Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (75/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
46886. Elküldve: 2015-07-02 06:03:04,

MinDigTv

[12351.]

Ilyenkor elengedték szabira? Hááááát? icon33.gif


Személy szerint engem bosszant, hogy elrakták az E muxra az Euronews hírcsatornát. Én minden reggel azon néztem meg a napi eseményeket, más híradót nem nézek hónapok óta. Sajnos a Gerecse tövében esély sincs az E muxra. Ezt átgondolhatnák az illetékesek!!!!! icon4.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-07-02 06:10:58]
[válaszok erre: #46887 #46888 #46890 #46893] [előzmény: (46860) attila.scourgeofgod, 2015-07-01 13:58:45]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46885. Elküldve: 2015-07-02 00:39:36,

MinDigTv

[12352.]

Persze hogy létezik.
Ha olyan set-top boxra gondolsz ami hbbtv képes is. pld Amiko Alien 2 Triple Plus (ez jutott eszembe bizonyára van más is, jobb is olcsóbb is..)
[válaszok erre: #46894] [előzmény: (46883) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-01 23:10:02]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
46884. Elküldve: 2015-07-01 23:45:07,

MinDigTv

[12353.]

A Euronews gondolom nem itthon adózik... A terjesztéséért fizet valaki? Ugyanis még mindig ott a "teszt" a csatorna neve mögött?

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
46883. Elküldve: 2015-07-01 23:10:02,

MinDigTv

[12354.]

Hello!Lenne egy kerdesem,letezik olyan dvb-t vevo hogyha nincs hybrid tevem azt valamilyen vevovel foghato?
[válaszok erre: #46885]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


csacso20



Tagság: 2012-04-02 22:31:47
Tagszám: #102663
Hozzászólások: 608
46882. Elküldve: 2015-07-01 23:03:07,

MinDigTv

[12355.]

Ugy nez ki, hogy a sotet nagy urnak nem tetszik az Euronews, hogy az aterendezeskor az xyz muxra tetette at.
Törzstag
csacso20 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46881. Elküldve: 2015-07-01 21:38:30,

MinDigTv

[12356.]

Revidiálom magam.. :-o :-)
Na szóval amikor néztem akkor a C8 nem a 8-ason volt...
Most lekerestettem a Muxokat és a 8-ason van. :-)
Az más kérdés, hogy a TV2 utána jön..
Arra is rájöttem közben, hogy az INFO csatorna az ami bezavar, valahogy azt kellene a végére tenni a szabadon vehetőeknek és az EURONEWS az E MUXON ami nem is országos lefedettségű..
Szóval elnézést kérek, hogy első felindulásomban hülyeségeket beszéltem.
De attól még a kérdés adott lenne illetékesek felé, hogy lehetne esetleg még tematizálni a dolgokat, azoknak akik nem cserélgethetik a csatornákat?
Avagy mindezt a törvény írja elő, avagy rulettkerékkel avagy ki fizet többet érte alapon történt -mármint a csatornakiosztás

Ez a link sokat segített..
http://mindigtvextra.hu/csatornakiosztas

[előzmény: (46872) cialci, 2015-07-01 17:59:44]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
46880. Elküldve: 2015-07-01 20:00:13,

MinDigTv

[12357.]

Kb akkora logikával mint ingyenes csatit az E muxra rakni, vagy hogy a 80-as helyre tenni.:D
[előzmény: (46872) cialci, 2015-07-01 17:59:44]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MyChroLesLie



Tagság: 2003-10-25 14:23:40
Tagszám: #7090
Hozzászólások: 3610
46879. Elküldve: 2015-07-01 18:52:38,

MinDigTv

[12358.]

Itt az új csatornalista MUX-ok szerint, azok minden adatával (A MUX frekik a BP Széchenyi hegyi adóra vonatkoznak):
http://mcllserver.gotdns.com/20150701_mindigtv_csatlista_bp_szechenyi.pdf

Üdv, mcll (Laci)

1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
46878. Elküldve: 2015-07-01 18:28:59,

MinDigTv

[12359.]

Ja, hát igen. Mit lehet erre mondani, nincsenek egyedül. Én is utálom a fix programhely-számot, de legalább az egymásutániságban szabad kezet kap az ember. Gondolom nem fiatalok a használók, így már volt idejük kitapasztalni, hogy az életben az egyetlen állandó a változás.
[előzmény: (46877) cialci, 2015-07-01 18:14:35]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46877. Elküldve: 2015-07-01 18:14:35,

MinDigTv

[12360.]

Nem veszem magamra..:-)
A Tv-men átprogramoztam mindent az én ízlésemnek megfelelően, de a DEKÓDEREN azon max kedvencek lehetnek, nem az csúcs szuper típus amin lehet variálni. ( ráadásul nem is én használom, és megszokták, hogy a csatornaszámot és OK gombot kell nyomni ) [ja igen ez egyéni szoc .problem]
De szerintem többen vannak akik kevésbé műszakiak...és logikátlannak is tartom..

Máás.
Mitől van az hogy az RTL Klub sokkal halkabb mint a TV 2?
( ugyanolyan hangerő beállítás mellett )
[válaszok erre: #46878] [előzmény: (46876) Zolien, 2015-07-01 18:05:58]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
46876. Elküldve: 2015-07-01 18:05:58,

MinDigTv

[12361.]

Mi lenne a neve, 1 millióan a 8-as progamhelyért? Ne vedd magadra, de csak a hülyék topzódnak fb csoportokban, ha úgy érzik el kell érniük valamit. Nálam a 8-ason van a C8-as, stílszerűen.
M1 HD
TV2
RTL KLub
Duna HD
Duna World
Euronews
M2 HD
C8
TLC (kódolatlan most, aki akarja nézze)

Te is meg tudod ejteni az átrendezést.
[válaszok erre: #46877] [előzmény: (46872) cialci, 2015-07-01 17:59:44]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
46875. Elküldve: 2015-07-01 18:02:11,

MinDigTv

[12362.]

Amikor rájönnek végre, hogy a youtube nem mindig megoldás.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (46871) Ladislo73, 2015-07-01 17:58:16]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46874. Elküldve: 2015-07-01 18:01:26,

MinDigTv

[12363.]

Lenne normális zenecsatorna, csak most nem tudod megfizetni..
De 2020 után bizonyára lesz hely..
[előzmény: (46873) yaksi, 2015-07-01 18:00:11]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
46873. Elküldve: 2015-07-01 18:00:11,

MinDigTv

[12364.]

Mikor lesz egy normális zenecsatorna, amit berakhatnának?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #46874] [előzmény: (46871) Ladislo73, 2015-07-01 17:58:16]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46872. Elküldve: 2015-07-01 17:59:44,

MinDigTv

[12365.]

Egy kérdés, milyen facebook csoportot kellene létrehozni, avagy miképpen lehetne a C8-at a NYOLCAS csatornára tetetni?
Valaki a hasára ütött azt annyi volt?
valaki illetékes tudna javasolni valamit?
vagy azért van így mert úgy hozta a rulettkerék?
[válaszok erre: #46876 #46880 #46881]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ladislo73



Tagság: 2010-10-18 09:41:31
Tagszám: #89389
Hozzászólások: 119
46871. Elküldve: 2015-07-01 17:58:16,

MinDigTv

[12366.]

Mikor lesz egy normális zenecsatorna a platformon?
[válaszok erre: #46873 #46875]
Haladó
Ladislo73 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vigosz



Tagság: 2008-07-15 01:03:36
Tagszám: #61472
Hozzászólások: 4172
46870. Elküldve: 2015-07-01 16:59:38,

MinDigTv

[12367.]

Nem
[előzmény: (46866) belinea, 2015-07-01 14:26:17]
Kiváló dolgozó
vigosz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


krenton



Tagság: 2013-12-03 17:57:23
Tagszám: #129152
Hozzászólások: 114
46869. Elküldve: 2015-07-01 16:25:56,

MinDigTv

[12368.]

Ha nem sértelek meg vele, tudokl hozzá küldeni egy működő VHS videót. Így, Zolien által küldött VHS euronews kazettákat meg tudod nézni.
[előzmény: (46857) cxc, 2015-07-01 13:25:02]
Haladó
krenton adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
46868. Elküldve: 2015-07-01 14:58:50,

MinDigTv

[12369.]

C-ben kellene lennie...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[előzmény: (46867) noid, 2015-07-01 14:35:42]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


noid



Tagság: 2014-03-06 14:48:04
Tagszám: #129802
Hozzászólások: 74
46867. Elküldve: 2015-07-01 14:35:42,

MinDigTv

[12370.]

Cool TV merre lehet vajon?
[válaszok erre: #46868]
Kezdő
noid adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


belinea



Tagság: 2003-05-16 18:24:20
Tagszám: #4212
Hozzászólások: 956
46866. Elküldve: 2015-07-01 14:26:17,

MinDigTv

[12371.]

Budapesten a 34-es csatorna működik már?
[válaszok erre: #46870]
Törzstag
belinea adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cxc



Tagság: 2011-09-13 17:37:09
Tagszám: #95604
Hozzászólások: 167
46865. Elküldve: 2015-07-01 14:22:06,

MinDigTv

[12372.]

Találtam még egy régi szoba antennát és összekötöttem a kettőt így már van. Most már minden mux 92 % on , jobb lett mint volt és stabilabb :) Jobb lenne persze normális antenna mert mindenféle vert jel lehet de macera kirakni ha társasházban vagy.
[előzmény: (46862) Zolien, 2015-07-01 14:08:03]
Haladó
cxc adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
46864. Elküldve: 2015-07-01 14:21:46,

MinDigTv

[12373.]

elég fura lett hogy egy ingyenes csatit olyan muxra rakni ami sokhelyt nincs is. Kicsit logikátlan.
[előzmény: (46862) Zolien, 2015-07-01 14:08:03]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


azbest



Tagság: 2010-06-19 13:00:01
Tagszám: #86144
Hozzászólások: 328
46863. Elküldve: 2015-07-01 14:13:51,

MinDigTv

[12374.]

[Trolling]
Nem mobil tévé, csak harmad akkora arccal harmad annyiba kerül a közmédia.
[/Trolling] icon33.gif
[előzmény: (46858) satbucimaci, 2015-07-01 13:39:04]
Törzstag
azbest adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
46862. Elküldve: 2015-07-01 14:08:03,

MinDigTv

[12375.]

Sajnálom, hogy nincs Euronews-od már. Ha akarod, VHS-en elküldöm mindig az aktuális anyagot. Vigasztalhat, hogy szépen szól az M4 mérőjele.

Érdekes ez az új sorrend, Tv2 a C8 után. M2 és Tv2 műsorinfója csak nekem nem akar megjelenni többszöri lekeresés után sem? Az újdonság kedvéért egy ideig hagyom a mostani felállást, majd kegyetlenül átrendezem ismét saját szájízre.
[válaszok erre: #46864 #46865] [előzmény: (46857) cxc, 2015-07-01 13:25:02]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012263059616089 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail