Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (80/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 

Ignasov



Tagság: 2012-04-21 09:15:22
Tagszám: #103762
Hozzászólások: 175
46736. Elküldve: 2015-06-21 15:30:39,

MinDigTv

[12501.]

Most pár napja csinálja ezt,de más csatiknál is visszakapcsol magától rtl klubra.
[válaszok erre: #46737] [előzmény: (46735) Ignasov, 2015-06-21 15:29:19]
Haladó
Ignasov adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ignasov



Tagság: 2012-04-21 09:15:22
Tagszám: #103762
Hozzászólások: 175
46735. Elküldve: 2015-06-21 15:29:19,

MinDigTv

[12502.]

Szentesivel van gond nálam is,hyundai smart tv-n.
[válaszok erre: #46736] [előzmény: (46734) uhl3, 2015-06-21 12:35:44]
Haladó
Ignasov adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


uhl3



Tagság: 2009-05-13 18:05:58
Tagszám: #73987
Hozzászólások: 57
46734. Elküldve: 2015-06-21 12:35:44,

MinDigTv

[12503.]

Itt Maroslelén is hasonló tapasztalatok vannak, Samsung TV nem lát minden MUX-ot vagy valami hasonló többször is le kell keresni a csatornákat. Wayteq beltérivel nem jelentkezik.
[válaszok erre: #46735] [előzmény: (46733) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-21 11:07:01]
Kezdő
uhl3 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
46733. Elküldve: 2015-06-21 11:07:01,

MinDigTv

[12504.]

Szentesi E-Mux-al másnak is van gondja? Amiko Mini HD Combok, LG, Samsung / Smart TV, Waiteq és Alcor beltéri egységeknél azt tapasztaltam nem akar azonnal jelet kapni várni kell minimum 1 percet hogy kapjon jelet
Tiszazugban bárkinél próbáltam ugyan ezek a problémák mindenhol most valami zavarná az E22-t ?
[válaszok erre: #46734]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
46732. Elküldve: 2015-06-21 09:59:49,

MinDigTv

[12505.]

Nekem most pont az a lényeg, hogy ha az E-MUX-al valamiféle gond van, és ezért reagál rá úgy a tv.
Ugyanis nekem tök ugyan ezt csinálja DVB-C-n, és senki nem tudja, hogy miért.
Ha kiderül, hogy valamilyen módon zavart multiplexek esetén csinálja ezt, akkor a kényszer a szolgáltatómnál lesz, hogy javítsák.

De én DVB-T-ne nem tapasztaltam ilyet, tehát a gyenge jelre biztos nem reagál így a TV. Max ha valami zavar van a rendszerben.
[előzmény: (46731) kjoe27, 2015-06-21 09:53:17]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kjoe27



Tagság: 2007-01-02 14:57:45
Tagszám: #39307
Hozzászólások: 554
46731. Elküldve: 2015-06-21 09:53:17,

MinDigTv

[12506.]

Fehérgyarmat E mux-al minden OK?
Az ukránok nem álltak le (talán semmivel sem) így ezen az újonnan indult 34-es csatornán lehet némi gond.

Tudja valaki mi van náluk a 34-es csatornán, és honnan nyomatják?
[válaszok erre: #46732 #46740]
Törzstag
kjoe27 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
46730. Elküldve: 2015-06-20 19:06:46,

MinDigTv

[12507.]

Milyen TV-d van? Csak nem Samsung?
Az E-mux többi csatornájára kapcsolva is ugyan ezt csinálja? Az mindegy, hogy kódolt.
[előzmény: (46729) Ignasov, 2015-06-20 17:27:39]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ignasov



Tagság: 2012-04-21 09:15:22
Tagszám: #103762
Hozzászólások: 175
46729. Elküldve: 2015-06-20 17:27:39,

MinDigTv

[12508.]

A kódolatlan discovery csatornára kapcsolok,10mp múlva átvált autómatikusan rtl klubra!Mitől van ez?
[válaszok erre: #46730] [előzmény: (46728) miki2002, 2015-06-20 17:25:42]
Haladó
Ignasov adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46728. Elküldve: 2015-06-20 17:25:42,

MinDigTv

[12509.]

Majd szólj ha csinálod, ha ráérek majd sajnállak. icon53.gif icon42.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #46729] [előzmény: (46727) Silberpfeil, 2015-06-20 08:55:35]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
46727. Elküldve: 2015-06-20 08:55:35,

MinDigTv

[12510.]

Szuper, köszi!
Összesen 6 db. TV-t kell majd átállítanom (szülőkét, hétvégi házban, stb.).
A három ugyanolyan Strong beltéri egy pillanat műve lesz, de az újabb LG meg Samsung készülékek beépített tunerével el szoktam mindig picit vacakolni (sorrend, stb.).
icon33.gif

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #46728] [előzmény: (46726) fgabor87, 2015-06-20 08:51:56]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fgabor87



Tagság: 2014-04-02 14:17:03
Tagszám: #129911
Hozzászólások: 1630
46726. Elküldve: 2015-06-20 08:51:56,

MinDigTv

[12511.]

Szia.

Július 1-én megjelenik a mérőjel, valamikor indul rajta valami beharangozó, és végül 18-án indul a rendes műsor.
[válaszok erre: #46727] [előzmény: (46725) Silberpfeil, 2015-06-20 08:36:30]
Kiváló dolgozó
fgabor87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Silberpfeil



Tagság: 2009-12-16 11:58:36
Tagszám: #80712
Hozzászólások: 750
46725. Elküldve: 2015-06-20 08:36:30,

MinDigTv

[12512.]

Sziasztok!

Mikor is jön az új sportcsatorna? Most valamikor nyáron, nem?

DVB-S: Hirschmann S-HD 910, SEG Bonn SB 966HD. DVB-T: Strong SRT 8100.
[válaszok erre: #46726]
Törzstag
Silberpfeil adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


verbachi



Tagság: 2005-10-22 23:13:21
Tagszám: #23028
Hozzászólások: 816
46724. Elküldve: 2015-06-19 14:02:22,

MinDigTv

[12513.]

THX

chicho > vu+solo4K (VTi13 ) 2xFBC és 1xDUAL DVB-C/T2 & VU+ UNO 4K (VTi13 ) 2xFBC és vu+turbo usb dvb-T2/C tuner
[előzmény: (46723) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-19 10:12:49]
Törzstag
verbachi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
46723. Elküldve: 2015-06-19 10:12:49,

MinDigTv

[12514.]

Bátyám is Kecskeméten lakik és neki Szentes bejött E-Mux is jön rajta de Kékes is bejött csak 10% gyengébb erősséggel
Antennád megfelelő a vételére Lepkénél erősebb
[válaszok erre: #46724 #46793] [előzmény: (46722) verbachi, 2015-06-18 21:31:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


verbachi



Tagság: 2005-10-22 23:13:21
Tagszám: #23028
Hozzászólások: 816
46722. Elküldve: 2015-06-18 21:31:51,

MinDigTv

[12515.]

OPTICUM AX 900 DVB-T antenna van fent a tetőn ( panelépület ) , de ez valszeg irányérzékeny ahhoz hogy Szentest vegye. 30 fokos is lehet az eltérés. Lehet át kell fordítanom. Köszönöm egyébként.


chicho > vu+solo4K (VTi13 ) 2xFBC és 1xDUAL DVB-C/T2 & VU+ UNO 4K (VTi13 ) 2xFBC és vu+turbo usb dvb-T2/C tuner
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-06-18 21:46:23]
[válaszok erre: #46723] [előzmény: (46721) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-18 21:08:38]
Törzstag
verbachi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
46721. Elküldve: 2015-06-18 21:08:38,

MinDigTv

[12516.]

Szentes vagy Kékes egyszerű lepkeantenna leszedi a jelet..
[válaszok erre: #46722] [előzmény: (46719) verbachi, 2015-06-18 20:41:31]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
46720. Elküldve: 2015-06-18 21:03:50,

MinDigTv

[12517.]

Antennát el kellet forgatnom Szentes felé így egyből helyre állt... vissza állítottam Békéscsaba felé jelszint volt de adat nem érkezett :O
[előzmény: (46716) exchange, 2015-06-18 18:14:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


verbachi



Tagság: 2005-10-22 23:13:21
Tagszám: #23028
Hozzászólások: 816
46719. Elküldve: 2015-06-18 20:41:31,

MinDigTv

[12518.]

Sziasztok! Infó kellene: Kecskeméten az E-mux beindításának mi lehet az akadálya? Melyik ütemben tervezik a startot? Köszönném az infókat.

chicho > vu+solo4K (VTi13 ) 2xFBC és 1xDUAL DVB-C/T2 & VU+ UNO 4K (VTi13 ) 2xFBC és vu+turbo usb dvb-T2/C tuner
[válaszok erre: #46721]
Törzstag
verbachi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
46718. Elküldve: 2015-06-18 18:31:51,

MinDigTv

[12519.]

Közben ránéztem távoli eléréssel az otthoni gépemre, Pécsett is megtörtént a teljesítményemelés, jön a B és az E MUX is a 37-es illetve az 50-es csatornán. :)
És természetesen Csávolyról is jön az E MUX is immáron... :)

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-06-18 18:38:40]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cialci



Tagság: 2005-07-10 13:14:38
Tagszám: #20323
Hozzászólások: 440
46717. Elküldve: 2015-06-18 18:29:32,

MinDigTv

[12520.]

Ha nem titkos, akkor melyik frekin?
És hol?
Milyen dekóder?
5V be kapcsolva-kikapcsolva?
Nincs jelentősége a kérdésemnek, nem tudok újat mondani vele, csak mi van ha az adott multiplex frekvenciáját zavarja valami..
Nálam is ugrált a jelszintje egy "WAYTEQ",még a szervízbe is elküldtem, azt pont ugyanúgy jött vissza.. ( semmi erősítő , csak magában a DAT HD-BOSS antenna..)
Érdekes, hogy néhány nap múlva megszűnt a hibajelenség...
[előzmény: (46714) sebijani, 2015-06-18 16:43:24]
Törzstag
cialci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


exchange



Tagság: 2013-11-24 16:36:07
Tagszám: #129091
Hozzászólások: 806
46716. Elküldve: 2015-06-18 18:14:44,

MinDigTv

[12521.]

de megy Szentes.
Szerintem próbáld meg kézi beállítással magát az E22-őt újra lekeresni.
[válaszok erre: #46720] [előzmény: (46712) Leíratkozott felhasználó, 2015-06-18 16:11:44]
Törzstag
exchange adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
46715. Elküldve: 2015-06-18 17:23:55,

MinDigTv

[12522.]

"Lehet a stb hulyult meg. "

Esetleg oldalba verni nem kellene? icon72.gif icon72.gif icon72.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (46713) nocsakk, 2015-06-18 16:17:28]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sebijani



Tagság: 2012-07-19 17:15:43
Tagszám: #107161
Hozzászólások: 83
46714. Elküldve: 2015-06-18 16:43:24,

MinDigTv

[12523.]

Lekerestem már többször is,de ugyan az a helyzet.
Mindegy,úgyis csak szabadság alatt használjuk.
[válaszok erre: #46717] [előzmény: (46713) nocsakk, 2015-06-18 16:17:28]
Kezdő
sebijani adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nocsakk



Tagság: 2007-10-03 05:33:41
Tagszám: #49910
Hozzászólások: 3176
46713. Elküldve: 2015-06-18 16:17:28,

MinDigTv

[12524.]

Én újra lekeresnem. Lehet a stb hulyult meg.

http://www.mtv.co.uk/channels/mtv-rocks

MTV Rocks és Vh1 Classic fan
[válaszok erre: #46714 #46715] [előzmény: (46711) miki2002, 2015-06-18 14:00:37]
Kiváló dolgozó
nocsakk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
46712. Elküldve: 2015-06-18 16:11:44,

MinDigTv

[12525.]

Szentes CH22 (Mhz 482 )jön a semmi eddig Békéscsabáról vettem az adást de ez ma megszünt ugye Szentes átvette a szerepet,,,, mi lehet a probléma Szentesen hogy nem mén?
[válaszok erre: #46716]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

MinDigTv

(üzenet: 59123, Sat)
 
    / 2365 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010070085525513 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail