Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499857/68 Témák: 19746 Tagok: 113679 Legújabb tag: Herczegh_Gerzson Online: (65/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 

mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15234
47816. Elküldve: 2015-10-15 12:39:51,

MinDigTv

[11426.]

A kábelesek nem hiszem hogy tolerálnák az emelést úgy, hogy másik platformon szabadon fogható az adott csatorna. Viszont ebből ugye megint az jönne ki, hogy egyik csatorna sem akarna ingyenesen sugározni, mert jobb a biztos bevétel a kábelesektől, mint a bizonytalan reklámbevétel a földi sugárzásból.
[válaszok erre: #47817] [előzmény: (47813) attila.scourgeofgod, 2015-10-15 12:08:33]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47815. Elküldve: 2015-10-15 12:14:39,

MinDigTv

[11427.]

Ha nem emelhetik a csatornadíjat, akkor egyik kereskedelmi sem fog felmenni fta-ra, mert nem fog lemondani évente többszázmillióról, amibe ez fáj neki, reklámbevétel növekedésről egy sem álmodhat, ezt elszipkázza az 'inkubens" kereskedelmi, meg a négy, államilag dotált kereskedelmi (plusz a közmédia), amit épp most vett meg a Mikulás... tehát mehet fta-ra az estlegesen elinduló újabb közszolga, meg a TV2 csoport valamelyik további borzalma, "osztjónapot"...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47814) part_wish, 2015-10-15 12:10:41]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
47814. Elküldve: 2015-10-15 12:10:41,

MinDigTv

[11428.]

nem igazán lehet előfizetési díjat emelni már, ugyebár. szóval ki és miért szívta meg?
[válaszok erre: #47815] [előzmény: (47813) attila.scourgeofgod, 2015-10-15 12:08:33]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47813. Elküldve: 2015-10-15 12:08:33,

MinDigTv

[11429.]

Tehát kb az réteg "jár jól", aki támogatott volt a digitális átállás programban, mindenki más meg megszívta, mert ők fogják megfizetni amazok "jóljárását"... örvendetes...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47814 #47816] [előzmény: (47812) part_wish, 2015-10-15 12:06:08]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
47812. Elküldve: 2015-10-15 12:06:08,

MinDigTv

[11430.]

leginkább a néző jár jól, aki nem akar előfizetni digitális tévére. az AH büdzséjében viszonylag elhanyagolható nagyságrendet képez egy darab SD-felbontású digitális TV csatorna műsorterjesztési bevétele (<1%)..
[válaszok erre: #47813] [előzmény: (47811) attila.scourgeofgod, 2015-10-15 12:00:39]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47811. Elküldve: 2015-10-15 12:00:39,

MinDigTv

[11431.]

Kábelen meg majd annyival többe kerülnek, vagy be sem kerülnek azok a kereskedelmi csatornák, amik felmenn(én)ek MinDig-re, valahol be kell hozni a sugárzás költségeit, és egyik sem szeretetszolgálat, hogy lemondana a kieső bevételről, tehát az előfizetők megszívják, az AH meg jól jár...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47812] [előzmény: (47810) ITI, 2015-10-15 11:56:26]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47810. Elküldve: 2015-10-15 11:56:26,

MinDigTv

[11432.]

Ha mégegyszer annyi lenne, mint most van, akkor sem érnénk el Szlovéniát, ami azért jóval kisebb mint kis hazánk.
[válaszok erre: #47811] [előzmény: (47808) Silberpfeil, 2015-10-15 10:38:23]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47809. Elküldve: 2015-10-15 11:56:17,

MinDigTv

[11433.]

Ezt már vagy egy éve írogatják...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47808) Silberpfeil, 2015-10-15 10:38:23]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
47808. Elküldve: 2015-10-15 10:38:23,

MinDigTv

[11434.]

Ezt olvastátok már?

http://www.vg.hu/vallalatok/reklam-es-media/johet-a-rezsicsokkentes-a-mediaban-459278

Arról írnak, hogy esetleg új FTA csatornák jöhetnek.

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #47809 #47810]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47807. Elküldve: 2015-10-15 09:50:03,

MinDigTv

[11435.]

Szia!
Minden ofset antenna szélességi mérete lényegesen kisebb a megnevezett méretnél, pl. a 80-asnak mondott csak 73 cm, a 60-as 54 cm, a 40-es 35 cm. +/- 1-2 cm. Ezért becsapósak ránézésre.
[előzmény: (47805) fgabor87, 2015-10-15 08:00:17]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47806. Elküldve: 2015-10-15 09:40:41,

MinDigTv

[11436.]

Te mindenben ilyen értetlen vagy? Hány ember kell, hogy meggyőzzön, hogy a UPC 60, a Telekom és a Digi pedig 80-as (egészen pontosan 78 cm-es) tányérokat ad??

Egyébként talán még a cégek weboldalán is le van írva a vétel feltétele, vagy a telepítési csomag tartalma, ha már nekünk nem hiszel.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (47805) fgabor87, 2015-10-15 08:00:17]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47805. Elküldve: 2015-10-15 08:00:17,

MinDigTv

[11437.]

Ok.
Viszont ha a telekomosok tényleg 80-asok, akkor ez sem 40, hanem 60-as. Mivel egymáshoz viszonyítom őket. Viszont akkor meg a miénk sem 60-as, pedig nekünk UPC-s.
Na majd megnézem tüzetesebben.. csak az a gond, hogy már sötétben érek haza.
[válaszok erre: #47806 #47807] [előzmény: (47800) Zolien, 2015-10-14 20:44:09]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3177
47804. Elküldve: 2015-10-15 04:27:07,

MinDigTv

[11438.]

Utolsó off
Nekem még 2007es 60as UPC Direct antennám van. Műszerrel beallitva tökéletes a vétel! Nagyon nagy vihar kell hogy elmenjen az adás! Lényeg tényleg hogy szakértő kell mind a földi mind a műholdas szolgáltatás beállításához!

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[előzmény: (47803) sztar1, 2015-10-14 21:01:53]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47803. Elküldve: 2015-10-14 21:01:53,

MinDigTv

[11439.]

inkább csak rosszul látta. bár egy 60-ast földröl nem látni rendesen.de az adott méreteket csak egy magára valamit is ado ember tud,és nem rak fel vagy kinál az ügyfélnek.mert abbol csak reklamálás van-lesz. szerintem. igaz ez a hagyományos tetöantennára is. adott hely ismerete elöny,de nem hátrány,ha tudja hol merre van az adott adotorony és annak mik a vételi paraméterei.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #47804] [előzmény: (47802) Zolien, 2015-10-14 20:56:44]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47802. Elküldve: 2015-10-14 20:56:44,

MinDigTv

[11440.]

De nem szolgáltatói kínálatban raktál fel olyat. Eleve az Amosra 60-as kevés is lenne, átlagember számára, tartalékkal. Vagy nagyon benézi fgabor87, vagy jó sokan cseréltek le kisebb, saját tükrökre arrafelé. Melyik a valószínûbb?
[válaszok erre: #47803] [előzmény: (47801) sztar1, 2015-10-14 20:51:08]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
47801. Elküldve: 2015-10-14 20:51:08,

MinDigTv

[11441.]

raktam én már fel upc-t 35cm-es kemping antennával itt ausztriában.simán tvzik a tulaj.ha szar a beállitás akkor a jel is elmegy hamarabb.de raktam fel multifokuszost is magyarországon,és mikor a upc szerelö kiment box hiba miatt,akkor meg volt döbbenve,hogy bassza meg,aki ezt feltette az nagyon vágja a kérdést,mert ö még ilyen kivállo jelet nem látott a mérömüszerén. szoval... lehet ezzel játszani,meg felhányni is.legyen az bármilyen antenna.sat vagy föld,teljesen mindegy.valaki vagy ért hozzá,vagy nem.legtöbb esetben ugye a céges szerelö leszarja,mert menni kell tovabb a következö helyre.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #47802]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47800. Elküldve: 2015-10-14 20:44:09,

MinDigTv

[11442.]

Azt a 40-est fényképezd már le.
[válaszok erre: #47805] [előzmény: (47789) fgabor87, 2015-10-13 18:10:46]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3177
47799. Elküldve: 2015-10-14 19:56:14,

MinDigTv

[11443.]

Már nem azért de én pont leszarom hogy a szomszéd mit szól hozzá hogy tányért rakok fel a panelhaz tetejére! Nem mellesleg nálunk csomó helyen az új szigetelést furtak meg, hogy feltegyenek tányért! Szerintem egyáltalán nem rontja az utcakepet :)

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[előzmény: (47796) net_user, 2015-10-14 13:09:20]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47798. Elküldve: 2015-10-14 16:02:45,

MinDigTv

[11444.]

És még félrevezető és uszító is. Gusztustalan, szerintem és siralmas. icon35.gif
[előzmény: (47797) banok5, 2015-10-14 14:44:37]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
47797. Elküldve: 2015-10-14 14:44:37,

MinDigTv

[11445.]

Kurvára zavaró a Sport1-en ez a folyamatos szövegcsík...

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #47798]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


net_user



Tagság: 2014-11-03 10:55:01
Tagszám: #130810
Hozzászólások: 3854
47796. Elküldve: 2015-10-14 13:09:20,

MinDigTv

[11446.]

Ez idáig ok, De, azt ne felejtsd el, hogy nem mindenütt engedélyezik a lakóknak, főleg a többlakásos panelokban, és a többlakásos hagyományos társasházakban sem, hogy mindenki saját műholdas/mikróhoz való tányért - bérelt, vagy saját eszköz, egyremegy - felszereljen, sok esetben még a tetőre sem, ahol pedig nem rontja a látképet, és nincs is útban senkinek sem a tányér, nos oda sem engedik meg sok helyen - valljuk be, jogosan! - hogy minden lakó saját külön tányért szereljen fel.
Maximum egy MindigTv vételéhez való kisméretű - nem yagi, és hasonlóak - erősítős kültéri antenna felszerelésébe mennek bele, mert ezek még úgy-ahogy nem zavarják a ház külső látképét, és az egymás melletti-alatti-feletti lakókat, továbbá ezen antennák a kis méretüknél fogva nem zavarnak be egymás vételébe.
Sok helyen emiatt nem jöhetnek számításba a tányéros megoldások, és igen, Te hiába hasonlítasz össze árakat, a MindigTV, főleg a kártyás megoldás, még mindig a legolcsóbb tévézési lehetőség, előfizetéssel számolva már drágább, és a Helló előfizetési árait nézve az utóbbi a legdrágább. És ne gyere azzal, hogy csak pár forinttal drágább, ugyanis pont az a réteg, aki az olcsó tv-ket keresi, nos azon rétegeknek ma már minden fillér-ún. kicsivel drágább csak is számít, és inkább vesz egy olyan előfizetést, ahol nem dob ki éves szinten több ezer, sőt tízezres nagyságrendű összeget csak azért, mert kap több csatornát, de esetleg nem azt, ami épp neki kéne. Például a közkedvelt AXN a Te általad favorizált Heló rendszerben csak a legdrágább családi csomagban létezik, míg a MindigTV-nél már az alapnak nevezett MindigTV Extra (de hülye és zavart okozó elnevezése ez egy alapcsomagnak!) csomagban már benne foglaltatik.
Továbbá, ne feledjük el azt a tényt sem, hogy a Helló már tavaly veszteséges lett, és a műholdas ügyfélbázisát kénytelen volt emiatt értékesíteni, így csak az AM Mikrós rész maradt meg neki, és ez a részleg továbbélése is eléggé kérdéses, nem igazán stabilnak mondható, míg a MindigTv helyzete erősen stabil, tehát, ha valaki csak ezt az egyébként igen fontos tényezőt nézi csak a szolgáltató választáskor, úgy az általad favorizált Helló mikrós-tányéros verzió már alapból nem kis hátrányba kerül. Nagyot dobna a Helló helyzetén, ha garantáltan, és dokumentálhatóan stabilizálni tudná az anyagi helyzetét, mert ekkor sokkal több megrendelőre számíthatna. Az tény, hogy szimpatikus a kis nyereségű koncepciójuk, kedvező, hogy jó az ügyfélszolgálat, - az egyemberes energikus háttérember, kapcsolattartó - de a digi is minimal nyereségű koncepcióval operál, nem kis sikerrel, igaz, az ügyfélszolgálatuk nem annyira jó, de nem is olyan rossz.
A képminőség......hát igen, a HD-t Te elintézed azzal, hogy szerinted az mindenütt szinte egyformán jó, így pont a legfontosabb dolog eleve ki is esik az összehasonlításból. (az általad megadott linkeken említed)
Marad az SD felbontás, de itt is azért különbséget kéne tenni a vevőkészülékek miatt, mert aki képcsöves géppel tv-zik, annak megint más a képminősége, mint aki lcd tévén, plazmán, vagy led-tv-n nézi ugyanezt az SD felbontást. A készülékek milyensége is nagyon bejátszik a látott kép minőségébe, és a legtöbb rendelni vágyó, főleg idősebb ember nem fog, vagy eleve nem is tud új készülékre beruházni, így a meglévő gépekre van utalva, így esetleg hiába jobb elvileg a Helló által sugárzott adás, ha a felhasználó ezt kissé harmatos, öreg tv-kell, hogy nézze, és ekkor, emiatt nem fog egy drágább szolgáltatói megoldást választani. Legfeljebb csak akkor, de még ez sem biztos, ha a régi tv készüléke netán beadja a kulcsot, és annak javíthatósága már nem lesz gazdaságos, így akkor már elvileg kénytelen lesz modern tv-t venni, amennyiben az anyagi helyzete ezt engedni fogja, és nem a használt kereskedelemben fog esetleg (sokszor előfordult már ilyen is!) magának vevőkészüléket venni, ami lehet, hogy nem egy modern készülék lesz, legalább is ilyen tapasztalatok is vannak, tehát a helyzet igen összetett.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-14 13:19:18]
[válaszok erre: #47799 #47820] [előzmény: (47795) sathunter, 2015-10-13 18:53:04]
Kiváló dolgozó
net_user adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathunter



Tagság: 2007-02-21 20:30:40
Tagszám: #41904
Hozzászólások: 363
47795. Elküldve: 2015-10-13 18:53:04,

MinDigTv

[11447.]

A Budapesten vagy annak kb. 30-40 km-es vonzáskörzetében élőknek van még egy megbízható, a MinDig TV Extrával árban szinte megegyező, annál nagyságrendekkel jobb minőségű (sőt még az UPC Directet vagy a műholdas Digit is MINŐSÉGBEN verő) alternatíva is, a Hello Digital. Erről mindig megfeledkezik szinte mindenki. És arról is, hogy a Hello Digital vétele nemcsak szolgáltatói STB-vel, hanem egy DVB-C tuneres televízióval vagy akár saját beltéri használatával is teljesen legálisan lehetséges.
Részletes infókat (technikai részletek, árak stb.) ld. az Antenna Digital topic 6101-es, 6107-es és 6108-as hozzászólásaiban leírva.

Ui.: Bocsánat a részlegesen off topic írásért, de ha a műholdas DTH szolgáltatókat mindig elő lehet hozni, akkor úgy gondolom, hogy a minőségben mindegyiknél jobb, egyéni eszközök használatát is legálisan lehetővé tevő és jelen pillanatban a MinDig TV Extrával árban is versenyképes, Sport 1/2-t, Minimaxot és még sok mást is kínáló Hello Digital is megérdemli, hogy megismerhessék az emberek.
[válaszok erre: #47796] [előzmény: (47780) net_user, 2015-10-13 12:36:55]
Törzstag
sathunter adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47794. Elküldve: 2015-10-13 18:47:55,

MinDigTv

[11448.]

Nem tudom, nagyszüleimnél is telekom van, és a náluk lévő antenna nagyobb, mint amik itt vannak, de lehet a szemem csap be. De tuti nem 125-ös. Arra mondanám, hogy 80-as.

Mindenesetre nem panaszkodni akartam, csak példának szántam, hogy nem csak AH vesz el csatornákat.

Ha a T-nél nem marad majd más, csak IPTV, akkor lesz valszeg műhold, de arra is kíváncsi leszek, engedik-e majd. Ugyanis egy okos volt telekomos felsővezető a mi címünkre köttette be papíron a műholdas tv-jét, és hiába akarjuk levetetni, mindig azt mondják az ügyfélszolgálaton, hogy elintézik/már átírták, de érdekes módon a szerelők mindig nálunk jelennek meg. :) Egyszerűen nem tudunk vele mit kezdeni.
[előzmény: (47793) yaksi, 2015-10-13 18:28:36]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47793. Elküldve: 2015-10-13 18:28:36,

MinDigTv

[11449.]

Ez így lényegében hülyeség. Jól beállított 80-as antennával nincs gond, csak ha olyan vihar van, amelyben egyébként sem tanácsos tévézni.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #47794] [előzmény: (47791) fgabor87, 2015-10-13 18:23:03]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47792. Elküldve: 2015-10-13 18:27:51,

MinDigTv

[11450.]

A Telekom 80-as és 125-öst használ lakossági szolgáltatáshoz. (egyéni/társasházi)
[előzmény: (47789) fgabor87, 2015-10-13 18:10:46]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011559009552002 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail