Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20500, Sat) |
|
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
15348. Elküldve: 2020-04-14 12:08:39, Vu+ beltéri egységek
|
[5176.] |
Ha amúgy is fent van az oscam, minek a cccam? Sorokat az oscam is tud kezelni.
|
| | |
[előzmény: (15341) Mehemed69, 2020-04-13 20:08:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 patocs30

Tagság: 2010-09-23 14:26:26 Tagszám: #88764 Hozzászólások: 12 |
15347. Elküldve: 2020-04-13 22:38:55, Vu+ beltéri egységek
|
[5177.] |
Köszönöm szépen a segítséget megprobalom
|
| | |
[előzmény: (15346) pityu54, 2020-04-13 22:20:38] |
|
Zöldfülű
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
15346. Elküldve: 2020-04-13 22:20:38, Vu+ beltéri egységek
|
[5178.] |
Szia!
Talán megfelel ez is,ha nem találsz!
https://data.hu/get/12349985/Thor-csatlist_encoding.zip
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #15347] |
[előzmény: (15345) patocs30, 2020-04-13 22:15:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 patocs30

Tagság: 2010-09-23 14:26:26 Tagszám: #88764 Hozzászólások: 12 |
15345. Elküldve: 2020-04-13 22:15:56, Vu+ beltéri egységek
|
[5179.] |
Sziasztok tudnátok Digi Tv komplet csatorna listát küldeni VU+ Openat6.4 ra vagy linket hogy honnan lehet letolteni köszönöm szépen.
|
| | | [válaszok erre: #15346] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 kircsi

Tagság: 2005-06-03 20:05:18 Tagszám: #19412 Hozzászólások: 101 |
15344. Elküldve: 2020-04-13 21:02:40, Vu+ beltéri egységek
|
[5180.] |
Köszi
|
| | |
[előzmény: (15340) lojas, 2020-04-13 12:10:27] |
|
Haladó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
15343. Elküldve: 2020-04-13 20:22:37, Vu+ beltéri egységek
|
[5181.] |
var/etc-ben kell felülirni
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mehemed69

Tagság: 2020-04-12 15:26:36 Tagszám: #136482 Hozzászólások: 5 |
15341. Elküldve: 2020-04-13 20:08:55, Vu+ beltéri egységek
|
[5183.] |
Köszönöm az edddigi segítségeket. Az Uno4k-ra feltettem OpenATV legfrissebb változatát és OSCam segítségével Upc kártyát használok. Megróbáltam telepíteni CCCam-ot is de boxon a softcam kezelőben nem jelenik meg csak az oscam. Így nem tudom aktivvá tenni. Van néhány cccam sorom azt szeretném kipróbálni. Kipróbáltam több cccam.ipk-t de semmi. Ftp-n keresztűl látom hogy megjelentek cccam fájlok.
|
| | | [válaszok erre: #15348] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
|
Törzstag
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
|
Törzstag
|
|
 kircsi

Tagság: 2005-06-03 20:05:18 Tagszám: #19412 Hozzászólások: 101 |
15338. Elküldve: 2020-04-13 11:58:32, Vu+ beltéri egységek
|
[5186.] |
Ebből létezik Quad?
Ahol lenne egy Unicabel és 3 db sima kimenet?
|
| | | [válaszok erre: #15339] |
[előzmény: (15321) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 10:14:02] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
15337. Elküldve: 2020-04-13 11:40:14, Vu+ beltéri egységek
|
[5187.] |
Köszönöm mindenkinek
Majd írok mire jutottam.
Szép napot...
|
| | |
[előzmény: (15336) lojas, 2020-04-13 11:38:50] |
|
|
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
15336. Elküldve: 2020-04-13 11:38:50, Vu+ beltéri egységek
|
[5188.] |
A fejhez fogsz kapni egy ilyen osztót nem kell venned külön.
|
| | | [válaszok erre: #15337] |
[előzmény: (15334) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:33:30] |
|
Törzstag
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
15335. Elküldve: 2020-04-13 11:34:25, Vu+ beltéri egységek
|
[5189.] |
Köszönöm, megoldódott lexington segítségével.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (15324) Smart0, 2020-04-13 10:45:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
15333. Elküldve: 2020-04-13 11:29:19, Vu+ beltéri egységek
|
[5191.] |
Látom , érted :)
Ugyan azt írtuk mind a ketten.
|
| | | [válaszok erre: #15334] |
[előzmény: (15331) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:22:09] |
|
Törzstag
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
15332. Elküldve: 2020-04-13 11:27:20, Vu+ beltéri egységek
|
[5192.] |
Igen, annyira tényleg nem bonyolítják a leírásban. Ha a solo4K-ra szeretnéd az UNI fejet , akkor javaslom mind 2 tuner bemenet használatát. Az első mondjuk az unicable virtuális tunerekkel, amit a leírás vége felé ecsetel a másik pedig 19/16 a DISEQ-kel.
|
| | |
[előzmény: (15328) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:14:55] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
15331. Elküldve: 2020-04-13 11:22:09, Vu+ beltéri egységek
|
[5193.] |
Akkor marad az hogy a box tuner a kapja az unicable-t(0.8). A tuner b a diseqc (16.0 illetve a 19.2).
A tuner a-t meg hozzarendelem a virtualishoz 2x.
|
| | | [válaszok erre: #15333] |
[előzmény: (15329) Nandi1, 2020-04-13 11:18:51] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
15330. Elküldve: 2020-04-13 11:19:50, Vu+ beltéri egységek
|
[5194.] |
Uhh .
Igazad van.
|
| | |
[előzmény: (15329) Nandi1, 2020-04-13 11:18:51] |
|
|
|
|
 Nandi1

Tagság: 2013-05-01 12:42:55 Tagszám: #127796 Hozzászólások: 814 |
15329. Elküldve: 2020-04-13 11:18:51, Vu+ beltéri egységek
|
[5195.] |
Így néz ki alapból az unicable nálam, ehhez szerintem már csak hozzá kell adni a megfelelő diseqc-et:
De ha így fűzöd, rögtön elveszik az unicable minden előnye, ha más holdra kapcsolsz.
Ezért van nálam az egyik tuneren az unicable (4 frekvencia) a másikon a 8-as diseqc.
|
| | | [válaszok erre: #15330 #15331] |
[előzmény: (15328) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 11:14:55] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
15328. Elküldve: 2020-04-13 11:14:55, Vu+ beltéri egységek
|
[5196.] |
Amit ír azt nagyjából értem is, de nem látom azt a verziót pl amikor egy 4 diseqc keresztül jönne be.a a 0.8 unicable lnb,b a 16.0 normal ,c a 19.2 normal.
|
| | | [válaszok erre: #15329 #15332] |
[előzmény: (15327) lojas, 2020-04-13 11:07:16] |
|
|
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
15326. Elküldve: 2020-04-13 10:51:27, Vu+ beltéri egységek
|
[5198.] |
Szerintem igen.
A hálóba úgy van hogy a házi német jön unicable-n a magyar meg az enyemrol. Ez egy vu zero Box.
Elvileg ugyanúgy
|
| | | [válaszok erre: #15327] |
[előzmény: (15325) lojas, 2020-04-13 10:47:54] |
|
|
|
|
 lojas

Tagság: 2018-06-30 21:40:06 Tagszám: #135315 Hozzászólások: 828 |
15325. Elküldve: 2020-04-13 10:47:54, Vu+ beltéri egységek
|
[5199.] |
Konfigurálás fog menni ?
|
| | | [válaszok erre: #15326] |
[előzmény: (15323) Leíratkozott felhasználó, 2020-04-13 10:45:17] |
|
Törzstag
|
|
 Smart0

Tagság: 2015-07-23 16:54:56 Tagszám: #131807 Hozzászólások: 1977 |
15324. Elküldve: 2020-04-13 10:45:38, Vu+ beltéri egységek
|
[5200.] |
Nálam a 6.2-es OpanATV-ben még volt kedvencek, de a 6.4-es már nem telepített ilyesmit, a lamedb is üres volt, de előtte sem volt gondom evvel. A bouquets.tv fájlból kitöröltem azokat a sorokat, amik nem érdekeltek, utána egy Kezelőfelület újraindítás és kész. Vagy félreértettem a problémádat?
|
| | | [válaszok erre: #15335] |
[előzmény: (15310) miki2002, 2020-04-12 23:10:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20500, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|