Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (77/13
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47638. Elküldve: 2015-10-04 18:29:37,

MinDigTv

[11601.]

"Maximum arra adhatna tippeket, hogy hol fogható, és a néző majd eldönti mit tesz."

Pont ezt teszi.


"Az Antenna Hungária drasztikus árcsökkentési igénye miatt nem tudtunk megállapodni, így november 1-től a Sport1, a Sport 2 és a Minimax eltűnik a Mindig TV Extra kínálatából.
Mindig Tv Extra hűségnyilatkozattal rendelkező nézőink október 14-ig tudnak szolgáltatót váltani, hűségnyilatkozat nélkül pedig bármikor.
A Sport1, a Sport2 és a Minimax minden más szolgáltatónál elérhető.
Váltson szolgáltatót most!"
[válaszok erre: #47640 #47643 #47646] [előzmény: (47634) Jumapili, 2015-10-04 18:14:12]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47637. Elküldve: 2015-10-04 18:28:18,

MinDigTv

[11602.]

Szerintem egy kevesek által nézett csatorna árat akart emelni. Nem sikerült! (Nem olyan népszerű a sport mint állítják, főleg nem a külföldi foci).
Így járt valamikor a Digivel a Discovery és jobb lett a Digi a saját csatornáival.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47636) Jumapili, 2015-10-04 18:22:02]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47636. Elküldve: 2015-10-04 18:22:02,

MinDigTv

[11603.]

Pontos információja egyikünknek sincs.
Egy üzlet akkor működik, ha mindkét félnek előnyös.
Mindenesetre nem olvastam sehol se, hogy az előfizetők mondják fel azokat a szolgáltatásokat, ahol novembertől is foghatók a Sport Tv adói (Sport1/Sport2/Minimax).
[válaszok erre: #47637] [előzmény: (47633) Atilu, 2015-10-04 18:13:52]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47635. Elküldve: 2015-10-04 18:16:17,

MinDigTv

[11604.]

Egy valamit ne felejts el. Azon csatornákra, szolgáltatokra akik Magyarországi székhelyűek egy állami cég erővel tud hatni. Természetesen ez hivatalosan nem így van.
[válaszok erre: #47639] [előzmény: (47632) d97es, 2015-10-04 18:09:40]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47634. Elküldve: 2015-10-04 18:14:12,

MinDigTv

[11605.]

Nem elegáns, hogy a szolgáltatás felmondására biztat egy csatorna(csoport), mert nem tudott megegyezni a továbbításról. Maximum arra adhatna tippeket, hogy hol fogható, és a néző majd eldönti mit tesz.
[válaszok erre: #47638] [előzmény: (47632) d97es, 2015-10-04 18:09:40]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47633. Elküldve: 2015-10-04 18:13:52,

MinDigTv

[11606.]

"a sport kiegészítő csomagot az előfizetők kevesebb, mint 4%-a (4600) kérte."

Ez választ ad arra, hogy a két nagy miért nem tette be a Digi sportot a kínálatába.

"Ezért nem akarta a Sport Tv külön csomagba rakni a csatornáit."

Az AH azt nyilatkozta, hogy a sport tv jelentősen növelni akarta a kért díjat. Tehát ők benne voltak, de értelem szerűen magasabb árral.

"A 110 ezer előfizető viszont valószínűleg jól jött volna,"

Te ezt komolyan írod, hogy minden mindig előfizető családi csomagra fizet elő.
[válaszok erre: #47636] [előzmény: (47631) Jumapili, 2015-10-04 17:59:33]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47632. Elküldve: 2015-10-04 18:09:40,

MinDigTv

[11607.]

Az RTL és a Discovery is kampányolt a szolgáltatóváltás mellett. Sok eredménye nem lett, sőt DIGI-n már HD az RTL II. Nagy eredménye nem lesz... Ez inkább nyomásgyakorlás az AH-ra. Korábban az MTVA is ezt tette az M3 indulása előtt. Olyan szolgáltatókat sorolt fel a facebookon, akikkel meg sem egyezett még akkor. Maga az AH mondta...
Fogadni mernék, hogy max pár hónapon belül újra nézhetőek lesznek. Az RTL II is bekerült, mire indult a VV6. Gyerektartalmat akarnak erősíteni, ez az AMC nélkül neheten menne.
[válaszok erre: #47634 #47635] [előzmény: (47631) Jumapili, 2015-10-04 17:59:33]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47631. Elküldve: 2015-10-04 17:59:33,

MinDigTv

[11608.]

A Facebook-on van egy olyan információ, hogy a sport kiegészítő csomagot az előfizetők kevesebb, mint 4%-a (4600) kérte.
Ennyi a hardcore sportrajongó.
Ezért nem akarta a Sport Tv külön csomagba rakni a csatornáit.
A 110 ezer előfizető viszont valószínűleg jól jött volna, mert elég nagy a hiszti.
[válaszok erre: #47632 #47633] [előzmény: (47629) treiby85, 2015-10-04 17:44:52]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47630. Elküldve: 2015-10-04 17:57:53,

MinDigTv

[11609.]

Nagy-Hideg-hegy A multiplexen senki nem tapasztal problémákat? Tegnap délután óta alig villan fel néha a kép, míg a C és B mux is a megszokott erősségű.
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47629. Elküldve: 2015-10-04 17:44:52,

MinDigTv

[11610.]

Sport1 csatornán már figyelmeztetik a nézőket, hogy október 14-ig váltsanak szolgáltatót, ha november 1-től is nézni kívánják a Sport1, Sport2 és Minimax csatornákat.
Nagyon helyes, és remélem, hogy minél több előfizető él a törvény adta elállási joggal.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[válaszok erre: #47631]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
47628. Elküldve: 2015-10-04 13:29:18,

MinDigTv

[11611.]

Gyakran 2-3 másodpercre kiesik a kép a Filmboxon, teljesen elsötétül a képernyő. Ránézhetne valaki illetékes, mi a pálya... Más B MUX-on levő csatornán nem tapasztaltam...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47627. Elküldve: 2015-10-04 13:08:07,

MinDigTv

[11612.]

Indulásakor is üzlet volt, most is az. Mint a tõzsde; nem kedvezhet mindig a felhasználóknak. Reklám sugallta identitásnak meg 14 felett nem dõlünk be.
[előzmény: (47625) br, 2015-10-04 12:55:16]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47626. Elküldve: 2015-10-04 12:58:41,

MinDigTv

[11613.]

Ugyan úgy mint idáig, hogy ez csak egy szlogen.
[előzmény: (47625) br, 2015-10-04 12:55:16]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
47625. Elküldve: 2015-10-04 12:55:16,

MinDigTv

[11614.]

icon27.gif

Ezek után kiváncsi vagyok, hogy hogyan értelmezik majd a "Minden, ami kell" szlogent...
[válaszok erre: #47626 #47627] [előzmény: (47597) eastern, 2015-10-02 17:26:50]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
47624. Elküldve: 2015-10-04 08:19:47,

MinDigTv

[11615.]

Az SR 3500-7200-ig szabványos, bár sok tv csak 4000 SR értéktől fogad el dvb-c jelet. A te tv-den is be kell tudni állítani.
[előzmény: (47606) fgabor87, 2015-10-02 22:00:36]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47623. Elküldve: 2015-10-04 00:33:54,

MinDigTv

[11616.]

Szerintem az AH egy korrekt szolgáltató. A lehető legtöbbet kihozza a platformból. Nem tudtok mondani ennél sikeresebb földfelszíni szolgáltatót szinte sehol. Ha lenne vezetékes technikája és T2-ben sugározna, akkor bármelyik cégnek lehetne konkurenciája. Amióta nem francia a tulajdonos, azóta kevésbé szimpatikus, vannak hibái, de részemről abszolút tolerálható. A mostani facebook kommunikáció is nagyon ritka. Ennyire egyedien, személyre szabottan kevesen válaszolnak kommentekre.
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47622. Elküldve: 2015-10-03 22:48:41,

MinDigTv

[11617.]

Idézet:
Talán, egy csatornánkénti előfizetői rendszerrel berobbanhatott volna



...és mennyiért kapta ill. adta volna tovább az egyes csatornákat? - jelenleg az a rendszer, ha a tartalom szolgáltatótól veszek 3-4 csatornát és vállalom, hogy alap csomagba rakom, akkor fizetek csatornánként 100 Ft-ot, ha csak az adott jogtulajdonos prémium csatornáját venném meg és mini csomagban szeretném értékesíteni, akkor ezért a csatornáért 3...5-szörös árat kérnek...mennyiért adjam tovább? - a csatornánkénti előfizetés jelenleg nem életképes nálunk.
Hogy mért csinálják ezt a tartalom szolgáltatók? - egy alap csomagban lévő csatorna több nézőhöz eljut (jóval többen fizetnek elő alap csomagra), így több a potenciális néző -> az adott csatornán a reklámidő felértékelődik. Ha egy csatorna csak minicsomagba kerül, arra kevesen (vagy senki) fizetnek elő...reklám bevételből kiesett részt a kábel szolgáltatókon keresztül a kedves TV nézőktől szedik be.
[előzmény: (47619) Fleximux, 2015-10-03 20:06:15]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47621. Elküldve: 2015-10-03 21:51:59,

MinDigTv

[11618.]

"Talán, egy csatornánkénti előfizetői rendszerrel berobbanhatott volna..."

Na erre mondták más cégnél, egy illetékes elvtárs -szó szerint - hogy túl bonyolult lenne,és nem érné meg a beruházást..
Majd a végén kiderül,hogy mi lesz...
[előzmény: (47619) Fleximux, 2015-10-03 20:06:15]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoli94



Tagság: 2015-08-05 21:50:00
Tagszám: #131851
Hozzászólások: 262
47620. Elküldve: 2015-10-03 20:18:10,

MinDigTv

[11619.]

Sziasztok!
Mi a vélemény, tapasztalatok a Wayteq 97CX vevőről?

Csak a mindig tv 7 ingyenes csatornájára kellene.

Amúgy a 95CX-től miben különbözik? Csak kicsit
gyorsabb?
Haladó
zoli94 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Fleximux



Tagság: 2013-02-09 21:08:02
Tagszám: #126685
Hozzászólások: 51
47619. Elküldve: 2015-10-03 20:06:15,

MinDigTv

[11620.]

Aktív részese voltam a digitális átállásnak. Már nem vagyok az AH közelében, de érdeklődéssel figyelem az eseményeket.
Most hallom, hogy az AMC-vel nem tudtak megegyezni...A bajok már a kezdeteknél beépültek:
Az AH rossz úton jár a mindigtvextrával.
- eleve rossz volt ez a brand név, évekig keverte a köznép a digi.tv-vel.
- csak állami segítséggel tud pár százalékot kihasítani a 3-4 eFt/hó előfizetői kategóriás piacból
- bonyolult az árszabás
- aktiválási díj icon21.gif röhej

Talán, egy csatornánkénti előfizetői rendszerrel berobbanhatott volna, mint előtte a diginek sikerült - egyben megbolygatta volna a torz AGB-Nilsen nézettségi mutatókat.
[válaszok erre: #47621 #47622]
Kezdő
Fleximux adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47618. Elküldve: 2015-10-03 11:57:28,

MinDigTv

[11621.]

Hát gondolom, hogy már maga a SCART sem nyerő, de mivel a T ezt adja az előfizetőknek, ezért nem tudom máshogy összehasonlítani.
Se RF moduláció nincs benne, hogy esetleg a nyugdíjasok 20 éves TV-jén is működjön, se semmi. És full szoftverhiba az egész. Na, nem offáolok tovább, elvégre ez egy mindigtv topic. Csak azért hoztam fel, mert sokan úgy szidják a mindiget, mintha más szolgáltató kánaán lenne.
[előzmény: (47615) EnJoe, 2015-10-03 11:00:45]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47617. Elküldve: 2015-10-03 11:39:41,

MinDigTv

[11622.]

Gondolod nem RGB-ben nézik? Kompozit átvitel bármilyen megjelenítõn jól láthatóan messze a legszarabb eredményt nyújtja kontúrok tekintetében (nem úgy színhûségben és fekete-dinamikában, ebben hajlamos jócskán beelõzni az RGB áramköröket, valósághoz közelebbi a fehér, a sötétebb részek részletgazdagsága, cserébe a feketeszint is rosszabb (magasabb), az LCD erre még rá is tesz. Az, hogy ebben csak az LCD-k lennének ludasak - mint technológia - ne áll.
[előzmény: (47615) EnJoe, 2015-10-03 11:00:45]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47616. Elküldve: 2015-10-03 11:28:26,

MinDigTv

[11623.]

Ugyanez jól megfigyelhetõ akár a jobb FTA német adókon is egy MindigTv ellenében: mások, izgágábbak, ügyetlenebbek lesznek a kontúrok. Az MPEG2 bizony elmarad 4-es társa mellett. SD legjobb eredményt plazmán, illetve a szegény ember plazmáján; CRT-n ad MPEG4-ben, persze feltételezve, hogy nem a tartalomszolgáltató a súlyosan szûk keresztmetszet.
[előzmény: (47615) EnJoe, 2015-10-03 11:00:45]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47615. Elküldve: 2015-10-03 11:00:45,

MinDigTv

[11624.]

Azért ilyen a képminőség, mert a forrás oldal mpeg4, ami a fejletlenebb mpeg2-be vissza van alakítva...hogy miért kell ez a T-nek? - mert a régi előfizetőikhez 2009-ig kihelyezett Globalteq STB-k csak mpeg2-t tudják és több ezer van még belőle a hálózatban. Mivel más a video tömörítése, így a MindigTV SD-jét nem érdemes összehasonlítani a "T" DVB-C SD-jével.
A másik, amit megfigyeltem, hogy részben a lapos TV-k is "ludasak", mert kompozit videójel forrásról alapból pixelesebb a képük, mint HDMI-ről vagy RF tunerről...ez MindigTV vételnél is igaz.
[válaszok erre: #47616 #47617 #47618] [előzmény: (47614) fgabor87, 2015-10-03 09:02:15]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47614. Elküldve: 2015-10-03 09:02:15,

MinDigTv

[11625.]

SD, de a mindig SD-vel hasonlítsd. Képminőségnél nem kell hogy ugyan az a csatorna legyen. Azért pl egy rtlklub logo körül hol látsz körbe 1 centis pixelesedést? Mikor a háttér is alig mozog mögötte. Egy vicc.

Nem elírás 6875 a smybolrate. Nem is használnak mást, minden muxon ennyi.

A T az eszközein amiket adnak, saját fejlesztésű FW van. Mindegyiken. Az sem véletlen. Modemtől kezdve az IPTV boxig, és a most kapott hulladék HUMAX-on is, ami még a scart kapcsolójelet sem tudja normálisan kiadni, és kikapcsolni sem lehet magát a boxot, hiába nyomkodod a kikapcsolást. Agyrém. A modemjeik sem különbek, amiket adnak az előfizetőknek.

Tudom, hogy nem a legjobb a 2470HD, de Digin, UPC-n és PR telekomon is működik, csak pont a telekomossal nem. Elhiszem, hogy a TV-m is sáros, de a szolgáltató is.
[válaszok erre: #47615] [előzmény: (47612) mlaszlo, 2015-10-03 05:31:53]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011018991470337 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail