MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
t65lala Tagság: 2010-06-26 20:03:21 Tagszám: #86368 Hozzászólások: 1403
47161. Elküldve: 2015-08-20 11:23:18, MinDigTv
[12076.]
Ha nem találja , honnan tudja , hogy van újabb ?
[válaszok erre: #47162 ]
[előzmény : (47158) miki2002, 2015-08-20 09:34:17]
Kiváló dolgozó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47160. Elküldve: 2015-08-20 11:03:35, MinDigTv
[12077.]
Kellemes ünnepet, jó vételt!
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47163 ]
[előzmény : (47159) agy, 2015-08-20 10:47:40]
Kiváló dolgozó
agy Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842
47159. Elküldve: 2015-08-20 10:47:40, MinDigTv
[12078.]
Köszi ! Megtaláltam.
@gy
[válaszok erre: #47160 ]
[előzmény : (47158) miki2002, 2015-08-20 09:34:17]
Törzstag
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47158. Elküldve: 2015-08-20 09:34:17, MinDigTv
[12079.]
Az nem zavar, hogy Ő tud újabbat, csak nem találja honnan tölthetné le?
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47159 #47161 ]
[előzmény : (47157) t65lala, 2015-08-20 08:47:10]
Kiváló dolgozó
t65lala Tagság: 2010-06-26 20:03:21 Tagszám: #86368 Hozzászólások: 1403
47157. Elküldve: 2015-08-20 08:47:10, MinDigTv
[12080.]
"Te miért nem ajánlsz neki valamit? "
Mert
Nincs
Rá
Jobb
Szoft
Ez van , hosszú az a lista , amiből az látszik , hogy sok boxnak már nem fejlesztik a szoftverét !
[válaszok erre: #47158 ]
[előzmény : (47155) miki2002, 2015-08-19 22:21:49]
Kiváló dolgozó
agy Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842
47156. Elküldve: 2015-08-20 08:44:32, MinDigTv
[12081.]
Köszi! Megpróbálom a PC-t rádugni egy frissebb softosra, hátha látja és lementhető róla .
@gy
[előzmény : (47155) miki2002, 2015-08-19 22:21:49]
Törzstag
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47155. Elküldve: 2015-08-19 22:21:49, MinDigTv
[12082.]
Mivel Pelso -hoz nemtaláltam, de írják több helyen is hogy melyek azonosak.
Mindenki azt tölt fel amit akar, miért tőlem várod a megoldást?
Te miért nem ajánlsz neki valamit?
Szerintem segítség, hogy ne csak Pelso -t keressen!
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47156 #47157 ]
[előzmény : (47154) t65lala, 2015-08-19 21:22:47]
Kiváló dolgozó
t65lala Tagság: 2010-06-26 20:03:21 Tagszám: #86368 Hozzászólások: 1403
47154. Elküldve: 2015-08-19 21:22:47, MinDigTv
[12083.]
Mutass konkrétan linket hozzá !
Ez nem segítség , sőt , lehet hogy rossz szoftot tölt le hozzá , és utána már csak levélnehezéknek lesz jó a box !
[válaszok erre: #47155 ]
[előzmény : (47153) miki2002, 2015-08-19 20:22:10]
Kiváló dolgozó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47153. Elküldve: 2015-08-19 20:22:10, MinDigTv
[12084.]
Nézd meg a neten, több beltéri szoftvere is jó hozzá.
Columbia, Alcor, Wayteq.
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47154 ]
[előzmény : (47152) agy, 2015-08-19 19:48:59]
Kiváló dolgozó
agy Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842
47152. Elküldve: 2015-08-19 19:48:59, MinDigTv
[12085.]
Üdv! Pelso T-HD 2500 CX- hez keresek 2012 -nél frissebb softvert, esetleg megoldást hogy tudom leszedni egy másikról . Pendrivet USB-be dugva csak a feltöltést mutatja, mentési opció nincs.
@gy
[válaszok erre: #47153 ]
Törzstag
Zolien Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508
47151. Elküldve: 2015-08-19 16:09:37, MinDigTv
[12086.]
Ja tényleg, csak álmodtam.
[előzmény : (47150) cialci, 2015-08-19 15:52:54]
Kiváló dolgozó
cialci Tagság: 2005-07-10 13:14:38 Tagszám: #20323 Hozzászólások: 440
47150. Elküldve: 2015-08-19 15:52:54, MinDigTv
[12087.]
Szerinted lesz válasz?
Ilyen hiba nem is volt soha..
[válaszok erre: #47151 ]
[előzmény : (47149) Zolien, 2015-08-18 23:30:34]
Törzstag
Zolien Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508
47149. Elküldve: 2015-08-18 23:30:34, MinDigTv
[12088.]
Ha a múltkori nagy leállás okáról van bárkinek infója, megoszthatná (a közleménynél konkrétabb).
[válaszok erre: #47150 ]
Kiváló dolgozó
bkgb Tagság: 2008-12-27 23:15:15 Tagszám: #68121 Hozzászólások: 256
47148. Elküldve: 2015-08-18 18:33:47, MinDigTv
[12089.]
Szerintem csak fel van cserélve a magyar és a cseh hangsáv, legalább is digikábelen így van.
[előzmény : (47147) SilverFlash, 2015-08-18 18:29:09]
Haladó
SilverFlash Tagság: 2010-11-08 09:08:38 Tagszám: #89853 Hozzászólások: 194
47147. Elküldve: 2015-08-18 18:29:09, MinDigTv
[12090.]
Na, megint nem magyar a disney ch.
Amiko Alien 2+ Triple
[válaszok erre: #47148 ]
Haladó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47146. Elküldve: 2015-08-17 22:29:31, MinDigTv
[12091.]
Gondolom .ts mint a többi műsort.
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény : (47145) dvb, 2015-08-17 16:53:25]
Kiváló dolgozó
dvb Tagság: 2009-10-15 18:33:12 Tagszám: #78663 Hozzászólások: 129
47145. Elküldve: 2015-08-17 16:53:25, MinDigTv
[12092.]
sziasztok!
van infója valakinek arról, hogy a dvb-t set top boxok a rádióállomásokról milyen formátumban tudnak rögzíteni? Jelenleg a STRONG SRT 8114-et néztem, igazából csak erre kellene...vagy esetleg tudtok javasolni valamilyen más eszközt erre a célra?
[válaszok erre: #47146 ]
Haladó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
47144. Elküldve: 2015-08-17 16:48:02, MinDigTv
[12093.]
Széplak felsőn az elmúlt héten sikeresen néztem a szabadisóstói adót egy erősítős szobaantennával, a tiédhez hasonlatos értékekkel, úgy, hogy az apartman előtt teljes a lombtakarás...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény : (47142) mobil, 2015-08-17 14:19:00]
Kiváló dolgozó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47143. Elküldve: 2015-08-17 16:01:20, MinDigTv
[12094.]
Így már megpróbálhatod az erősítőt.
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény : (47142) mobil, 2015-08-17 14:19:00]
Kiváló dolgozó
mobil Tagság: 2008-05-07 13:50:58 Tagszám: #59106 Hozzászólások: 179
47142. Elküldve: 2015-08-17 14:19:00, MinDigTv
[12095.]
Köszönöm hozzászólásodat.
Átfordítottam az antennát és csodák csodája a padlástérben, eldugva fák és házak között 65-75% minőségű jelek jönnek mindhárom (22; 51; 57) csatornáról.
Remélem tartós marad ez az állapot.
Még egyszer köszönöm.
üdv. mobil
[válaszok erre: #47143 #47144 ]
[előzmény : (47140) EnJoe, 2015-08-15 11:15:45]
Haladó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
47141. Elküldve: 2015-08-16 23:10:04, MinDigTv
[12096.]
Másnál is csak fekete képernyő van a Discovery és Viasat csatornákon?
(Viasat3, Viasat6, Viasat History, Viasat Explore, Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, TLC) [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-08-16 23:15:45]
Kiváló dolgozó
EnJoe Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938
47140. Elküldve: 2015-08-15 11:15:45, MinDigTv
[12097.]
A megoldás lehet még Siófok vétele, anno az 1990-es évek elején tapasztaltam, hogy lent a parton (a kempingben) az analóg adás a siófoki átjátszóról jobban volt vehető, mint a kabhegyi nagyadóról...
[válaszok erre: #47142 ]
[előzmény : (47139) mobil, 2015-08-14 22:22:40]
Kiváló dolgozó
mobil Tagság: 2008-05-07 13:50:58 Tagszám: #59106 Hozzászólások: 179
47139. Elküldve: 2015-08-14 22:22:40, MinDigTv
[12098.]
Köszönöm tanácsaidat.
Az erősítő frekvenciamenete szabályozható, meglátom mit produkál.
[válaszok erre: #47140 ]
[előzmény : (47138) miki2002, 2015-08-14 22:19:27]
Haladó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47138. Elküldve: 2015-08-14 22:19:27, MinDigTv
[12099.]
Az antennád a felső sávra produkálja a legjobb nyereséget.
Ha ezen még erősítesz, az túlvezérelt lesz és nem lesz jobb.
Csatorna erősítő kellene a 22 -es csatornára és csak azt erősíteni.
Megoldás lenne egy másik antenna, ami az alsó sávra készült és splitterrel összefogni őket.
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #47139 ]
[előzmény : (47136) mobil, 2015-08-14 22:05:29]
Kiváló dolgozó
t65lala Tagság: 2010-06-26 20:03:21 Tagszám: #86368 Hozzászólások: 1403
47137. Elküldve: 2015-08-14 22:06:44, MinDigTv
[12100.]
Nincs mit !
[előzmény : (47136) mobil, 2015-08-14 22:05:29]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház