Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499762/25 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (76/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47513. Elküldve: 2015-09-30 07:45:53,

MinDigTv

[11726.]

Remélem azért a 3G-t csak megkapják. :)
De szerintem minden tekintetben a vodafone rendelkezik a legkisebb lefedettséggel.
Azért kívánom nekik, hogy sikeres legyen a dolog. :) Legalább azt felismerték, hogy az Extra szolgáltatás azért nem tud több ügyfelet felvenni, mert a konkurens szolgáltatók csomagban adják a dolgokat, és így olcsóbb. Kíváncsi vagyok, hogy MinDigTV-nél is lesz ilyen, hogy csak tv ennyi, de ha előfizet internetre is, akkor csak ennyi.
[válaszok erre: #47514] [előzmény: (47497) álnokfutó, 2015-09-29 18:52:13]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47512. Elküldve: 2015-09-29 21:25:49,

MinDigTv

[11727.]

Mindig Tv Extra van, de csak tartaléknak, vagy mit keressek alapnak. Nem olyan nehéz logó és karika mentes jó minőségű értékes tartalmakat találni.
[előzmény: (47511) Zolien, 2015-09-29 21:06:26]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47511. Elküldve: 2015-09-29 21:06:26,

MinDigTv

[11728.]

Van olyan tartalom, amiben oromod leled. Most igy akkor nem vagy elofizetve sehova?
[válaszok erre: #47512] [előzmény: (47510) Jumapili, 2015-09-29 20:35:06]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47510. Elküldve: 2015-09-29 20:35:06,

MinDigTv

[11729.]

Nagy különbség, hogy azt fejtegetem, számomra jelenleg nem tudnak olyan pluszt adni, amiért érdemes előfizetnem, míg mások egyáltalán a szolgáltató létét kérdőjelezik meg.
Mivel a szolgáltatók nem a mi adóinkból működnek, azt tesznek, amit jónak látnak. Ha nem tetszik, nem kell előfizetni rá.
[válaszok erre: #47511] [előzmény: (47507) Zolien, 2015-09-29 19:58:57]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ramsli



Tagság: 2008-12-08 10:41:46
Tagszám: #66474
Hozzászólások: 243
47509. Elküldve: 2015-09-29 20:15:37,

MinDigTv

[11730.]

Nem csak az Euronews-ról van szó, hanem a alapcsomagba tartozó csatornákról is amiket lehetett fogni, most nem. (Hatoscsatorna, D1, TV, PAX)



ramsli
[előzmény: (47487) WAMPIRE, 2015-09-29 11:28:12]
Haladó
ramsli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47508. Elküldve: 2015-09-29 20:06:36,

MinDigTv

[11731.]

Mindegyik szolgáltató adásait látom vagy láttam.

Nem leszólom, csak elemzem.

Valamit mégis tudhatnak, mert az összesnek (kivéve az Austriasat) jelentős előfizetői tábora van, pedig csak a sok csatorna olcsón elvet használják, valószínűleg erre van kereslet. Ezért nincs értelme bármelyiket is leszólni.
[előzmény: (47507) Zolien, 2015-09-29 19:58:57]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47507. Elküldve: 2015-09-29 19:58:57,

MinDigTv

[11732.]

Mi volna az Rtl-en az ertek? NEM a Historyrol vagy a fo Discoveryrol beszeltem! Ott mennek az oszeres szarok, felfogyatekos, raeros, kioregedett haziasszonyok, meg veteran tatak reszere, en sem szeretem. Szerintem nezz bele az alant emlitett csatikba, jelenleg a magyar linearis musorszoras csucsa. En meg pont a T-nel vagyok ugy, hogy csak szorfolni jo, mindegy. Lenyeg, hogy olyanrol alkossunk mar velemenyt, amit legalabb egyszer mar lattunk is, mert ennek az altalanositos fikazasnak nem sok teteje vagyon.
[válaszok erre: #47508 #47510] [előzmény: (47504) Jumapili, 2015-09-29 19:52:06]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47506. Elküldve: 2015-09-29 19:57:09,

MinDigTv

[11733.]

Kb. egy évvel ezelőtti állapotokról van pontos információm, nem tartom valószínűnek, hogy növelték volna az SD adatsebességeket.
[előzmény: (47503) mlaszlo, 2015-09-29 19:47:31]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47505. Elküldve: 2015-09-29 19:53:30,

MinDigTv

[11734.]

A Filmboxot meg kifelejtettem. Bizony nagyon rossz az elet UPC nelkul.;(
[előzmény: (47502) Zolien, 2015-09-29 19:42:17]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47504. Elküldve: 2015-09-29 19:52:06,

MinDigTv

[11735.]

Nézted a napi 12 óra ószeres adásokat, és a 40 perc alatt 25-ször elhangzó "most mindjárt felfedjük a nagy titkokat (aztán mégse)" ismeretterjesztést?

