MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
franjobp Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859
Kiváló dolgozó
warp Tagság: 2005-01-17 19:54:23 Tagszám: #15234 Hozzászólások: 603
46760. Elküldve: 2015-06-25 12:42:59, MinDigTv
[12477.]
A csatornák tetszőleges helyre tehető, nem? Vagy ez is le lesz tiltva központilag?
_Warp
[válaszok erre: #46766 ]
[előzmény : (46757) Patyomkin, 2015-06-25 12:30:25]
Törzstag
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
franjobp Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859
Kiváló dolgozó
Patyomkin Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357
46757. Elküldve: 2015-06-25 12:30:25, MinDigTv
[12480.]
"de hogy ki volt az az állat, aki a 8-asra tette a C8-at a TV2 elé, azt nem tudom!"
Talán pénz beszél, a kutya meg..........???
[válaszok erre: #46760 ]
[előzmény : (46756) yaksi, 2015-06-25 12:14:47]
Kiváló dolgozó
yaksi Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571
46756. Elküldve: 2015-06-25 12:14:47, MinDigTv
[12481.]
Na, az "állami szolgáltató" beb.szta a 44-es csatornára az M3-at. Mondjuk ez még hagyján, de hogy ki volt az az állat, aki a 8-asra tette a C8-at a TV2 elé, azt nem tudom!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #46757 #46759 #46763 ]
[előzmény : (46755) attila.scourgeofgod, 2015-06-25 12:05:18]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
fgabor87 Tagság: 2014-04-02 14:17:03 Tagszám: #129911 Hozzászólások: 1630
46754. Elküldve: 2015-06-25 11:57:09, MinDigTv
[12483.]
Szerintem felesleges ennél több. A nagyközönséget úgysem érdekli tételesen, hogy mi hova kerül át. Többsége már azt sem érti, mi az a multiplex. Átrendezés lesz, újra kell kerestetni a csatikat, ennyi. Akit meg érdekel, majd végigbogarássza, hogy mi hova került. Meg majd biztos lesz róla táblázat is.
[előzmény : (46752) franjobp, 2015-06-25 11:27:55]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
Kiváló dolgozó
franjobp Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859
Kiváló dolgozó
Kardos Attila Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469
Kiváló dolgozó
vinston1 Tagság: 2008-08-25 20:51:07 Tagszám: #62918 Hozzászólások: 95
46749. Elküldve: 2015-06-25 08:06:16, MinDigTv
[12488.]
Azért érdekes, hogy jövő héten elseje, és az AH még mindig nem adott ki hivatalos közleményt a muxok átrendezéséről.
[válaszok erre: #46750 ]
[előzmény : (46748) franjobp, 2015-06-22 16:22:05]
Kezdő
franjobp Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859
46748. Elküldve: 2015-06-22 16:22:05, MinDigTv
[12489.]
Gyanítom, hogy a Sport Klubot kiveszik, mert az amúgy se része a kereskedelmi csomagoknak, a közösségieket átteszik a D-ből az E-be a PAX mellé, a C-ből meg ezt-azt átpakolnak a D-be, talán a tematikus csatornákat (Spektrum, NatGeo, Disney). Ez csak egy megérzés... Esetleg még az Infocsatornát megszűntetik a C-ben, mert az gyakorlatilag megy a D-ben és az E-ben is tesz néven.
One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-06-22 16:33:47]
[válaszok erre: #46749 ]
[előzmény : (46747) d97es, 2015-06-22 14:19:37]
Kiváló dolgozó
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46747. Elküldve: 2015-06-22 14:19:37, MinDigTv
[12490.]
És a C Mux-ról mely csatornák kerülnek új helyre? Ha jól tudom, jelenleg nincs rajta egy HD csatornának elegendő sávszélesség.
[válaszok erre: #46748 ]
[előzmény : (46746) Kardos Attila, 2015-06-22 13:52:43]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882
Kiváló dolgozó
Tévészerelő Tagság: 2010-06-18 13:14:57 Tagszám: #86111 Hozzászólások: 576
46745. Elküldve: 2015-06-22 13:49:29, MinDigTv
[12492.]
Meg is fordítható a dolog: a promóció újabb előfizetők toborzását segítheti elő, ezáltal esetleg elkerülhető, hogy a szolgáltató áremelésre kényszerüljön.
____________________________
Nomen est omen.
[előzmény : (46741) jozsfm_radios, 2015-06-22 10:05:44]
Törzstag
d97es Tagság: 2014-08-28 16:00:43 Tagszám: #130539 Hozzászólások: 1331
46744. Elküldve: 2015-06-22 13:39:22, MinDigTv
[12493.]
Van valami információ arról, hogy milyen átrendezések várhatóak a közeljövőben a multiplexeken az M4 csatorna indulása miatt?
[válaszok erre: #46746 ]
Kiváló dolgozó
treiby85 Tagság: 2010-09-09 18:27:37 Tagszám: #88344 Hozzászólások: 432
46743. Elküldve: 2015-06-22 10:33:11, MinDigTv
[12494.]
Van már információtok arról, hogy mikor indul Szombathely/Torony közepes teljesítményű adóról az E-MUX (CH33)?
DVB-T INFO
facebook.com/mindigtvextra l dtvnews.hu l frekvencia.hu l www.dvbtmap.eu l www.satbroadcasts.com
Törzstag
speedking Tagság: 2011-03-16 17:11:24 Tagszám: #92748 Hozzászólások: 350
46742. Elküldve: 2015-06-22 10:08:46, MinDigTv
[12495.]
Promóciós időszak...
Téged milyen hátrány ér?
[előzmény : (46741) jozsfm_radios, 2015-06-22 10:05:44]
Törzstag
jozsfm_radios Tagság: 2013-06-19 09:38:00 Tagszám: #128105 Hozzászólások: 60
46741. Elküldve: 2015-06-22 10:05:44, MinDigTv
[12496.]
Azért érdekes az is, hogy most ingyen adják a TLC, Discoveri, stb különböző időkbe, de aki előfizető annak nincs ingyen hisz azért a csatornáért is fizet. Ilyen esetben nem kellene az élőfizetőknek csökkenteni a díjat?
[válaszok erre: #46742 #46745 ]
Kezdő
EnJoe Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938
Kiváló dolgozó
Leíratkozott felhasználó
46739. Elküldve: 2015-06-21 20:25:53, MinDigTv
[12498.]
Úgy néz ki Szentesen az E-mux kezd helyre jönni :)
[előzmény : (46738) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-21 18:14:25]
Leíratkozott felhasználó
46738. Elküldve: 2015-06-21 18:14:25, MinDigTv
[12499.]
Szobaantennával nem csinálja de földivel igen... húztam kis kis drótot és arra csatlakoztam akkor is megszünt a variálása de rendes tetőantennával valamiért bassza az anyját...
[válaszok erre: #46739 ]
Ignasov Tagság: 2012-04-21 09:15:22 Tagszám: #103762 Hozzászólások: 175
46737. Elküldve: 2015-06-21 15:32:06, MinDigTv
[12500.]
Alcor vevővel másik tv-n nincs baj.
[előzmény : (46736) Ignasov, 2015-06-21 15:30:39]
Haladó
MinDigTv (üzenet: 59123 , Sat )
SAT.HU Antenna Szakáruház