Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499726/47 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (86/35
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
15248. Elküldve: 2020-03-29 08:21:06,

Vu+ beltéri egységek

[5276.]

Hogy másoltad fel a pendrive-ra az image-t?
[előzmény: (15247) patocs30, 2020-03-29 08:17:31]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15247. Elküldve: 2020-03-29 08:17:31,

Vu+ beltéri egységek

[5277.]

Sziasztok újabb problémával küzdök VU+Solo2 az indító gomb probléma még oldódott de viszont nem enged USB-ről frissíteni open Pli sw szeretnék ratenni. Fél sem ajánlja a frissítés lehetőséget a kulcs behelyezese és be kapcsolás után. Fat 32formatum a kulcs. Köszönöm
[válaszok erre: #15248 #15249 #15252]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Shtirley



Tagság: 2005-02-21 00:16:11
Tagszám: #16009
Hozzászólások: 725
15246. Elküldve: 2020-03-28 22:33:13,

Vu+ beltéri egységek

[5278.]

Nekem régebben volt problémám az fstabos csatolással. Nálam a NAS van felcsatolva autofs-sel, hibátlanul működik. Esetleg dobd be ide a csatolási konfigot, hátha okosabbak leszünk.


Vu+ Duo4K - DVB-S2X - DVB-C --- WaveFrontier T90 - Gibertini 125
[előzmény: (15244) kj1008, 2020-03-28 17:07:26]
Törzstag
Shtirley adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
15245. Elküldve: 2020-03-28 19:58:49,

Vu+ beltéri egységek

[5279.]

VU+ dobozok alá OpenTR 7.2 imázs levi45 munkája.
Az imázs az aktuális OpenPLi imázs alapján készült.
Hasznos pluginokkal kiegészítve.

https://drive.google.com/drive/folders/11Jq1_zmNi3lqYLE94UKcgn5r83OaKpAz

VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kj1008



Tagság: 2015-12-18 18:31:25
Tagszám: #132288
Hozzászólások: 613
15244. Elküldve: 2020-03-28 17:07:26,

Vu+ beltéri egységek

[5280.]

Problémám a következő: próbálok áttérni openatv 6.3-ról 6.4-re, a használt rendszer: Vu+ Duo 4K HDD-vel (szerver) + 2db Amiko Viper 4K (kliensek). 6.3 alatt a kliensek látták a HDD-t (FSTAB, CIF), viszont 6.4 alatt semmiképpen nem tudom a kliens boxokon ezt az állapotot elérni!
Előre megköszönöm, ha tud valaki segíteni!
[válaszok erre: #15246]
Törzstag
kj1008 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15243. Elküldve: 2020-03-28 10:02:21,

Vu+ beltéri egységek

[5281.]

Szia ! Köszönöm szépen!
András
[előzmény: (15242) e_lite, 2020-03-28 09:37:11]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15242. Elküldve: 2020-03-28 09:37:11,

Vu+ beltéri egységek

[5282.]

Keress meg priváltban. nem értem mi a problem. . majd segitek ott ez a felület nem jó erre :)

e_lite
[válaszok erre: #15243] [előzmény: (15241) rucsipu, 2020-03-28 08:00:20]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15241. Elküldve: 2020-03-28 08:00:20,

Vu+ beltéri egységek

[5283.]

Szia ! Kösz az észrevételt.
Sajnos így a gép marad ahogy van.
Üdv: András
[válaszok erre: #15242] [előzmény: (15240) e_lite, 2020-03-27 16:24:17]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15240. Elküldve: 2020-03-27 16:24:17,

Vu+ beltéri egységek

[5284.]

figyusz ha kapcsolodasi hibat jelez. amugy.. akkor el sem JUT a pass kéréshez csak szolok. ebben még helyes LAN kapcsolat sincs ilyen esetben. ne a password el kinlodj hanem a LAN csatlakozast néz át. ez a box nem csatlakozik ahhoz a hálozathoz amin az ftp probálgatod hidd el..
majd ha azt irja ki hogy téves a jelszo . akkor már jo lesz az egyik amit irtak a srácok

e_lite
[válaszok erre: #15241] [előzmény: (15239) rucsipu, 2020-03-27 16:19:27]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15239. Elküldve: 2020-03-27 16:19:27,

Vu+ beltéri egységek

[5285.]

sajnos ugyanaz
[válaszok erre: #15240] [előzmény: (15238) e_lite, 2020-03-27 16:12:38]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15238. Elküldve: 2020-03-27 16:12:38,

Vu+ beltéri egységek

[5286.]

és a
dreambox

ot probáltad?



e_lite
[válaszok erre: #15239] [előzmény: (15237) rucsipu, 2020-03-27 13:50:34]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15237. Elküldve: 2020-03-27 13:50:34,

Vu+ beltéri egységek

[5287.]

kösz, ugyan az
[válaszok erre: #15238] [előzmény: (15236) Leíratkozott felhasználó, 2020-03-27 13:24:54]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15236. Elküldve: 2020-03-27 13:24:54,

Vu+ beltéri egységek

[5288.]

A jelszót hagyd üresen.
[válaszok erre: #15237] [előzmény: (15235) rucsipu, 2020-03-27 13:17:35]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15235. Elküldve: 2020-03-27 13:17:35,

Vu+ beltéri egységek

[5289.]

Kapcsolódási hibát jelez.
[válaszok erre: #15236] [előzmény: (15233) Susnyas, 2020-03-27 12:31:05]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15234. Elküldve: 2020-03-27 13:08:06,

Vu+ beltéri egységek

[5290.]

Köszönöm szépen,megnézem:András
[előzmény: (15233) Susnyas, 2020-03-27 12:31:05]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Susnyas



Tagság: 2006-10-23 21:08:42
Tagszám: #36261
Hozzászólások: 601
15233. Elküldve: 2020-03-27 12:31:05,

Vu+ beltéri egységek

[5291.]

kiszolgáló neve: a box ip címe (érdemes fix ip-re rakni.
felhasználónév: root
jelszó: vuplus

passzív módba kapcsolódj

Solo2 - Solo2 - Zero
[válaszok erre: #15234 #15235] [előzmény: (15232) rucsipu, 2020-03-27 11:14:01]
Törzstag
Susnyas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rucsipu



Tagság: 2003-09-07 08:27:13
Tagszám: #6477
Hozzászólások: 1055
15232. Elküldve: 2020-03-27 11:14:01,

Vu+ beltéri egységek

[5292.]

Szép napot!
Vu+solo2 gépen Vti image van, ftp-n kersztül szeretnék a szgéphez csatlakozni. Tud segítenivalaki?
Előre is köszönöm: András
[válaszok erre: #15233]
Kiváló dolgozó
rucsipu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15231. Elküldve: 2020-03-27 09:09:21,

Vu+ beltéri egységek

[5293.]

mondtam én...... csak kicsit lazábban kell összszerelni- vagy valahogy eltartani az előlapot akár egy papir lap vastagságu bármi is lehet- de igazábol az összeszerelésnél nagyon összenyomták, durvá.. csak ugy probáld össze rakni hogy ne érjen oda-- sokat sokat kaptam már ilyent-- a kezdetektől gond volt néha. ne aggódj- volt amikor egy pici szigszalag segitett... ilyesmi kell.

e_lite
[előzmény: (15229) patocs30, 2020-03-26 18:50:38]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


balijani



Tagság: 2010-06-14 22:34:45
Tagszám: #85956
Hozzászólások: 10
15230. Elküldve: 2020-03-27 08:35:15,

Vu+ beltéri egységek

[5294.]

VU+UNO kábeles és műholdas tunerrel eladnám.
Zöldfülű
balijani adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15229. Elküldve: 2020-03-26 18:50:38,

Vu+ beltéri egységek

[5295.]

sziasztok szétszedtem a vu+solo2 es tenyleg ossze ér a panel a senzorral hogy lehet javitani
[válaszok erre: #15231] [előzmény: (15226) e_lite, 2020-03-16 12:48:59]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tsilver



Tagság: 2005-04-11 14:45:45
Tagszám: #17675
Hozzászólások: 182
15228. Elküldve: 2020-03-24 10:33:21,

Vu+ beltéri egységek

[5296.]

OSX alatt van valami ötletetek az IDreamX kiváltására mert a Catania kinyírta az összes 32bites progit. Elsősorban csatorna rendezés és mentés no meg install kellene
Haladó
tsilver adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sas2008



Tagság: 2009-01-22 10:37:28
Tagszám: #69505
Hozzászólások: 439
15227. Elküldve: 2020-03-24 00:11:23,

Vu+ beltéri egységek

[5297.]

sziasztok
miért van az hogy a legújabb openATV 6.4 alatt ha készenlétben készül egy felvétel nem lehet bekapcsolni a készüléket.Csak ha hátul ki majd bekapcsolom.tvézés közben ha felvétel megy egy másik csatornáról semmi baj.

Vu+Solo2

előre is köszönöm a segitséget

----------------------------------------------------
DVB-S2 Freesat V7 Receptor Satellite / Amiko Alien 2+ OpenPli 7 / Vu+ Solo2 OpenAtv 7.3 / VU+ Duo 4K SE OpenAtv 8.0.0 /
-=V=- SaS (Hun)
Törzstag
sas2008 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
15226. Elküldve: 2020-03-16 12:48:59,

Vu+ beltéri egységek

[5298.]

ahogy irtam IS. volt jópár aminek a dobozbol kivéve már eleve érintkezett a fronpanel a szenzorral- de ahogy gondolod- probáld ki másik szofival is ahogy irták, és azt is irtam nézd meg a szofin belül a : force/noforce dolgot..

e_lite
[válaszok erre: #15229] [előzmény: (15225) chucky, 2020-03-16 11:37:59]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chucky



Tagság: 2003-09-09 17:54:16
Tagszám: #6516
Hozzászólások: 5497
15225. Elküldve: 2020-03-16 11:37:59,

Vu+ beltéri egységek

[5299.]

Próbáld meg másik image-vel is.

muholdvetel.blogspot.com
KU: Nagykecske (75E-37W), 110 Bozsér 1W
C/KU: dyras 175 prím(72E-27,5W), Titanium C138 LNB
Ustym 4K Pro
[válaszok erre: #15226] [előzmény: (15224) patocs30, 2020-03-16 10:44:31]
Kiváló dolgozó
chucky adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


patocs30



Tagság: 2010-09-23 14:26:26
Tagszám: #88764
Hozzászólások: 12
15224. Elküldve: 2020-03-16 10:44:31,

Vu+ beltéri egységek

[5300.]

Szia vadonatúj gép most lett kicsomsgolva eredeti VU+ a szoft a openvix.co.uk oldalról van letöltve
[válaszok erre: #15225] [előzmény: (15222) e_lite, 2020-03-15 11:41:11]
Zöldfülű
patocs30 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01236891746521 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail