Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499738/1 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/21
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
47111. Elküldve: 2015-08-11 07:12:41,

MinDigTv

[12126.]

Ki gondolta volna pár éve, de a gyereknek köszönhetően elkezdtük napi szinten nézni a DVB-T-t.

M2 gyerekcsatorna, Pepa malac a nagy, televíziózási szokásainkat gyökeresen megváltoztató befutó.
icon21.gif

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #47113 #47114]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
47110. Elküldve: 2015-08-11 00:41:41,

MinDigTv

[12127.]

Szegeden gyakorlatilag semmi sincs. Csak a körzeti adó jön be. Azt nem tudom, hogy az átjátszó is leállt-e (lehet szentesről kapja).

Azt hiszem nálam inkább a szegedi adó számít, mert korábban is itt bejött olyan mux, ami szentesen még nem ment (SFN).
[előzmény: (47108) Leíratkozott felhasználó, 2015-08-10 23:48:25]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47109. Elküldve: 2015-08-10 23:49:36,

MinDigTv

[12128.]

Nekem konkrétan minden elment. Jelminõség 92 mindenhol, erõsség 0. Hát ez lehet, hogy a tuner lesz.
[előzmény: (47107) cialci, 2015-08-10 23:41:44]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47108. Elküldve: 2015-08-10 23:48:25,

MinDigTv

[12129.]

Szentesen meg C-mux állt le icon66.gif
[válaszok erre: #47110]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47107. Elküldve: 2015-08-10 23:41:44,

MinDigTv

[12130.]

A szolnoki 778 MHz -C MUX nem működik.
Tényleg ilyenkor hibabejelentő létezik?

ÜSZI este 10-ig..
Majd megmondja valaki mi volt ez?
Kiesett egy mikrolánc? Optikát vágtak?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-08-10 23:47:59]
[válaszok erre: #47109] [előzmény: (47102) d97es, 2015-08-10 23:00:36]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47106. Elküldve: 2015-08-10 23:32:56,

MinDigTv

[12131.]

Miért, melyik még?
[előzmény: (47105) erdoscsaba, 2015-08-10 23:29:17]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


erdoscsaba



Tagság: 2003-07-03 20:03:32
Tagszám: #5506
Hozzászólások: 1988
47105. Elküldve: 2015-08-10 23:29:17,

MinDigTv

[12132.]

Az MTVA elnök is lemondott! Mi folyik ott? icon53.gif
[válaszok erre: #47106]
Kiváló dolgozó
erdoscsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47104. Elküldve: 2015-08-10 23:27:06,

MinDigTv

[12133.]

Az FM-rádiók működnek, bár a Bartókot nem sikerült befogni, de az itt egyébkent is gyenge. Sajnos lassan 30 perc után is változatlan a helyzet a DVB-T-vel.
[előzmény: (47103) erdoscsaba, 2015-08-10 23:06:55]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


erdoscsaba



Tagság: 2003-07-03 20:03:32
Tagszám: #5506
Hozzászólások: 1988
47103. Elküldve: 2015-08-10 23:06:55,

MinDigTv

[12134.]

Nagy a gáz, mert a komádi összes is leült
[válaszok erre: #47104] [előzmény: (47102) d97es, 2015-08-10 23:00:36]
Kiváló dolgozó
erdoscsaba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47102. Elküldve: 2015-08-10 23:00:36,

MinDigTv

[12135.]

Az összes tokaji muxon 0 a jelszint.
[válaszok erre: #47103 #47107]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47101. Elküldve: 2015-08-10 20:30:03,

MinDigTv

[12136.]

Már nekem is sikerült. :) A gond az volt hogy már régebben egyszer az emailcímemmel regisztráltam (volt egy tesztidőszak), csak erről teljesen megfeledkeztem. Az oldal hibája viszont hogy a hibaüzenet számomra teljesen érthetetlen maszlag volt. :) De egy kis levelezés a Filmbox-al és elmondták mi baj. A lényeg hogy már tökéletesen megy.
Viszont az is igaz hogy nem egyszer filmnézés közben leáll és visszaugrik a film információs oldalra (pedig jó netem van).

