Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (50/22
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 

Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15423. Elküldve: 2020-04-30 11:05:52,

Vu+ beltéri egységek

[5101.]

eBayről még mindig 4 ezer alatt jön ki postával UK-ből, az egészen vállalható ár sztem.
[válaszok erre: #15424 #15459] [előzmény: (15422) jymri, 2020-04-30 10:14:10]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jymri



Tagság: 2012-02-13 17:00:02
Tagszám: #99528
Hozzászólások: 158
15422. Elküldve: 2020-04-30 10:14:10,

Vu+ beltéri egységek

[5102.]

3000ft volt? Most 5-6 ezerért hozza.
[válaszok erre: #15423] [előzmény: (15418) Nandi1, 2020-04-30 08:21:50]
Haladó
jymri adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15421. Elküldve: 2020-04-30 09:13:11,

Vu+ beltéri egységek

[5103.]

Köszi, majd akkor hátha lesznek tapasztalatok open pli-vel is.
[előzmény: (15420) zottyus, 2020-04-30 09:04:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zottyus



Tagság: 2006-12-02 11:01:30
Tagszám: #38008
Hozzászólások: 450
15420. Elküldve: 2020-04-30 09:04:34,

Vu+ beltéri egységek

[5104.]

https://www.emag.hu/tv-tuner-digitalis-microsoft-xbox-one-13929/pd/DXKKH0BBM/?X-Search-Id=ababb2e889f88c714364&X-Product-Id=27129366&X-Search-Page=1&X-Search-Position=9&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view
[válaszok erre: #15421] [előzmény: (15419) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-30 08:24:12]
Törzstag
zottyus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15419. Elküldve: 2020-04-30 08:24:12,

Vu+ beltéri egységek

[5105.]

Melyik ez az említett xbox tuner? Egy linket tud valaki adni?
[válaszok erre: #15420] [előzmény: (15418) Nandi1, 2020-04-30 08:21:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15418. Elküldve: 2020-04-30 08:21:50,

Vu+ beltéri egységek

[5106.]

Az xbox tunerral érdemes egy próbát tenni, pont erről volt szó legutóbb, de ezek szerint nem görgettél le 4-5 hosszszólásnyit :)

Most annyian rendeltünk, hogy kb bárki tud kölcsön adni egy próbára, vagy kockáztatsz 3e Ft-ot, és megveszed te is. Ha mégsem jó nálad, itt tuti lesz, aki megveszi.
[válaszok erre: #15419 #15422 #15425] [előzmény: (15417) BornToBePuli, 2020-04-30 01:45:38]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


BornToBePuli



Tagság: 2009-02-28 20:09:08
Tagszám: #71187
Hozzászólások: 124
15417. Elküldve: 2020-04-30 01:45:38,

Vu+ beltéri egységek

[5107.]

Üdv!

Vu+ beltéri egység mellé milyen DVB-T2/C USB tuner van ami működik?

Vu+ Turbo már nagyon kevés helyen kapható és gondoltam szétnézek a piacon.

Köszi a választ!

-------------------------------------
Sony XF9005
Vu+ Solo4K (VTi)
Dreambox DM800 HD PVR
[válaszok erre: #15418 #15418]
Haladó
BornToBePuli adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15416. Elküldve: 2020-04-29 21:46:59,

Vu+ beltéri egységek

[5108.]

OpenPLI-nél is minden kernel modul betöltődik (lsmod) úgy, mint a többinél? Dmesg nem panaszkodik fw hiányra?
[előzmény: (15408) resTore, 2020-04-29 14:01:55]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15415. Elküldve: 2020-04-29 18:18:06,

Vu+ beltéri egységek

[5109.]

Nem hiszem, hogy azt, mert ezt eddig csak a 19.2-e-n láttam és iptv nézése közben nincs ott.
[előzmény: (15414) Gmk87, 2020-04-29 18:09:08]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gmk87



Tagság: 2008-07-16 16:18:23
Tagszám: #61527
Hozzászólások: 736
15414. Elküldve: 2020-04-29 18:09:08,

Vu+ beltéri egységek

[5110.]

Ja, hogy a zöld kockak?
Az azt hiszem az internet kapcsolatot jelzi, legalabbis amikor ezt a skint hasznaltam akkor meg csak az iptvnel volt ott.
[válaszok erre: #15415] [előzmény: (15413) zólyma, 2020-04-29 17:23:56]
Törzstag
Gmk87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15413. Elküldve: 2020-04-29 17:23:56,

Vu+ beltéri egységek

[5111.]

A piros,zöld, sárga,kék az nem?
Az van ugye az MTVA csatornákon is, de ott nincs az a 2 zöld téglalap.
[válaszok erre: #15414] [előzmény: (15412) Gmk87, 2020-04-29 17:11:06]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gmk87



Tagság: 2008-07-16 16:18:23
Tagszám: #61527
Hozzászólások: 736
15412. Elküldve: 2020-04-29 17:11:06,

Vu+ beltéri egységek

[5112.]

HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
[válaszok erre: #15413] [előzmény: (15411) zólyma, 2020-04-29 16:52:42]
Törzstag
Gmk87 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15411. Elküldve: 2020-04-29 16:52:42,

Vu+ beltéri egységek

[5113.]

DE, láttam, hogy a t2 ment a képen, úgyhogy az is szerintem, de majd ha megjön kipróbálom.
Bocsi, hogy zavartalak a kérdésekkel...

Más:

Ez minek az ikonja? Egyre több csatornán látom.

b12b96f3eb0c2e446ce42ae7fa0ccd11.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2020-04-29 16:59:39]
[válaszok erre: #15412] [előzmény: (15410) Rick4, 2020-04-29 16:46:22]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15410. Elküldve: 2020-04-29 16:46:22,

Vu+ beltéri egységek

[5114.]

NÁLAM csak a T működik, mivel csak a T van.
[válaszok erre: #15411] [előzmény: (15409) zólyma, 2020-04-29 14:09:46]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15409. Elküldve: 2020-04-29 14:09:46,

Vu+ beltéri egységek

[5115.]

Igen, blackhole-al. Ebből hirtelen azt vettem le, hogy csak a t működik:

"bedugtam hátul az egyik usb-be, koaxot rá, (DVB-T van) lekerestem"
[válaszok erre: #15410] [előzmény: (15407) Rick4, 2020-04-29 13:22:54]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


resTore



Tagság: 2005-03-15 19:04:25
Tagszám: #16740
Hozzászólások: 1044
15408. Elküldve: 2020-04-29 14:01:55,

Vu+ beltéri egységek

[5116.]

Vu+ zero4k --> xbox tuner

openpli nem jelenik meg.
openatv ok.
open blachole ok.

Szépen kiválasztható bármelyik tuner.

üdv.
resTore
[válaszok erre: #15416]
Kiváló dolgozó
resTore adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15407. Elküldve: 2020-04-29 13:22:54,

Vu+ beltéri egységek

[5117.]

De lejjebb írták, hogy ezzel megy a C is, nem?
[válaszok erre: #15409] [előzmény: (15406) zólyma, 2020-04-29 12:32:39]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15406. Elküldve: 2020-04-29 12:32:39,

Vu+ beltéri egységek

[5118.]

Mert sok kínai tunerrel csak a dvb-t rész működik, hiába tudja a tuner pc-n a t2,c,dab-ot, arra a részére nincs driver.
Már nekem is úton van, kíváncsi leszek openpli-vel is megy e majd.
[válaszok erre: #15407] [előzmény: (15405) Rick4, 2020-04-29 12:17:50]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15405. Elküldve: 2020-04-29 12:17:50,

Vu+ beltéri egységek

[5119.]

Miért ne lenne választható? De mivel itt upc direct és DVB-T van, hiába nyomom a C-re. :D

vuplus.jpg
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2020-04-29 12:23:58]
[válaszok erre: #15406] [előzmény: (15404) zólyma, 2020-04-29 11:51:31]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15404. Elküldve: 2020-04-29 11:51:31,

Vu+ beltéri egységek

[5120.]

És csak dvb-t-ként működik?
C nem választható?
[válaszok erre: #15405] [előzmény: (15402) Rick4, 2020-04-29 10:46:35]
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15403. Elküldve: 2020-04-29 11:07:50,

Vu+ beltéri egységek

[5121.]

Amiko Viper 4k comboval is megy az x box tuner szépen
[előzmény: (15402) Rick4, 2020-04-29 10:46:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15402. Elküldve: 2020-04-29 10:46:35,

Vu+ beltéri egységek

[5122.]

Helló! Amikor ezt olvastam, akkor megrendeltem én is egy ilyen xbox tunert, Uno 4K SE beltérim van OpenATV 6.3-mal, kikerestem a dib700-as drivert a feedben a telepíthető driverek közül, feltettem, és vártam. Ma megjött a tuner, kibontottam bedugtam hátul az egyik usb-be, koaxot rá, (DVB-T van) lekerestem, és minden működik. Köszi a tippet.
[válaszok erre: #15403 #15404] [előzmény: (15380) Nandi1, 2020-04-24 14:53:32]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15401. Elküldve: 2020-04-26 16:47:21,

Vu+ beltéri egységek

[5123.]

Köszi a segítséget, már kipróbáltam, a szerkesztést is, igen így már sikerült a felvétel készítése is, még egyszer hálás köszönet a segítségért icon32.gif
[előzmény: (15400) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-26 16:29:35]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15400. Elküldve: 2020-04-26 16:29:35,

Vu+ beltéri egységek

[5124.]

Ennyi, de van olyan bal oldalon felül, hogy időzítők és ott tudod szerkeszteni is.

Vagy ha a mellette lévő kis óra ikont választod (nem azt amit először), akkor is tudod szerkeszteni hozzáadásnál is már.
[válaszok erre: #15401] [előzmény: (15399) tamás_bátya, 2020-04-26 16:25:57]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15399. Elküldve: 2020-04-26 16:25:57,

Vu+ beltéri egységek

[5125.]

megtörtént, enyi az egész ?
[válaszok erre: #15400] [előzmény: (15398) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-26 16:22:44]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011550188064575 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail