Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499736/57 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47036. Elküldve: 2015-07-21 09:25:51,

MinDigTv

[12201.]

Nem csak az M6 HD-nak, hanem a TV2 Classic-nak, is. Ez fogja váltani az ingyenes TV2-t, miután a tervek szerint fizetős lesz.
[válaszok erre: #47037 #47037 #47038] [előzmény: (47035) treiby85, 2015-07-21 09:21:18]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


treiby85



Tagság: 2010-09-09 18:27:37
Tagszám: #88344
Hozzászólások: 432
47035. Elküldve: 2015-07-21 09:21:18,

MinDigTv

[12202.]

Nem valószínű, hogy visszakerül már az euronews a C-MUX-ra, mivel kell a hely az M6 HD csatornának is.
A 6-os csatornaszámot is nem véletlenül foglalta le az AH a MindigTV Plusz Info csatornájával ideiglenesen.

Az M6 miatt valószinűleg csökkenteni fogják a fizetős csatornák számát. A szeptembertől hatályos ÁSZF szerint a szolgáltatónak (AH) közölni kell a fizetős kínálat felsorolásánál (2. Melléklet), hogy mikor jár le a csatornák szerződése, valamint azok műsorterjesztési díjait is fel kell tüntetni.

DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[válaszok erre: #47036] [előzmény: (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Törzstag
treiby85 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
47034. Elküldve: 2015-07-20 11:09:20,

MinDigTv

[12203.]

2013 március körül még az összes működött az első 7 napban, HBO is.
[előzmény: (47029) Patyomkin, 2015-07-20 09:07:58]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47033. Elküldve: 2015-07-20 09:32:30,

MinDigTv

[12204.]

Nem tudom hol van leírva de, hogy tavaly sem ment az HBO, az tuti. Én legalábbis nem emlékszem ilyenre.
[előzmény: (47030) cialci, 2015-07-20 09:13:29]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47032. Elküldve: 2015-07-20 09:21:01,

MinDigTv

[12205.]

Majd veszek államkötvényeket :D
Sorry.
[előzmény: (47031) attila.scourgeofgod, 2015-07-20 09:18:02]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47031. Elküldve: 2015-07-20 09:18:02,

MinDigTv

[12206.]

Idézet:
A helyes válaszokat köszönöm még AH Nyrt. illetékesétől is . :-)



Na erre várhatnál ítéletnapig, mert hogy Zrt... :D



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #47032] [előzmény: (47028) cialci, 2015-07-20 09:05:24]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47030. Elküldve: 2015-07-20 09:13:29,

MinDigTv

[12207.]

Ok, de akkor ez hol van leírva?
Tavaly még ugyanekkor működött ott is..
Akkor változtattak valamit, de nincs leírva.
Akkor ez jól van így?
[válaszok erre: #47033] [előzmény: (47029) Patyomkin, 2015-07-20 09:07:58]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47029. Elküldve: 2015-07-20 09:07:58,

MinDigTv

[12208.]

HBO-ra nem vonatkozik ez a 7 napos akció.
[válaszok erre: #47030 #47034] [előzmény: (47028) cialci, 2015-07-20 09:05:24]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
47028. Elküldve: 2015-07-20 09:05:24,

MinDigTv

[12209.]

Üdv.
Lenne egy kérdésem, kaptam egy előrefizetett egy éves kártyát. Elvileg minden csatorna aktív az első 7 napban?
Jól tudom?
Ha az HBO-ra nincs hozzáférés van kiírva akkor az jó, vagy valahol hiba van?
Az E-Muxon lévő csatornák azok jönnek.
avagy nem kell nyitnia az HBO-t a kártyának?
Kérdés persze , hogy ez hol van leírva..
A helyes válaszokat köszönöm még AH Nyrt. illetékesétől is . :-)


[válaszok erre: #47029 #47031]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47027. Elküldve: 2015-07-19 18:13:59,

MinDigTv

[12210.]

Úgy, hogy nálunk 2 közeli adó ugyan azon a frekvencián adja a D-t, és olyan interferencia van, hogy Zebegény, Szob, Ipolydamásd településeken nem fogható rendesen a D. Be lett jelentve AH-nak már indulás után, sőt, én már előtte is jeleztem, hogy baj lesz belőle, de azóta semmi változás. Voltak mérni, azt mondta a srác, hogy van ilyen. Kb ennyivel el lett intézve.
[előzmény: (47025) d97es, 2015-07-19 16:24:58]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
47026. Elküldve: 2015-07-19 18:06:18,

MinDigTv

[12211.]

És olyat még nem láttunk, hogy valaki faszságot ír ki a saját tévécsatornáján, ugye?

Nyilvánvalóan nem úgy fogják magukat reklámozni, hogy európa jelentéktelen nézettséggel rendelkező hírcsatornája.

Egyébként meg van másik egész európában , több nyelven fogható (európai) hírcsatorna?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (47024) d97es, 2015-07-19 16:22:38]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47025. Elküldve: 2015-07-19 16:24:58,

MinDigTv

[12212.]

Az hogy létezik?
Ha jól tudom, akkor az A, B, C és D multiplexek lefedettsége megegyezik. Egyetlen helyen van plusz átjátszója az A és C mux-nak.
[válaszok erre: #47027] [előzmény: (47022) fgabor87, 2015-07-19 15:34:54]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47024. Elküldve: 2015-07-19 16:22:38,

MinDigTv

[12213.]

Euronews - the most watched news channel in Europe

Ha valaki nézi az Euronews-t, akkor szinte óránként láthatja ezt a feliratot, amely 2014-re vonatkozik. Magyarország is Európa, tehát...
[válaszok erre: #47026] [előzmény: (47021) Zolien, 2015-07-19 15:00:45]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
47023. Elküldve: 2015-07-19 15:40:14,

MinDigTv

[12214.]

Akkor a D sem jó megoldás! icon53.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (47022) fgabor87, 2015-07-19 15:34:54]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47022. Elküldve: 2015-07-19 15:34:54,

MinDigTv

[12215.]

Nálam D sincs. :(
De szerintem máshol tényleg nincs hely, így max ide kerülhetne.
[válaszok erre: #47023 #47025] [előzmény: (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47021. Elküldve: 2015-07-19 15:00:45,

MinDigTv

[12216.]

Nem tudom hányan nézik. Miki2002 szerint senki. Engem azért érdekelnének nézettségi számok. Vajh mennyivel lehet nehezebb mérni, mint egy csak országon belülit?
[válaszok erre: #47024] [előzmény: (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47020. Elküldve: 2015-07-19 14:49:43,

MinDigTv

[12217.]

Mivel július 23-tól a Sportklub végre kikerül a kínálatból, így felszabadul egy hely a D multiplexen. Elképzelhető, hogy az Euronews majd ide kerül át.
[válaszok erre: #47021 #47022 #47035] [előzmény: (47019) mb13, 2015-07-19 14:09:07]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mb13



Tagság: 2010-02-15 17:46:01
Tagszám: #82417
Hozzászólások: 140
47019. Elküldve: 2015-07-19 14:09:07,

MinDigTv

[12218.]

lehetne kérni, hogy az Euronews ne a MUX E-ben legyen? Gerecsét fogjuk, így nincs Euronewsunk... Nem lehetne áttenni a MUX C-be?
[válaszok erre: #47020]
Haladó
mb13 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47018. Elküldve: 2015-07-18 19:59:07,

MinDigTv

[12219.]

Nem sajnos:( VDR-en használom es valamiért a w_scan nem talál csak egy muxot. Ráadásul egy ismerősnek segítek, szóval jol jonne a segítség. Jel, tuner biztos,, hogy jo, mert ki lett próbál a stb-vel, amikor szerelték.
[előzmény: (47017) Zolien, 2015-07-18 19:54:57]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
47017. Elküldve: 2015-07-18 19:54:57,

MinDigTv

[12220.]

Nem értem, nem tudod lekeresni?
[válaszok erre: #47018] [előzmény: (47016) gurabli, 2015-07-18 19:45:17]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gurabli



Tagság: 2010-08-04 09:34:06
Tagszám: #87393
Hozzászólások: 413
47016. Elküldve: 2015-07-18 19:45:17,

MinDigTv

[12221.]

Tudnátok egy friss kabhegyi dvbt csatlistat küldeni, esetleg vdr-hez, channels.conf fájlt?
Ha az nincs, akkor egy enigma2 is jo lesz (talan). Koszonom!
[válaszok erre: #47017]
Törzstag
gurabli adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
47015. Elküldve: 2015-07-18 18:55:45,

MinDigTv

[12222.]

MTVA Műholdon is csak 17 körül lett. Legalábbis a másik fórumon azt irták.
Szerintem a MindigTv is onnan veszi le.
[előzmény: (47010) fgabor87, 2015-07-18 09:22:54]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
47014. Elküldve: 2015-07-18 16:39:16,

MinDigTv

[12223.]

UPC-t nem tudom, de T-home-nél nekem állandóan meg van az epg. M4-en is.
[előzmény: (47013) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-18 16:31:50]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47013. Elküldve: 2015-07-18 16:31:50,

MinDigTv

[12224.]

UPC-nél sürün elmegy az EPG ugyan úgy T-Homenál is....
[válaszok erre: #47014] [előzmény: (47010) fgabor87, 2015-07-18 09:22:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


djlacee



Tagság: 2010-05-31 18:57:21
Tagszám: #85492
Hozzászólások: 163
47012. Elküldve: 2015-07-18 13:33:15,

MinDigTv

[12225.]

[OFF]
upc kábelen sincs rajta kapcsolójel
[/OFF]

radioPLAY - online rádió
[előzmény: (47007) Permi, 2015-07-17 23:34:00]
Haladó
djlacee adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010670900344849 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail