Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499684/5 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (152/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 

Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
15348. Elküldve: 2020-04-14 12:08:39,

Vu+ beltéri egységek

[5176.]

Ha amúgy is fent van az oscam, minek a cccam? Sorokat az oscam is tud kezelni.
[előzmény: (15341) Mehemed69, 2020-04-13 20:08:55]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15347. Elküldve: 2020-04-13 22:38:55,

Vu+ beltéri egységek

[5177.]

Köszönöm szépen a segítséget megprobalom
[előzmény: (15346) pityu54, 2020-04-13 22:20:38]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
15346. Elküldve: 2020-04-13 22:20:38,

Vu+ beltéri egységek

[5178.]

Szia!
Talán megfelel ez is,ha nem találsz!
https://data.hu/get/12349985/Thor-csatlist_encoding.zip
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #15347] [előzmény: (15345) patocs30, 2020-04-13 22:15:56]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15345. Elküldve: 2020-04-13 22:15:56,

Vu+ beltéri egységek

[5179.]

Sziasztok tudnátok Digi Tv komplet csatorna listát küldeni VU+ Openat6.4 ra vagy linket hogy honnan lehet letolteni köszönöm szépen.
[válaszok erre: #15346]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kircsi



Tagság: 2005-06-03 20:05:18
Tagszám: #19412
Hozzászólások: 101
15344. Elküldve: 2020-04-13 21:02:40,

Vu+ beltéri egységek

[5180.]

Köszi
[előzmény: (15340) lojas, 2020-04-13 12:10:27]
Haladó
kircsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
15343. Elküldve: 2020-04-13 20:22:37,

Vu+ beltéri egységek

[5181.]

var/etc-ben kell felülirni

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
15342. Elküldve: 2020-04-13 20:12:33,

Vu+ beltéri egységek

[5182.]

https://www.satsupreme.com/showthread.php/390693-Softcam-Feed-6-0-for-OpenATV

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mehemed69



Tagság: 2020-04-12 15:26:36
Tagszám: #136482
Hozzászólások: 5
15341. Elküldve: 2020-04-13 20:08:55,

Vu+ beltéri egységek

[5183.]

Köszönöm az edddigi segítségeket. Az Uno4k-ra feltettem OpenATV legfrissebb változatát és OSCam segítségével Upc kártyát használok. Megróbáltam telepíteni CCCam-ot is de boxon a softcam kezelőben nem jelenik meg csak az oscam. Így nem tudom aktivvá tenni. Van néhány cccam sorom azt szeretném kipróbálni. Kipróbáltam több cccam.ipk-t de semmi. Ftp-n keresztűl látom hogy megjelentek cccam fájlok.
[válaszok erre: #15348]
Zöldfülű
Mehemed69 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15340. Elküldve: 2020-04-13 12:10:27,

Vu+ beltéri egységek

[5184.]

De lehet ez jobb:


https://shop.ew-sat.de/en/LNBs/Smart-Titanium-Unicable-LNB-3-Legacy.html
[válaszok erre: #15344] [előzmény: (15339) lojas, 2020-04-13 12:01:48]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15339. Elküldve: 2020-04-13 12:01:48,

Vu+ beltéri egységek

[5185.]

Ilyenre gondoltál ?

https://globsat.co.uk/sklep/lnb-unicable-opticum-robust-scr-triple-legacy/
[válaszok erre: #15340] [előzmény: (15338) kircsi, 2020-04-13 11:58:32]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kircsi



Tagság: 2005-06-03 20:05:18
Tagszám: #19412
Hozzászólások: 101
15338. Elküldve: 2020-04-13 11:58:32,

Vu+ beltéri egységek

[5186.]

Ebből létezik Quad?
Ahol lenne egy Unicabel és 3 db sima kimenet?
[válaszok erre: #15339] [előzmény: (15321) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 10:14:02]
Haladó
kircsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15337. Elküldve: 2020-04-13 11:40:14,

Vu+ beltéri egységek

[5187.]

Köszönöm mindenkinek
Majd írok mire jutottam.

Szép napot...
[előzmény: (15336) lojas, 2020-04-13 11:38:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15336. Elküldve: 2020-04-13 11:38:50,

Vu+ beltéri egységek

[5188.]

A fejhez fogsz kapni egy ilyen osztót nem kell venned külön.
[válaszok erre: #15337] [előzmény: (15334) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:33:30]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
15335. Elküldve: 2020-04-13 11:34:25,

Vu+ beltéri egységek

[5189.]

Köszönöm, megoldódott lexington segítségével. icon50.gif

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (15324) Smart0, 2020-04-13 10:45:38]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15334. Elküldve: 2020-04-13 11:33:30,

Vu+ beltéri egységek

[5190.]

Valamennyire megy ez csak azért az a tuti ha van megerősítés:).
Azert egyet meg kérdeznék.
Mivel most kintről két kábel jön be.
Ez működhet:
Egy kábel kapná az unicable-t.ezt leosztom a vu solo-ra es a vu zero-ra.a másik kabel akkor maradna a 16,0-ra es a 19,2-re.
Egy ilyen splitterre gondoltam"
https://www.ebay.de/itm/DUR-line-D2FV-SAT-BK-Verteiler-2-fach-Splitter-DC-Durchlass-Unicable-fahig/202192944904?epid=1869795121&_trkparms=ispr%3D1&hash=item2f13a37f08:g:qJkAAOSw5nxaYFib
[válaszok erre: #15336] [előzmény: (15333) lojas, 2020-04-13 11:29:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15333. Elküldve: 2020-04-13 11:29:19,

Vu+ beltéri egységek

[5191.]

Látom , érted :)
Ugyan azt írtuk mind a ketten.
[válaszok erre: #15334] [előzmény: (15331) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:22:09]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15332. Elküldve: 2020-04-13 11:27:20,

Vu+ beltéri egységek

[5192.]

Igen, annyira tényleg nem bonyolítják a leírásban. Ha a solo4K-ra szeretnéd az UNI fejet , akkor javaslom mind 2 tuner bemenet használatát. Az első mondjuk az unicable virtuális tunerekkel, amit a leírás vége felé ecsetel a másik pedig 19/16 a DISEQ-kel.
[előzmény: (15328) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:14:55]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15331. Elküldve: 2020-04-13 11:22:09,

Vu+ beltéri egységek

[5193.]

Akkor marad az hogy a box tuner a kapja az unicable-t(0.8). A tuner b a diseqc (16.0 illetve a 19.2).
A tuner a-t meg hozzarendelem a virtualishoz 2x.
[válaszok erre: #15333] [előzmény: (15329) Nandi1, 2020-04-13 11:18:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
15330. Elküldve: 2020-04-13 11:19:50,

Vu+ beltéri egységek

[5194.]

Uhh .
Igazad van.
[előzmény: (15329) Nandi1, 2020-04-13 11:18:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15329. Elküldve: 2020-04-13 11:18:51,

Vu+ beltéri egységek

[5195.]

Így néz ki alapból az unicable nálam, ehhez szerintem már csak hozzá kell adni a megfelelő diseqc-et:

708b_tn.jpg

De ha így fűzöd, rögtön elveszik az unicable minden előnye, ha más holdra kapcsolsz.

Ezért van nálam az egyik tuneren az unicable (4 frekvencia) a másikon a 8-as diseqc.
[válaszok erre: #15330 #15331] [előzmény: (15328) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:14:55]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15328. Elküldve: 2020-04-13 11:14:55,

Vu+ beltéri egységek

[5196.]

Amit ír azt nagyjából értem is, de nem látom azt a verziót pl amikor egy 4 diseqc keresztül jönne be.a a 0.8 unicable lnb,b a 16.0 normal ,c a 19.2 normal.
[válaszok erre: #15329 #15332] [előzmény: (15327) lojas, 2020-04-13 11:07:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15327. Elküldve: 2020-04-13 11:07:16,

Vu+ beltéri egységek

[5197.]

Azért picit más a virtuális tunerek konfigurálása, társítani kell őket.

https://wiki.vuplus-support.org/index.php?title=Tunerkonfiguration_Vu%2B_Uno_4K_SE_mit_einem_DVB-S2(X)_FBC_Dual_Tuner
[válaszok erre: #15328] [előzmény: (15326) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 10:51:27]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15326. Elküldve: 2020-04-13 10:51:27,

Vu+ beltéri egységek

[5198.]

Szerintem igen.
A hálóba úgy van hogy a házi német jön unicable-n a magyar meg az enyemrol. Ez egy vu zero Box.
Elvileg ugyanúgy
[válaszok erre: #15327] [előzmény: (15325) lojas, 2020-04-13 10:47:54]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


lojas



Tagság: 2018-06-30 21:40:06
Tagszám: #135315
Hozzászólások: 828
15325. Elküldve: 2020-04-13 10:47:54,

Vu+ beltéri egységek

[5199.]

Konfigurálás fog menni ?
[válaszok erre: #15326] [előzmény: (15323) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 10:45:17]
Törzstag
lojas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Smart0



Tagság: 2015-07-23 16:54:56
Tagszám: #131807
Hozzászólások: 1977
15324. Elküldve: 2020-04-13 10:45:38,

Vu+ beltéri egységek

[5200.]

Nálam a 6.2-es OpanATV-ben még volt kedvencek, de a 6.4-es már nem telepített ilyesmit, a lamedb is üres volt, de előtte sem volt gondom evvel. A bouquets.tv fájlból kitöröltem azokat a sorokat, amik nem érdekeltek, utána egy Kezelőfelület újraindítás és kész. Vagy félreértettem a problémádat?
[válaszok erre: #15335] [előzmény: (15310) miki2002, 2020-04-12 23:10:00]
Kiváló dolgozó
Smart0 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010765790939331 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail