Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
2872. Elküldve: 2019-12-29 11:18:10, Univerzális Enigma2
|
[9426.] |
Vki tesztelte az új tsmediát? Belekerült a libtorrent integrálása, ha megkérem rá integrálhatná a magyar trackereket, esetleg aki tud bele programozni?
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #2873] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sjozs

Tagság: 2008-02-19 11:18:33 Tagszám: #55979 Hozzászólások: 92 |
2871. Elküldve: 2019-12-29 10:02:53, Univerzális Enigma2
|
[9427.] |
Sziasztok!
Kérésem lenne, hogy van e valakinek magyar rádió listája, amit userbougetbe tudnák illeszteni?
Úgy emlékszem itt a fórumon lett voltna feltéve, de nem találom sehol.
Köszönöm!!
sjozs
|
| |
|
Kezdő
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
2870. Elküldve: 2019-12-28 16:46:47, Univerzális Enigma2
|
[9428.] |
Sziasztok!
HBO GO működik valamilyen módon enigma2-es boxon?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1821 |
2869. Elküldve: 2019-12-25 16:46:39, Univerzális Enigma2
|
[9429.] |
Pontosan ez érdekelt,köszi !
Üdv: greba
|
| | |
[előzmény: (2868) miki2002, 2019-12-25 15:16:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
2868. Elküldve: 2019-12-25 15:16:27, Univerzális Enigma2
|
[9430.] |
Nekem mindkét fájl az etc/epgimport mappàban van.
Nálam csak így van megadva a sources fájlban.
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<sources>
<source type="gen_xmltv" nocheck="1" channels="miki2002.channels.xml">
<description>miki2002 XMLTV</description>
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #2869] |
[előzmény: (2867) greba, 2019-12-25 15:01:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1821 |
2867. Elküldve: 2019-12-25 15:01:11, Univerzális Enigma2
|
[9431.] |
Na szóval a sources.xml helyét ismertem. A struktúrát is.Csupán a channels.xml helyére lettem volna kíváncsi,van e default,amennyiben nem a channels.xml-ben lévő hivatkozásról akarom letölteni minden frissítéskor,illetve esetleg hogyan kell megadni egy fix könyvtárban való elérését a sources.xml-ben .
|
| | | [válaszok erre: #2868] |
[előzmény: (2866) Blindspot, 2019-12-25 14:42:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
2866. Elküldve: 2019-12-25 14:42:07, Univerzális Enigma2
|
[9432.] |
A sources.xml az etc/epgimport mappàban van. A channels helyét pedig magában a sources-ben kell definiálnod. De ha ennyire kezdő vagy ebben, először utána kéne olvasni a témának...
|
| | | [válaszok erre: #2867 #2867] |
[előzmény: (2865) greba, 2019-12-25 14:38:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 greba

Tagság: 2004-09-04 19:46:48 Tagszám: #12419 Hozzászólások: 1821 |
2865. Elküldve: 2019-12-25 14:38:25, Univerzális Enigma2
|
[9433.] |
A saját channels és sources.xml fájlt hová kell betenni,hogy azt használja ??
|
| | | [válaszok erre: #2866] |
[előzmény: (2861) miki2002, 2019-12-24 16:39:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
2864. Elküldve: 2019-12-24 20:06:28, Univerzális Enigma2
|
[9434.] |
Pont úgy ahogy írtam.
Az új fájlba annak más forrást keresel.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (2862) Shtirley, 2019-12-24 17:25:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
2863. Elküldve: 2019-12-24 18:19:08, Univerzális Enigma2
|
[9435.] |
Sajnos nem jártam sikerrel.
A box youtube beállításánál bepipáltam, hogy jelszót kérjen belépéskor. Ekkor felugrik egy ablak, hogy lépjek a www.google.com/device oldalra, majd írjam be a felkínált jelszót. Ezután beírom, majd belépnék a google fiókomba de kiírja, hogy "A Google-lal való bejelentkezés ideiglenesen letiltva ennél az alkalmazásnál
Az alkalmazást még nem ellenőrizte a Google a Google-bejelentkezés használata szempontjából."
|
| | |
[előzmény: (2850) Leíratkozott felhasználó, 2019-12-21 17:47:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Shtirley

Tagság: 2005-02-21 00:16:11 Tagszám: #16009 Hozzászólások: 725 |
2862. Elküldve: 2019-12-24 17:25:37, Univerzális Enigma2
|
[9436.] |
Mint azt írtam, csak a Moziverzum problémás, így annak a lehetőségét keresem, hogy hogyan lehetne ezt az egyet javítani.
Vu+ Duo4K - DVB-S2X - DVB-C --- WaveFrontier T90 - Gibertini 125
|
| | | [válaszok erre: #2864] |
[előzmény: (2861) miki2002, 2019-12-24 16:39:49] |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
2861. Elküldve: 2019-12-24 16:39:49, Univerzális Enigma2
|
[9437.] |
Készítesz saját channels és sources.xml fájlt és a számodra megfelelő forrásokat teszed bele.
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #2862 #2865] |
[előzmény: (2860) Shtirley, 2019-12-24 16:30:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Shtirley

Tagság: 2005-02-21 00:16:11 Tagszám: #16009 Hozzászólások: 725 |
2860. Elküldve: 2019-12-24 16:30:30, Univerzális Enigma2
|
[9438.] |
Celeburdi epg-t használok Digikábelen, és a Moziverzum csatornánál totál mást ír, mint ami valójában adásban van. Hogy lehet ezt javítani?
Vu+ Duo4K - DVB-S2X - DVB-C --- WaveFrontier T90 - Gibertini 125
|
| | | [válaszok erre: #2861] |
|
|
Törzstag
|
|
 gnővér

Tagság: 2005-03-03 21:17:32 Tagszám: #16351 Hozzászólások: 1988 |
2859. Elküldve: 2019-12-23 19:11:09, Univerzális Enigma2
|
[9439.] |
Huha!
Emlékeim szerint régen választékosabban írtál.
Gnővér
|
| | |
[előzmény: (2858) Zolien, 2019-12-23 17:52:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2858. Elküldve: 2019-12-23 17:52:12, Univerzális Enigma2
|
[9440.] |
Pagin, baszd meg..
|
| | | [válaszok erre: #2859] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2857. Elküldve: 2019-12-23 16:42:35, Univerzális Enigma2
|
[9441.] |
Akkor ahogy Blindspot írja, próbálj másik lejátszót. Vagy az e2Playerét vagy az EMC-t.
|
| | |
[előzmény: (2855) Almirobi, 2019-12-23 13:59:18] |
|
|
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
2856. Elküldve: 2019-12-23 15:23:48, Univerzális Enigma2
|
[9442.] |
Ne a box sajàt lejàtszöját használd,hanem pl. az e2iPlayer-ét.
|
| | |
[előzmény: (2855) Almirobi, 2019-12-23 13:59:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Almirobi

Tagság: 2016-02-12 15:53:13 Tagszám: #132523 Hozzászólások: 6 |
2855. Elküldve: 2019-12-23 13:59:18, Univerzális Enigma2
|
[9443.] |
és mi van akkaor ha nem játsza le az mkv-t?
vagyis nem mindet!!!!
|
| | | [válaszok erre: #2856 #2857] |
[előzmény: (2854) Leíratkozott felhasználó, 2019-12-23 13:44:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2854. Elküldve: 2019-12-23 13:44:38, Univerzális Enigma2
|
[9444.] |
Nincs, ez hardwares dolog. Az mkv konténereset lejátsza.
|
| | | [válaszok erre: #2855] |
[előzmény: (2853) Almirobi, 2019-12-23 13:29:23] |
|
|
|
|
 Almirobi

Tagság: 2016-02-12 15:53:13 Tagszám: #132523 Hozzászólások: 6 |
2853. Elküldve: 2019-12-23 13:29:23, Univerzális Enigma2
|
[9445.] |
MKV nem avi
De külömben van mindegyik fajtából amit lejátszik és van amit nem de nem tudom miért.
Van valami jó pagin eniga2 höz esetleg ami visz mindent?
|
| | | [válaszok erre: #2854] |
[előzmény: (2852) Leíratkozott felhasználó, 2019-12-22 13:57:11] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2852. Elküldve: 2019-12-22 13:57:11, Univerzális Enigma2
|
[9446.] |
A VU+ Zero 4K nem játsza le az avi /dvix,xvid/ videókat.
|
| | | [válaszok erre: #2853] |
[előzmény: (2851) Almirobi, 2019-12-22 13:53:07] |
|
|
|
|
 Almirobi

Tagság: 2016-02-12 15:53:13 Tagszám: #132523 Hozzászólások: 6 |
2851. Elküldve: 2019-12-22 13:53:07, Univerzális Enigma2
|
[9447.] |
Szisztok
Egy problémám lenne
Adott egy VU+ Zero 4K
Ha filmeket akarok lejátszani külső vinyóról vannak filmek aminél nincs kép csak hang van.
Mi lehet a gond?
|
| | | [válaszok erre: #2852] |
[előzmény: (2850) Leíratkozott felhasználó, 2019-12-21 17:47:19] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2850. Elküldve: 2019-12-21 17:47:19, Univerzális Enigma2
|
[9448.] |
Youtube TV plugint telepítsd.
|
| | | [válaszok erre: #2851 #2863] |
[előzmény: (2849) Patyomkin, 2019-12-21 17:41:41] |
|
|
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
2849. Elküldve: 2019-12-21 17:41:41, Univerzális Enigma2
|
[9449.] |
Sziasztok. Youtube plugint keresek, amibe be tudok lépni az accountommal. Nem találok olyan lehetőséget, ahol be tudnám írni. Így sajnos a feliratkozott csatornáimat nem tudom nézni.
Box: Zgemma h5 2 plus
Image: Egami 8.3.
Köszönöm
UI: Epg plugint telepítettem de nem frissíti. Ha rálépek egy csatornára, betölti. Openatv-n működött, lehet az image a ludas?
|
| | | [válaszok erre: #2850] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 iron78

Tagság: 2014-07-18 09:10:13 Tagszám: #130352 Hozzászólások: 9 |
2848. Elküldve: 2019-12-19 13:35:03, Univerzális Enigma2
|
[9450.] |
Köszönöm pityu54
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|