Jó a UPC Direct, ha valaki nem nézi, csak élvezi, hogy nyomogatja a távirányítót, és közel száz gomb után jön elő a már egyszer látott csatorna.

Mint írtam, nekem az angol nyelvű magyar feliratos kulturális HD adó és az RTL Klub HD ( ! ! ! ) lenne az érték, de ezért nem érdemes előfizetni.

[válaszok erre: #47507] [előzmény: (47502) Zolien, 2015-09-29 19:42:17]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
47503. Elküldve: 2015-09-29 19:47:31,

MinDigTv

[11736.]

"Az SD csatornái többnyire azonos vagy rosszabb minőségűek, csak a sportadók kapnak nagyobb adatsebességet"

A TV2 és az RTL Klub is nagyságrendekkel jobb, mint a Mindig TV-n. Továbbá én most a DaVinci-t is szebbnek látom a Direct-en, mint a Mindig TV-n. Az AXN esetében is a műholdas elosztás sokkal jobb, nyáron a Discovery csatornák minősége sem volt megnyerő a földin.
[válaszok erre: #47506] [előzmény: (47500) Jumapili, 2015-09-29 19:25:31]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47502. Elküldve: 2015-09-29 19:42:17,

MinDigTv

[11737.]

Amig UPC-m volt, kivaloan elvoltam a Comedy Central Extra - Travel - Viasat Explorer - Viasat History - FilmMania - Discovery World - Discovery Science tengelyen, nulla reklam, belemerulos musorok. Szoval szerintem kicsit tuldegradalod a UPC-t.
[válaszok erre: #47504 #47505] [előzmény: (47500) Jumapili, 2015-09-29 19:25:31]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Klown



Tagság: 2003-05-30 14:58:21
Tagszám: #4785
Hozzászólások: 1600
47501. Elküldve: 2015-09-29 19:34:52,

MinDigTv

[11738.]

icon2.gif

Ugyanezt mondom! Kisértetiesen hasonlít a magyar Austriasat-ra, azt leszámítva, hogy egyszerűbb a vétele, kisebb induló beruházást és olcsóbb eszközöket igényel, de az ár/érték aránya csapnivaló.

Üdv: Klown
_______________________________________________________________
Amiko Alien SHD-8900 ¤ Amiko HD8260+ ¤ Xiaomi Mi Box S ¤ Beelink Mini MX
[előzmény: (47498) álnokfutó, 2015-09-29 18:58:32]
Kiváló dolgozó
Klown adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47500. Elküldve: 2015-09-29 19:25:31,

MinDigTv

[11739.]

Nem mindenkinél a sok csatornát olcsón elv érvényesül.
Vegyük pl. a hárombetűs műholdas versenytársat.

Az SD csatornái többnyire azonos vagy rosszabb minőségűek, csak a sportadók kapnak nagyobb adatsebességet (ami nagyon ritkán érdekel, megnézem a német FTA HD adókon vagy a 9E műholdról az MTVA HD csatornákon).

HD:

Három sport csatorna, ami speciel nem érdekel.
Hat „ismeretterjesztő” adó főleg áltudományos és ószeres műsorokkal három havonként ismételve.
Egy román zenei csatorna alacsony bitrátával.
Egy angol nyelvű feliratos kulturális adó.
RTL Klub.
Az utóbbi kettő lenne az érték, szóval inkább nem is kommentálom

Az ügyfélszolgálaton mindig mást mondanak.
Az ár szerencse és alku kérdése, ugyanazért azonos feltételekkel egészen más számlát lehet kapni.
Sok lenne még, ne untassuk a többieket.
[válaszok erre: #47502 #47503] [előzmény: (47498) álnokfutó, 2015-09-29 18:58:32]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47499. Elküldve: 2015-09-29 19:09:32,

MinDigTv

[11740.]

Ha csak úgy komboval nem. :D
Most kettő van van egy a Digihez meg egy a MindigTV-hez. Digihez sajnos nem lehet másik műholdat hozzáadni. MindigTv elsősorban a helyi tv-k miatt, másodsorban arról veszek fel.
[előzmény: (47496) miki2002, 2015-09-29 18:15:41]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


álnokfutó



Tagság: 2014-12-08 14:12:04
Tagszám: #130941
Hozzászólások: 101
47498. Elküldve: 2015-09-29 18:58:32,

MinDigTv

[11741.]

Elnézve az AH árpolitikáját, ár-érték arányban drága lesz, akár csak a MindigTv Extra. Azért nem nő ott az ügyfelek száma, mert ha összevetjük a fizetős csatornák számát és minőségét a szolgáltatás árával, akkor egy nagyon versenyképtelen, drága szolgáltatást kapunk.
Az meg, hogy vezetékes netet ADSL viszonteladóként fognak adni, azzal úgy 6-8 évet késtek...

Nem mellesleg mióta állami tulajdonú lett a cég, csapnivaló lett a kommunikációja, arról se adtak hírt, hogy a leányvállalatuk megszerezte a TV2 csoport és az MTVA csatornák műholdas elosztását, arról sem, hogy ők építik az LTE450-es mobilhálózatot, az egész AH weboldal kommunikáció nem áll másból mint az MindigTv-ből, pedig azért ennél jóval sokrétűbb a cég.
[válaszok erre: #47500 #47501] [előzmény: (47468) attila.scourgeofgod, 2015-09-28 17:30:22]
Haladó
álnokfutó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


álnokfutó



Tagság: 2014-12-08 14:12:04
Tagszám: #130941
Hozzászólások: 101
47497. Elküldve: 2015-09-29 18:52:13,

MinDigTv

[11742.]

A 4G lefedettséggel itt ne számolj, mert azt a Voda még a saját ügyfelei közül is csak a legdrágább csomagok előfizetőinek engedi, nemhogy a rebrandelt szolgáltatást használó (Tesco, UPC, stb) ügyfeleknek.
De egyébként a Telekomnál detto ez van, ott sincs 4G a Blue, Mol, stb ügyfeleknek.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-09-29 18:59:16]
[válaszok erre: #47513] [előzmény: (47472) fgabor87, 2015-09-28 20:08:59]
Haladó
álnokfutó adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47496. Elküldve: 2015-09-29 18:15:41,

MinDigTv

[11743.]

Miért kell több box, ha több holdat akarsz nézni?
Miért van most is kettő? icon52.gif
Egy kombo és megy a műhold és a MinDig TV is, legfeljebb a parabolát forgatni kell vagy két fejet tenni rá Diseqc kapcsolóval.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47499] [előzmény: (47495) exchange, 2015-09-29 18:03:38]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47495. Elküldve: 2015-09-29 18:03:38,

MinDigTv

[11744.]

Igazából nem ez a jó megoldás, ha egy csatorna ingyenes akkor adják is országosan. Bár én nem nézzek semmilyen hircsatornát, de azért vicces lenne ha még egy box kéne már a 2 mellé csak mert másik műholdat szeretnék nézni
[válaszok erre: #47496] [előzmény: (47492) Zolien, 2015-09-29 16:36:55]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47494. Elküldve: 2015-09-29 16:51:23,

MinDigTv

[11745.]

Akkor oké.
[előzmény: (47493) Jumapili, 2015-09-29 16:43:46]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jumapili



Tagság: 2015-03-05 19:49:00
Tagszám: #131361
Hozzászólások: 606
47493. Elküldve: 2015-09-29 16:43:46,

MinDigTv

[11746.]

A 13E műholdon működik a magyar hangsáv. Egyes műholdvevők nem tudnak 14 hangsávot kezelni. A 13. a magyar. Tároláskor közvetlenül be kell írni (ha lehetséges) a hangsáv kódját (2243).
[válaszok erre: #47494] [előzmény: (47492) Zolien, 2015-09-29 16:36:55]
Törzstag
Jumapili adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47492. Elküldve: 2015-09-29 16:36:55,

MinDigTv

[11747.]

Az nézheti a HotBirdon, ha van minimális kapcsolódása a műholdazáshoz, bár csak elméletben, nekem legutóbb semmiféle magyar hangsáv nem volt műholdon, hiába van mindenhol feltüntetve.
[válaszok erre: #47493 #47495] [előzmény: (47489) fgabor87, 2015-09-29 12:33:52]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47491. Elküldve: 2015-09-29 13:48:56,

MinDigTv

[11748.]

Plusz meg ahol el sem indult ugye, plusz ahol interferencia van a sok egyenfrekvencia miatt. Lásd Nagy-Hideg-hegy vs. Nagymaros. Hegyestetőtől nyugatra halott az egész. A D-vel egyetemben. És ugye van, aki arra is előfizet, csak szolgáltatást nem kap.
[előzmény: (47490) Patyomkin, 2015-09-29 12:49:08]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47490. Elküldve: 2015-09-29 12:49:08,

MinDigTv

[11749.]

Így van! Gerecse tövében, soha nem is lesz, mivel E MUX-ot elfelejtettek betervezni. icon30.gif

Csak a fél megye marad ki belőle, mit nekik ennyi ember???
[válaszok erre: #47491] [előzmény: (47489) fgabor87, 2015-09-29 12:33:52]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47489. Elküldve: 2015-09-29 12:33:52,

MinDigTv

[11750.]

Gondolom én, de majd kijavítanak, ha tévedek, hogy mivel az átkerült az E-MUX-ra, sok helyen nem nézhető. Hiába ingyenes.
[válaszok erre: #47490 #47492] [előzmény: (47488) Zolien, 2015-09-29 11:40:45]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011187791824341 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail