Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (47/16
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

chucky



Tagság: 2003-09-09 17:54:16
Tagszám: #6516
Hozzászólások: 5497
47663. Elküldve: 2015-10-07 08:18:32,

MinDigTv

[11576.]

Persze, mehet a kolléga másik szolgáltatóhoz, csak ne feledjük el, hogy szinte mindenhol röghöz van kötve az ember 2 év hűséggel. Így nem könnyű ugrálni.
[előzmény: (47662) Patyomkin, 2015-10-07 08:14:09]
Kiváló dolgozó
chucky adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47662. Elküldve: 2015-10-07 08:14:09,

MinDigTv

[11577.]

Miért beszélnének össze?
Akinek több a pénze, az vásárolja meg a jogokat. Te is abba a boltba mész vásárolni, ahol olcsóbb az a termék, ami kellene. Ha abban nincs, akkor mész a másikba. Boltos is sértődjön meg, mert nem nála vásároltál mindent???
Ez a piacgazdaság. Neked is megvan a választási lehetőséged. Mész másik szolgáltatóhoz. icon33.gif icon50.gif
[válaszok erre: #47663 #47664] [előzmény: (47661) toth zeno, 2015-10-07 08:03:03]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


toth zeno



Tagság: 2005-11-12 11:47:50
Tagszám: #23690
Hozzászólások: 187
47661. Elküldve: 2015-10-07 08:03:03,

MinDigTv

[11578.]

De szép ez a (rabló)Piacgazdaság. Anno azért kellet DIGI hogy láthassam a kézi BL-t. De emiatt nem láthattam a Discoveryt. Múlt évben végre boldog vagyok hogy a MINDIG adja a DIGISPORT-ot és a DISCOVERY-t is. Gyorsan csinalok MIndig TV 2014 november 1 töl. Most nesze neked. Elõször a KEZI BL megy a SPORT1,2 re utána meg ezt kiveszik a MINDIG-bõl. Hát mondja valaki hogy ezek nem beszélnek össze.
[válaszok erre: #47662]
Haladó
toth zeno adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
47660. Elküldve: 2015-10-06 15:48:53,

MinDigTv

[11579.]

Igaz, ezt benéztem! icon32.gif
Attól függetlenül a Bundesliga meccseket csak a + csomag előfizetői láthatják, a családi csomagos előfizetők nem!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-06 16:05:13]
[előzmény: (47659) junior19, 2015-10-06 14:58:07]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
47659. Elküldve: 2015-10-06 14:58:07,

MinDigTv

[11580.]

"a többek között a német Bundesliga mérkőzéseit – így a Dárdai Pál vezetésével felálló Hertha BSC meccseit is - élőben adó Eurosport 2 csatorna pedig az Aktív+ csomagban lesz elérhető"

Nem írták el, ott a vessző, s írják is, hogy a Sportklubbal az Aktív+-ban lesz vehető.
[válaszok erre: #47660] [előzmény: (47658) csiga33, 2015-10-06 14:47:13]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csiga33



Tagság: 2008-12-03 16:27:12
Tagszám: #66299
Hozzászólások: 1259
47658. Elküldve: 2015-10-06 14:47:13,

MinDigTv

[11581.]

Az Origón elírták, mert az Eurosport 2 közvetíti a Német Bundesliga meccseit, nem pedig az Eurosport 1 csati.
Így ha az EUSP 1 kerül a családi csomagba, az EUSP2 pedig a + csomagba, akkor a családi csomag előfizetői még a Bundesligát sem látják.... icon62.gif
[válaszok erre: #47659] [előzmény: (47647) part_wish, 2015-10-05 11:10:23]
Kiváló dolgozó
csiga33 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47657. Elküldve: 2015-10-05 22:51:27,

MinDigTv

[11582.]

Mit olvassak rajtuk? Lehet nyelveszkedni, de a cikk ujdonsagnak sugallja. Illo figyelembe venni a miliot, amiben irodik a szoveg. Mindannyian ismerjuk a mindenbe bekuszo propaganda-szoveg jelenseget. Mindig muszaj kicsit tulloni a valosagon, a polgarnak ez kell. El birtam volna viselni egy ISMET bekerultet. De az meg hogy mutat mar ugye.
[előzmény: (47656) Jumapili, 2015-10-05 22:00:56]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47656. Elküldve: 2015-10-05 22:00:56,

MinDigTv

[11583.]

ÚJONNAN szó jelentése:

(új-on, új-on-an v. új-onn-an) ih. Molnár Albertnél egy n-nel: újonan. 1) Új állapotban; nem kopottan, nem viselten. Újon vett ruha. 2) Nem rég, imént, csak most. Újon épült ház. Újon nyomott munka. 3) Ismét, megint; máskép; újolag. Újon eljött sürgetni bennünket. Mondják így is; újan, újannan; és toldalékhangokkal újont, újonta, újontan; l. ezeket.

Nem szeretnék poénkodni azzal, hogy olvasd vissza a saját szövegeidet.
[válaszok erre: #47657] [előzmény: (47655) Zolien, 2015-10-05 21:10:44]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47655. Elküldve: 2015-10-05 21:10:44,

MinDigTv

[11584.]

Nem ertelek.:) Ujra van. Nem pedig eloszorre.
[válaszok erre: #47656] [előzmény: (47654) Jumapili, 2015-10-05 21:05:58]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47654. Elküldve: 2015-10-05 21:05:58,

MinDigTv

[11585.]

Szerinted most van Sportklub? Valamilyen speciális kártyán, ha még az egyáltalán működik.
[válaszok erre: #47655] [előzmény: (47653) Zolien, 2015-10-05 20:49:56]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47653. Elküldve: 2015-10-05 20:49:56,

MinDigTv

[11586.]

Birtam az Origo cikket: kiigazitast eszkozoltek, majd ugyanabban a cikkben rogton a kovetkezo csusztatas: az _ujonnan_ bekerulo SportKlub.
[válaszok erre: #47654] [előzmény: (47650) SiriusBlack, 2015-10-05 18:30:25]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
47652. Elküldve: 2015-10-05 20:45:03,

MinDigTv

[11587.]

Valószínűleg kurva olcsó

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (47650) SiriusBlack, 2015-10-05 18:30:25]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47651. Elküldve: 2015-10-05 18:50:10,

MinDigTv

[11588.]

Akkor örüljünk a Spektrumnak és a TV Paprikának addig, amíg vannak, mert ezek szerint lehetséges, hogy nem csak ez a 3 csatorna kerül ki.
[előzmény: (47647) part_wish, 2015-10-05 11:10:23]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47650. Elküldve: 2015-10-05 18:30:25,

MinDigTv

[11589.]

Amúgy az, hogy lehet, hogy a szinte semmit nem adó Sport Klub meg bekerült a kínálatba?
[válaszok erre: #47652 #47653]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47649. Elküldve: 2015-10-05 17:25:32,

MinDigTv

[11590.]

Nem haragból írtam amit írtam. Az itt a facén és a sajtóban megjelent írások alapján a saját magam által levont értelmezéseket vetettem ezen oldalra.

Ami furcsa a számomra, hogy valamilyen szinten vét az íratlan üzleti egyezségekre, vagy annak sikertelenségének okára a sporttv hiszen a konkrét okot nem illik kiírni.

Ilyen esetben max annyit, hogy nem sikerült megegyezni és emiatt .....
[előzmény: (47646) Jumapili, 2015-10-05 10:34:44]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47648. Elküldve: 2015-10-05 11:26:10,

MinDigTv

[11591.]

És ki lesz perelve, az origo avagy az AMC?



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47647) part_wish, 2015-10-05 11:10:23]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


part_wish



Tagság: 2008-08-14 14:17:55
Tagszám: #62557
Hozzászólások: 2209
47647. Elküldve: 2015-10-05 11:10:23,

MinDigTv

[11592.]

http://www.origo.hu/teve/20151005-a-mindig-tv-n-az-eurosport-es-a-sportklub.html

mivel könnyen lehetséges, hogy jogi ügy lesz belőle, ezért többet sajnos nem tudok mondani erről.
[válaszok erre: #47648 #47651 #47658]
Kiváló dolgozó
part_wish adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47646. Elküldve: 2015-10-05 10:34:44,

MinDigTv

[11593.]

Tegyük fel, hogy értem a haragodat a két sport csatorna és a Minimax elvesztése miatt.

A Sport Tv hisztijét is érteni vélem:

Hozzávetőlegesen évente 216,000,000 Ft (60000x3x100x12) bevételtől esett el, mert ragaszkodott a magasabb árhoz. Amihez lényegében havonta egy számlát kellett volna kiállítania.
[válaszok erre: #47649] [előzmény: (47638) Atilu, 2015-10-04 18:29:37]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47645. Elküldve: 2015-10-05 10:04:35,

MinDigTv

[11594.]

Ez nekem magas, de hiszek neked. Már vége is a Dö Vinchi Tanulásnak? Brühü.
[előzmény: (47644) Atilu, 2015-10-04 19:18:26]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47644. Elküldve: 2015-10-04 19:18:26,

MinDigTv

[11595.]

"Na ezt meg honnan tudják?"

Ömm, honnan is honnan is, ja hogy ők az alanyai így ők kötik a szerződést.
[válaszok erre: #47645] [előzmény: (47643) Zolien, 2015-10-04 19:06:42]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47643. Elküldve: 2015-10-04 19:06:42,

MinDigTv

[11596.]

"A Sport1, a Sport2 és a Minimax minden más szolgáltatónál elérhető."
Na ezt meg honnan tudják? Kicsit mintha sértõdött lenne a hangnem. Lehet, hogy folytatása is lenne, csak az nem közönségképes?
[válaszok erre: #47644] [előzmény: (47638) Atilu, 2015-10-04 18:29:37]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47642. Elküldve: 2015-10-04 18:50:10,

MinDigTv

[11597.]

Mivel kevés a hely, az ilyen kis nézettségű csatornák lehet hogy sosem térülnek meg.
Jobb ha nagyobb nézetségű csatornákkal töltik fel a szolgáltatást, minél alacsonyabb ár mellett.
Aki sportmániás, úgy is megtalálja a számára legjobb megoldást.
Én tudnám nézni a Sport TV -t, de még sosem néztem, és szerintem a 4% nézőt sem fogják elveszteni. icon80.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47641) Atilu, 2015-10-04 18:43:15]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47641. Elküldve: 2015-10-04 18:43:15,

MinDigTv

[11598.]

Ja és úgy tette volna a minicsomagba. lásd eurosport2
[válaszok erre: #47642] [előzmény: (47640) miki2002, 2015-10-04 18:38:53]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47640. Elküldve: 2015-10-04 18:38:53,

MinDigTv

[11599.]

"Az AH azt nyilatkozta, hogy a sport tv jelentősen növelni akarta a kért díjat."
"Az Antenna Hungária drasztikus árcsökkentési igénye miatt nem tudtunk megállapodni"

Mindkettőt Te írtad, de ha mindkettő igaz, akkor a Sport TV jelentős áremelést akart, amit az AH nem fogadott el. Kevesebb vagy semmilyen emelést tartott elfogadhatónak. icon80.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47641] [előzmény: (47638) Atilu, 2015-10-04 18:29:37]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47639. Elküldve: 2015-10-04 18:30:52,

MinDigTv

[11600.]

Az AH már állami cég, az RTL csatornái kimondatlanul de magyarok. Az államnak volt konfliktusa az RTL-lel, mégsem kerültek ki. Talán az RTL az RTL Klub miatt túl nagy falat és inkább nem kockáztattak. A Discovery Channel és a TLC magyar reklámokkal fut, ha nem érné meg nem lenne lokalizáció, de magyar csatornának ettől még nem nevezném. Az AMC viszont magyar, az egész közép-európai adás Budapestről megy magyar vagy cseh engedéllyel. Itt is van konfliktus a közvetítési jogok miatt az MTVA-val. Az M4 sok dolgot és főleg nézettséget vett el a Sport TV-től, az AMC pedig megszerezte a Forma-1-et Csehországban és Szlovákiában, emiatt nincs magyar Forma-1 ebben a két országban és talán M4 a FreeSat-on.
[előzmény: (47635) Atilu, 2015-10-04 18:16:17]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099349021911621 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail