Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
7628. Elküldve: 2023-09-07 16:45:48, Univerzális Enigma2
|
[4676.] |
023/09/07 16:45:06 43C832FA r (emu) Example key based on namespace hash: F 4F90311A 00000000 XXXXXXXXXXXXXXXX ; 10.0E 10772H sid:9C44 added: 2023-09-07 @ 16:45
2023/09/07 16:45:06 43C832FA r (emu) Example key based on universal hash: F 7E7C33D9 00000000 XXXXXXXXXXXXXXXX ; av:3 pmt:0800 sid:9C44 added: 2023-09-07 @ 16:45
Ezeket írja.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
7627. Elküldve: 2023-09-07 16:19:19, Univerzális Enigma2
|
[4677.] |
Amikor lekerestem, két csatornát talál, de az egyik valami üres, vagy adat. Lehet, hogy ott van a listádban az AFP2 EU is, csak nem azon állsz.
De ez csak feltételezés, mert valami furcsaság volt a keresés után, ami már most nincs a listámban.
hopper
|
| | |
[előzmény: (7626) Voyager1977, 2023-09-07 15:27:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
7626. Elküldve: 2023-09-07 15:27:02, Univerzális Enigma2
|
[4678.] |
Nálam a két frekin ugyanaz a jelminőség. A softcam is írja, hogy van kulcs, de kép nincs. Érdekes, hogy az összes többi EMU cucc tökéletesen működik.
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #7627] |
[előzmény: (7623) hopper, 2023-09-07 15:01:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
7625. Elküldve: 2023-09-07 15:09:01, Univerzális Enigma2
|
[4679.] |
Amazt pedig az előbb a 11346H-oson kiírta,hogy szeptember nem tudom hanyadikától,már csak,ezen az új 10772H-on lesz.
|
| | |
[előzmény: (7624) Voyager1977, 2023-09-07 15:07:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
7624. Elküldve: 2023-09-07 15:07:25, Univerzális Enigma2
|
[4680.] |
Érdekes. Nekem nyílik, de nincs kép... hmmm
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #7625] |
[előzmény: (7623) hopper, 2023-09-07 15:01:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
7623. Elküldve: 2023-09-07 15:01:59, Univerzális Enigma2
|
[4681.] |
Igen, ugyanaz megy rajta, nálam kb 8 % -al gyengébb a minőség, mint a régin.
hopper
|
| | | [válaszok erre: #7624 #7626] |
[előzmény: (7622) Voyager1977, 2023-09-07 14:49:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
7622. Elküldve: 2023-09-07 14:49:37, Univerzális Enigma2
|
[4682.] |
És most van is rajta valami?
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #7623] |
[előzmény: (7621) hopper, 2023-09-07 14:22:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
7621. Elküldve: 2023-09-07 14:22:32, Univerzális Enigma2
|
[4683.] |
Már megy: 10771 H Sr 22960
hopper
|
| | | [válaszok erre: #7622] |
[előzmény: (7620) Benedek012, 2023-09-07 13:05:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
7620. Elküldve: 2023-09-07 13:05:56, Univerzális Enigma2
|
[4684.] |
Köszönettel remélve,új frekvencián is fog menni,
|
| | | [válaszok erre: #7621] |
[előzmény: (7619) hopper, 2023-09-07 12:59:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hopper

Tagság: 2006-11-18 15:02:22 Tagszám: #37406 Hozzászólások: 3877 |
7619. Elküldve: 2023-09-07 12:59:03, Univerzális Enigma2
|
[4685.] |
F 0000 00 045B0867AE5A747C;0100:11346:0004
hopper
|
| | | [válaszok erre: #7620] |
[előzmény: (7617) Benedek012, 2023-09-07 12:38:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
7618. Elküldve: 2023-09-07 12:56:46, Univerzális Enigma2
|
[4686.] |
Nyílik az, csak nincs feladás éppen.
SAT QTH Térkép
|
| | |
[előzmény: (7617) Benedek012, 2023-09-07 12:38:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Benedek012

Tagság: 2017-09-04 13:53:16 Tagszám: #134625 Hozzászólások: 2144 |
7617. Elküldve: 2023-09-07 12:38:20, Univerzális Enigma2
|
[4687.] |
A 10E 10772H-on megjelent BISS-ben szintén az eddigi 11346H-on lévő BISS AFP2 EU,azt itt állítólag megfog szünni,és már vehető a 10772H-on,de mindebt beírva nem nyílik,megtudná valaki nézni,meg persze az F 00..... stb amit kell,köszönettel.
|
| | | [válaszok erre: #7618 #7619] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
7616. Elküldve: 2023-09-07 10:05:33, Univerzális Enigma2
|
[4688.] |
Igen,így is működik!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | |
[előzmény: (7615) Voyager1977, 2023-09-07 10:00:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Voyager1977

Tagság: 2018-07-15 09:16:45 Tagszám: #135335 Hozzászólások: 1816 |
7615. Elküldve: 2023-09-07 10:00:26, Univerzális Enigma2
|
[4689.] |
A softcam is behúzza, de a legprofibbak már a szerverükön is megosztják, így megy EMU nélkül is.
SAT QTH Térkép
|
| | | [válaszok erre: #7616] |
[előzmény: (7614) pityu54, 2023-09-07 08:53:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
7614. Elküldve: 2023-09-07 08:53:03, Univerzális Enigma2
|
[4690.] |
Szia!
Erre nincs szükséged!
Nézd a PÜ-det!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #7615] |
[előzmény: (7613) egedi, 2023-09-07 08:38:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
7613. Elküldve: 2023-09-07 08:38:49, Univerzális Enigma2
|
[4691.] |
Letöltöttem ez ata plugint, de nem müködik:
enigma2-plugin-extensions afn.key.updater_0.8_all
|
| | | [válaszok erre: #7614 #7629] |
[előzmény: (7612) pityu54, 2023-09-06 10:08:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
7612. Elküldve: 2023-09-06 10:08:11, Univerzális Enigma2
|
[4692.] |
Szia!
PVU EMU-val megy rendben!
AU-zik rendesen és behúzza a kulacsot is!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #7613] |
[előzmény: (7611) egedi, 2023-09-06 09:51:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
7611. Elküldve: 2023-09-06 09:51:46, Univerzális Enigma2
|
[4693.] |
Az AFN csatornákat a 9 fokon, hogy lehet nézni? Köszönöm
|
| | | [válaszok erre: #7612] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
7610. Elküldve: 2023-09-05 21:16:05, Univerzális Enigma2
|
[4694.] |
Na, szuper!
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (7609) Hbalika, 2023-09-05 20:55:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
7609. Elküldve: 2023-09-05 20:55:32, Univerzális Enigma2
|
[4695.] |
Működik!
A csatornalista megoldotta.
Köszi mégegyszer a segitséget.
Üdv
B
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | | [válaszok erre: #7610] |
[előzmény: (7607) garga pista, 2023-09-05 20:27:52] |
|
Törzstag
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
7608. Elküldve: 2023-09-05 20:30:46, Univerzális Enigma2
|
[4696.] |
Köszi!
Megnézem, elvieg egyszerűnek tűnik. Jelentkezem az eredményekkel.
köszi
B
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | |
[előzmény: (7607) garga pista, 2023-09-05 20:27:52] |
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
7607. Elküldve: 2023-09-05 20:27:52, Univerzális Enigma2
|
[4697.] |
Nem kell a 80-as, elég a 8001-es port.
Viszont a csatornákat kézzel kell átmasolnod, csak ennek a holdnak az adóit át kell hozni a local box lamedb-jébe.
Nekem egyszerű volt, mert a kliensbe egy az egyben a fő box listáját másoltam át.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #7608 #7609] |
[előzmény: (7605) Hbalika, 2023-09-05 20:23:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
7606. Elküldve: 2023-09-05 20:26:52, Univerzális Enigma2
|
[4698.] |
Szia!
Köszi, ha várok pár percet a bejegyzésemmel, akkor már nem teszek fel most már feesleges kérdéseket :)
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | |
[előzmény: (7604) garga pista, 2023-09-05 20:19:01] |
|
Törzstag
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
7605. Elküldve: 2023-09-05 20:23:22, Univerzális Enigma2
|
[4699.] |
Sziasztok!
Köszönöm a segitséget!
Egyelőre én csak a VU solo2 webinterface-n elkészitettem az m3u8 fájlt, ezt picit átszerkeztettem.
most valahogy igy néznek ki abejegyzések:
#EXTINF:-1,BBC ONE
http://távoli ip cim:8001/1:0:1:1044:1000:1:CFD0000:0:0:0:
Ez a módszert teszteltem, megy igaz csak lokál hálózaton egy DM7020HD-ról. ( de ez nem hinném hogy jelntene bárni különbséget)
#EXTINF:-1,RTLZWEI HD
http://192.168.0.35:8001/1:0:19:EF15:421:1:C00000:0:0:0:
Gabywap álltal bejegyzett formátumot nem próbáltam. De valójában igen egy iptv-s linket szeretnék.
5002:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http%3a//127.0.0.1%3a8088/http%3a/ ebben az Ip cim, és a port az megvan, de a többi változót azt honnan tudom összevadászni? Hogyan áll össze a fenti link?
Ami a távoli tartalék boxot illeti, azt elvileg beállitottam, de nem importálja a csatornalistákat. Ebben az esetben kell valamit engedélyezni a távoli boxon?
Ebben az esetben 80-as portot is ki kell hogy engedjem, (bár célszerü megváltoztatni) mert csak a 8001-es van kiengedve.
köszi
B
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | | [válaszok erre: #7607] |
|
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
7604. Elküldve: 2023-09-05 20:19:01, Univerzális Enigma2
|
[4700.] |
Ehhez egy kis kiegészítés, megnéztem nálam hogy van beállítva.
A "szerver" oldalon a 8001-es port van kinyitva.
A kliens boxomon (Zero) nincs egyetlen hold sem beállítva. Nyilván itt az kell, hogy Hbalikának az Intelsat901-nél nem szabad semmilyen LNB-t beálíltani.
A fő boxba a csatorna listába viszont bele kell szerkeszteni az adókat. Pl. a kliens boxból lementeni és Dreamboxedittel berakni.
Ezután mivel a kliens box nem találja a holdat lokálisan, egyből a távoli tunert fogja keresni.
Nálam Openatv alatt megy szépen, kapcsol a Diseqc és forgat a motor is így távolról!
Itt egy leírás PLI-re, de kb hasonlóan van az Openatv alatt is: menü - beállítások - használat és kinézet (GUI) - customise system settings. Nálam itt haladóra van állítva, a távoli vevőegység url címéhez megadva: http://vmilyencim.com:8001
https://wiki.openpli.org/Fallback_remote_receiver
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #7606] |
[előzmény: (7603) gyógyegér, 2023-09-05 07:24:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|