Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/40
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 

vbence99



Tagság: 2018-06-22 21:53:32
Tagszám: #135305
Hozzászólások: 17
15273. Elküldve: 2020-04-08 08:16:57,

Vu+ beltéri egységek

[5251.]

Sziasztok! Image-et cseréltem vu+ duo2, openpli helyett most openatv 6.4 került fel. Minden jól működik, meg minden, de egy valamit az istenért nem tudok beállítani, az pedig a vfd kijelző.
A régiben be tudtam állítani, pl. stand-by módban, nagy órát mutatott, most dátumot + kis órát mutat, bekapcsolva sem olyan, ahogy én szeretném. A beállítási lehetőségeit sehol sem találom. Van erre valami plugin, amivel lehetne konfigurálini?
Előre is köszönöm!
[válaszok erre: #15274]
Zöldfülű
vbence99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
15272. Elküldve: 2020-04-07 17:07:01,

Vu+ beltéri egységek

[5252.]

Üdv!

1. A plugin telepítés menüben van kodi, de az általában még 17-es.

2. Usb-ről új imaget:

https://vuplus-images.co.uk/index.php?threads/openvix-5-3-r19-with-kodi-leia-18-6.33381/

https://vuplus-images.co.uk/index.php?threads/kodi-18-6-with-obh-4-3-020.33466/

https://vuplus-images.co.uk/index.php?threads/experimental-satdreamgr-8-images-vu-kodi-18.33403/

......................

https://vuplus-images.co.uk/index.php?categories/vuplus-images.14/


[válaszok erre: #15277 #15281] [előzmény: (15271) ferian, 2020-04-07 14:45:50]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ferian



Tagság: 2006-08-06 09:29:50
Tagszám: #33414
Hozzászólások: 33
15271. Elküldve: 2020-04-07 14:45:50,

Vu+ beltéri egységek

[5253.]

Sziasztok.
A segítségeteket kérném. Van egy duo2 készülékem. Ha valaki megírná, hogyan tudom felrakni rá a legfrissebb kodit.
Köszönöm.
[válaszok erre: #15272]
Zöldfülű
ferian adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
15270. Elküldve: 2020-04-05 16:52:16,

Vu+ beltéri egységek

[5254.]

Nincs mit,szívesen!
Az egy más megoldással működik!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (15269) huliganboy, 2020-04-05 16:38:04]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huliganboy



Tagság: 2007-12-31 15:28:31
Tagszám: #53528
Hozzászólások: 334
15269. Elküldve: 2020-04-05 16:38:04,

Vu+ beltéri egységek

[5255.]

Hálás köszönet icon50.gif icon32.gif

Azt nem értem, a Dreamboxom csatornalistája miért nem volt jó neki.... icon18.gif
[válaszok erre: #15270] [előzmény: (15268) pityu54, 2020-04-05 16:21:21]
Törzstag
huliganboy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
15268. Elküldve: 2020-04-05 16:21:21,

Vu+ beltéri egységek

[5256.]

Szia!
Tessék:
https://data.hu/get/12349985/Thor-csatlist_encoding.zip
dreamset-el simán felrakható!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #15269] [előzmény: (15267) huliganboy, 2020-04-05 16:08:56]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huliganboy



Tagság: 2007-12-31 15:28:31
Tagszám: #53528
Hozzászólások: 334
15267. Elküldve: 2020-04-05 16:08:56,

Vu+ beltéri egységek

[5257.]

Sziasztok

Kaptam egy vu+ zero készüléket black hole imefa van rajta. Hogy tudok erre csatornalistát rittyenteni? Dreamboxról letöltve erre nem sikerül felrakni dreamefit segítségével...

Köszi
[válaszok erre: #15268]
Törzstag
huliganboy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csacso20



Tagság: 2012-04-02 22:31:47
Tagszám: #102663
Hozzászólások: 608
15266. Elküldve: 2020-04-03 17:21:40,

Vu+ beltéri egységek

[5258.]

Most ujraraktam a keszuleket, tulsagosan szetturkaltam az egeszet, a configokat is. De azokat elmentettem es most a gyari alapbol a regiekbol kiindulva megiscsak volt mas is, amit kommentelni kell a jelszomentes samba server-hez (openATV 6.4-en):

/etc/samba/distro/smb-global.conf
#access based share enum = yes
#restrict anonymous = 2
#server signing = mandatory

/etc/samba/distro/smb-shares.conf
[Harddisk]
#valid users = root kids
#admin users = root

+ a rekurziv 777-es jogok a mediafajlos lemezen.
[előzmény: (15223) csacso20, 2020-03-15 18:33:35]
Törzstag
csacso20 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zkm



Tagság: 2004-11-17 16:45:24
Tagszám: #14017
Hozzászólások: 302
15265. Elküldve: 2020-04-02 18:54:24,

Vu+ beltéri egységek

[5259.]

Sziasztok!fel raktam a Kodit(18.6)de nem tudom elő varázsolni a hangot...
van ötletetek rá hogy mi lehet a gond...
Már újra húzva a beltéri vu+solo 4k
minden más ok...
Törzstag
Zkm adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zgulyas



Tagság: 2018-12-04 15:48:52
Tagszám: #135569
Hozzászólások: 2
15264. Elküldve: 2020-04-01 22:22:18,

Vu+ beltéri egységek

[5260.]

Igazad van de nem ez a lényeg. A kérésemre nincs ötleted ?
[előzmény: (15262) miki2002, 2020-04-01 19:58:20]
Zöldfülű
zgulyas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
15263. Elküldve: 2020-04-01 20:47:03,

Vu+ beltéri egységek

[5261.]

Szia Miki, látom, nyelvtankönyvvel a hónod alatt te sem a tömegközlekedést használod. :-))
[előzmény: (15262) miki2002, 2020-04-01 19:58:20]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
15262. Elküldve: 2020-04-01 19:58:20,

Vu+ beltéri egységek

[5262.]

Szervusz!

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[válaszok erre: #15263 #15264] [előzmény: (15261) zgulyas, 2020-04-01 18:59:37]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zgulyas



Tagság: 2018-12-04 15:48:52
Tagszám: #135569
Hozzászólások: 2
15261. Elküldve: 2020-04-01 18:59:37,

Vu+ beltéri egységek

[5263.]

Szerbusztok !
Segítsetek a következő problémám megoldásában. VU+ZÉRO 4K beltérivel vadászgatok, és jelenleg a E49°-on vagyok C-sávban. Sajnos a T2MI rendszerben sugárzott frekiket nem tölti be a beltéri. A jelszint erős, a futó szoftver OPEN ATV 6.2
[válaszok erre: #15262]
Zöldfülű
zgulyas adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
15260. Elküldve: 2020-03-31 11:10:13,

Vu+ beltéri egységek

[5264.]

Nagyon király vagy, köszönöm icon50.gif

Én is hangot akarok vele átvinni.
[előzmény: (15259) csacso20, 2020-03-31 10:14:30]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csacso20



Tagság: 2012-04-02 22:31:47
Tagszám: #102663
Hozzászólások: 608
15259. Elküldve: 2020-03-31 10:14:30,

Vu+ beltéri egységek

[5265.]

A gyari tipusa lsusb szerint 0a5c:cb49 , a windows szerint meg BCM20702AO .

Nekem openATV 6.3 es 6.4-n is alapban mindenfele telepites es barmi nelkul rogton mukodik zero4k-n es uno4kse-n is.

De kerdes, hogy mire akarod hasznalni.

En speciel hangatvitelre vettem, de amit valoszinuleg csak az tud, akinek ilyenje van, hogy a youtubeTV hangjat nem viszi, minden mast igen, mint zero4k-n, mint uno4kse-n. A youtubeTV-nel a hang nema, nincs hang. Meglehet, hogy ez csak openATV-nel van igy, de mast nem probaltam, most mar inkabb kabeles kimenettel vezetem ki a hangot.
[válaszok erre: #15260] [előzmény: (15256) adriankoooo, 2020-03-30 21:18:26]
Törzstag
csacso20 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


am2



Tagság: 2013-10-23 10:56:18
Tagszám: #128865
Hozzászólások: 42
15258. Elküldve: 2020-03-30 22:01:24,

Vu+ beltéri egységek

[5266.]

KÖSZÖNÖM!!! Sikerült! Pluginként fent volt! BOLDOGSÁG! Működik is! icon42.gif
[előzmény: (15257) kj1008, 2020-03-30 21:21:17]
Zöldfülű
am2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kj1008



Tagság: 2015-12-18 18:31:25
Tagszám: #132288
Hozzászólások: 613
15257. Elküldve: 2020-03-30 21:21:17,

Vu+ beltéri egységek

[5267.]

Én már rég használtam VTI-t, az openatv-ben a hálózati szolgáltatások keretén belül van. Keress hasonló témát a menüben, vagy keresd a letölthető pluginek között, miután ellenőrizted, hogy még nincs letöltve!
[válaszok erre: #15258] [előzmény: (15255) am2, 2020-03-30 21:12:56]
Törzstag
kj1008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


adriankoooo



Tagság: 2004-12-25 20:13:35
Tagszám: #14655
Hozzászólások: 1016
15256. Elküldve: 2020-03-30 21:18:26,

Vu+ beltéri egységek

[5268.]

Sziasztok,

van valakinek bluetooth modulja VU+-hoz? Meg tudná nézni parancssorból az lsusb paranccsal, hogy pontosan milyen típus a gyári? Köszönöm!!
[válaszok erre: #15259]
Kiváló dolgozó
adriankoooo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


am2



Tagság: 2013-10-23 10:56:18
Tagszám: #128865
Hozzászólások: 42
15255. Elküldve: 2020-03-30 21:12:56,

Vu+ beltéri egységek

[5269.]

Azt hol találom??
[válaszok erre: #15257] [előzmény: (15254) kj1008, 2020-03-30 21:10:45]
Zöldfülű
am2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kj1008



Tagság: 2015-12-18 18:31:25
Tagszám: #132288
Hozzászólások: 613
15254. Elküldve: 2020-03-30 21:10:45,

Vu+ beltéri egységek

[5270.]

Keresd meg a boxban a miniDLNA-t és indítsd el, ezután a tv valószínűsíthetően látni fogja ezt!
[válaszok erre: #15255] [előzmény: (15253) am2, 2020-03-30 20:41:14]
Törzstag
kj1008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


am2



Tagság: 2013-10-23 10:56:18
Tagszám: #128865
Hozzászólások: 42
15253. Elküldve: 2020-03-30 20:41:14,

Vu+ beltéri egységek

[5271.]

Sziasztok!

Adott egy VU+ Duo2 VTI 14.06 Image, fut rajta. Mindenden hálózati kapcsolat jól működik rajta, viszont az LG OLED TV nem látja hálózaton keresztül a beltéri egységet! A HDD-nek meg kellene jelennie a (képek és videók menü alatt) de semmi... icon52.gif Valakinek esetleg valami ötlete... Köszíííí előre is..
[válaszok erre: #15254]
Zöldfülű
am2 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


csacso20



Tagság: 2012-04-02 22:31:47
Tagszám: #102663
Hozzászólások: 608
15252. Elküldve: 2020-03-30 19:34:45,

Vu+ beltéri egységek

[5272.]

Ez csak tipp, de az is okozhatja a problemat, hogy a FAT32 nem MBR, hanem GPT rendszerben lett letrehozva.
[előzmény: (15247) patocs30, 2020-03-29 08:17:31]
Törzstag
csacso20 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15251. Elküldve: 2020-03-29 20:29:11,

Vu+ beltéri egységek

[5273.]

Sikerült míg oldódott a probléma bele játszottam az OPENVIX ét és azóta minden imaget enged telepíteni 💪😊
[előzmény: (15249) e_lite, 2020-03-29 09:43:04]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15250. Elküldve: 2020-03-29 10:17:39,

Vu+ beltéri egységek

[5274.]

Rendbe köszönöm a választ meg próbálom
[előzmény: (15249) e_lite, 2020-03-29 09:43:04]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15249. Elküldve: 2020-03-29 09:43:04,

Vu+ beltéri egységek

[5275.]

Le kell azt formázni előtte ,igen FAT32 re- lehetőleg minél kisebb legyen a pendriev, ha régi annál jobb.- lehetőleg szerezd mega HP format tool progit, ingyenes gudli segit a progit admin jogokkal kell inditani. Azzal formázd le- Hidd el okkal irom.. és a Pli röl letöltött dolgot ki kell zippelni. .

igy jó lesz. ha nem akkor keress másik USB-t.
nekemis van a sokbol 2-3 ami vel nemmegy-
ezért van egy ösrégi - 516- vagy 2gb. osom.. jó lesz az

e_lite
[válaszok erre: #15250 #15251] [előzmény: (15247) patocs30, 2020-03-29 08:17:31]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011407852172852 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail