia kell a számot.
- Nem az AH-tól hanem az AH megbízásból.
- Akkor viszont nincs miről tovább beszélgetni. Viassz hall. icon31.gif
[előzmény: (20596) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-04 16:02:14]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20596. Elküldve: 2011-02-04 16:02:14,

MinDigTv

[38571.]

Majd találj ki valami jó kis indokot, mert megkérdezik, hogy miért nem icon52.gif
[válaszok erre: #20597] [előzmény: (20595) hatos66, 2011-02-04 15:12:40]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


hatos66



Tagság: 2003-06-30 09:38:13
Tagszám: #5439
Hozzászólások: 726
20595. Elküldve: 2011-02-04 15:12:40,

MinDigTv

[38572.]

Jujj ! Akkor engem is fognak hívni :-) , de azt mondom majd hogy a nyereményjátékban akarok nyerni egy hónapot ! icon33.gif
[válaszok erre: #20596] [előzmény: (20594) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-04 15:00:52]
Törzstag
hatos66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20594. Elküldve: 2011-02-04 15:00:52,

MinDigTv

[38573.]

Hú most kerestek telefonon az Antenna Hungáriától, hogy nem akarok-e akciós HBO-t, mondtam hogy nem. icon71.gif
[válaszok erre: #20595]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20593. Elküldve: 2011-02-04 14:32:19,

MinDigTv

[38574.]

Igen írtátok már majd kipróbálom csak fontos dolgok vannak rajta átmásolni meg még nem tudtam.
[előzmény: (20592) sas2008, 2011-02-04 14:24:05]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
20592. Elküldve: 2011-02-04 14:24:05,

MinDigTv

[38575.]

Nekem 8GB Kingston pendrive van rajta Fat32.Minden szuperál.Ugysem veszek fel 2 óránál több müsort.
Ja és a Boxal formázd.

[OL] SaS

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
[válaszok erre: #20593] [előzmény: (20590) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-04 14:12:05]
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59130, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011721134185791 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail