Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
|
 malvin

Tagság: 2003-09-17 14:53:50 Tagszám: #6620 Hozzászólások: 585 |
2622. Elküldve: 2019-09-15 14:06:24, Univerzális Enigma2
|
[9676.] |
Hogyan kell az encoding.conf-ban a 0.8°W Digi Film4-et és Galalaxy4-et (12.130 H, TSID=3, ONID=1) beállitani?
ISO8859-2-vel "nem az igazi".
|
| | | [válaszok erre: #2623 #2624] |
|
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
2621. Elküldve: 2019-09-13 23:14:33, Univerzális Enigma2
|
[9677.] |
Ezek a hétköznapi színek? Hol vannak a hétvégi színek? :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (2616) attila.scourgeofgod, 2019-09-12 18:18:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 [Bukta]

Tagság: 2003-09-07 21:14:26 Tagszám: #6486 Hozzászólások: 2791 |
2618. Elküldve: 2019-09-13 22:18:27, Univerzális Enigma2
|
[9680.] |
Valaki tudna linkelni encoding.conf -ot és piconokat THOR -ra?
100*60-as piconok vannak a készülékemen.
|
| | | [válaszok erre: #2619 #2620] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 maxi71

Tagság: 2009-05-10 21:56:09 Tagszám: #73866 Hozzászólások: 190 |
2617. Elküldve: 2019-09-12 20:07:40, Univerzális Enigma2
|
[9681.] |
Szia!
Köszi szépen, végre használható a WEBHuPlayer is.
|
| | |
[előzmény: (2610) alec, 2019-09-11 10:48:26] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pocok5

Tagság: 2007-12-01 09:45:25 Tagszám: #52378 Hozzászólások: 661 |
2615. Elküldve: 2019-09-12 07:30:57, Univerzális Enigma2
|
[9683.] |
Reggelre rendbe jött. :) Hogy mi volt a hiba, azt nem tudom.
Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
|
| | |
[előzmény: (2614) pocok5, 2019-09-11 21:26:02] |
|
Törzstag
|
|
 pocok5

Tagság: 2007-12-01 09:45:25 Tagszám: #52378 Hozzászólások: 661 |
2614. Elküldve: 2019-09-11 21:26:02, Univerzális Enigma2
|
[9684.] |
Nálatok működik rendesen a youtube plugin? Nálam a videót elindítva a "Hiba történt a video url kibontásakor" üzenet fogad. Csak nálam vagy más is talákozott mostanában ezzel a hibával?
Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.
|
| | | [válaszok erre: #2615] |
|
|
Törzstag
|
|
 lajos

Tagság: 2004-11-27 18:51:08 Tagszám: #14207 Hozzászólások: 131 |
2613. Elküldve: 2019-09-11 16:56:04, Univerzális Enigma2
|
[9685.] |
Köszönjük a munkádat, szuperül működik!
|
| | |
[előzmény: (2610) alec, 2019-09-11 10:48:26] |
|
Haladó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
2612. Elküldve: 2019-09-11 16:22:59, Univerzális Enigma2
|
[9686.] |
Lesz is hozzá mindjárt frissítés...
|
| | |
[előzmény: (2611) sign_az, 2019-09-11 15:24:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969 |
2611. Elküldve: 2019-09-11 15:24:00, Univerzális Enigma2
|
[9687.] |
Köszönettel jelentem elfogyott a "105"-ös bibi,
most már automatikusan tölthetők a tartalmak.
Üdv
|
| | | [válaszok erre: #2612] |
[előzmény: (2610) alec, 2019-09-11 10:48:26] |
|
Törzstag
|
|
 alec

Tagság: 2018-02-21 07:33:36 Tagszám: #135086 Hozzászólások: 150 |
2610. Elküldve: 2019-09-11 10:48:26, Univerzális Enigma2
|
[9688.] |
Sziasztok!
A "requests" modul okozta problémák miatt (ami egyeseknél gondot okozott) módosítottam a "WebHUPlayer" programon!
Most már nincs "105"-ös hibaüzenet...
Az új verzió frissíthető a "HU Telepítő" keretrendszerből.
Üdv,
Alec
|
| | | [válaszok erre: #2611 #2613 #2617] |
|
|
Haladó
|
|
 sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969 |
2609. Elküldve: 2019-09-10 12:10:07, Univerzális Enigma2
|
[9689.] |
Hiba: 105 probléma - ideiglenes megoldás - részemről áthidalva.
Manuális feltöltés megoldott mindent.
Mindenesetre ezúton is hálás köszönet a bővítmények, média tartalmak
készítőinek, karbantartóinak a kitartó munkáért.
Nagyon tetszetős remek munka. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2019-09-10 12:19:38]
|
| | |
[előzmény: (2607) sign_az, 2019-09-08 18:32:15] |
|
Törzstag
|
|
 lajos

Tagság: 2004-11-27 18:51:08 Tagszám: #14207 Hozzászólások: 131 |
2608. Elküldve: 2019-09-08 19:27:11, Univerzális Enigma2
|
[9690.] |
Nálam is ugyanez a helyzet. Az usr/lib/python2.7/site-packages/requests könyvtárban ott vannak a fájlok, de a webhy player hiányolja.
|
| | |
[előzmény: (2607) sign_az, 2019-09-08 18:32:15] |
|
Haladó
|
|
 sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969 |
2607. Elküldve: 2019-09-08 18:32:15, Univerzális Enigma2
|
[9691.] |
Hát nálam ez "kérelem " modul csak nem akar normálisan feltelepülni.
Putty-telnet-tel a következő az üzenetet,
(miután beírtam a kötelező parancsokat
opkg update
opkg install python-requests)
"Couldn't find anything to satisfy 'python-requests'"
Hát ezzel az üzenettel meg az előzővel(elöző hsz-ben írtam) arra
következtetésre jutottam, h erre a "kérelem" modul telepítésre talán nincs is szüksége a boxnak,
így keresgélni kezdtem a usr/lib/python2.7/site-packeges/ alatt
és ráleltem a requests könyvtárra és annak tartalmára.
Tehát létezik, a gépen ott van és ott is volt még az img telepítése óta (fájl
kelt. dátumok után ítélve) csak vmi nincs rendbe vele, mert a WebHuPlayernél a
"Tartalom frissítés, telepítés ..." után továbbra is hiányolja (Hiba 105), és
emiatt nem lehet feltölteni a webes/ YT tartalmakat.
Viszont az "Ajánlott, nézett tartalmak" menüpontnál, ahol élő link van minden
működik, Műsor szerint, Dátum szerint, Nézettség szerint.
Na szóval itt elakadtam, ha van ötlet, tanács szívesen várom.
|
| | | [válaszok erre: #2608 #2609] |
[előzmény: (2606) K. Tibor, 2019-09-08 17:08:53] |
|
Törzstag
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
2606. Elküldve: 2019-09-08 17:08:53, Univerzális Enigma2
|
[9692.] |
Igen a WwbHu Player esetén
"Hiányzó WEb média tartalom(Telepítés szükséges)
vagy nem megfelelő beállítás "
hibaüzenetem van. Telepítem ezt a request modult.
Telnet parancs:
opkg update
opkg install python-requests
Ez is sikerült .
Most már minden OK. Működik
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2019-09-08 17:29:25]
|
| | | [válaszok erre: #2607 #2607] |
[előzmény: (2605) sign_az, 2019-09-08 15:26:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sign_az

Tagság: 2010-03-13 12:05:36 Tagszám: #83205 Hozzászólások: 969 |
2605. Elküldve: 2019-09-08 15:26:49, Univerzális Enigma2
|
[9693.] |
Ezzel a hibával küszködtem a tegnap, de végül a pendrive újraformatálása után és Blindspot tanácsait figyelembe véve sikerült megoldani.
Viszont maradt megoldatlan a WebHu Player
működése.
Itt a fórumtársak tanácsát követve (2476. hsz) fel akartam telepíteni a requests
hiányoló modult (all verzió mivel a box A2), de ezt az üzenetet kaptam:
Solver encoutered 1 problem
Problem 1
- nothing provides python-core needed by python-requests-2.12.4-r0.all
Solution 1
- do not ask to install python-requests-2.12.4-ro.all
Pontosan ez az üzenet mit jelent ?
|
| | | [válaszok erre: #2606] |
[előzmény: (2602) K. Tibor, 2019-09-08 13:47:08] |
|
Törzstag
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
2604. Elküldve: 2019-09-08 15:08:09, Univerzális Enigma2
|
[9694.] |
Köszi sikerült.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (2603) Blindspot, 2019-09-08 14:02:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
2603. Elküldve: 2019-09-08 14:02:07, Univerzális Enigma2
|
[9695.] |
Ez is sokszor le lett már írva.
A beállításokkal kéne kezdeni.
Tárolt adatok mappája, Ideiglenes adatok mappája, Pufferelés helye, Letöltés helye:
Mindegyiknél valós, létező mappát kell megadni. Esetedben tallózd be a pent (media/usb).
Létre is lehet hozni egy-egy külön mappát a felsoroltaknak, és azt tallózni, hogy ne legyen káosz a penen.
|
| | | [válaszok erre: #2604] |
[előzmény: (2602) K. Tibor, 2019-09-08 13:47:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
2602. Elküldve: 2019-09-08 13:47:08, Univerzális Enigma2
|
[9696.] |
Fölraktam újból az E2iplayer-t.
Elindítom a Web HU Player-t és rögtön egy hibaüzenet fogad.
"Critical error - cookie can-t be saved.
Las error:
No such file or direvtory:
/hdd/IPTVCache/cookies/.rw_t:est
Please make sure that folder cache data...."
Nincs HDD a boxban de egy pebdrive van
/media/usb
Mit kell beállítanom, hogy ezt ne írja ki ?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #2603 #2605] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
2601. Elküldve: 2019-09-06 22:57:58, Univerzális Enigma2
|
[9697.] |
köszi
Nekem valamiért le fagyasztja a 7,1 - et viszont 7,0-nál jó
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (2600) kj1008, 2019-09-06 22:18:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kj1008

Tagság: 2015-12-18 18:31:25 Tagszám: #132288 Hozzászólások: 614 |
2600. Elküldve: 2019-09-06 22:18:36, Univerzális Enigma2
|
[9698.] |
Rakd fel ezt: ciplusinstall_1.5-r0-20190115\enigma2-plugin-systemplugins-ciplusinstall_1.5-r0-openpli_6.2-release_7.0-rc_7.0-release_all.ipk. Innen letölthető: https://www.linuxsat-support.com/thread/131610-ci-dla-plugin-by-ednaz/. Nálam Vu+ Duo 4K-n openpli 7.1-el a DIGI CI+ ezzel működik!
Üdv: kj1008!
|
| | | [válaszok erre: #2601] |
[előzmény: (2599) zoro67, 2019-09-06 21:17:06] |
|
Törzstag
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
2599. Elküldve: 2019-09-06 21:17:06, Univerzális Enigma2
|
[9699.] |
OpenPLI 7,1 re létezik olyan ciplusinstall Amivel megy a UPC média kártya?
ha ezt fölrakom lefagy a box
enigma2-plugin-systemplugins-ciplusinstall_1.6-r0-openpli_7.0-r
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #2600] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 malvin

Tagság: 2003-09-17 14:53:50 Tagszám: #6620 Hozzászólások: 585 |
2598. Elküldve: 2019-09-05 13:55:53, Univerzális Enigma2
|
[9700.] |
Mivel lehet egy service-ként definiált IPTV stream felbontását megállapitani?
A Service Info van hogy kiirja, de van hogy nem.
És néha egész furcsa dolgokat mond: pl. egy magát HD-nak tartó stream-re azt írja, hogy "16x9 [4:3]".
|
| |
|
Törzstag
|
|
Univerzális Enigma2 (üzenet: 12295, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|