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény: (47097) Leíratkozott felhasználó, 2015-08-07 16:50:55]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47100. Elküldve: 2015-08-09 22:06:41,

MinDigTv

[12137.]

Köszi. Annyira nem fontos, csak azt gondoltam, hogy van mód a láthatóvá tételre.
[előzmény: (47099) vakegér1276, 2015-08-09 21:29:00]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vakegér1276



Tagság: 2008-10-24 11:30:33
Tagszám: #64779
Hozzászólások: 879
47099. Elküldve: 2015-08-09 21:29:00,

MinDigTv

[12138.]

Szia!

Szerintem másik modullal. Mi családunkban is van ilyen, meg talán technic ott van valós menü
[válaszok erre: #47100 #47123] [előzmény: (47098) d97es, 2015-08-09 11:59:40]
Törzstag
vakegér1276 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47098. Elküldve: 2015-08-09 11:59:40,

MinDigTv

[12139.]

Lenne egy apró problémám.
A MinDig TV Extra csatornáit egy Samsung UE32 EH5000-es tévé és Synaps Conax CA Modul segítségével nézem. A tévé menüjéből megnyitható a modul menüje. Azonban csak a menüpontokat látom, a szöveget nem. Minden menüpontot meg tudok nyitni, csak azt nem tudom, hogy hol járok és mit csinálok.
Kizárólag a modul alapinfóit mutatja a tévé: a gyártót és a verziót. (norwegian telekom)
Hogyan lehetne láthatóvá tenni ez egyes menüpontokat?
[válaszok erre: #47099]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47097. Elküldve: 2015-08-07 16:50:55,

MinDigTv

[12140.]

Az nem tudom hogy lehetséges nekem elsőre sikerült! 2 külön előfizetésem van a mindig tv-nél és mind a kettőt azonnal tudtam regisztrálni
[válaszok erre: #47101] [előzmény: (47095) MyChroLesLie, 2015-08-04 22:13:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


woodland.institute



Tagság: 2012-01-12 09:42:49
Tagszám: #97998
Hozzászólások: 589
47096. Elküldve: 2015-08-06 15:23:59,

MinDigTv

[12141.]

Csak zarójelben jegyezném meg , hogy a 10 méter koax kábelre csatlakoztatott 5vos tápfeladó behozta érdekes módon az Euronews csatornát minimális akadással ugyan , mivel nem antennára van csatlakoztatva a koax vége és a kékesi adórol jön , más csatornát nem talált illetve az azon a muxon lévö kódolt csatornákat is le kereste a tvm .
Törzstag
woodland.institute adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
47095. Elküldve: 2015-08-04 22:13:54,

MinDigTv

[12142.]

Hogy regisztráltál? Mert nekem nem sikerül sehogy. http://www.filmboxlive.com/hu/mindigtv oldalon próbálom, megadok mindent, majd a regisztrálj most gombra kattaintva csak egy "ANTENNA_Invideous_201" üzenetet kapok, amiről fogalmam sincs mi az. És persze nem enged belépni sem. :(
(Filmbox PAK csomag előfizum is van persze)

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[válaszok erre: #47097] [előzmény: (47094) Leíratkozott felhasználó, 2015-08-03 14:45:08]
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47094. Elküldve: 2015-08-03 14:45:08,

MinDigTv

[12143.]

Köszi az információt már is regisztráltam :)
[válaszok erre: #47095] [előzmény: (47093) Kardos Attila, 2015-08-03 13:44:36]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
47093. Elküldve: 2015-08-03 13:44:36,

MinDigTv

[12144.]

http://www.sat-tv-radio.hu/friss-hirek/mindig-tv-extra-erkezik-a-filmbox-live-a-filmbox-pak-hoz.html?Itemid=2

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #47094]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joekobak



Tagság: 2013-04-02 16:54:50
Tagszám: #127577
Hozzászólások: 31
47092. Elküldve: 2015-08-02 22:23:48,

MinDigTv

[12145.]

Nézd meg a Wayteq menüjében milyen képarány van beállítva. Ha végül 16:9-es képernyőn nézed a felvett műsort, akkor a monitor tv ernyőjétől függetlenül a végső lejátszóhoz állítsd be, úgy készítsd a felvételt...
[előzmény: (47079) nsanya72, 2015-07-30 13:53:03]
Zöldfülű
joekobak adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47091. Elküldve: 2015-07-31 22:12:14,

MinDigTv

[12146.]

Egyik ismerősömnek van egy alcor dvb-t vevője. Pontosan nem tudom milyen. A mai nap azt csinálta, hogy bekapcsolás után nem adott képet, csak nagy feketeség volt. A kijelzőjén ki volt írva, hogy C001, azaz hogy az 1-es csatornán van. De semmire nem reagált, még kikapcsolni sem lehetett sem távirányítóval, sem a rajta lévő gombbal. Aztán egy idő után előjött rajta valami krix-krax szöveg, aztán utána megjavult, és már működik. De ismerős pánikba volt, össze-vissza kihuzogatta, meg minden.
Elképzelhető, hogy szoftverfrissítést kapott? Egyáltalán ezeket így tudják frissíteni DVB-T rendszeren keresztül? Vagy csak szimplán behülyült a kütyü? Garanciális még, azért kérdezem.
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
47090. Elküldve: 2015-07-31 14:07:34,

MinDigTv

[12147.]

Érdemes ezt a cikket átolvasni - egy kis történelem:
http://www.hiradastechnika.hu/data/upload/file/2008/2008_kszam/HT_kszam_tv50-6.pdf

nekem van adólistám az 1980-as évekből, csak meg kell keresni
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-07-31 14:18:43]
[előzmény: (47089) d97es, 2015-07-31 09:00:12]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47089. Elküldve: 2015-07-31 09:00:12,

MinDigTv

[12148.]

1994. február 15., kedd - Az Antenna Hungária Rt. nem tudja teljesíteni a Magyar Televízió megrendelését az orosz nyelvű Osztankino 1. televízió műsor sigárzására. Minderről az Rt. sajtófőnöke, Őri András tájékoztatta az MTI-t.
Elmondta: a budapesti UHF 58-as csatornán az Antenna Hungária
Rt. ez év január 31-én műsorzárásig sugározta az orosz Osztankino 1.
televízió adását.
Forrás: MTI Archívum

Győrön mèg dolgozom...
[válaszok erre: #47090] [előzmény: (47088) Csúcsamatőr, 2015-07-31 05:17:45]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csúcsamatőr



Tagság: 2010-12-21 11:58:42
Tagszám: #90784
Hozzászólások: 218
47088. Elküldve: 2015-07-31 05:17:45,

MinDigTv

[12149.]

Győr MTV2 biztosan működött már 1990 előtt is, Budapest 58-on pedig Osztankino1 volt. Azt nem emlékszem pontosan, mikor kapcsolták le, de szerintem a 90-es évek legelején még működött.
[válaszok erre: #47089] [előzmény: (47087) d97es, 2015-07-31 00:35:27]
Haladó
Csúcsamatőr adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47087. Elküldve: 2015-07-31 00:35:27,

MinDigTv

[12150.]

Csávolynál én hibáztam, az RTL előtt valóban volt MTV2 is.
Győr viszont nagyon érdekes. Az adatbázisban sem gerinc- sem átjátszóadóként nem szerepel 1992 előtt. Az NMHH 1990 előtti adatokkal valami misztikus oknál fogva nem foglalkozik.
Tokaj VHF4-et sem ismerték el annak ellenére, hogy környezetemben és a fórumon.is többen megerősítették.
Ha Győrrel kapcsolatban elérhető bármilyen info a neten, akkor azonnal írok, de örülnék ha valahonnan előkerülne egy réges-régi, 1995 előtti lista. Annak alapján sikerülne. Egyszer már bejött. Fél évig tartott így is. :-D
[válaszok erre: #47088]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096409320831299 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail