MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
mlaszlo Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227
46861. Elküldve: 2015-07-01 14:05:06, MinDigTv
[12376.]
Nem új neve van, hanem úgy látom teljesen megszűnt az infó csatorna. Mindig TV HBB promo csatorna lett belőle és a Petőfi sem szól már alatta.
[előzmény : (46831) d97es, 2015-07-01 11:04:54]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
MyChroLesLie Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610
46859. Elküldve: 2015-07-01 13:40:03, MinDigTv
[12378.]
Valaki illetékes szólhatna majd amikor lezárult a csere-bere mert addig felesleges újrahangolgatni. Az imént is volt valami csere még. 12h már elmúlt. ;)
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[válaszok erre: #46860 ]
Kiváló dolgozó
satbucimaci Tagság: 2014-07-24 10:11:07 Tagszám: #130374 Hozzászólások: 1018
46858. Elküldve: 2015-07-01 13:39:04, MinDigTv
[12379.]
Most kapcsoltam be a Tunerem és ez fogadott
Ez most mobil tv?
[válaszok erre: #46863 ]
Kiváló dolgozó
cxc Tagság: 2011-09-13 17:37:09 Tagszám: #95604 Hozzászólások: 167
46857. Elküldve: 2015-07-01 13:25:02, MinDigTv
[12380.]
ÁÁÁÁÁÁÁÁ Nincs Euronews-om mert nálam nagyon gyengus az E mux Fél évig pakolgattam a szoba antennát mire megtaláltam hol jó télen nyáron nyitott ablaknál minden ingyenes csatorna Sajnos az Emux viszont soha nem volt jó úgy ahogy a többi jó volt de eddig nem is kellett ERRE MOST GRR :)
[válaszok erre: #46862 #46869 ]
Haladó
MyChroLesLie Tagság: 2003-10-25 14:23:40 Tagszám: #7090 Hozzászólások: 3610
46856. Elküldve: 2015-07-01 12:59:51, MinDigTv
[12381.]
Amúgy az E36-on bejött a D MUX nálam. Eddig sosem láttam azt. Semmit sem állítottam. Budapest Széchenyi felé néz az antennám Isaszegről. Ahogy látom az E36-on Kékes adja a D MUX-ot, de az nekem háttal van kb. Hogy a francba jön az be nekem? A jelszint jó, de a minőség 40-50%-os szakadozik. Nem vágom.
Üdv, mcll (Laci)
1x Vu+ Solo 4K (DVB-S2 x2, DVB-T2/C x1), 1x GigaBlue UE UHD 4K (DVB-C, DVB-S2x), 3x uClan Ustym 4K Pro (DVB-T2/C, DVB-S2x)
[előzmény : (46854) d97es, 2015-07-01 12:39:57]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46854. Elküldve: 2015-07-01 12:39:57, MinDigTv
[12383.]
Volt azert meglepetes, mert az RTL Klub pakolgatasarol sehol se olvastam. A sok hsz-ert bocs mindenkitol, csak az eppen aktualis helyzetet szerettem volna vazolni... ennyi dolog nem minden nap tortenik a dvb-t rendszeren.
[válaszok erre: #46855 #46856 ]
[előzmény : (46852) attila.scourgeofgod, 2015-07-01 12:27:04]
Kiváló dolgozó
cialci Tagság: 2005-07-10 13:14:38 Tagszám: #20323 Hozzászólások: 440
46853. Elküldve: 2015-07-01 12:28:07, MinDigTv
[12384.]
Remélem délutánra rendeződnek a dolgok..
"Kozben rajottem, hogy a Spektrum a D1, a Sportklub a Bonum, a Disney petig a Hatoscsatorna korabbi helyen van."
Érdekes, nem figyeltem, de ezeket a csatorna sor végére tette a TV-m
A sorrendiséget meg újra kell állítanom..:-)
[előzmény : (46851) d97es, 2015-07-01 12:23:05]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46851. Elküldve: 2015-07-01 12:23:05, MinDigTv
[12386.]
M4 SportHD az M2 HD helyen.
Az EPG kaotikus, csak azokon a csatornakon helyes, ahol nem tortent valtozas, az uj helyre kerult csatornakon nincs.
Kozben rajottem, hogy a Spektrum a D1, a Sportklub a Bonum, a Disney petig a Hatoscsatorna korabbi helyen van.
A sorrendet ellenorizni nem tudom, alapbol sajatot hasznalok, most viszont rendezetlen...
[válaszok erre: #46852 #46853 ]
[előzmény : (46848) d97es, 2015-07-01 12:10:54]
Kiváló dolgozó
Zolien Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508
46850. Elküldve: 2015-07-01 12:14:38, MinDigTv
[12387.]
Vége. Szkáti nem sugároz szabadon foghatóan fel többé. Következő 30 év múlva megint belenézünk a Discovery Science kínálatába. Nem emlékszem ilyen mértékű ismétlésre, de meg is szépülhettek az emlékek. Ezt a 2 hetet le lehetett volna tudni 6 óra alatt is.
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46849. Elküldve: 2015-07-01 12:12:56, MinDigTv
[12388.]
[előzmény : (46848) d97es, 2015-07-01 12:10:54]
Kezdő
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46848. Elküldve: 2015-07-01 12:10:54, MinDigTv
[12389.]
M2 HD a C muxon, az M4 Sporttal meg nem talalkoztam
[válaszok erre: #46849 #46851 ]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46847. Elküldve: 2015-07-01 12:02:53, MinDigTv
[12390.]
meg csak most keresik hova fer be, vagy lapozgatjak az user manualt
[előzmény : (46846) noid, 2015-07-01 12:01:51]
Kezdő
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46846. Elküldve: 2015-07-01 12:01:51, MinDigTv
[12391.]
lol
[válaszok erre: #46847 ]
[előzmény : (46844) d97es, 2015-07-01 11:59:52]
Kezdő
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46844. Elküldve: 2015-07-01 11:59:52, MinDigTv
[12393.]
M2 HD eltunt - a szolgaltatas nem elerheto
[válaszok erre: #46846 ]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46843. Elküldve: 2015-07-01 11:58:33, MinDigTv
[12394.]
rohej
[előzmény : (46841) d97es, 2015-07-01 11:52:21]
Kezdő
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46842. Elküldve: 2015-07-01 11:55:24, MinDigTv
[12395.]
m3 a C-n 201 SID
Kezdő
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46841. Elküldve: 2015-07-01 11:52:21, MinDigTv
[12396.]
Rtl klub a film +, film+ a disney, cool a natgeo regi helyen. TV2 es M3 uj helyen a C multiplexen epg nelkul
[válaszok erre: #46843 ]
[előzmény : (46837) d97es, 2015-07-01 11:39:08]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46840. Elküldve: 2015-07-01 11:51:07, MinDigTv
[12397.]
szerintem meg ugy hogy ejjel osszetakolom 2 ora alatt,az uj cuccot, backup es most menyomom.
vagy kelett volna haditerv ami tuti nem volt...
[előzmény : (46839) yaksi, 2015-07-01 11:45:48]
Kezdő
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
46839. Elküldve: 2015-07-01 11:45:48, MinDigTv
[12398.]
Ezt máshol úgy csinálják, hogy lekapcsolják a kimenő jelet, és amikor kész a rendezés, akkor indul el újra a szolgáltatás.
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #46840 ]
[előzmény : (46836) d97es, 2015-07-01 11:31:49]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46838. Elküldve: 2015-07-01 11:40:54, MinDigTv
[12399.]
szamukra is nyugi
[előzmény : (46837) d97es, 2015-07-01 11:39:08]
Kezdő
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46837. Elküldve: 2015-07-01 11:39:08, MinDigTv
[12400.]
RTL Klub, TV2, Cool, Film+ uj helyen a C-n, M3 a B-rol epp most tunt el...
[válaszok erre: #46838 #46841 ]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház