Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499818/29 Témák: 19719 Tagok: 113678 Legújabb tag: victorxtc Online: (37/25
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 

d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47741. Elküldve: 2015-10-09 22:55:02,

MinDigTv

[11501.]

Tényleg megszeretnélek érteni. Minden faluban van templom, van pap. Miért jobb tévében/rádióban hallgatni mint élőben? Imádkozni bárhol, bármikor lehet, nem kell ahhoz se templom, se tévé, csak hit. De hagyjuk ezt.
Nem tudok nem csatornaként tekinteni rá. Adjanak a minőségre is.

@miki2002
Templomok, papok, érsekségek és király nélkül voltunk keresztények, biztos igazad van. Az meg külön tetszik, hogy a te honfitársaidhoz nekem semmi közöm. Csak őseink éltek egy országban, beszéltek egy nyelvet, szolgáltak egy királynak 1000 éven keresztül.
[válaszok erre: #47743] [előzmény: (47739) ITI, 2015-10-09 22:42:19]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47740. Elküldve: 2015-10-09 22:49:41,

MinDigTv

[11502.]

Neki ott a TV Noe!
Itt csak Trollkodik.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47742] [előzmény: (47739) ITI, 2015-10-09 22:42:19]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47739. Elküldve: 2015-10-09 22:42:19,

MinDigTv

[11503.]

Látom nem érted a lényeget. Ha Te, vagy családod bármely tagja tragikus balesetet szenvedne (én átéltem ilyent), hamar megtanulnál imádkozni. Nem érdekelne a sávszélesség, meg hogy fizetsz-e a PAX-ért. Tudomásul kell venned hogy rajtad kívül vannak még emberek a földön, meg kishazánkban. Nem a nézettség a fontos, hanem hogy legyen.
De nem akartalak megbántani, csak nagyon kikeltél a csatorna ellen.
[válaszok erre: #47740 #47741] [előzmény: (47727) d97es, 2015-10-09 20:07:06]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47738. Elküldve: 2015-10-09 22:22:37,

MinDigTv

[11504.]

István megkoronázása elött is keresztyének voltunk, csak nem a rockoperából kell informálódni.
Azt, hogy hány honfitársamat érdekel a vallás, azt ne te döntsd el. Politikát főleg ne keverd bele!
Nem kötelező nézned, senki sem erőlteti rád! icon72.gif icon26.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47729) d97es, 2015-10-09 21:03:22]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
47737. Elküldve: 2015-10-09 21:48:35,

MinDigTv

[11505.]

Ebben a percben indult el...

Most meg már nézhetem a reklámot...
[előzmény: (47736) mlaszlo, 2015-10-09 21:46:00]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15230
47736. Elküldve: 2015-10-09 21:46:00,

MinDigTv

[11506.]

Műholdon már elindult, viszont ott is kódolatlan. Lehet ez zavarja meg az AH vevőjét.
[válaszok erre: #47737] [előzmény: (47734) turulbird, 2015-10-09 21:41:52]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
47735. Elküldve: 2015-10-09 21:44:58,

MinDigTv

[11507.]

De legalább kódolatlan! icon21.gif
[előzmény: (47734) turulbird, 2015-10-09 21:41:52]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
47734. Elküldve: 2015-10-09 21:41:52,

MinDigTv

[11508.]

Izgalmas ez a kódolatlan fekete némaság...

EPG van, jelszint 100%...

Megjött Darth Vader...
[válaszok erre: #47735 #47736] [előzmény: (47731) cialci, 2015-10-09 21:31:26]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47733. Elküldve: 2015-10-09 21:39:08,

MinDigTv

[11509.]

Azért van ez a fórum, hogy megbeszéljük a dolgokat. Nem feltétlenül kell, hogy nekem legyen igazam...
Nem jó, hogy olyan muxon vannak, amit nem mindenki ér el. Az Euronews miatt ez nekem egy kicsit sem szimpatikus.
A rámkényszerítést, mint átlagos előfizetőre történö kényszerítést értettem. A legtöbb előfizetőt nem érdekli, mégis kötelező értük fizetni.
[válaszok erre: #47745] [előzmény: (47730) cialci, 2015-10-09 21:30:07]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15230
47732. Elküldve: 2015-10-09 21:36:49,

MinDigTv

[11510.]

Leállt a csatorna műholdas elosztása, úgy tűnik az AH is onnan veszi, ezért most a földi digitálison sem megy.
[előzmény: (47731) cialci, 2015-10-09 21:31:26]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47731. Elküldve: 2015-10-09 21:31:26,

MinDigTv

[11511.]

Az AXN az másutt sincs?
[válaszok erre: #47732 #47734]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47730. Elküldve: 2015-10-09 21:30:07,

MinDigTv

[11512.]

Jó..Ám legyen.
De arra a kérdésre nem válaszoltál, hogy miért baj az, hogy ezek olyan muxon vannak amit nem teljesen látnak az országban?
Amúgy olvasva a többi reagálást,miért is kényszerítik rád?
Azt nézel amit akarsz nem?
+ nem olyan hatalmas nagy sávszélt foglalnak,mert nem olyan csúcs minőségűek ..
Mit szeretnél látni helyettük?
A D1 mindentől függetlenül nekem speciel hiánypótló ( az iskola tv jük, vagy a nyelv oktatásuk, felelevenítik amikor 16 éves voltam, persze ez egyéni szoc.probléma...)
Nem is szóltam semmit, csak...
[válaszok erre: #47733] [előzmény: (47720) d97es, 2015-10-09 17:59:15]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47729. Elküldve: 2015-10-09 21:03:22,

MinDigTv

[11513.]

Ez nagyon off...
István megkoronázása előtt nem sok közünk volt a kereszténységhez. 2015-1000v1001=1014v1015
Nem zavar, legyen ha nem élősködik és saját lábán meg tud élni, nem pedig rámkényszerítik.
Baromi sokakat érdekel a vallás úgy, hogy templomba nem jár. Ha valaki hisz, akkor el is megy templomba. Azokat még nem zárták be vasárnap...
[válaszok erre: #47738] [előzmény: (47728) miki2002, 2015-10-09 20:43:36]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47728. Elküldve: 2015-10-09 20:43:36,

MinDigTv

[11514.]

Milyen számrendszert használsz?
Miért baj, ha van egy vallással foglalkozó csatorna?
Mindenki nem tud vagy akar templomba járni, de attól még érdekelheti a vallás, és a vallással kapcsolatos műsorok.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47729] [előzmény: (47727) d97es, 2015-10-09 20:07:06]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47727. Elküldve: 2015-10-09 20:07:06,

MinDigTv

[11515.]

Bocs, újra elolvastam, amit írtál.
Ha te életed nehéz szakaszában bármelyik csatornához fohászkodva várod a megoldást, akkor tényleg nem tudok mit írni. Valódi barátaim többet tudnak nekem segíteni mint egy papi jó szó. De nem vagyunk egyformák.
Az az 1100 év alig múlt 1000, de a magyarok nem akkor pottyantak a földre. Korábban is éltek és sokkal sikeresebbek, tekintélyesebbek voltak mint utána. Persze hülyeséget írok, mi köze lenne ennek a valláshoz. De ahogy látod, minden meg lehet magyarázni.
[válaszok erre: #47728 #47739] [előzmény: (47723) ITI, 2015-10-09 19:27:14]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
47726. Elküldve: 2015-10-09 19:58:08,

MinDigTv

[11516.]

Az Ozone Network tényleg jó példa - még arra is, hogy mi legyen a következő kódolatlan csatorna a Mindig TV hálózatán...
[előzmény: (47725) d97es, 2015-10-09 19:51:09]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47725. Elküldve: 2015-10-09 19:51:09,

MinDigTv

[11517.]

Ha már vallásosság...
Tudom, hogy nem ez a fokmérője, de nem keveset járok templomba (hetente többször). Nem tartom magam rossz embernek. De el kell választani a dolgokat egymástól. Biztosan van rá igény, bár ez kimutatva sehol nincs. Nem mellesleg ott a Bonum is, amelyről egy rossz szót nem írtam, pedig szintén egyházi tv. Ez egy piac, ahol mindenki az az érdeke, hogy megéljen. Értsd meg, a Pax TV úgy került be, hogy valódi igény nem volt iránta. Egyszerűen erőszakolják a nézők torkán. Ha kell, ha nem fizess érte. Persze, mondhatod ezt a Cool-ra, Spektrum-ra vagy bármelyikre. Viszont ezeket a csatornákat sokkal többen nézik, tehát kevesebben fizetnek érte úgy hogy nem nézik. Szabad országban élünk. Én nem kritizállak téged azért, mert XY csatornát nézel. Felnőtt ember vagy, ahogyan ,,mindenki,, Magyarországon. Mindenki azt néz, amit akar. A többség pedig nem Pax-ot és D1-et néz. Ez van.
Legyenek közösségi csatornák, legyen akár 6 katolikus csatorna. De csak akkor, ha piaci alapon kerülnek be. Többször leírtam már. Ott az OzoneNetwork, egy követendő példa. A saját lábán meg tud élni, tényleg van iránta kereslet és nem utolsó sorban technikailag szerintem semmiben nem különbözik akár az RTL-től. Ha valóban van tényleges igény a csatornára, akkor vannak hirdetők és akkor van pénz a fejlesztésre is. Vezesd le ezt a mondatot visszafelé és meglátod, hogy a Pax felesleges, ahogyan a D1 is. Külföldön is vannak kult. csatornák, az M6 is az lesz ha elindul. Egy ARTE, MEZZO nézettsége, márkaértéke mérhető, a D1-é nem.
A gimnáziumi stúdió HD kameráját és greenbox hátterét jobban tudom kezelni, mint e két hatalmas csatorna a csúcstechnikáját.
[válaszok erre: #47726] [előzmény: (47723) ITI, 2015-10-09 19:27:14]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
47724. Elküldve: 2015-10-09 19:50:06,

MinDigTv

[11518.]

„Akkor majd kihez fogsz fohászkodni, melyik csatornához. Szállj magadba!"
.
Lehet, hogy az utóbbival fején találtad a szöget mert elég neki ha saját magában és embertársaiban bízik és nem kellenek a fohászok semmilyen képzeletbeli figurához.
.
Ha már előjött a téma, akkor hirtelenjében csak kettő darab tény a józan észt a vallások elé helyezők védelmében:
.
(1) gondolom, nem lövök nagyon mellé azzal, hogy ha vki profi a fohászkodásban, az a pápa. Nos, a kettővel ezelőtti vagy két évtizeden keresztül min. évi kettő alkalommal azért imádkozott nagy nyilvánosság előtt elkövetett fohászban, hogy szűnjön meg az ellenségeskedés és a békétlenkedés a Közel-Keleten. Kell-e ecsetelnem mekkora sikerrel?
.
(2) Az ún. ábrahámista vallások mindegyike univerzálisnak mondja magát (mondjuk, vallásoséknál ez a minimum), ugyanakkor a hármuk (egymással nem igazán konzisztens, de természetesen „szent és egyedüliként igaz") alapkönyve összesen jó ha lefedi a Föld szárazföldi területének 3-4%-át!!!
[előzmény: (47723) ITI, 2015-10-09 19:27:14]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47723. Elküldve: 2015-10-09 19:27:14,

MinDigTv

[11519.]

Szerencsére ez CSAK a Te véleményed. Itt élünk Európa közepén 1100 éve keresztény országként a mai napig. Egy csatornát megérdemel a közszolgálati mellett, azok számára akik komolyan veszik keresztény létüket. Egyre többen vannak, mert már szabadon tehetik, 40 év bujkálás után. Ez az egyetlen csatorna, amelyik nem a gyűlölködésről, a mocskolódásról, gyilkolászásról szól, hanem mások megsegítéséről. Te is kerülsz majd nehéz helyzetbe, hisz az élet véges. Akkor majd kihez fogsz fohászkodni, melyik csatornához.
Szállj magadba!
[válaszok erre: #47724 #47725 #47727] [előzmény: (47720) d97es, 2015-10-09 17:59:15]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47722. Elküldve: 2015-10-09 19:01:31,

MinDigTv

[11520.]

Rétegcsatornák. A maguk igénytelen módján. Én ugyanúgy kibasznám a Coolt, meg az összes klisészart cirkuláltató sorozatcsatornát. Azok jobbak, mert van nézettségük? Pont, hogy ettõl csak szomorúbb, hogy alapértelmezetten errõl szól a kábeltévés piac, tartalom. Hol hát az igazság? A vallásosok lelki töltekezésre használják a Paxot, míg a véget érni nem akaró nyomozóshullámmal csak a saját, olcsó kis posványukban tapicskolnak nulla hozzáadott értékkel.
[előzmény: (47720) d97es, 2015-10-09 17:59:15]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47721. Elküldve: 2015-10-09 18:01:40,

MinDigTv

[11521.]

icon32.gif icon50.gif
[előzmény: (47720) d97es, 2015-10-09 17:59:15]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47720. Elküldve: 2015-10-09 17:59:15,

MinDigTv

[11522.]

Azért irritálnak ezek a csatornák, mert a DVB-T platformon nincs elég hely. Olyan csatornák ezek, amelyek nem a nézettségük miatt kerültek be. Egyszerűen parazitaként elveszik a sávszélességet. Nézettségük kimutathatatlan. Nem láttam még olyan embert, aki hiányolná őket. Ennek ellenére is továbbítani kell. Nem azzal van a baj, hogy közösségi. Az OzoneNetworknek valahogyan sikerült maga köré közönséget építeni és több más csatornánál többet ér a műsora. A D1 és Pax csapnivaló technikai minőségűek. Nincs ma olyan magyar csatorna, amely érdektelenebb ezeknél.
[válaszok erre: #47721 #47722 #47723 #47730] [előzmény: (47710) cialci, 2015-10-08 23:45:17]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47719. Elküldve: 2015-10-09 14:21:10,

MinDigTv

[11523.]

Akkor ezt kéne mondani az előfizetőnek, nem azt, hogy a jogi osztály szerint nem lehet kilépni a hűségidőből kötbér fizetés nélkül, még akkor sem, ha 50 gyerekcsatornát raknának be.
[előzmény: (47716) mlaszlo, 2015-10-09 11:33:48]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47718. Elküldve: 2015-10-09 11:49:59,

MinDigTv

[11524.]

De mi idõ elõtt szeretnénk, hogy bõrünkön érezhessük az exluzivitást! :) Most mit néztek úgy? Ez az igazság.
[előzmény: (47712) part_wish, 2015-10-09 10:45:53]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47717. Elküldve: 2015-10-09 11:38:07,

MinDigTv

[11525.]

Igen, ez így van.
Csak egy fórumtársat úgy tájékoztatott az ügyfélszolgálat, hogy mindenféleképpen kötbért kell fizetnie.

Mondjuk nem tudom miért szólok most ebbe bele. :)
[előzmény: (47715) part_wish, 2015-10-09 11:14:44]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59126, Sat)
 
    / 2366 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011291027069092 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail