Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20502, Sat) |
|
|
|
 qvadis

Tagság: 2003-05-15 21:37:50 Tagszám: #4182 Hozzászólások: 1218 |
19909. Elküldve: 2024-11-13 20:34:48, Vu+ beltéri egységek
|
[626.] |
Mi lenne az ára?
|
| | |
[előzmény: (19906) karesz792, 2024-11-12 15:20:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19907. Elküldve: 2024-11-13 19:07:34, Vu+ beltéri egységek
|
[628.] |
Ez csak attól függ mi az ára- amit pedig PONT nem adtál meg- pedig mitha volna is rá valami szabály...
e_lite
|
| | |
[előzmény: (19906) karesz792, 2024-11-12 15:20:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karesz792

Tagság: 2010-01-09 11:09:49 Tagszám: #81064 Hozzászólások: 139 |
19906. Elküldve: 2024-11-12 15:20:22, Vu+ beltéri egységek
|
[629.] |
Sziasztok.
Van egy vadonat uj Vu duo 4k se készülékem amit ajándékba kaptam.
Kétszer volt beindítva ,hogy még is hogy néz ki.
Sajnos ez meghaladja a képességeimet.
Ha volna rá érdeklődő nagyon szivesen eladnám.
Szép napot mindenkinek.
Mail cimem.
[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #19907 #19908 #19909] |
|
|
Haladó
|
|
 gyógyegér

Tagság: 2006-05-11 18:38:35 Tagszám: #30477 Hozzászólások: 903 |
19905. Elküldve: 2024-11-12 08:15:42, Vu+ beltéri egységek
|
[630.] |
Köszönöm
|
| | |
[előzmény: (19901) br, 2024-11-10 17:11:39] |
|
Törzstag
|
|
 tubi3

Tagság: 2004-01-17 22:53:16 Tagszám: #8238 Hozzászólások: 461 |
19904. Elküldve: 2024-11-12 08:03:38, Vu+ beltéri egységek
|
[631.] |
Letöltésre kellene vlami megoldás.
Vu+ Uno4k SE,Vu+ Uno4k,Vu+ se v2,Samsung UE55KU6100
|
| | |
[előzmény: (19903) :::T, 2024-11-12 05:58:54] |
|
Törzstag
|
|
 :::T

Tagság: 2023-08-02 08:59:54 Tagszám: #139398 Hozzászólások: 183 |
19903. Elküldve: 2024-11-12 05:58:54, Vu+ beltéri egységek
|
[632.] |
Amúgy minek a plugin ? Telefonról a legjobb kikeresed és egyszerűen a kiválasztott tartalmat chromecast-al megjeleníted az eszközön ( tv ) Szerintem ettől kényelmesebb nem nagyon kell.
#Tamás
|
| | | [válaszok erre: #19904] |
[előzmény: (19902) tubi3, 2024-11-11 18:38:08] |
|
Haladó
|
|
 tubi3

Tagság: 2004-01-17 22:53:16 Tagszám: #8238 Hozzászólások: 461 |
19902. Elküldve: 2024-11-11 18:38:08, Vu+ beltéri egységek
|
[633.] |
Sziasztok!
HBO Max-ra van plugins?
Vu+ Uno4k SE,Vu+ Uno4k,Vu+ se v2,Samsung UE55KU6100
|
| | | [válaszok erre: #19903] |
|
|
Törzstag
|
|
 br

Tagság: 2004-12-13 18:49:48 Tagszám: #14460 Hozzászólások: 2642 |
19901. Elküldve: 2024-11-10 17:11:39, Vu+ beltéri egységek
|
[634.] |
Szerintem nem a márka számít, és nem is a méret, hanem a partíciós séma és a fájlrendszer. Előbbi MBR legyen, ne GPT, utóbbi pedig FAT32. Én az ősrégi Vu+Duo-t már flasheltem 64 gigás pendrive-ról is.
|
| | | [válaszok erre: #19905] |
[előzmény: (19900) gyógyegér, 2024-11-10 17:04:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyógyegér

Tagság: 2006-05-11 18:38:35 Tagszám: #30477 Hozzászólások: 903 |
19900. Elküldve: 2024-11-10 17:04:13, Vu+ beltéri egységek
|
[635.] |
Sziasztok.
Szoftverezésnél bármilyen 8gb-os pendrive jó vagy csak Kingston?
|
| | | [válaszok erre: #19901] |
|
|
Törzstag
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1155 |
19899. Elküldve: 2024-11-09 12:31:59, Vu+ beltéri egységek
|
[636.] |
Sziasztok, vu uno 4k se boxom van, bármilyen legújabb szoftot rakok rá, akár open pli, atv, blackhole, open droid, open vix, open spa, mindegyik a forgató motor menübe nem tudok kalibrálni, autó fókuszt csinálni ki áll szoftver hiba miatt össze omlás üzenet van nem működik mitől lehet?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
19898. Elküldve: 2024-11-04 15:06:02, Vu+ beltéri egységek
|
[637.] |
Sziasztok!
Elkészült az openatv-7.5-vuduo2-20241104_1250_usb.zip img.-t amiben az M3,Euronews,
egyéb IPTV-k mennek!
Ezt rakd fel akármelyik particióra és azonnal használható!
A saját soraidat,port értéket másold a helyére (ne változtass semmin) vagy kártyával!
Ismerkedj vele,nagyon stabíl és tetszetős (egyedi beállítás) változatú skin van rajta!
http://192.168.1.xxx:8888/status.html
FTP > root > root
-picon-ok!
-CCcam_2.3.2
-mgcamd-1.46
-ncam > NCam-15.0-StreamRelay
-oscam > 2.24.10-11845-802@44d9b86c CacheEX (654 368 bájt) Emu CCcam.cfg Kezelés
-oscam_emu > 2.24.11-11847@d04b935a CacheEX (773 209 bájt) Emu Színes Okos Olvasó
Innen letöltheted:
https://data.hu/get/14381708/openatv-7.5-vuduo2-20241104_1250.rar
Jó vételt vele!!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19897. Elküldve: 2024-11-02 18:09:28, Vu+ beltéri egységek
|
[638.] |
Az is pont olyan cucc mint a hp fmat tool- valamiért ezek olyanra formazzák amivel nincs gondja a Vu nak-- ez a probléma már az elsö VU boxoknál is elöjött,- kb 13 éve? más boxok is érzik a problémát- ezért ajánlottam -
e_lite
|
| | |
[előzmény: (19896) Susnyas, 2024-11-02 18:06:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
19896. Elküldve: 2024-11-02 18:06:57, Vu+ beltéri egységek
|
[639.] |
Közben sikerült egy smartdisk fat32-vel formáznom a pendrive-ot. Így müködik a dolog.
Amikor legutóbb csináltam még win7em volt, most meg 10. Lehet ez volt a probléma....
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #19897] |
[előzmény: (19895) e_lite, 2024-11-02 18:01:05] |
|
Törzstag
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19895. Elküldve: 2024-11-02 18:01:05, Vu+ beltéri egységek
|
[640.] |
okés- ahogy érzed, csak elmondtam ,hogy mi szokott lenni a probléma, mert számtalanszor találkoztam azzal amit leirtál, füleg ha azt az usbÉt máshol , más képpel is használtad.- és mi a lehetséges megoldás.. de ok . :)
e_lite
|
| | | [válaszok erre: #19896] |
[előzmény: (19894) Susnyas, 2024-11-02 17:44:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
19894. Elküldve: 2024-11-02 17:44:36, Vu+ beltéri egységek
|
[641.] |
Eddig nem volt a gond a win formázással, meg fáj az úgy van ahogy lennie kell
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #19895] |
[előzmény: (19893) e_lite, 2024-11-02 14:51:57] |
|
Törzstag
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19893. Elküldve: 2024-11-02 14:51:57, Vu+ beltéri egységek
|
[642.] |
HPformatting tool -- nekem sokszor kell formazni ezeket a drive- okat- de a windows belso nem jó.. a HP.. tool al kell- és ahogy már irták- force kell legyen belul..
e_lite
|
| | | [válaszok erre: #19894] |
[előzmény: (19890) Susnyas, 2024-10-31 16:36:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zutyus

Tagság: 2011-03-02 23:19:10 Tagszám: #92481 Hozzászólások: 423 |
19892. Elküldve: 2024-11-02 13:31:00, Vu+ beltéri egységek
|
[643.] |
Szia,
lehet, hogy tudod hisz nem vagy kezdő de a mappában lévő noforce.update filet force.update -ra kell átnevezni és a beltéri kikapcs pendrive bedug és bekapcsolás után indul a feltöltés,
én is megtartottam erre a müveletre egy 4gb -os pent és led is van rajta látszik amikor ír meg olvas.
|
| | |
[előzmény: (19890) Susnyas, 2024-10-31 16:36:19] |
|
Törzstag
|
|
 szancsi

Tagság: 2006-07-20 20:52:54 Tagszám: #32849 Hozzászólások: 264 |
19891. Elküldve: 2024-11-01 21:48:07, Vu+ beltéri egységek
|
[644.] |
Sziasztok. Távoli eléréshez, illetve távolról időtitéshez milyen appot használtok? Köszönöm.
|
| |
|
Haladó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
19890. Elküldve: 2024-10-31 16:36:19, Vu+ beltéri egységek
|
[645.] |
Üdv.
Évek óta használom a vu+ beltériket. Eddig gond nélkül ment a image teleítése. Most viszont az 5 pendrive-ból egyik se akar jó lenni (eddig nem volt gond velük).
Esetleg az lehet gond, hogy openatv 6.4 van a boxon? Elméletileg nem kéne gondott okozzon a boxon levő image, de most már elbizonytalanodtam.
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #19892 #19893] |
|
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
19889. Elküldve: 2024-10-28 19:35:33, Vu+ beltéri egységek
|
[646.] |
Köszönöm szépen.
Nem szoktam az Aliról rendelni, s szerintem nem is egy ilyen eszközzel fogom kezdeni.
De ez a típus szám már nagy segítség, így pc-és ismerősöm hátha talál ilyen chipsettes eszközt.
Köszönöm Gabywap neked is.
|
| | |
[előzmény: (19886) e_lite, 2024-10-28 13:31:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 turulbird

Tagság: 2006-09-02 01:40:04 Tagszám: #34431 Hozzászólások: 842 |
19888. Elküldve: 2024-10-28 15:24:44, Vu+ beltéri egységek
|
[647.] |
Megoldva, image függő: pure2 kék gomb mini tv engedélyezése + lcd4linux stutter+ kép a képben be.
Bagóért lett egy szupergyors boxom!
Duo2 megy porosodni.
|
| | |
[előzmény: (19884) turulbird, 2024-10-27 22:11:56] |
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 e_lite

Tagság: 2006-01-22 19:40:59 Tagszám: #26124 Hozzászólások: 1046 |
19886. Elküldve: 2024-10-28 13:31:00, Vu+ beltéri egységek
|
[649.] |
rt5370 - alirol szoktam venni, többet is egyszerre.- már nem olyan olcsó mint régen- 2500- 3500 forint /drb- nem tudtam ide ugy linket adni hogy ne huzza szét a forumot. de rákersel - találni fogsz. . Figyelmes legyél mert pár oldal 7601 est akar majd neked eladni amivel csak szivno fogol. es az olcsőbb is mint az RT5370 !
e_lite
|
| | | [válaszok erre: #19889] |
[előzmény: (19885) junior19, 2024-10-28 09:01:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
19885. Elküldve: 2024-10-28 09:01:50, Vu+ beltéri egységek
|
[650.] |
Hali!
Ki, milyen usb-s wifi adaptert használ Zeroban pli 7-es sw-vel?
Egy régebbi Soloval RT3070-es chipsetes működik stabilan, de ilyet már nem lehet kapni.
Kereső nincs sajnos a fórumon, több oldalt vissza olvasva pedig nem találtam rá utalást, ezért kérnék így segítséget.
|
| | | [válaszok erre: #19886 #19886 #19887] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Vu+ beltéri egységek (üzenet: 20502, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|