Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (53/11
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47563. Elküldve: 2015-10-01 19:15:59,

MinDigTv

[11676.]

Gerecsénél is az 59-es sokkal gyengébb, mint a 26-os. Hiába magasabb a nyereségük az antennáknak a magasabb freqiken, mégsem erőssebb a jelszint. icon18.gif
[előzmény: (47562) t65lala, 2015-10-01 19:03:19]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47562. Elküldve: 2015-10-01 19:03:19,

MinDigTv

[11677.]

Az még hagyján , de nézd meg a MUX-ok közti teljesítmény eltéréseket ! A fő probléma , hogy az eltérések nem követik a frekvencia menetet ! A magasabb frekikhez nagyobb teljesítmény kellene ugyanazon terület ellátásához , de ez sok adótoronynál nem így van ! Budapesten még hagyján , de pl Tokajnál észrevehetően gyengébb a C(60) MUX
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 19:08:55]
[válaszok erre: #47563] [előzmény: (47560) Smart0, 2015-10-01 18:08:27]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47561. Elküldve: 2015-10-01 18:57:52,

MinDigTv

[11678.]

Ahogy gondoltam...
A Facebookon már írták is, hogy az AMC csatornái csak áremeléssel maradhattak volna a kínálatban.
[válaszok erre: #47567]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47560. Elküldve: 2015-10-01 18:08:27,

MinDigTv

[11679.]

Egyébként - ismerve a vevőantennák erősen frekifüggő nyereségét - az egy telephelyről sugárzó MUX-okat miért húzzák ennyire szét?
Pl.: Budapest/Széchenyi-hegy: E38, E55, E58, E41, aztán hirtelen E24.
[válaszok erre: #47562] [előzmény: (47559) t65lala, 2015-10-01 17:44:12]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47559. Elküldve: 2015-10-01 17:44:12,

MinDigTv

[11680.]

Ez az egy hátránya a logpernek !
LTE szűrő 60-as csatin már csillapít , ha nincs közeledben mobil torony , és van program , ami az érintett csatornán jön , akkor jobb , ha kihagyod !
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 17:51:21]
[válaszok erre: #47560] [előzmény: (47558) Smart0, 2015-10-01 17:43:21]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47558. Elküldve: 2015-10-01 17:43:21,

MinDigTv

[11681.]

Kösz, már néztem, egy analóg korszakból való kisebb és keskenysávú van most nekem, a nagynak is csak 10 dB a nyeresége. A beépített LTE szűrő mennyire fontos 58-59-es csatorna vételénél és mennyire lehet jó minőségű? Külön megvenni 1-2000 Ft.
[válaszok erre: #47559] [előzmény: (47557) t65lala, 2015-10-01 17:37:12]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


t65lala



Tagság: 2010-06-26 20:03:21
Tagszám: #86368
Hozzászólások: 1403
47557. Elküldve: 2015-10-01 17:37:12,

MinDigTv

[11682.]

Nézd meg a logper antennát !
Annak , szinte teljesen egyenletes a "görbéje" az egész uhf spektrumban !
[válaszok erre: #47558] [előzmény: (47555) Smart0, 2015-10-01 17:06:22]
Kiváló dolgozó
t65lala adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6950
47556. Elküldve: 2015-10-01 17:31:51,

MinDigTv

[11683.]

Ezek az antennák kivétel nélkül széles sávú antennák, amiket sávközépre méreteznek, kisebb eltérésekkel. Hogy pontosan hova méretezik az határozza meg a karakterisztikájukat. Ha antennát akarsz vásárolni, nem biztos hogy a legnagyobb erősítésű a legjobb, a Te szempontodból. Pl. nálam, mivel közel vagyok az adóhoz, egy kislepke a padláson 100%-os vételt ad. Természetesen DX-elésre sokkal nagyobb teljesítményű, erősítős antennát használok.
[előzmény: (47555) Smart0, 2015-10-01 17:06:22]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
47555. Elküldve: 2015-10-01 17:06:22,

MinDigTv

[11684.]

Köszi a választ. A FESA 815 antennát keresve találtam egy 2007-es Hirschmann katalógust. Ebben a FESA 817 N 69 nyeresége a 21-69 sávban 10.5-17 dB, szóval a szokásos emelkedő görbe. A Televes DAT 75 HD magasabb kategória méretben és árban is. Ha a Fesa alul jobb volt, akkor a Televes görbéje nagyon meredek lehet. Van még a Televes DAT HD, de csak erősítővel egybeépítettet találtam.
[válaszok erre: #47556 #47557] [előzmény: (47543) EnJoe, 2015-10-01 14:25:32]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47554. Elküldve: 2015-10-01 15:52:22,

MinDigTv

[11685.]

Ha van RTL+ és Story4, ha van rengeteg sport, ismeretterjesztő, film, mese, állami és főleg EGYHÁZI csatorna, akkor egy fiatalosabb zenecsatorna is legyen. Filmeket is találni a neten, sokkal jobbakat, mint a tv-ben, mégis vannak filmcsatornák. Nem minden áron, de tényleg kellene egy ilyen csatorna is. Ha már pl. C8 is van.

Közben eszembe jutott valami. Azt írjatok, hogy sok közvetítés van a Sport TV-n. Lehet, hogy annyira drága, hogy kevesebb előfizető miatt már nem fér el a csomagban. Gondolom a Story4, Nickelodeon olcsóbb. Főleg, hogy a Viacom több csatornája is elérhető már. Így tényleg csodálkozom, hogy nem férnek hozzá a VH1-hez. Az Eurosport a Discovery-k miatt lehet olcsóbb, a Sportklub meg a Sláger TV miatt.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-10-01 15:58:07]
[előzmény: (47551) mlaszlo, 2015-10-01 15:42:57]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47553. Elküldve: 2015-10-01 15:49:48,

MinDigTv

[11686.]

Meg a legújabbat is, most jött:

Idézet:
A Sport TV közvetít a legrangosabb dartssorozatokat a következő években. A világbajnokság, a Premier League és a csapat-világbajnokság is kizárólag a Sport1 és Sport2 képernyőjén lesz látható, többek között „Mighty Mike-kal”, „The Powerrel” és „a Repülő Skóttal”.





DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47547) SiriusBlack, 2015-10-01 15:05:53]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47552. Elküldve: 2015-10-01 15:47:32,

MinDigTv

[11687.]

DIGI Sport meg csak itt van, a DIGI-n kívül szinte sehol. Itt SportTV nem lesz. Ha tényleg annyira jó, akkor lesz. A Sportklub is visszakerült. Az RTL II-vel is sikerült megállapodni korábban, pedig a DIGI-nek nem. Írjatok és visszakerül, csak legyetek elég sokan.
Régebben nagyon összeborult az AH az AMC-vel, tényleg nem értem én se.
[előzmény: (47550) SiriusBlack, 2015-10-01 15:31:20]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47551. Elküldve: 2015-10-01 15:42:57,

MinDigTv

[11688.]

"valami zenecsatornát inkább"

Zenét elég sok forrásból el lehet érni. Rádió, internetes rádiók, youtube-on videoklippek. A zenecsatornákat más szolgáltatók is inkább nagyobb, vagy plusz csomagokba pakolják.
Egyébként a Muzsika TV-n és a Sláger TV-n is egyre több zenei blokk van és nem mulatós zenékkel.
[válaszok erre: #47554] [előzmény: (47541) cs-robert, 2015-10-01 14:17:13]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47550. Elküldve: 2015-10-01 15:31:20,

MinDigTv

[11689.]

Azért a kábelszolgáltatók többségénél a DIGI Sportok kivételével megtalálható az összes hazai sportcsatorna.
[válaszok erre: #47552] [előzmény: (47548) d97es, 2015-10-01 15:13:15]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47549. Elküldve: 2015-10-01 15:28:14,

MinDigTv

[11690.]

"Ott a foci-kézi BL, NFL, NHL, NBA, spanyol foci bajnokság."
Akkos az Eurosportok messze elmaradnak, fel sem érnek a Sportokkal?
[válaszok erre: #47566] [előzmény: (47545) banok5, 2015-10-01 14:57:09]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47548. Elküldve: 2015-10-01 15:13:15,

MinDigTv

[11691.]

Igen, írtam, hogy engem.
De mindent nem lehet. Amikor csak a Sportklub volt, akkor bármelyik sportcsatorna jó lett volna. Amikor a Sport1,2 került be, akkor sokan az Eurosportot akarták. Aztán jött a sírás a DIGI Sportok miatt. Amikor kikerült a Sportklub, akkor azért nyávogtak egyesek, most újra itt van. Ezek mellett ott az M4 Sport is HD minőségeben. Ha maradna a Sport TV is, akkor már az összes magyar sportcsatorna lenne. Nem szeretem a sportot és nem is értek a közvetítési jogokhoz. Valószínű, hogy nektek van igazatok, de nekem laikusnak ez jön le belőle. Nem örülök neki, mert az egyik közösségi helyett a Sport M-nek jobban örültem volna.
Lehet, hogy most nagy hülyeséget fogok írni. Az MTVA ugye állami cég. Elvette a közvetítési jogot a Sport TV-től. Az AH szintén állami cég. Lehet, hogy van a háttérben valami konfliktus, de ne legyen igazam. Nem örülnék a Spektrum hiányának.
[válaszok erre: #47550] [előzmény: (47544) SiriusBlack, 2015-10-01 14:49:07]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47547. Elküldve: 2015-10-01 15:05:53,

MinDigTv

[11692.]

Az FA-kupát kihagytad.
[válaszok erre: #47553] [előzmény: (47545) banok5, 2015-10-01 14:57:09]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47546. Elküldve: 2015-10-01 15:05:34,

MinDigTv

[11693.]

Lehet, hogy ott fent valakiknek nem tetszett, hogy nem adták át a magyar érdekeltségű kézi BL meccseket az M4 Sportnak? (mondjuk nem is nagyon fért volna be a programjukba)
[előzmény: (47545) banok5, 2015-10-01 14:57:09]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
47545. Elküldve: 2015-10-01 14:57:09,

MinDigTv

[11694.]

Döbbenet, hogy kiveszik a Sport1, Sport2-t. Ott a foci-kézi BL, NFL, NHL, NBA, spanyol foci bajnokság.
És képesek bekamuzni, hogy nézői igények miatt... icon49.gif

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #47546 #47547 #47549]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
47544. Elküldve: 2015-10-01 14:49:07,

MinDigTv

[11695.]

"A Sport 1 és Sport 2 eddig sem érdekelt."

Téged, de szerintem nagyon sokakat igen és az igen értékes sporttartalmaik miatt.
[válaszok erre: #47548] [előzmény: (47540) d97es, 2015-10-01 14:04:58]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47543. Elküldve: 2015-10-01 14:25:32,

MinDigTv

[11696.]

Spektrum 26 egy FESA 815 N60 klón (magyar utángyártás) - észrevételem szerint egálban van, sőt talán még jobb is a "343"-asoknál. Tecatel-Mandarine antennát - szerintem - nem teszteltük, de két hasonló konstrukciójú, egyező elemszámú antenna között nem lehet ekkora eltérés ("dupla" nyereség), max más a mérési módszer. A Televes DAT 75 HD viszont igen, bár a 60-as csatorna felett a spanyol antenna nyert, de 30-as alatta a FESA817 jobbnak bizonyult...a 30-50 csatornák között hasonlóak.
[válaszok erre: #47555] [előzmény: (47526) Smart0, 2015-10-01 11:29:36]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47542. Elküldve: 2015-10-01 14:20:30,

MinDigTv

[11697.]

Ez szimpla üzlet.
[előzmény: (47541) cs-robert, 2015-10-01 14:17:13]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cs-robert



Tagság: 2003-01-22 00:00:00
Tagszám: #848
Hozzászólások: 435
47541. Elküldve: 2015-10-01 14:17:13,

MinDigTv

[11698.]

Az Eurosportoknak örülök, de miért pont a History-t kellett kidobniuk? Vannak annál sokkal gyengébb adók is. Azon morgok leginkább ebben a változtatásban, szerettem azt az adót.

A Nickelodeon meg inkább a Cartoon Network helyére került volna be, A Cartoon Network még mindig 4:3-as, szemben a Minimax 16:9-es képével. A Nickelodeon bekerülésével nincs bajom, csak én a Cartoon Network helyére raktam volna be.

A Story4 helyett meg berakhattak volna valami zenecsatornát inkább.

Ezt a mostani csatornacsereberét sokkal jobban is megoldhatták volna.
[válaszok erre: #47542 #47551]
Törzstag
cs-robert adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47540. Elküldve: 2015-10-01 14:04:58,

MinDigTv

[11699.]

A Sport 1 és Sport 2 eddig sem érdekelt. A Minimax sem, de az elég ismert márka, kár kihagyni. Ha viszont a Spektrum kerülne ki, akkor az én szimpátiámat elvesztenék azonnal. Zenecsatornát sokan kértek, de helyhiány miatt nincs. Story4 viszont van, ez bizonyára sávszélesség nélkül jön. Nem tartom feltétlenül rossz ötletnek, de könyörgöm, zenecsatorna NINCS. A Hatoscsatorna helyett bármit adnak, az már csak jobb lehet. Ha jól nézem, akkor így egy csatornával kevesebb lesz a Család és Alapcsomagban.
Az SD csatornák kidobálása elmaradt szerencsére, de hol lesz az M6? Főleg HD-ben. Hely soha nincs, de a csatornák száma érdekes módon mindig nő.
[válaszok erre: #47544]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Vaczalaca



Tagság: 2004-02-25 19:50:11
Tagszám: #9022
Hozzászólások: 333
47539. Elküldve: 2015-10-01 13:52:34,

MinDigTv

[11700.]

zolien: www.mindigtv.hu/ lefedettseg ott találsz infot vagy segítenek 1211-en is


Váczi László
[előzmény: (47538) Zolien, 2015-10-01 13:41:13]
Törzstag
Vaczalaca adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010800123214722 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail