Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (97/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47011. Elküldve: 2015-07-18 10:03:46,

MinDigTv

[12226.]

Akkor nálam valamilyen különleges Alien 2 volt, amiben cserélhető volt a tuner. Gyárilag DVB-S2, DVB-T/C volt benne és a T-s lett DVB-S2-re cserélve. icon33.gif
[előzmény: (47009) Nandi1, 2015-07-18 09:05:11]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
47010. Elküldve: 2015-07-18 09:22:54,

MinDigTv

[12227.]

Ennyi idő alatt a MinDigTV-nek nem sikerült legalább az első 2-3 napra elkészítenie az M4-hez az EPG-t. Csak gratulálni tudok nekik.
[válaszok erre: #47013 #47015]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
47009. Elküldve: 2015-07-18 09:05:11,

MinDigTv

[12228.]

Alien 2-ben nem cserélhetőek a tunerek. Pont a linkelt cégtől van az az infó.
[válaszok erre: #47011] [előzmény: (47004) Patyomkin, 2015-07-17 07:42:08]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


d97es



Tagság: 2014-08-28 16:00:43
Tagszám: #130539
Hozzászólások: 1331
47008. Elküldve: 2015-07-18 08:24:07,

MinDigTv

[12229.]

Az M4 EPG-je a MinDig TV-n még nem használható.
Minden műsor - .

A stúdiókép, a díszlet és az animációk nagyon szépek. A tartalom nem nagyon izgat. Az indulás pedig tökéletes. Látszik, hogy költöttek rá.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-07-18 08:30:38]
Kiváló dolgozó
d97es adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
47007. Elküldve: 2015-07-17 23:34:00,

MinDigTv

[12230.]

úgy látom a hatos csatorna szép csendben 16:9-re váltott, igaz az AH még nem tett rá kapcsolójelet, ahogy a digi kábel sem...vagy a studiótól nem érkezik megfelelően a jel?
[válaszok erre: #47012]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
47006. Elküldve: 2015-07-17 16:06:33,

MinDigTv

[12231.]

Az csak tegnap volt ott, egy rövid ideig...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (47005) Tomiii, 2015-07-17 14:29:27]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tomiii



Tagság: 2015-06-19 09:38:59
Tagszám: #131703
Hozzászólások: 44
47005. Elküldve: 2015-07-17 14:29:27,

MinDigTv

[12232.]

Az M4-ről hova tűnt a nagy visszaszámláló?
[válaszok erre: #47006]
Zöldfülű
Tomiii adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
47004. Elküldve: 2015-07-17 07:42:08,

MinDigTv

[12233.]

Amiko Alien 2. 2 illetve 3 tuneres verzióban. 2db DVB-T tunerrel kell venni, mert ezekben cserélhető.

http://m3digital.hu/amiko-alien-2-tripla-plus
[válaszok erre: #47009] [előzmény: (47003) BroCreSt, 2015-07-17 07:17:55]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BroCreSt



Tagság: 2011-12-11 17:32:11
Tagszám: #96881
Hozzászólások: 27
47003. Elküldve: 2015-07-17 07:17:55,

MinDigTv

[12234.]

Van olyan MPEG4 box, amivel ha nézek egy műsort, tudok közben rögzíteni vele egy másikat?

Köszi!
[válaszok erre: #47004]
Zöldfülű
BroCreSt adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
47002. Elküldve: 2015-07-16 13:25:44,

MinDigTv

[12235.]

Köszi! Super,nem kell a szolgáltató eröszakolt csatlistát használni
icon2.gif

@gy
[előzmény: (46997) garga pista, 2015-07-14 22:27:30]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
47001. Elküldve: 2015-07-16 13:07:42,

MinDigTv

[12236.]

Ezt kellene az összes közszolgálati televízió jobb felső sarkába helyezni akkora nagy hűhót csapnak ebből mint anno tette pl az RTL Klub a Nagy országos teszttel már az adás megkezdése előtt két nappal.
[előzmény: (47000) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-16 11:58:14]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
47000. Elküldve: 2015-07-16 11:58:14,

MinDigTv

[12237.]

Jelenleg:

IMG_0194_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #47001]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
46999. Elküldve: 2015-07-15 12:27:42,

MinDigTv

[12238.]

Nekem is úgy van TV tuneren de csak a analóg Digi RF modulátorhoz, magyar régión nem volt hang. DVB-T hez meg VLC-t használok. sajnos a TotalMédia nevű program nem tudja egyszerre tárolni a digitális és analóg csatornákat.
[előzmény: (46998) miki2002, 2015-07-14 22:42:50]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46998. Elküldve: 2015-07-14 22:42:50,

MinDigTv

[12239.]

Mióta a PC -be TV kártyát használok (legalább 15 éve) azóta mindig Németországot állítok be.
Ezt csináltam az Amiko 8260+ boxban is. icon53.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #46999] [előzmény: (46997) garga pista, 2015-07-14 22:27:30]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
46997. Elküldve: 2015-07-14 22:27:30,

MinDigTv

[12240.]

Egy kis apró trükk, aki esetleg Pelso boxot használ:

Elég idegesítően (számomra) működik alapvetően ezen a boxon a csatornaváltás. Nem elég a le/fel nyilakat nyomni, utána egy OK-t is nyomni kell, különben nem vált csatornát.
A másik ami zavart, hogy állandóan frissítette a csatornalistát, bepakolta a fizetősöket is és persze csatornaszerkesztő csak kihagyni engedte, tölni nem. Na és itt a trükk: (lehet volt már korábban, akkor elnézést.)
A régiót átállítottam Németországra, és megtáltosodott a beltéri: Nem kell OK a csatornaváltáshoz, és lehet törölni szabadon az adókat! Igaz a menü nyelv is átállt németre, de ha ezután a menü nyelvét viszzaállítom, a régió németországon marad. Arra leszek kíváncsi fog-e automatán csatornalistát frissíteni, de reménykedek hogy azt se fogja ez után. Próbáltam egy Strong Prima boxon is, mert az se engedett törölni, ott is működik ez a trükk.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #46998 #47002]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
46996. Elküldve: 2015-07-13 23:28:43,

MinDigTv

[12241.]

Az M4 több, mint 5,4 milliárd forintba kerül az első fél évében - ehhez lehet hasonlítani az M3 büdzséjét...
[előzmény: (46994) mlaszlo, 2015-07-13 19:10:25]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46995. Elküldve: 2015-07-13 20:43:53,

MinDigTv

[12242.]

Várd ki a végét, még fizetőssé tehetik! icon53.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (46994) mlaszlo, 2015-07-13 19:10:25]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
46994. Elküldve: 2015-07-13 19:10:25,

MinDigTv

[12243.]

A többi MTVA csatornán is van jogdíj és digitalizálás, mégsem fizetősek és nem hiszem, hogy az M3-nak nagyobb költsége lenne, mint a most induló M4-nek.
[válaszok erre: #46995 #46996] [előzmény: (46986) vigosz, 2015-07-13 07:30:31]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46993. Elküldve: 2015-07-13 18:45:51,

MinDigTv

[12244.]

Legjobb példa és attól tartok sosem lesz mindenkinek elérhető.
A minőségről meg ne is beszéljünk. icon80.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (46992) fgabor87, 2015-07-13 18:41:54]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
46992. Elküldve: 2015-07-13 18:41:54,

MinDigTv

[12245.]

Erre sajnos maga a MinDigTV is jó példa. :(
[válaszok erre: #46993] [előzmény: (46989) sanyci, 2015-07-13 18:25:21]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46991. Elküldve: 2015-07-13 18:36:55,

MinDigTv

[12246.]

M3 fórumon már többször kitárgyalták.
46987 -ben ott a link. icon48.gif icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (46989) sanyci, 2015-07-13 18:25:21]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


payback12



Tagság: 2008-03-09 12:50:03
Tagszám: #56849
Hozzászólások: 421
46990. Elküldve: 2015-07-13 18:35:51,

MinDigTv

[12247.]

Persze csak a lehúzás megy....
[előzmény: (46986) vigosz, 2015-07-13 07:30:31]
Törzstag
payback12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyci



Tagság: 2010-05-30 20:52:22
Tagszám: #85471
Hozzászólások: 844
46989. Elküldve: 2015-07-13 18:25:21,

MinDigTv

[12248.]

A digitalizálást nem a NAVA végzi saját büdzséből?
Ami persze megint nonszensz, hogy adófizetők pénzéből digiznek, de az adófizető nem (vagy csak korlátozottan) fér hozzá ahhoz, amit a pénzéből csinálnak...

*Ha valamire reagálsz, használd a "válasz" gombot!
*Mielőtt megsértődnél nézd meg az "előzmény"-t! (talán nem is neked szólt)
*Szerkesztéshez/törléshez használd a Skin#5-t
[válaszok erre: #46990 #46991 #46992] [előzmény: (46986) vigosz, 2015-07-13 07:30:31]
Törzstag
sanyci adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


xule



Tagság: 2009-07-01 22:23:48
Tagszám: #75863
Hozzászólások: 1306
46988. Elküldve: 2015-07-13 13:43:41,

MinDigTv

[12249.]

A RAI is inditott fizetős műsorokat , de az pl. film , extra-sport stb. nem régiséggyüjtemény mint nálunk.... Az is állami műsorszolgáltató még ???
[előzmény: (46985) exchange, 2015-07-13 06:39:23]
Kiváló dolgozó
xule adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46987. Elküldve: 2015-07-13 09:03:39,

MinDigTv

[12250.]

Arra azért tételesen kjváncsi lennék..
Ha meg egy filmnek a sugárzási jogát megvettem x évre akkor egyszer már kifizettem érte a jogdíjat..Utána sokkal kevesebbet kellene..--De ez itt off..
Azt sem tudjuk pontosan hány efije van,és mennyi a bevétel.
Bár ez itt sem jelent meg soha.
http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10549
[előzmény: (46986) vigosz, 2015-07-13 07:30:31]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010257005691528 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail