MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46836. Elküldve: 2015-07-01 11:31:49, MinDigTv
[12401.]
Szamomra kovethetetlen lett az atrendezes, a TV2 es a Film+ uj helyre kerult a C-n, Spektrumbol pedig ketto lett, mindketto mukodik, de az RTL Klub pillanatnyilag sehol, szerintem a teljes multiplexet ujrarendezik...
[válaszok erre: #46839 ]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46835. Elküldve: 2015-07-01 11:25:15, MinDigTv
[12402.]
ez akart lenni bocs
[előzmény : (46834) noid, 2015-07-01 11:24:36]
Kezdő
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46834. Elküldve: 2015-07-01 11:24:36, MinDigTv
[12403.]
[válaszok erre: #46835 ]
[előzmény : (46833) d97es, 2015-07-01 11:16:01]
Kezdő
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46833. Elküldve: 2015-07-01 11:16:01, MinDigTv
[12404.]
NatGeo B mux EPG nelkul, Dorcel uj helyen - szinten B mux
[válaszok erre: #46834 ]
[előzmény : (46832) noid, 2015-07-01 11:09:25]
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46832. Elküldve: 2015-07-01 11:09:25, MinDigTv
[12405.]
natgeo melyik mux? thx
[válaszok erre: #46833 ]
[előzmény : (46829) d97es, 2015-07-01 10:49:54]
Kezdő
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46831. Elküldve: 2015-07-01 11:04:54, MinDigTv
[12406.]
Info csatorna uj neve MinDig TV Plusz Info
[válaszok erre: #46861 ]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46830. Elküldve: 2015-07-01 10:56:10, MinDigTv
[12407.]
Dorcel TV a C muxrol torolve...
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46829. Elküldve: 2015-07-01 10:49:54, MinDigTv
[12408.]
NatGeo uj helyen EPG nelkul, dorcel es M3 valtozatlan...
[válaszok erre: #46832 ]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46828. Elküldve: 2015-07-01 10:38:52, MinDigTv
[12409.]
A NatGeo tovabbitasa a C muxon megszunt, kovetkezik a Dorcel...
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46827. Elküldve: 2015-07-01 10:24:48, MinDigTv
[12410.]
Spektrum, disney, sportklub a D muxon.
Epg: spektrum-templomok, varak,...
Disney-dino sporthirado
Sportlub-audiencia :-)
A test-d es test-e csatornak a muxokra valo pakolgatas kezdeten eltuntek, az infocsatorna arculata megujult
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46826. Elküldve: 2015-07-01 10:01:52, MinDigTv
[12411.]
A disney es a spektrum is elsotetult az eredeti helyen...
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46825. Elküldve: 2015-07-01 09:54:10, MinDigTv
[12412.]
Az euronews es a hulladekadok mar atkerultek az Emuxra, jelenleg EPG nelkul.
Kiváló dolgozó
noid Tagság: 2014-03-06 14:48:04 Tagszám: #129802 Hozzászólások: 74
46824. Elküldve: 2015-07-01 09:31:10, MinDigTv
[12413.]
Sziasztok!
Az A muxon mikor indulnak meg a változások?
köszi
Kezdő
Silberpfeil Tagság: 2009-12-16 11:58:36 Tagszám: #80712 Hozzászólások: 750
46823. Elküldve: 2015-06-30 16:37:46, MinDigTv
[12414.]
Csak 30 km-re laksz a jelenlegi határtól, szóval szerintem valami normális antennával nem esélytelen...
DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[előzmény : (46822) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-30 16:10:09]
Törzstag
Leíratkozott felhasználó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
Kiváló dolgozó
Melba Tagság: 2004-12-30 09:50:56 Tagszám: #14732 Hozzászólások: 755
46820. Elküldve: 2015-06-30 11:20:11, MinDigTv
[12417.]
Sziasztok, Rendeltem egy alapcsomag szolgáltatást 2 kártyával, egyik modul, másik beltérivel. A tegnap megjött a modulosat be is dugtam a TV-be ment is szépen az összes adó (preview időszak) egészen mostanáig, most minden adó kódolt az alapcsomag is. eddig úgy tudtam az "ajándék" összes adó megrendelésnél 1 hét, és utána kell aktiválnom a kártyát, és akkor fog jönni a fizetett csomag, rosszul tudom, mi lehet a gond?
--< LG 82UN85003LA TV, Mutant 4K HD51, VU+ UNO, 100cm Gibertini forgatóval, földi: ATX91 Yagi, Triax FM3, ALCAD AM-356 közösitő erősitő+ALCAD AL-105 táp, vételi hely Mór Fejér megye
Törzstag
dezso0724 Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432
46819. Elküldve: 2015-06-30 07:26:58, MinDigTv
[12418.]
Időközben helyreállt a rend, úgy tűnik csak pillanatnyi /j/elgyengülés volt :-)
[előzmény : (46817) franjobp, 2015-06-30 07:21:33]
Kiváló dolgozó
dezso0724 Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432
46818. Elküldve: 2015-06-30 07:22:31, MinDigTv
[12419.]
Bocs, valóban. Szóval akkor mi van a 47-es csatival Pécs? A hibajelenség ugyanaz :D
[előzmény : (46817) franjobp, 2015-06-30 07:21:33]
Kiváló dolgozó
franjobp Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859
Kiváló dolgozó
dezso0724 Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432
46816. Elküldve: 2015-06-30 07:18:08, MinDigTv
[12421.]
A 47-es csatornán Csávoly mi történt? Nincs jel, szakadozott kép... Valaki tud valamit?
[válaszok erre: #46817 ]
Kiváló dolgozó
sztar1 Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351
46815. Elküldve: 2015-06-28 15:43:22, MinDigTv
[12422.]
a 35-ös csatornán van egy 626000 SID 0xfa1 nevezetü csatorna.de se kép,se hang. ez mi lehet?adat csatorna?
Frekvencia:585999998 8MHz
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
46814. Elküldve: 2015-06-27 20:20:21, MinDigTv
[12423.]
Köszönöm!
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény : (46813) azbest, 2015-06-27 20:09:27]
Kiváló dolgozó
azbest Tagság: 2010-06-19 13:00:01 Tagszám: #86144 Hozzászólások: 328
46813. Elküldve: 2015-06-27 20:09:27, MinDigTv
[12424.]
A július 1-es ászf-be is bekerült már, múltkor olvastam át benne a csatornalistát.
(csak a linken olvashatóakat kiegészítő szándékkal írom)
[válaszok erre: #46814 ]
[előzmény : (46808) miki2002, 2015-06-27 14:47:34]
Törzstag
miki2002 Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778
46812. Elküldve: 2015-06-27 18:58:10, MinDigTv
[12425.]
Az antennákat különböző hosszúságú koaxal csatlakoztasd.
Üdv: miki2002
Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény : (46811) speedking, 2015-06-27 16:31:04]
Kiváló dolgozó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház