Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (191/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 

anp



Tagság: 2006-02-13 15:03:57
Tagszám: #26984
Hozzászólások: 157
20567. Elküldve: 2011-02-03 14:54:01,

MinDigTv

[38601.]

Az automatikus keresést hogyan tudom letiltani? Eléggé zavaro hogy minden bekapcsoláskor rákérdez A másik probléma az ora. Pl. este lekapcsolom reggelre többet mutat 50 56 vagy 68 perccel. Már probáltam automata és kézi beállitást is
[válaszok erre: #20568] [előzmény: (20556) lala5, 2011-02-02 15:02:27]
Haladó
anp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


guriga195



Tagság: 2010-12-07 18:29:26
Tagszám: #90490
Hozzászólások: 6
20566. Elküldve: 2011-02-03 14:38:19,

MinDigTv

[38602.]

Sziasztok! Godfater, a 2197 valós készenlétből tud időzített felvételt?
[válaszok erre: #20575] [előzmény: (20563) Godfather1, 2011-02-03 13:06:44]
Zöldfülű
guriga195 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20565. Elküldve: 2011-02-03 14:08:33,

MinDigTv

[38603.]

Rátettem amit belinkeltél bár még soha nem próbáltam vele előtte felvenni semmilyen verzióval sem de milyen fájlrendszerre kellene formázni a pendrive-ot? Persze lehet merevlemez kellene inkább neki.
[válaszok erre: #20574] [előzmény: (20563) Godfather1, 2011-02-03 13:06:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
20564. Elküldve: 2011-02-03 13:17:25,

MinDigTv

[38604.]

Akkor lehet érdemes lesz rátenni.
[előzmény: (20563) Godfather1, 2011-02-03 13:06:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20563. Elküldve: 2011-02-03 13:06:44,

MinDigTv

[38605.]

Egy másik fórumról:
"2197-es verzio! 2011.01.24 kiadás! eddig minden jol megy nálam ezzel a szofttal!!!"
[válaszok erre: #20564 #20565 #20566] [előzmény: (20562) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-03 08:52:11]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20562. Elküldve: 2011-02-03 08:52:11,

MinDigTv

[38606.]

Jó köszi.
[válaszok erre: #20563] [előzmény: (20561) Godfather1, 2011-02-03 08:28:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20561. Elküldve: 2011-02-03 08:28:56,

MinDigTv

[38607.]

Ma reggel találtam, még nem próbáltam.
[válaszok erre: #20562] [előzmény: (20560) Leíratkozott felhasználó, 2011-02-03 07:56:50]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
20560. Elküldve: 2011-02-03 07:56:50,

MinDigTv

[38608.]

Stabil a szoftver vagy szokott fagyni?
[válaszok erre: #20561] [előzmény: (20559) Godfather1, 2011-02-03 07:10:42]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Godfather1



Tagság: 2010-11-20 07:22:03
Tagszám: #90101
Hozzászólások: 32
20559. Elküldve: 2011-02-03 07:10:42,

MinDigTv

[38609.]

Wayteq-re fullPVR-es (talán 2196)firmware:
http://www.elektrodoki.hu/Documents/docs/wayteq_hd90cx_v3.zip
[válaszok erre: #20560]
Zöldfülű
Godfather1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


str8



Tagság: 2009-12-23 14:57:10
Tagszám: #80900
Hozzászólások: 419
20558. Elküldve: 2011-02-02 15:16:20,

MinDigTv

[38610.]

Ha kötelezően is kell szolgáltatni, akkor legalább a nevüket írnák rendesen! Mi ez a Radio DVB-T teszt 1,2,3? Van azoknak a csatornáknak neve: MR1-Kossuth, MR2-Petőfi ill. MR3-Bartók. Ezeknek lenne a helye a csatornanévben és mellé a "teszt", mert ugye még mindig nincs aláírva semmilyen szerződés?!
[előzmény: (20557) robertut, 2011-02-02 15:03:51]
Törzstag
str8 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20557. Elküldve: 2011-02-02 15:03:51,

MinDigTv

[38611.]

A rádiók biztosan azok.
[válaszok erre: #20558] [előzmény: (20555) K78, 2011-02-02 14:57:15]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lala5



Tagság: 2007-03-15 11:29:59
Tagszám: #42796
Hozzászólások: 2042
20556. Elküldve: 2011-02-02 15:02:27,

MinDigTv

[38612.]

Telefunken van nekem is és minden nap áramtalanítom ilyet nem csinál-(hat).
Konfigurálásban,letiltani a szoft frissitést is az automatikus keresést.

OPTICUM 4000A,/TV @ SAT-DIGITAL TV CARD/.OPTICUM 4100C.DBOX2.SKYMASTER DX25.OPTIBOX 500.Telefunken TTR-300CPV.DM 500.
[válaszok erre: #20567] [előzmény: (20545) gtoth, 2011-02-01 19:41:58]
Kiváló dolgozó
lala5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
20555. Elküldve: 2011-02-02 14:57:15,

MinDigTv

[38613.]

Az Euronews nem kötelezően továbbítandó csatorna. A földfelszíni digitális hálózaton a közszolgálatiak sem azok.
[válaszok erre: #20557] [előzmény: (20554) robertut, 2011-02-02 14:52:15]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


robertut



Tagság: 2006-12-30 18:12:15
Tagszám: #39145
Hozzászólások: 2203
20554. Elküldve: 2011-02-02 14:52:15,

MinDigTv

[38614.]

Így van, azonban a törvényi előírás szerint a "Must Carry" alapon kötelesek továbbítani a közszolgálati rádiókat is. Ehhez nem kell szerződés - de igaz, a szolgáltató a technikai paramétereket szabadon befolyásolhatja kénye kedve szerint.
[válaszok erre: #20555] [előzmény: (20552) Layosh, 2011-02-02 13:10:19]
Kiváló dolgozó
robertut adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20553. Elküldve: 2011-02-02 13:19:41,

MinDigTv

[38615.]

Ez hibás működés.
Még az lehet, hogy bolti üzemmódba van kapcsolva, esetleg olyan firmware van rajta, ami nem menti el a csatornákat.
[előzmény: (20551) R. Roy, 2011-02-02 12:50:43]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
20552. Elküldve: 2011-02-02 13:10:19,

MinDigTv

[38616.]

Én úgy tudom, hogy nincs szerződésük.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[válaszok erre: #20554] [előzmény: (20550) warp, 2011-02-02 12:04:06]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


R. Roy



Tagság: 2011-01-18 23:46:00
Tagszám: #91564
Hozzászólások: 19
20551. Elküldve: 2011-02-02 12:50:43,

MinDigTv

[38617.]

Amikor átvittem a másik szobába a boxot, elvesztette a csatornákat, újra kellett hangolni icon26.gif, amikor visszavittem a helyére, igaz rövidebb ideig volt áram nélkül, megmaradtak a csatornák. icon13.gif
[válaszok erre: #20553] [előzmény: (20547) gtoth, 2011-02-02 01:08:02]
Zöldfülű
R. Roy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


warp



Tagság: 2005-01-17 19:54:23
Tagszám: #15234
Hozzászólások: 603
20550. Elküldve: 2011-02-02 12:04:06,

MinDigTv

[38618.]

De miért TESZT még mindig? Sőt, a rádió adók is miért nem a "becsületes nevükön szerepelnek? Van ennek valami értelmes oka?

_Warp
[válaszok erre: #20552] [előzmény: (20524) part_wish, 2011-01-31 10:24:11]
Törzstag
warp adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Babilon5



Tagság: 2005-07-06 08:58:48
Tagszám: #20231
Hozzászólások: 619
20549. Elküldve: 2011-02-02 11:11:03,

MinDigTv

[38619.]

Elvileg az automatikus frissítés nem okoz ilyen problémát, de az ördög nem alszik.
Az antennán vagy Scarton kapott nagyfeszültségű impulzus is lehet ok. Ki kell próbálni, hogy a készüléket teljesen lehúzzák a TV-ről és megnézni másnap az állapotát.
[előzmény: (20548) Sipi1972, 2011-02-02 09:47:26]
Törzstag
Babilon5 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sipi1972



Tagság: 2007-05-30 12:05:02
Tagszám: #45495
Hozzászólások: 590
20548. Elküldve: 2011-02-02 09:47:26,

MinDigTv

[38620.]

Vagy tiltsák le a menüben az automatikus szoftver frissítést.
[válaszok erre: #20549] [előzmény: (20547) gtoth, 2011-02-02 01:08:02]
Törzstag
Sipi1972 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
20547. Elküldve: 2011-02-02 01:08:02,

MinDigTv

[38621.]

a TV-t biztos aramtalanitjak, de a box-ot (legalabb is elmondasuk szerint) nem. De ha aramtalanitanak is, akkor sem kellene tortenni semmi hasonlonak ha jol gondolom.

Azota lett egy teoriam az esetrol, megpedig az, hogy valamilyen hullamterjedesi okbol ejjel 3-kor amikor a box keresgel, nem talall semmit, es akkor uzemehelyezest ker reggel - ha tenyleg igy lenne, akkor pedig pont az ejjeli aramtalanitas lenne a (favago) megoldas.



[válaszok erre: #20548 #20551] [előzmény: (20546) R. Roy, 2011-02-01 20:51:36]
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


R. Roy



Tagság: 2011-01-18 23:46:00
Tagszám: #91564
Hozzászólások: 19
20546. Elküldve: 2011-02-01 20:51:36,

MinDigTv

[38622.]

Nem lehet, h. esténként tv-zés után áramtalanítják? :-)
[válaszok erre: #20547] [előzmény: (20545) gtoth, 2011-02-01 19:41:58]
Zöldfülű
R. Roy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gtoth



Tagság: 2009-12-11 01:32:27
Tagszám: #80561
Hozzászólások: 91
20545. Elküldve: 2011-02-01 19:41:58,

MinDigTv

[38623.]

Hello,

Telefunken TTR-280C-t ajanlottam egy baratom szuleinek. Idosebb korosztaly, es ennek tunt a legegyszerubnek a taviranyitoja, es az AFD-vel sincs gond.

Minden nagyon szep, mindennel nagyon meg voltak elegedve. Amig nem aludtak ra egyet. Tortenik ugyanis, hogy minden reggel a box uresen varja oket, "uzembehelyezest" kell csinalni. A hibarol en mar csak kozvetve ertesulok, ezert pontosan nem tudom mit ir ki a cucc, a lenyeg az, hogy minden reggel ujra kell hangolni.

Latott ilyet valaki? Letezik olyan beallitas ami ezt eredmenyezi?

2 napja vettek, az SW verziora 6_8 -at mond.

Koszi.
[válaszok erre: #20546 #20556]
Kezdő
gtoth adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lowy



Tagság: 2007-10-19 18:13:39
Tagszám: #50478
Hozzászólások: 420
20544. Elküldve: 2011-02-01 13:15:21,

MinDigTv

[38624.]

Az jogos, hogy az ügyfélszolgálatos nem nyúlhat bele az infócsatornában. Viszont gondolom nálatok is van ügyeletes, aki a jeltovábbítást felügyeli, és a nálatok fellépő hibákat javítja. Az nem lenne megoldható, hogy egy kis felkészüléssel két másodperc alatt kikerüljön az infóra egy üzenet? Gondolok én arra, hogy egy listából kipipálja azokat az adókat, amik épp nem mennek, és egy gombnyomásra a számítógép az előre beállított szöveget beszúrja minden harmadik oldal után, amíg a technikus ki nem kapcsolja. És akkor azt is elmondhatnátok magatokról, hogy nálatok jobb a nézőközönség informálása, mint másoknál. Ja, és a néző is tudná, hogy nem benneteket kell szidni.
[előzmény: (20542) part_wish, 2011-02-01 12:33:11]
Törzstag
Lowy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
20543. Elküldve: 2011-02-01 12:39:29,

MinDigTv

[38625.]

Szia.

Abban legalább egyetértünk, hogy ez így nagyon nincs jól és hogy változtatni kellene az eddigi gyakorlaton ?
[előzmény: (20542) part_wish, 2011-02-01 12:33:11]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010519981384277 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail