Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499861/72 Témák: 19747 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (66/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59127, Sat)
 

exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47892. Elküldve: 2015-10-21 16:05:16,

MinDigTv

[11351.]

Szerintem épp fordítva gondolta: Nem az Infó csatornára akarja tenni a C8-at hanem a C8-ra az Infó csatornát, Tehát amikor a Műsorkezdés :20:00 kiírás van, na annak a helyére.
Sávszélesség megtakírítás nem sok lenne.
Max annyit érne hogy csak egy csatorna szám kikerülne, és az egész egy számmal lejjebb kerülne.

Szerintem ennyi értelme lenne.
Az már megint más kérdés hogy a C8 igyis osztott adó a Minimaxal.

Viszont az Infócsatin miért nincs Petőfi rádió azt nem értem énse. Szerintem ha nem lenne HBBTV akkor már infócsati se lenne.
[válaszok erre: #47893] [előzmény: (47885) yaksi, 2015-10-21 09:54:26]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47891. Elküldve: 2015-10-21 14:56:10,

MinDigTv

[11352.]

Semmit nem értettél az egészből, csak beleszólsz.
Az Info csatornáról volt szó. Remélem neked tesznek rá valami műsort, de akkor a minőség miatt ne háborogj. (Lehet hogy hülyének is fognak nézni).
Szerinted véletlen, hogy többen válaszolnak neki? icon52.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47883) Klown, 2015-10-21 08:58:52]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47890. Elküldve: 2015-10-21 13:07:47,

MinDigTv

[11353.]

Köszönöm, aszitem csak nálam nincs.
Petőfi mehetne ugy mint régen, nem tudom mért nem adják hozá...
[előzmény: (47889) Patyomkin, 2015-10-21 11:47:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47889. Elküldve: 2015-10-21 11:47:33,

MinDigTv

[11354.]

Mióta ez az új info csati van, nincsen rajta semmi, csak a nagy csend. Pedig a petőfit rátehetnék.
[válaszok erre: #47890] [előzmény: (47887) Leíratkozott felhasználó, 2015-10-21 10:09:17]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
47888. Elküldve: 2015-10-21 10:19:08,

MinDigTv

[11355.]

A 300-400 kbit sebesség éppenhogy elérheti a VHS magnók minőségét. Ha igény van rá talán meg is teszik , pocsék felbontásban és minőségben . Tényleg lenne rá igény?? :)
[előzmény: (47885) yaksi, 2015-10-21 09:54:26]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47887. Elküldve: 2015-10-21 10:09:17,

MinDigTv

[11356.]

Nálam abszolut nincs hang a MindigTv Plusz Info csatornán.
Régen a Petőfi rádió ment, de most tök néma.
Nálad van hangja?
[válaszok erre: #47889] [előzmény: (47885) yaksi, 2015-10-21 09:54:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
47886. Elküldve: 2015-10-21 10:00:27,

MinDigTv

[11357.]

Napi 4 óra ingyenességért szerintem senki nem sírna... pláne ha tényleg jön az új szabályozás, ami a kódolt/kódolatlan terjesztést alapjaiban felforgatja... icon32.gif
[előzmény: (47885) yaksi, 2015-10-21 09:54:26]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47885. Elküldve: 2015-10-21 09:54:26,

MinDigTv

[11358.]

Te miért nem akarod megérteni, amit már többen mondunk?? Nem a képarány, vagy a felbontás a kulcsszó, hanem a sávszélesség. A MinDigTV Infó egy diavetítés, ami 3-400 kbps képpel már nézhető. Nem tudom, most a hang honnét van, korábban azt nem adták vele, hanem az egyik rádiócsatornát tették mellé, azaz a rádiócsatorna az eredeti helyéről szólt (nem volt duplán rajta a rendszeren). Az biztos, hogy egy normális mozgókép továbbításához még a MinDig által használt MPEG4 technológia esetén is legalább 1 mbps sávszél kellene a képnek. Tehát van kb 300 kbps, és erre szeretnél rátenni egy olyan csatornát, amely legalább 1 mbps-t igényel. Erre mondjuk azt, hogy inkább ne!

Az már valóban nagyon érdekes kérdés, hogy az AMC beetetőcsatornája, a C8 mi a fészkes fenéért marad bent, ha minden más (amire beetetne) a Spektrum kivételével kikerül.

Erre mondjuk jönne az a válasz, hogy azért marad, mert ingyenes. Ha kivennék, a MinDig valószínűleg nem találna egy másik csatornát, amely az ingyenes platformra felmenne.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #47886 #47887 #47888 #47892] [előzmény: (47876) net_user, 2015-10-20 22:57:15]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
47884. Elküldve: 2015-10-21 09:13:55,

MinDigTv

[11359.]

A C8 miért nem kerül ki, ha az összes többi csatorna kikerül, amiből a C8 műsorát állítják össze? icon26.gif
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
47883. Elküldve: 2015-10-21 08:58:52,

MinDigTv

[11360.]

De, igenis trollkodsz! Hülyének nézel másokat, akiknek nem egyezik a véleményük a tiéddel! Nem net_user az első ember, akivel emiatt vitába kerültél! Neked kellene gondolkodnod inkább, hogy tényleg mindenki hülye, vagy csak te vagy "helikopter"?!

Én is abszolút egyetértek net_user-rel abban, hogy aki alapcsomagos, azt kár éri a csatornakivételekkel! Csak sajnos ez ellen tehetetlenek vagyunk... icon16.gif Itthon senki nem szeretne feleslegesen pereskedni kisebb jogcsorbulások miatt, amit sajnos meg lehet érteni.

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[válaszok erre: #47891] [előzmény: (47879) miki2002, 2015-10-21 06:59:43]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47882. Elküldve: 2015-10-21 08:08:19,

MinDigTv

[11361.]

Nem csak a képfelbontást kell nézni. Épp most mértem meg:
Info csatorna:
Kép: átlagosan 306kbps
Hang: átlagosan 31kbps

C8-at per pill nincs értelme nézni, mert nincs rajta adás, de kb ilyesmi adatokat kapnánk (majd este 8 után meg kell nézni):
Kép: átlagosan 1300kbps
Hang: átlagosan 70kbps

Mindenesetre óriási a különbség. Nem férne be, főleg hogy 10 adó van a C mux-ban, az egyik ráadásul HD (m2).

Jelenleg a MUX-ok:
A-MUX:
3db HD
1db SD
4db rádió

B-Mux:
15db SD

C-Mux:
1db HD
9db SD
1db Info

D-Mux:
14db SD

E-Mux:
16db SD

Tehát talán a D-Mux-on van még hely SD csatinak, de lehet ide jön majd az M6 (vagy M5 mittomén). :)

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (47876) net_user, 2015-10-20 22:57:15]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47881. Elküldve: 2015-10-21 07:46:29,

MinDigTv

[11362.]

A Fönix-nek az égvilágon semmi köze a MindigTV-hez. Máshonnan sugároz, helyi lokál adó. Nálam is jön, és most is sugároz, nem üres.
Ami a CH előjelű csatornákat illeti, azok sem a MIndigTV részei, hanem valami mást fogsz. A MindigTV összes MUX-ában van egy-egy adatcsatorna DataService_A...E néven, max ezeket láthatod még, de ezek nem újak, ezer éve megvannak (a MindigTV indulása óta jelen vagyok, sőt már az MPEG2-es tesztek óta).

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (47877) net_user, 2015-10-20 23:45:44]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47880. Elküldve: 2015-10-21 07:02:40,

MinDigTv

[11363.]

Kérdezd meg azokat, akik a Discovery csatornákat nézték volna, amikor a Digi kidobta.
Persze az sem mostanában volt, azóta van fejlődés az igaz, de a Diginél volt jó pár csere. icon53.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47878) ITI, 2015-10-21 06:58:59]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47879. Elküldve: 2015-10-21 06:59:43,

MinDigTv

[11364.]

Székel - ja meg én trollkodok!
Teleírod a topicot, szórakoztatod magadat, vitatkozol a semmin, és én trollkodok.
Gondolkodj egy kicsit! icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47883] [előzmény: (47876) net_user, 2015-10-20 22:57:15]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
47878. Elküldve: 2015-10-21 06:58:59,

MinDigTv

[11365.]

8 éve a Diginél vagyok, volt változás többször is, de engem (minket) nem érintett hátrányosan. Engem a technikai sportok érdekelnek, 8 év alatt nagy volt a fejlődés.
[válaszok erre: #47880] [előzmény: (47871) miki2002, 2015-10-20 21:28:43]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
47877. Elküldve: 2015-10-20 23:45:44,

MinDigTv

[11366.]

Az előbb megemlítettem, hogy az 5 mux teljes kihasználásával elérhető lenne a 60 csatorna, a weboldal szerint a kiegészítő csatornákkal együtt kialakított csatornák száma most éppen ennyit tesz ki. Ami viszont érdekes, hogy a napokban történt újrahangolások után ismeretlen CH-előjelű üres csatornák bukkantak fel a csatornalistámban, ez viszont azt is jelentheti, hogy talán mégis lehetséges újabb csatornahelyek létrehozása. Az is érdekes, hogy régebben nálam jött a Főnix adó, igaz borzalmas kép és hangminőséggel, majd eltűnt. Nemrégen újra előbukkant, és meglepően jó kép és hangminőséggel sugárzott, ma már viszont újra üres a Főnix, de még látható a csatornalistában. Na, nem mintha annyira érdekelne ez a csatorna, csak az érdekesség kedvéért írtam le ezt a tapasztalásomat.
[válaszok erre: #47881] [előzmény: (47876) net_user, 2015-10-20 22:57:15]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
47876. Elküldve: 2015-10-20 22:57:15,

MinDigTv

[11367.]

Akkor ajánlom figyelmedbe ezen weboldalon látható táblázatot:
https://hu.wikipedia.org/wiki/MinDig_TV
jól látszik rajta, hogy a c8 csatorna a B mux-ban ad egy sd képminőségű sávban ad 16:9 képarányban, és magyar aac hangsávval, szóval ehhez azért kell némi sávszélesség is.
Ugyanitt látható, hogy az általam csak Mindig Tv Infósávnak nevezett MinDig TV Plusz Info csatorna már a C-muxban székel, és sd képminőségben, 4:3-as képaránnyal, és magyar aac hangsávval bír. Mindkét csatorna médiabesorolása televíziónak van megadva, így nem elképzelhetetlen a két csatornából egy dupla tartalmi csatorna kialakítása ma sem. (az SD sávszélesség adott hozzá)

A rendelkezésre álló frekvenciakészlettel a cég a jelenlegi beállítások mellett multiplexenként nagyjából 24-25 Mbps sávszélességet tud biztosítani a tévéadások továbbítására, ami átlagosan tíz SD, vagy két-három HD adó átvitelére elegendő. Ebből kiszámolható, hogy az Antenna Hungária mind az öt digitális multiplex beüzemelésével akár 50-60 csatornát is továbbíthatna. (egy SD-adásfolyam sávszélesség igénye ugyanis átlagosan 2 Mbps MPEG4 technológiát használva)
Természetesen, ha HD bővítésben gondolkodnak, úgy valóban kevesebb + csatornát tudnának kialakítani, de az általam leírt dupla töltetű SD sávszéleségű kultúrális tematikájú, és akár ingyenessé is tehető csatornának azért még most is lenne helye, és sávszélessége bőven.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-20 23:10:33]
[válaszok erre: #47877 #47879 #47882 #47885] [előzmény: (47873) miki2002, 2015-10-20 21:30:22]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
47875. Elküldve: 2015-10-20 21:43:13,

MinDigTv

[11368.]

Miért is forgatod ki a szavaimat, ahelyett, hogy megértenéd az abba leírtakat?
Talán nem kéne itt ennyit trollkodnod.....
Nem először írtam a csatornának, eddig egy levelemre sem jött válasz, emiatt van az a megfogalmazás.
A weblapon pedig az automata válaszgép csak a csatorna által előre beírt válaszokat adja, tehát, mint infó forrás, eleve használhatatlan, de jól mutat(?) és lehet vele dicsekedni, hogy mi itt minden kérdésre választ adunk. Ha van még aki ezt el is hiszi....
Ami pedig az infó csatorna ügyet illeti régi mindig-esek talán még emlékeznek erre, egy időben ez a leírt dupla adásmódszer működő gyakorlat volt, volt idő, amikor a kezdetekben a C8 így volt elérhető, csak már kevesen emlékszenek rá...az újak biztosan nem.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-20 21:53:25]
[előzmény: (47870) miki2002, 2015-10-20 21:25:15]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47874. Elküldve: 2015-10-20 21:32:25,

MinDigTv

[11369.]

Műholdon sehol sincs ingyen, még az MTVA TP -n is részleges kódolással mennek a csatornák, kártyát kell venni.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47872) Patyomkin, 2015-10-20 21:28:48]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47873. Elküldve: 2015-10-20 21:30:22,

MinDigTv

[11370.]

Infó csatorna helyén semmi sem tud működni, már párszor írták - de látom hiába. icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47876] [előzmény: (47869) net_user, 2015-10-20 21:19:26]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47872. Elküldve: 2015-10-20 21:28:48,

MinDigTv

[11371.]

"Ez, ha jól számoltam eleve 7 darab csatornát jelent, ennyi tehát niztosan jár ingyen is."
Ezek csak a Mindigen ingyenesek, máshol, (UPC,Telekom) max az m1 és m2-őt adják ingyen, még a Dunákat sem, nemhogy a kereskedelmiket. icon18.gif
[válaszok erre: #47874] [előzmény: (47869) net_user, 2015-10-20 21:19:26]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47871. Elküldve: 2015-10-20 21:28:43,

MinDigTv

[11372.]

Akkor Te biztos sűrűn váltasz, mert egy szolgáltató sem garantálja a csatorna kiosztást.
Mindenhol vannak kisebb-nagyobb változások. icon80.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47878] [előzmény: (47867) ITI, 2015-10-20 21:05:16]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47870. Elküldve: 2015-10-20 21:25:15,

MinDigTv

[11373.]

"ezekre talán -biztosan- soha választ érdemben nem fogok kapni"

Talán? Bízol benne, örülsz neki ha nem kapsz választ? icon52.gif icon72.gif


Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47875] [előzmény: (47866) net_user, 2015-10-20 20:53:29]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
47869. Elküldve: 2015-10-20 21:19:26,

MinDigTv

[11374.]

... Na, akkor még egyszer: ha a MinDigTV Infó helyére, változatlan paraméterekkel normális, mozgóképes adást és hangot teszel, akkor abból semmi nem lesz. Ahhoz, hogy ez megoldható legyen, a C8 indulásához el kellene venni valahonnét sávszélességet az adott MUX-on. Honnét? ....

Az infó sáv alatt eddig is volt hang, legalább is régebben az egyik rádiócsatorna hangja ment alatta, most nem tudom, már régen nem nézem az infó-t, de úgy rémlik, most is van hangja, ha nem, bocsi. Jelenleg én úgy tudom, hogy abban a muxban még van pár csatornányi hely a bővítésre. És, ha nem abban, a többiben biztosan! Úgy ahogy jelenleg az extra csomag tartalma sem egy mux-ról jön, hanem kettőről. Legalább is a weboldalon látható adótáblázat szerint. Tehát fizikailag nem gond az ingyenes részleget + csatornával ellátni.
Ami pedig az ingyenességet illeti, jelenleg kormányrendelet van arról, hogy a közszolgálati adók műsorát ingyen továbbítani, és nézhetővé kell tenni a lakosság részére. Ez vonatkozik teljes egészében az jelenlegi M-es csatornákra, (és úgy tudom, a később belépő többi M-esre is, kivéve a fizetőssé tett, vagy annak tervezett M-es csatikat) a két Duna csatornára, illetőleg a két legnagyobb kereskedelmi adóra, amennyiben azok közszolgálati teendőket is ellátnak. Ez, ha jól számoltam eleve 7 darab csatornát jelent, ennyi tehát biztosan jár ingyen is. Az, hogy emellé még az állami tulajdonban lévő AH általi üzemeltetésű Mindig TV még mit tesz az ingyenes csomagba gratiszként, az csak tőle függ, illetve attól, hogy az állami támogatásból mennyit tud erre még felhasználni.
Ami pedig az általad kiforgatott mondatomat illeti, igenis a jelenkor vivmánya lenne az is, hogy az ingyenes csatornák között a sport mellett a kultúra is helyet kapna, akárcsak a vallási tematikájú csatorna is, egy-egy csatorna képében. Ez külföldön rég megoldott, megszokott dolog, csak nálunk megy a szarrágás, és mindent fizetőssé akarnak tenni.(lásd az M3-at)

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-20 21:32:00]
[válaszok erre: #47872 #47873] [előzmény: (47865) yaksi, 2015-10-20 20:46:54]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
47868. Elküldve: 2015-10-20 21:16:35,

MinDigTv

[11375.]

LOL.
...és mit gondolsz, mégis az infó csatorna gyakorlatilag 0 sávszélességén még is mit lehetne sugározni?

*Ha valamire reagálsz, használd a "válasz" gombot!
*Mielőtt megsértődnél nézd meg az "előzmény"-t! (talán nem is neked szólt)
*Szerkesztéshez/törléshez használd a Skin#5-t
[előzmény: (47863) net_user, 2015-10-20 20:41:04]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59127, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010446071624756 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail