Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499872/3 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (171/14
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 

vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3992
47996. Elküldve: 2015-11-03 20:21:44,

MinDigTv

[11251.]

Ezt most nem értem. Az eddig kötelezően továbbítandó közösségi csatornák továbbítása most már nem kötelező? Vagy rájöttek hogy mégsem úgy van a törvény? Vagy most már nincs is ilyen törvény? Hisz folyton arra hivatkoztak.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (47995) treiby85, 2015-11-03 20:10:09]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47995. Elküldve: 2015-11-03 20:10:09,

MinDigTv

[11252.]

Most olvastam valakinél a Mindig TV Extra közösségi oldalán, hogy decembertől a D1 TV mellett a PAX TV is kikerül a kínálatból, nem mintha egyiket is hiányolnám.

Csak azt nem értem, hogy miért nem tesznek be helyettük értelmes csatornákat a kínálatba, vagy már készülnek az újabb kötelezően terjesztendő közmédia (agymosó kormánymédia) csatorna indulására, amit M6-nak fognak hívni, bár a tematikájáról még mindig nincs infó, de az már biztos, hogy HD felbontásban és ingyenesen lesz elérhető a Mindig TV-nél.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[válaszok erre: #47996 #48003]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47994. Elküldve: 2015-11-03 19:52:39,

MinDigTv

[11253.]

Javaslom neked a Digi műholdas kínálatát. Havi 3000 Ft-ért nézheted szinte az összes magyar nyelvű sport- és zenecsatornát, akár HD-ban is.
Nekem csak jövő decemberben jár le a két év hűségidőm a Mindig-nél, azonban most akkorát csalódtam bennük, hogy legközelebb már nem kötök náluk hűségidőt.
Ha pedig nem kerül a kínálatba fiatalos zenecsatorna jövő decemberig, vagy kiveszik az Ozone Network, Spektrum, Nat Geo, Viasat History, TV Paprika csatornák közül akárcsak egyiket is, akkor biztosan szolgáltatót fogok váltani én is.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[előzmény: (47956) Ladislo73, 2015-11-01 13:06:30]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47993. Elküldve: 2015-11-03 19:48:50,

MinDigTv

[11254.]

Ez az Eurosport csatorna egy nagy fos, öt percenként reklám megy rajta angol nyelven, így élvezhetetlenek a közvetítések.
Kérjük vissza a Sport1-2 csatornákat!

Szerintem nem kért volna magasabb díjat novembertől az AMC csoport az AH-tól a Sport1-2 és Minimax csatornák terjesztéséért, ha sikerült volna a cég további csatornáival is szerződni, pl. AMC (Story4 helyett), Spektrum Home (Sportklub helyett). Sport1-2 meg maradt volna inkább az Eurosport1-2 helyett.
Úgy gondolom, hogy az AH, mivel állami tulajdonú cég a közmédiával (MTVA) egyeztetve kizárólag politikai okokból hozta meg a döntését, ami természetesen az előfizetőkön kívül az AMC csoportnak sem tetszett, ezért a sportközvetítések alatt folyamatosan figyelmeztető felirattal igyekeztek még több előfizetőt szolgáltatóváltásra ösztönözni. Remélem, hogy nagyon sok sportrajongó van, főleg akik a kézilabda BL közvetítéseket is nézik, ennek megfelelően döntöttek, így a hűségidő lejárta előtt éltek a 14 napos felmondási határidővel, és előfizetést kötöttek másik (nem állami tulajdonú) szolgáltatónál. A hűségidővel nem rendelkező ügyfelek pedig továbbra is bármikor válthatnak szolgáltatót kötbér és jogkövetkezmények nélkül.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-11-03 20:15:48]
[válaszok erre: #48000] [előzmény: (47983) kovigyuri, 2015-11-03 15:24:04]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Adam_batyam



Tagság: 2007-05-13 19:43:31
Tagszám: #44968
Hozzászólások: 440
47992. Elküldve: 2015-11-03 19:47:05,

MinDigTv

[11255.]

Egész délután elég erős terjedés van az FM sávban. Lehetséges, hogy magasabb frekvenciákon is, és zavar neked valami ?
[válaszok erre: #47997] [előzmény: (47986) frakk3, 2015-11-03 17:47:48]
Törzstag
Adam_batyam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47991. Elküldve: 2015-11-03 19:43:06,

MinDigTv

[11256.]

Akkor nálad lehet a hiba, mert kb 3/4-ed 6 óta megy mögöttem a tv és semmi hibát nem láttam, hallottam.
[előzmény: (47990) frakk3, 2015-11-03 19:39:20]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
47990. Elküldve: 2015-11-03 19:39:20,

MinDigTv

[11257.]

Most 0% a jelszint,de félórája még 100% volt és a minöség volt 0 %,ja és néha kiírta,h csak adatok. :(
[válaszok erre: #47991] [előzmény: (47989) Patyomkin, 2015-11-03 19:11:00]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47989. Elküldve: 2015-11-03 19:11:00,

MinDigTv

[11258.]

Mi a hibajelenség? Én éppen most bambulom a tv-t de nem látok hibát.
[válaszok erre: #47990] [előzmény: (47986) frakk3, 2015-11-03 17:47:48]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47988. Elküldve: 2015-11-03 18:09:55,

MinDigTv

[11259.]

Minden hír nekik, amiért fizetnek...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47987) d97es, 2015-11-03 18:04:10]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47987. Elküldve: 2015-11-03 18:04:10,

MinDigTv

[11260.]

http://www.origo.hu/teve/20151103-minddig-tv-nickelodeon-kodolatlan-hetek.html

Ezt tényleg nem értem. Miért hír ez az Origo-nak?
Sok csatorna volt már kódolatlan a MinDig TV-n korábban is, más szolgáltatóknál is vannak akciók. Miért épp ez és miért épp most lett hír?
Legalább Telekom-os lenne, akkor megérteném...
[válaszok erre: #47988]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


frakk3



Tagság: 2011-04-15 09:12:15
Tagszám: #93191
Hozzászólások: 131
47986. Elküldve: 2015-11-03 17:47:48,

MinDigTv

[11261.]

Csak nálam van gond az A muxal a 26-os csatin Gerecséröl? :(
[válaszok erre: #47989 #47992]
Haladó
frakk3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47985. Elküldve: 2015-11-03 15:38:47,

MinDigTv

[11262.]

Az Aktív+ csomag része!

Lásd a listát: http://mcllserver.gotdns.com/mindigtv_20151101.pdf

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (47983) kovigyuri, 2015-11-03 15:24:04]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47984. Elküldve: 2015-11-03 15:26:14,

MinDigTv

[11263.]

Az egy pluszcsomagban van.
[előzmény: (47983) kovigyuri, 2015-11-03 15:24:04]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kovigyuri



Tagság: 2006-02-13 17:35:36
Tagszám: #26995
Hozzászólások: 213
47983. Elküldve: 2015-11-03 15:24:04,

MinDigTv

[11264.]

Az eurosport2 miért kódolt a családi csomag előfizetőinek? Nem azt adták a sport2 helyett?
[válaszok erre: #47984 #47985 #47993]
Haladó
kovigyuri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


erdoscsaba



Tagság: 2003-07-03 20:03:32
Tagszám: #5506
Hozzászólások: 1988
47982. Elküldve: 2015-11-02 21:06:03,

MinDigTv

[11265.]

Jelen pillanatban 10 percenként megszakad az adás! Nézhetetlen! pl. Tv2 (Komádi)
Kiváló dolgozó
erdoscsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
47981. Elküldve: 2015-11-01 22:44:06,

MinDigTv

[11266.]

No, most meg betettek helyette egy Jóbarátok részt rossz képaránnyal...

*Ha valamire reagálsz, használd a "válasz" gombot!
*Mielőtt megsértődnél nézd meg az "előzmény"-t! (talán nem is neked szólt)
*Szerkesztéshez/törléshez használd a Skin#5-t
[előzmény: (47978) sanyci, 2015-11-01 22:02:40]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47980. Elküldve: 2015-11-01 22:07:16,

MinDigTv

[11267.]

Mindenhol ilyen. Valszeg a Viasatnál van valami gebasz...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (47978) sanyci, 2015-11-01 22:02:40]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47979. Elküldve: 2015-11-01 22:07:05,

MinDigTv

[11268.]

De elnézést kérnek. :-D
Biztosan költöznek... :-D
[előzmény: (47978) sanyci, 2015-11-01 22:02:40]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
47978. Elküldve: 2015-11-01 22:02:40,

MinDigTv

[11269.]

Fasza.
A Viasat3-on kép nélkül megy a Véres gyémánt. Persze a reklámra megjön a kép is, aztán megint csak sötétség némi hanggal...
Pfff... XXI. század...

*Ha valamire reagálsz, használd a "válasz" gombot!
*Mielőtt megsértődnél nézd meg az "előzmény"-t! (talán nem is neked szólt)
*Szerkesztéshez/törléshez használd a Skin#5-t
[válaszok erre: #47979 #47980 #47981]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47977. Elküldve: 2015-11-01 20:28:45,

MinDigTv

[11270.]

mivel a soproni tornyon hátul nincs antenna,igy csak visszavert jelem van. idöjárás függö,de átlagban nézhetö.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (47976) MyChroLesLie, 2015-11-01 20:20:06]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47976. Elküldve: 2015-11-01 20:20:06,

MinDigTv

[11271.]

Nálam a Filmbox ugyanazt csinálja mint a videódon, de a másik két Filmbox-al semmi baj, hibátlan (most is és korábban is). Azok az elszineződéses jellegű hibák jelszintre utalnak. Lehet alacsony, de lehet hogy a beltéri jónak látja, viszont zajos, vagy akár túlvezérlet a jel.

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[válaszok erre: #47977] [előzmény: (47975) sztar1, 2015-11-01 19:37:41]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47975. Elküldve: 2015-11-01 19:37:41,

MinDigTv

[11272.]

https://youtu.be/rwKrOx8_mFg

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #47976] [előzmény: (47970) Zolien, 2015-11-01 19:13:19]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47974. Elküldve: 2015-11-01 19:34:22,

MinDigTv

[11273.]

Alul a linken az új, aktuális MindigTV csatikiosztás. (A mux-ok értékeinél a Budapesti Széchenyi hegy frekvenciái vannak, de a MUX-ok leosztása az ország összes adójánál ugyanígy van).

http://mcllserver.gotdns.com/mindigtv_20151101.pdf

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47973. Elküldve: 2015-11-01 19:30:06,

MinDigTv

[11274.]

Talán mert látom?

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (47970) Zolien, 2015-11-01 19:13:19]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


feci01



Tagság: 2007-11-24 19:01:13
Tagszám: #52104
Hozzászólások: 1677
47972. Elküldve: 2015-11-01 19:19:32,

MinDigTv

[11275.]

A hatos csatornát még néztem is de ez a sok sport csatorna nem érdekel.
Kiváló dolgozó
feci01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59131, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010822057723999 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail