Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499788/11 Témák: 19704 Tagok: 113676 Legújabb tag: localseoservicesuae Online: (97/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1722. Elküldve: 2019-02-08 16:17:55,

Univerzális Enigma2

[10576.]

Máshogy nem megoldható, csak a #1720 jelzett módon...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (1721) malvin, 2019-02-08 15:14:34]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


malvin



Tagság: 2003-09-17 14:53:50
Tagszám: #6620
Hozzászólások: 585
1721. Elküldve: 2019-02-08 15:14:34,

Univerzális Enigma2

[10577.]

Ezt a lehetőséget ismerem (igaz, soha nem használtam), de nem akarok új EPG-ket letölteni. A meglévőket akarom "hasznositani".
És ha ez az operáció (u.az a műhold, csak másik csatorna) sikerül, akkor ennél bonyolultabbakat is szeretnék csinálni.
Pl. EpicDrama (Slovak Telekom). Van EPG, csak szlovákul. De van magyar EPG-je a T-Home-os EpicDrama-nak a 4W-n, és a UPC DVB-C EpicDramanak is.
Valahogy csak-csak megoldható, hogy a magyar EPG jelenjen meg a szlovák helyett.
[válaszok erre: #1722 #1723] [előzmény: (1720) gyógyegér, 2019-02-08 13:59:12]
Törzstag
malvin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 904
1720. Elküldve: 2019-02-08 13:59:12,

Univerzális Enigma2

[10578.]

Nem a UPCD EPG-i, de pl. lehet ez is megfelel:
http://www.mytvpro.nhely.hu/viewtopic.php?f=2&t=1
[válaszok erre: #1721] [előzmény: (1719) malvin, 2019-02-08 13:24:52]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


malvin



Tagság: 2003-09-17 14:53:50
Tagszám: #6620
Hozzászólások: 585
1719. Elküldve: 2019-02-08 13:24:52,

Univerzális Enigma2

[10579.]

OpenPli 6.2-ben hogyan lehet megoldani azt, hogy az UPCD Discovery csatornák EPGi az oscam_emus Discovery csatornáknál is megjelenjen?
[válaszok erre: #1720]
Törzstag
malvin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
1718. Elküldve: 2019-02-07 20:44:39,

Univerzális Enigma2

[10580.]

Upc Kábel tv hez akarom vu+solo 4 k boxra

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (1715) zoro67, 2019-02-07 19:55:59]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
1717. Elküldve: 2019-02-07 20:15:48,

Univerzális Enigma2

[10581.]

100x60 fehér


LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (1716) miki2002, 2019-02-07 20:09:41]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
1716. Elküldve: 2019-02-07 20:09:41,

Univerzális Enigma2

[10582.]

Milyen színűt és mekkora méretben?

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #1717] [előzmény: (1715) zoro67, 2019-02-07 19:55:59]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
1715. Elküldve: 2019-02-07 19:55:59,

Univerzális Enigma2

[10583.]

sziasztok

Keresek
Film+HD
Cool HD
Rtl2 HD
Mozi+ HD

piconokat aki tud segíteni kérem jelezze

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #1716 #1718]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


maxi71



Tagság: 2009-05-10 21:56:09
Tagszám: #73866
Hozzászólások: 190
1714. Elküldve: 2019-02-07 18:12:56,

Univerzális Enigma2

[10584.]

Szia!

Köszi szépen, működik, remek.
[előzmény: (1710) celeburdi, 2019-02-07 11:10:56]
Haladó
maxi71 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
1713. Elküldve: 2019-02-07 13:04:47,

Univerzális Enigma2

[10585.]

Mert naponta többszáz spam érkezett gmail-es címekről.

Még jópár "népszerű" e-mail is tiltott.


Használj magyar szolgáltatót.

[előzmény: (1712) kaja008, 2019-02-07 12:51:02]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kaja008



Tagság: 2003-12-27 11:51:55
Tagszám: #7868
Hozzászólások: 2363
1712. Elküldve: 2019-02-07 12:51:02,

Univerzális Enigma2

[10586.]

És vajon @gmail címmel miért nem lehet regisztrálni?

"A megadott e-mail cím használata nem engedélyezett." icon26.gif

*******************
Octagon SF8008 4K Combo, Gibertini 100cm, Digipower diseqc 1.2, Diavolo MegaSat 0.1dB
[válaszok erre: #1713] [előzmény: (1710) celeburdi, 2019-02-07 11:10:56]
Kiváló dolgozó
kaja008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kj1008



Tagság: 2015-12-18 18:31:25
Tagszám: #132288
Hozzászólások: 614
1711. Elküldve: 2019-02-07 12:14:29,

Univerzális Enigma2

[10587.]

Szia celeburdi!
Kösz a segítséget, működik!
Üdv: kj1008
[előzmény: (1710) celeburdi, 2019-02-07 11:10:56]
Törzstag
kj1008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


celeburdi



Tagság: 2009-10-06 08:25:38
Tagszám: #78387
Hozzászólások: 3114
1710. Elküldve: 2019-02-07 11:10:56,

Univerzális Enigma2

[10588.]

e2iPlayer/Filmezz.eu javítás:

http://www.mytvpro.nhely.hu/viewtopic.php?f=18&t=39&p=734#p734

A Fórumon reg kell.

Celeburdi
[válaszok erre: #1711 #1712 #1714]
Kiváló dolgozó
celeburdi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sacaboy



Tagság: 2007-04-09 15:20:20
Tagszám: #43758
Hozzászólások: 576
1709. Elküldve: 2019-02-07 09:34:22,

Univerzális Enigma2

[10589.]

Sziasztok!

Azt valaki nem tudja véletlenül, hogy a Celeburdi féle epg-nél a UPC Kábel csatornáknál némelyiken miért van idegen nyelvű epg? A csatorna ref számok stimmelnek, mégis más nyelven jelenik meg az epg vegyítve a magyarral.

Maximum E85 | Hirschmann 125 | Gibertini OP100AL
É 46,13, K 18,13
Törzstag
sacaboy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
1708. Elküldve: 2019-02-06 22:14:17,

Univerzális Enigma2

[10590.]

Tárgytalan. Már megvan.
[előzmény: (1707) Kenderice, 2019-02-06 21:05:19]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
1707. Elküldve: 2019-02-06 21:05:19,

Univerzális Enigma2

[10591.]

Üdv.
Tudja valaki, hogy enigma2 alatt hogyan lehet felcsatolni meghajtóként egy ftp szervert?
[válaszok erre: #1708]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Bigfic



Tagság: 2005-10-05 09:45:50
Tagszám: #22557
Hozzászólások: 1728
1706. Elküldve: 2019-02-06 12:33:41,

Univerzális Enigma2

[10592.]

Bár érteni nem értek hozzá, de azért beledumálok icon42.gif
nem a routerben van valami trükkösen elállítva?
[előzmény: (1705) gidacska, 2019-02-06 12:12:59]
Kiváló dolgozó
Bigfic adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gidacska



Tagság: 2003-10-14 19:22:37
Tagszám: #6963
Hozzászólások: 787
1705. Elküldve: 2019-02-06 12:12:59,

Univerzális Enigma2

[10593.]

Beállítottam de pont ugyanazt csinálja mint a TP. Hol jó hol nem. Valami más van de nagyon elallítva ezek szerint.
[válaszok erre: #1706] [előzmény: (1704) attila.scourgeofgod, 2019-02-06 12:07:13]
Törzstag
gidacska adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1704. Elküldve: 2019-02-06 12:07:13,

Univerzális Enigma2

[10594.]

Semmit nem kellett a boxon állítanom, egyszerűen működik az alapértelmezett pool.ntp.org... a bridge-en állítottam még régen (azon keresztül csatol a box a routerhez), és maga a bridge se tudott frissíteni, de az más kávéház...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #1705] [előzmény: (1703) gidacska, 2019-02-06 11:56:20]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gidacska



Tagság: 2003-10-14 19:22:37
Tagszám: #6963
Hozzászólások: 787
1703. Elküldve: 2019-02-06 11:56:20,

Univerzális Enigma2

[10595.]

Van 4 magyar szerver ami közül mindig csak 1 megy. Be kellene állítani a driftfile -t az ntppool.org leírása szerint de sehol nincs.
[válaszok erre: #1704] [előzmény: (1702) attila.scourgeofgod, 2019-02-06 11:32:18]
Törzstag
gidacska adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1702. Elküldve: 2019-02-06 11:32:18,

Univerzális Enigma2

[10596.]

Hogy nálad mi a lokális probléma, nem tudom, nálam a 6.2 és a 6.3 is rendesen szinkronizál a pool.ntp.org-ról...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #1703] [előzmény: (1701) gidacska, 2019-02-06 11:26:42]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gidacska



Tagság: 2003-10-14 19:22:37
Tagszám: #6963
Hozzászólások: 787
1701. Elküldve: 2019-02-06 11:26:42,

Univerzális Enigma2

[10597.]

Kértem a múltkor ntp szervert ami stabil és nem áll meg 2 nap után és vált át egy másikra arra se jött nagyon válasz. Amúgy 6.1 miért szinkronizált rendesen ugyanazon a csatornán 2 évig ?
[válaszok erre: #1702] [előzmény: (1700) attila.scourgeofgod, 2019-02-06 11:24:30]
Törzstag
gidacska adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
1700. Elküldve: 2019-02-06 11:24:30,

Univerzális Enigma2

[10598.]

Jaaaaaa, ha tp-ről szinkronizálsz, akkor így jártál, rengeteg tp van, amin nincs normálisan beállítva.... ezért kell a dobozt netre kötni, és onnan szinkronizálni...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #1701] [előzmény: (1699) gidacska, 2019-02-06 11:21:55]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gidacska



Tagság: 2003-10-14 19:22:37
Tagszám: #6963
Hozzászólások: 787
1699. Elküldve: 2019-02-06 11:21:55,

Univerzális Enigma2

[10599.]

OpenAtv 6.2 nálam továbbra sem képes az időt rendesen beállítani. GTM+1 beállítás van van. Naponta hajnalban újraindul és elég dühítő , hogy van amikor siet 2 órát másnap meg késik az óra 1 et. Napközben amikor újraindítom valami miatt van hogy sikerül a TP- ről szinkronizálni van amikor nem? Nagyon nem értem honnan vesz más időadatokat. Valakinek ötlet esetleg?
[válaszok erre: #1700]
Törzstag
gidacska adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Bigfic



Tagság: 2005-10-05 09:45:50
Tagszám: #22557
Hozzászólások: 1728
1698. Elküldve: 2019-02-06 10:20:53,

Univerzális Enigma2

[10600.]

Kösz. Belakott openatv-t nem akarok újratelepíteni. Vajon ezt a váltást is meg lehet berhelni winscp-vel is?
[előzmény: (1691) attila.scourgeofgod, 2019-02-03 22:39:41]
Kiváló dolgozó
Bigfic adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Univerzális Enigma2

(üzenet: 12295, Sat)
 
    / 492 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010921001434326 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail