MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
47036. Elküldve: 2015-07-21 09:25:51, MinDigTv
[12201.]
Nem csak az M6 HD-nak, hanem a TV2 Classic-nak, is. Ez fogja váltani az ingyenes TV2-t, miután a tervek szerint fizetős lesz.
[válaszok erre: #47037 #47037 #47038 ]
[előzmény : (47035) treiby85, 2015-07-21 09:21:18]
Kiváló dolgozó
treiby85 Tagság: 2010-09-09 18:27:37 Tagszám: #88344 Hozzászólások: 432
47035. Elküldve: 2015-07-21 09:21:18, MinDigTv
[12202.]
Nem valószínű, hogy visszakerül már az euronews a C-MUX-ra, mivel kell a hely az M6 HD csatornának is.
A 6-os csatornaszámot is nem véletlenül foglalta le az AH a MindigTV Plusz Info csatornájával ideiglenesen.
Az M6 miatt valószinűleg csökkenteni fogják a fizetős csatornák számát. A szeptembertől hatályos ÁSZF szerint a szolgáltatónak (AH) közölni kell a fizetős kínálat felsorolásánál (2. Melléklet), hogy mikor jár le a csatornák szerződése, valamint azok műsorterjesztési díjait is fel kell tüntetni.
DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
[válaszok erre: #47036 ]
[előzmény : (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Törzstag
xule Tagság: 2009-07-01 22:23:48 Tagszám: #75863 Hozzászólások: 1306
47034. Elküldve: 2015-07-20 11:09:20, MinDigTv
[12203.]
2013 március körül még az összes működött az első 7 napban, HBO is.
[előzmény : (47029) Patyomkin, 2015-07-20 09:07:58]
Kiváló dolgozó
Patyomkin Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357
47033. Elküldve: 2015-07-20 09:32:30, MinDigTv
[12204.]
Nem tudom hol van leírva de, hogy tavaly sem ment az HBO, az tuti. Én legalábbis nem emlékszem ilyenre.
[előzmény : (47030) cialci, 2015-07-20 09:13:29]
Kiváló dolgozó
cialci Tagság: 2005-07-10 13:14:38 Tagszám: #20323 Hozzászólások: 440
47032. Elküldve: 2015-07-20 09:21:01, MinDigTv
[12205.]
Majd veszek államkötvényeket :D
Sorry.
[előzmény : (47031) attila.scourgeofgod, 2015-07-20 09:18:02]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
cialci Tagság: 2005-07-10 13:14:38 Tagszám: #20323 Hozzászólások: 440
47030. Elküldve: 2015-07-20 09:13:29, MinDigTv
[12207.]
Ok, de akkor ez hol van leírva?
Tavaly még ugyanekkor működött ott is..
Akkor változtattak valamit, de nincs leírva.
Akkor ez jól van így?
[válaszok erre: #47033 ]
[előzmény : (47029) Patyomkin, 2015-07-20 09:07:58]
Törzstag
Patyomkin Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357
47029. Elküldve: 2015-07-20 09:07:58, MinDigTv
[12208.]
HBO-ra nem vonatkozik ez a 7 napos akció.
[válaszok erre: #47030 #47034 ]
[előzmény : (47028) cialci, 2015-07-20 09:05:24]
Kiváló dolgozó
cialci Tagság: 2005-07-10 13:14:38 Tagszám: #20323 Hozzászólások: 440
47028. Elküldve: 2015-07-20 09:05:24, MinDigTv
[12209.]
Üdv.
Lenne egy kérdésem, kaptam egy előrefizetett egy éves kártyát. Elvileg minden csatorna aktív az első 7 napban?
Jól tudom?
Ha az HBO-ra nincs hozzáférés van kiírva akkor az jó, vagy valahol hiba van?
Az E-Muxon lévő csatornák azok jönnek.
avagy nem kell nyitnia az HBO-t a kártyának?
Kérdés persze , hogy ez hol van leírva..
A helyes válaszokat köszönöm még AH Nyrt. illetékesétől is . :-)
[válaszok erre: #47029 #47031 ]
Törzstag
fgabor87 Tagság: 2014-04-02 14:17:03 Tagszám: #129911 Hozzászólások: 1630
47027. Elküldve: 2015-07-19 18:13:59, MinDigTv
[12210.]
Úgy, hogy nálunk 2 közeli adó ugyan azon a frekvencián adja a D-t, és olyan interferencia van, hogy Zebegény, Szob, Ipolydamásd településeken nem fogható rendesen a D. Be lett jelentve AH-nak már indulás után, sőt, én már előtte is jeleztem, hogy baj lesz belőle, de azóta semmi változás. Voltak mérni, azt mondta a srác, hogy van ilyen. Kb ennyivel el lett intézve.
[előzmény : (47025) d97es, 2015-07-19 16:24:58]
Kiváló dolgozó
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
47026. Elküldve: 2015-07-19 18:06:18, MinDigTv
[12211.]
És olyat még nem láttunk, hogy valaki faszságot ír ki a saját tévécsatornáján, ugye?
Nyilvánvalóan nem úgy fogják magukat reklámozni, hogy európa jelentéktelen nézettséggel rendelkező hírcsatornája.
Egyébként meg van másik egész európában , több nyelven fogható (európai) hírcsatorna?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[előzmény : (47024) d97es, 2015-07-19 16:22:38]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
47025. Elküldve: 2015-07-19 16:24:58, MinDigTv
[12212.]
Az hogy létezik?
Ha jól tudom, akkor az A, B, C és D multiplexek lefedettsége megegyezik. Egyetlen helyen van plusz átjátszója az A és C mux-nak.
[válaszok erre: #47027 ]
[előzmény : (47022) fgabor87, 2015-07-19 15:34:54]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
47024. Elküldve: 2015-07-19 16:22:38, MinDigTv
[12213.]
Euronews - the most watched news channel in Europe
Ha valaki nézi az Euronews-t, akkor szinte óránként láthatja ezt a feliratot, amely 2014-re vonatkozik. Magyarország is Európa, tehát...
[válaszok erre: #47026 ]
[előzmény : (47021) Zolien, 2015-07-19 15:00:45]
Kiváló dolgozó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
47023. Elküldve: 2015-07-19 15:40:14, MinDigTv
[12214.]
Akkor a D sem jó megoldás!
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény : (47022) fgabor87, 2015-07-19 15:34:54]
Kiváló dolgozó
fgabor87 Tagság: 2014-04-02 14:17:03 Tagszám: #129911 Hozzászólások: 1630
47022. Elküldve: 2015-07-19 15:34:54, MinDigTv
[12215.]
Nálam D sincs. :(
De szerintem máshol tényleg nincs hely, így max ide kerülhetne.
[válaszok erre: #47023 #47025 ]
[előzmény : (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Kiváló dolgozó
Zolien Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508
47021. Elküldve: 2015-07-19 15:00:45, MinDigTv
[12216.]
Nem tudom hányan nézik. Miki2002 szerint senki. Engem azért érdekelnének nézettségi számok. Vajh mennyivel lehet nehezebb mérni, mint egy csak országon belülit?
[válaszok erre: #47024 ]
[előzmény : (47020) d97es, 2015-07-19 14:49:43]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
47020. Elküldve: 2015-07-19 14:49:43, MinDigTv
[12217.]
Mivel július 23-tól a Sportklub végre kikerül a kínálatból, így felszabadul egy hely a D multiplexen. Elképzelhető, hogy az Euronews majd ide kerül át.
[válaszok erre: #47021 #47022 #47035 ]
[előzmény : (47019) mb13, 2015-07-19 14:09:07]
Kiváló dolgozó
mb13 Tagság: 2010-02-15 17:46:01 Tagszám: #82417 Hozzászólások: 140
47019. Elküldve: 2015-07-19 14:09:07, MinDigTv
[12218.]
lehetne kérni, hogy az Euronews ne a MUX E-ben legyen? Gerecsét fogjuk, így nincs Euronewsunk... Nem lehetne áttenni a MUX C-be?
[válaszok erre: #47020 ]
Haladó
gurabli Tagság: 2010-08-04 09:34:06 Tagszám: #87393 Hozzászólások: 413
47018. Elküldve: 2015-07-18 19:59:07, MinDigTv
[12219.]
Nem sajnos:( VDR-en használom es valamiért a w_scan nem talál csak egy muxot. Ráadásul egy ismerősnek segítek, szóval jol jonne a segítség. Jel, tuner biztos,, hogy jo, mert ki lett próbál a stb-vel, amikor szerelték.
[előzmény : (47017) Zolien, 2015-07-18 19:54:57]
Törzstag
Zolien Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508
47017. Elküldve: 2015-07-18 19:54:57, MinDigTv
[12220.]
Nem értem, nem tudod lekeresni?
[válaszok erre: #47018 ]
[előzmény : (47016) gurabli, 2015-07-18 19:45:17]
Kiváló dolgozó
gurabli Tagság: 2010-08-04 09:34:06 Tagszám: #87393 Hozzászólások: 413
47016. Elküldve: 2015-07-18 19:45:17, MinDigTv
[12221.]
Tudnátok egy friss kabhegyi dvbt csatlistat küldeni, esetleg vdr-hez, channels.conf fájlt?
Ha az nincs, akkor egy enigma2 is jo lesz (talan). Koszonom!
[válaszok erre: #47017 ]
Törzstag
exchange Tagság: 2013-11-24 16:36:07 Tagszám: #129091 Hozzászólások: 806
47015. Elküldve: 2015-07-18 18:55:45, MinDigTv
[12222.]
MTVA Műholdon is csak 17 körül lett. Legalábbis a másik fórumon azt irták.
Szerintem a MindigTv is onnan veszi le.
[előzmény : (47010) fgabor87, 2015-07-18 09:22:54]
Törzstag
Atilu Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619
47014. Elküldve: 2015-07-18 16:39:16, MinDigTv
[12223.]
UPC-t nem tudom, de T-home-nél nekem állandóan meg van az epg. M4-en is.
[előzmény : (47013) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-18 16:31:50]
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
47013. Elküldve: 2015-07-18 16:31:50, MinDigTv
[12224.]
UPC-nél sürün elmegy az EPG ugyan úgy T-Homenál is....
[válaszok erre: #47014 ]
[előzmény : (47010) fgabor87, 2015-07-18 09:22:54]
djlacee Tagság: 2010-05-31 18:57:21 Tagszám: #85492 Hozzászólások: 163
47012. Elküldve: 2015-07-18 13:33:15, MinDigTv
[12225.]
[OFF]
upc kábelen sincs rajta kapcsolójel
[/OFF]
radioPLAY - online rádió
[előzmény : (47007) Permi, 2015-07-17 23:34:00]
Haladó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház