Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (93/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 821 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20502, Sat)
 

drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
15150. Elküldve: 2020-02-28 20:47:22,

Vu+ beltéri egységek

[5376.]

Ezt szedd le

http://www.ext2fsd.com/

Én is ezt használom win10-l

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #15151] [előzmény: (15147) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-28 18:52:09]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15149. Elküldve: 2020-02-28 20:01:36,

Vu+ beltéri egységek

[5377.]

Nem ext4-re gondolsz inkább? exFAT XP óta támogatott Windows alatt. ext4-et inkább próbáld meg egy virtual gép alatt indított live linux-szal helyrerakni, úgy, hogy csatlakoztatod az usb-t a virtuális gépre.
[előzmény: (15147) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-28 18:52:09]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15148. Elküldve: 2020-02-28 19:01:14,

Vu+ beltéri egységek

[5378.]

A jelszó megváltoztatása telneten lehetséges csak ugye ahhoz is kéri a jelszót és a felhasználói nevet.

Lehet újra kell húzni a boxot, nem tudom van-e más megoldás.
[válaszok erre: #15152] [előzmény: (15145) tamás_bátya, 2020-02-28 08:32:41]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
15147. Elküldve: 2020-02-28 18:52:09,

Vu+ beltéri egységek

[5379.]

Beltérivel formázott pendrive (exfat fájlrendszer) hogyan olvasható windows alatt?

Állítólag a total commanderhez a DiskInternals Readerrel működnie kellene, de hogyan? Régen valahogy működött de már elfelejtettem hogyan.

Mert úgy néz ki vagy megsérült a boxra dugott pendrive vagy elromlott és szerettem volna menteni a tartalmát ha még lehet.

Ha rádugom a boxra akkor nem tölt be rendesen az open pli sem, volt reggel egy áramszünet és akkor meghülyült a rendszer ha a pendrive is be van dugva. De jó lett volna lementeni ami rajta van.
[válaszok erre: #15149 #15150]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15146. Elküldve: 2020-02-28 09:03:45,

Vu+ beltéri egységek

[5380.]

Igen, mindkét kábelt be kell kötnöd, ha két adást akarsz egyszerre dekódolni. Ha tényleg olyan fontos a 0.2 másodperces csatorna váltás, és a normál (1 mp kb) vállalhatatlan.

Anno próbaképp én is bekapcsoltam a gyors csatornaváltást (FCC), de mivel az ember időben úgyis többet néz folyamatosan egy adót, mint kapcsolgat, így nem láttam értelmét, hogy folyamatosan 2 vagy több csatornát dekódoljon.
[előzmény: (15143) djdragon, 2020-02-27 15:47:36]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
15145. Elküldve: 2020-02-28 08:32:41,

Vu+ beltéri egységek

[5381.]

Sziasztok, elfelejtettem a jelszót a VU+ hoz, olvastam a neten, hogy van valami plugin Dream-explorer ezzel a pluginnal meglehet változtatni a jelszót, csak nem tudom ha működik e Blackhole alatt ? tudna adni valaki valami tanácsot? semmi kedvem törölni az enigmát...
[válaszok erre: #15148]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miroka



Tagság: 2003-05-16 00:06:56
Tagszám: #4188
Hozzászólások: 2550
15144. Elküldve: 2020-02-27 22:02:00,

Vu+ beltéri egységek

[5382.]

A 4K-s beállításoknál melyik a jobb ?
A 2160p vagy 2160p30 ?
És milyen 4K-s filmeket tud lejátszani ? Dolby Vision,HDR,HDR+ ?

K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
Kiváló dolgozó
miroka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djdragon



Tagság: 2004-03-18 20:59:28
Tagszám: #9494
Hozzászólások: 390
15143. Elküldve: 2020-02-27 15:47:36,

Vu+ beltéri egységek

[5383.]

Twin fej van meg quad ,de akkor 2 kabel kell hogy a vu ba menjen ?
[válaszok erre: #15146] [előzmény: (15142) Nandi1, 2020-02-27 15:36:21]
Törzstag
djdragon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15142. Elküldve: 2020-02-27 15:36:21,

Vu+ beltéri egységek

[5384.]

UNO 4K SE-ben van FBC tuner, de alapban nincs bekapcsolva a gyors csatornaváltás, mert az azt jelenti, hogy már előre elkezdi dekódolni a következő csatornát a listában, mikor még nem is kapcsoltál oda. Ehhez azért olyan fej is kell (minimum twin , de inkább Unicable). Egyébként enélkül is gyors a csatornaváltás összevetve az eddigi tapasztalataimmal.
[válaszok erre: #15143] [előzmény: (15140) djdragon, 2020-02-27 15:26:08]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
15141. Elküldve: 2020-02-27 15:34:29,

Vu+ beltéri egységek

[5385.]

Szia,
Uno 4K, Uno 4K SE, Duo 4K, Ultimo 4K. Ilyen sorrendben növekednek az árak is.

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[előzmény: (15140) djdragon, 2020-02-27 15:26:08]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


djdragon



Tagság: 2004-03-18 20:59:28
Tagszám: #9494
Hozzászólások: 390
15140. Elküldve: 2020-02-27 15:26:08,

Vu+ beltéri egységek

[5386.]

Helo
Melyik Vu+ ban van FBC (Full Band Capture) Tuner, ? Allitolag ez vegett gyors a csatornavaltas .Most eppen Octagon 8008 ast probalgatom ,de töb ok vegett talan Vu+ ra cserelnem .Mit szoltok hozza ?melyik a legolcsobb gyors 4k as Vu box?
[válaszok erre: #15141 #15142]
Törzstag
djdragon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
15139. Elküldve: 2020-02-27 13:15:36,

Vu+ beltéri egységek

[5387.]

Nálam ugyan nem VTI image fut, hanem Black Hole, de azt sejtem, hogy ezek nálad is meglesznek:
4K lejátszás - menü media player kell hogy tudja.
- torrent - pluginek között találsz
- ftp szerver - alapból benne van, de javaslom, hogy ne root-tal csatlakozz , hanem készíts egy külön usert erre a célra.

HDD-t persze tegyél bele, ne a box saját tárhelyére torrentezz.
[előzmény: (15138) davidnagy, 2020-02-27 10:19:34]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


davidnagy



Tagság: 2019-10-11 11:28:47
Tagszám: #136143
Hozzászólások: 4
15138. Elküldve: 2020-02-27 10:19:34,

Vu+ beltéri egységek

[5388.]

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a következőkben. Vásároltam egy VU+ UNO 4K SE készüléket Version:2019-10-05-vti-master Release 14.0.5 (build:2019-10-02)
Erre a készülékre szeretnék már ha lehet,
- egy 4k lejátszót amivel tudok filmeket megnézni. Tudtok egy jó lejátszót javasolni?
-- Torrent et is szeretnék rajta futtatni és letölteni 4k-s filmeket
- illetve FTP kiszolgálót lehet-e rá telepíteni?
Van egy IP kaputelefonom és szeretném menteni a képeket adatokat és ehhez szükségem lenne egy FTP szerverre.

Ezek közül valamelyik megvalósítható?

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv. Dávid
[válaszok erre: #15139 #15167]
Zöldfülű
davidnagy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15137. Elküldve: 2020-02-27 06:31:21,

Vu+ beltéri egységek

[5389.]

A jel erosség az jó lehet, próbálj az LNB scew-én állítani. Kicsit jobbra,balra fordítani.
[előzmény: (15133) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-26 19:43:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zólyma



Tagság: 2010-03-30 07:28:43
Tagszám: #83688
Hozzászólások: 1799
15136. Elküldve: 2020-02-27 00:17:03,

Vu+ beltéri egységek

[5390.]

Üdv!
Aki rendelt vu turbo usb tunert, az megmondaná, hogy honnan tudnék én is?
Ugyanitt keresek ilyen tunert ha valaki megválna tőle!
Kiváló dolgozó
zólyma adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gorog67



Tagság: 2011-04-11 17:06:35
Tagszám: #93143
Hozzászólások: 1777
15135. Elküldve: 2020-02-26 20:01:02,

Vu+ beltéri egységek

[5391.]

A 12034V TP-n lévő SD csatik, mint pl. a Filmbox Premium Hungary hogyan jön? És a többi HD csati (M2 HD, FilmBox Extra HD) milyen?

2*Gibi 100 4+4 LNB-vel.
[előzmény: (15133) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-26 19:43:23]
Kiváló dolgozó
gorog67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15134. Elküldve: 2020-02-26 19:45:25,

Vu+ beltéri egységek

[5392.]

Milyen oscam configot használsz?
[előzmény: (15133) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-26 19:43:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Leíratkozott felhasználó
15133. Elküldve: 2020-02-26 19:43:23,

Vu+ beltéri egységek

[5393.]

a jel erőssög az jó , kiválló... konkréten az RTL klub HD áll meg a kép a külföldi csatik a discoveri stb. áll meg a kép. már kipróbáltam minden elképzelhetőt .
[válaszok erre: #15134 #15135 #15137] [előzmény: (15132) gorog67, 2020-02-26 19:31:21]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


gorog67



Tagság: 2011-04-11 17:06:35
Tagszám: #93143
Hozzászólások: 1777
15132. Elküldve: 2020-02-26 19:31:21,

Vu+ beltéri egységek

[5394.]

Nézd meg a jelerősség, jelminőség értékeket! Ha ezeknél a csatiknál alacsony, az okozhat problémát. Konkrétan melyik adókról van szó? Az M1HD az egyik legkényesebb a jó antennabeállításra.

2*Gibi 100 4+4 LNB-vel.
[válaszok erre: #15133] [előzmény: (15131) Leíratkozott felhasználó, 2020-02-26 19:25:40]
Kiváló dolgozó
gorog67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15131. Elküldve: 2020-02-26 19:25:40,

Vu+ beltéri egységek

[5395.]

Sziasztok, adott egy VU+, blackhole 3.0.5 UPCD kártya, egy pár napja az a problémám, hogy áll meg a kép de csak is a HD csatornák , magyar, külföldi csatornák egyaránt ,az SD csatornák probléma mentesen mennek, megtudná valaki mondani, hogy mi okozza a problémát, lehet orvosolni ?
[válaszok erre: #15132]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pacseg



Tagság: 2006-02-24 20:48:22
Tagszám: #27590
Hozzászólások: 75
15130. Elküldve: 2020-02-26 15:22:34,

Vu+ beltéri egységek

[5396.]

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy a Vu+ Solo 2 beltérim lefagy friss image telepítés után. Mindegy, hogy milyen image, elkezdem lekeresni a csatornákat és tizenvalahány százaléknál megáll. Valaki tudna segíteni a megoldásban?

Előre is köszi!

Zoli
Kezdő
pacseg adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
15129. Elküldve: 2020-02-26 08:39:22,

Vu+ beltéri egységek

[5397.]

Azt hiszem, hogy Solo2-re Kodi 18.5 nincs. Csak az van, amit a pluginokból le tudsz tolteni.
[előzmény: (15127) Korcsik, 2020-02-26 08:10:37]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Korcsik



Tagság: 2007-03-23 07:55:57
Tagszám: #43097
Hozzászólások: 347
15128. Elküldve: 2020-02-26 08:27:29,

Vu+ beltéri egységek

[5398.]

IPTV-hez kellene a Kodi.

Másik kérdésem:
A Vu+ Solo2 Media Playere megnyitja az m3u fájlokat.
Lehet-e ezeket a fájlokat szerkeszteni, azaz a TV-csatornák sorrendjét megváltoztatni? Notepaddal próbálkoztam, elmentetem a módosítást, de az adók sorrendje nem változott meg.
Törzstag
Korcsik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Korcsik



Tagság: 2007-03-23 07:55:57
Tagszám: #43097
Hozzászólások: 347
15127. Elküldve: 2020-02-26 08:10:37,

Vu+ beltéri egységek

[5399.]

Sziasztok!

Kodi-t szeretnék Vu+ Solo2-re telepíteni (szoftver VTI 13). Kézi telepítéssel .ipk kiterjesztésű fájlokat tudok csak felrakni. Ilyen kiterjesztésű Kodi-t csak régi verzióban (1.5.2) találtam. 1.8.2 vagy 1.8.5 veziókhoz csak ilyen fájlokat találok: kodi-18.5-Leia-x64. Tudtok-e megjelölni olyan honlapot, ahonnan .ipk kiterjesztésben tudnék frissebb Kodi-t telepíteni. Ha más telepítési lehetőséget tudtok ajánlani, azt is szívesen fogadom.
[válaszok erre: #15129]
Törzstag
Korcsik adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
15126. Elküldve: 2020-02-24 15:57:29,

Vu+ beltéri egységek

[5400.]

Szia!
Ment PÜ.olvasd!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (15125) lojas, 2020-02-24 15:41:04]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20502, Sat)
 
    / 821 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010028839111328 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail