Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (80/36
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 821 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20502, Sat)
 

qvadis



Tagság: 2003-05-15 21:37:50
Tagszám: #4182
Hozzászólások: 1218
19909. Elküldve: 2024-11-13 20:34:48,

Vu+ beltéri egységek

[626.]

Mi lenne az ára?
[előzmény: (19906) karesz792, 2024-11-12 15:20:22]
Kiváló dolgozó
qvadis adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
19908. Elküldve: 2024-11-13 19:23:56,

Vu+ beltéri egységek

[627.]

https://www.netboard.hu/sat/6402-hirdetes.html

Ide tedd fel az eladási szándékodat és irány árat. Majd itt lesznek akik írnak irány árat én 60ezeről kezdeném ha valaki kínálna érte valamit. Mert nem tudni milyen állapotban van, van e hibája stb, sok minden össze tevője lehet egy árnak.

https://www.netboard.hu/sat/6402-hirdetes.html

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (19906) karesz792, 2024-11-12 15:20:22]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19907. Elküldve: 2024-11-13 19:07:34,

Vu+ beltéri egységek

[628.]

Ez csak attól függ mi az ára- amit pedig PONT nem adtál meg- pedig mitha volna is rá valami szabály...

e_lite
[előzmény: (19906) karesz792, 2024-11-12 15:20:22]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


karesz792



Tagság: 2010-01-09 11:09:49
Tagszám: #81064
Hozzászólások: 139
19906. Elküldve: 2024-11-12 15:20:22,

Vu+ beltéri egységek

[629.]

Sziasztok.
Van egy vadonat uj Vu duo 4k se készülékem amit ajándékba kaptam.
Kétszer volt beindítva ,hogy még is hogy néz ki.
Sajnos ez meghaladja a képességeimet.
Ha volna rá érdeklődő nagyon szivesen eladnám.
Szép napot mindenkinek.
Mail cimem.
[email protected]
[válaszok erre: #19907 #19908 #19909]
Haladó
karesz792 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
19905. Elküldve: 2024-11-12 08:15:42,

Vu+ beltéri egységek

[630.]

Köszönöm
[előzmény: (19901) br, 2024-11-10 17:11:39]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tubi3



Tagság: 2004-01-17 22:53:16
Tagszám: #8238
Hozzászólások: 461
19904. Elküldve: 2024-11-12 08:03:38,

Vu+ beltéri egységek

[631.]

Letöltésre kellene vlami megoldás.

Vu+ Uno4k SE,Vu+ Uno4k,Vu+ se v2,Samsung UE55KU6100
[előzmény: (19903) :::T, 2024-11-12 05:58:54]
Törzstag
tubi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


:::T



Tagság: 2023-08-02 08:59:54
Tagszám: #139398
Hozzászólások: 183
19903. Elküldve: 2024-11-12 05:58:54,

Vu+ beltéri egységek

[632.]

Amúgy minek a plugin ? Telefonról a legjobb kikeresed és egyszerűen a kiválasztott tartalmat chromecast-al megjeleníted az eszközön ( tv ) Szerintem ettől kényelmesebb nem nagyon kell.

#Tamás
[válaszok erre: #19904] [előzmény: (19902) tubi3, 2024-11-11 18:38:08]
Haladó
:::T adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tubi3



Tagság: 2004-01-17 22:53:16
Tagszám: #8238
Hozzászólások: 461
19902. Elküldve: 2024-11-11 18:38:08,

Vu+ beltéri egységek

[633.]

Sziasztok!
HBO Max-ra van plugins?

Vu+ Uno4k SE,Vu+ Uno4k,Vu+ se v2,Samsung UE55KU6100
[válaszok erre: #19903]
Törzstag
tubi3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


br



Tagság: 2004-12-13 18:49:48
Tagszám: #14460
Hozzászólások: 2642
19901. Elküldve: 2024-11-10 17:11:39,

Vu+ beltéri egységek

[634.]

Szerintem nem a márka számít, és nem is a méret, hanem a partíciós séma és a fájlrendszer. Előbbi MBR legyen, ne GPT, utóbbi pedig FAT32. Én az ősrégi Vu+Duo-t már flasheltem 64 gigás pendrive-ról is.
[válaszok erre: #19905] [előzmény: (19900) gyógyegér, 2024-11-10 17:04:13]
Kiváló dolgozó
br adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyógyegér



Tagság: 2006-05-11 18:38:35
Tagszám: #30477
Hozzászólások: 903
19900. Elküldve: 2024-11-10 17:04:13,

Vu+ beltéri egységek

[635.]

Sziasztok.
Szoftverezésnél bármilyen 8gb-os pendrive jó vagy csak Kingston?
[válaszok erre: #19901]
Törzstag
gyógyegér adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoloka84



Tagság: 2013-03-13 23:31:21
Tagszám: #127414
Hozzászólások: 1155
19899. Elküldve: 2024-11-09 12:31:59,

Vu+ beltéri egységek

[636.]

Sziasztok, vu uno 4k se boxom van, bármilyen legújabb szoftot rakok rá, akár open pli, atv, blackhole, open droid, open vix, open spa, mindegyik a forgató motor menübe nem tudok kalibrálni, autó fókuszt csinálni ki áll szoftver hiba miatt össze omlás üzenet van nem működik mitől lehet?
Kiváló dolgozó
zoloka84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
19898. Elküldve: 2024-11-04 15:06:02,

Vu+ beltéri egységek

[637.]

Sziasztok!
Elkészült az openatv-7.5-vuduo2-20241104_1250_usb.zip img.-t amiben az M3,Euronews,
egyéb IPTV-k mennek!
Ezt rakd fel akármelyik particióra és azonnal használható!
A saját soraidat,port értéket másold a helyére (ne változtass semmin) vagy kártyával!
Ismerkedj vele,nagyon stabíl és tetszetős (egyedi beállítás) változatú skin van rajta!


http://192.168.1.xxx:8888/status.html

FTP > root > root

-picon-ok!

-CCcam_2.3.2
-mgcamd-1.46
-ncam > NCam-15.0-StreamRelay
-oscam > 2.24.10-11845-802@44d9b86c CacheEX (654 368 bájt) Emu CCcam.cfg Kezelés
-oscam_emu > 2.24.11-11847@d04b935a CacheEX (773 209 bájt) Emu Színes Okos Olvasó

Innen letöltheted:
https://data.hu/get/14381708/openatv-7.5-vuduo2-20241104_1250.rar

Jó vételt vele!!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19897. Elküldve: 2024-11-02 18:09:28,

Vu+ beltéri egységek

[638.]

Az is pont olyan cucc mint a hp fmat tool- valamiért ezek olyanra formazzák amivel nincs gondja a Vu nak-- ez a probléma már az elsö VU boxoknál is elöjött,- kb 13 éve? más boxok is érzik a problémát- ezért ajánlottam -


e_lite
[előzmény: (19896) Susnyas, 2024-11-02 18:06:57]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Susnyas



Tagság: 2006-10-23 21:08:42
Tagszám: #36261
Hozzászólások: 601
19896. Elküldve: 2024-11-02 18:06:57,

Vu+ beltéri egységek

[639.]

Közben sikerült egy smartdisk fat32-vel formáznom a pendrive-ot. Így müködik a dolog.
Amikor legutóbb csináltam még win7em volt, most meg 10. Lehet ez volt a probléma....

Solo2 - Solo2 - Zero
[válaszok erre: #19897] [előzmény: (19895) e_lite, 2024-11-02 18:01:05]
Törzstag
Susnyas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19895. Elküldve: 2024-11-02 18:01:05,

Vu+ beltéri egységek

[640.]

okés- ahogy érzed, csak elmondtam ,hogy mi szokott lenni a probléma, mert számtalanszor találkoztam azzal amit leirtál, füleg ha azt az usbÉt máshol , más képpel is használtad.- és mi a lehetséges megoldás.. de ok . :)

e_lite
[válaszok erre: #19896] [előzmény: (19894) Susnyas, 2024-11-02 17:44:36]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Susnyas



Tagság: 2006-10-23 21:08:42
Tagszám: #36261
Hozzászólások: 601
19894. Elküldve: 2024-11-02 17:44:36,

Vu+ beltéri egységek

[641.]

Eddig nem volt a gond a win formázással, meg fáj az úgy van ahogy lennie kell

Solo2 - Solo2 - Zero
[válaszok erre: #19895] [előzmény: (19893) e_lite, 2024-11-02 14:51:57]
Törzstag
Susnyas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19893. Elküldve: 2024-11-02 14:51:57,

Vu+ beltéri egységek

[642.]

HPformatting tool -- nekem sokszor kell formazni ezeket a drive- okat- de a windows belso nem jó.. a HP.. tool al kell- és ahogy már irták- force kell legyen belul..



e_lite
[válaszok erre: #19894] [előzmény: (19890) Susnyas, 2024-10-31 16:36:19]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zutyus



Tagság: 2011-03-02 23:19:10
Tagszám: #92481
Hozzászólások: 423
19892. Elküldve: 2024-11-02 13:31:00,

Vu+ beltéri egységek

[643.]

Szia,
lehet, hogy tudod hisz nem vagy kezdő de a mappában lévő noforce.update filet force.update -ra kell átnevezni és a beltéri kikapcs pendrive bedug és bekapcsolás után indul a feltöltés,
én is megtartottam erre a müveletre egy 4gb -os pent és led is van rajta látszik amikor ír meg olvas.
[előzmény: (19890) Susnyas, 2024-10-31 16:36:19]
Törzstag
zutyus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szancsi



Tagság: 2006-07-20 20:52:54
Tagszám: #32849
Hozzászólások: 264
19891. Elküldve: 2024-11-01 21:48:07,

Vu+ beltéri egységek

[644.]

Sziasztok. Távoli eléréshez, illetve távolról időtitéshez milyen appot használtok? Köszönöm.
Haladó
szancsi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Susnyas



Tagság: 2006-10-23 21:08:42
Tagszám: #36261
Hozzászólások: 601
19890. Elküldve: 2024-10-31 16:36:19,

Vu+ beltéri egységek

[645.]

Üdv.
Évek óta használom a vu+ beltériket. Eddig gond nélkül ment a image teleítése. Most viszont az 5 pendrive-ból egyik se akar jó lenni (eddig nem volt gond velük).

Esetleg az lehet gond, hogy openatv 6.4 van a boxon? Elméletileg nem kéne gondott okozzon a boxon levő image, de most már elbizonytalanodtam.

Solo2 - Solo2 - Zero
[válaszok erre: #19892 #19893]
Törzstag
Susnyas adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
19889. Elküldve: 2024-10-28 19:35:33,

Vu+ beltéri egységek

[646.]

Köszönöm szépen.
Nem szoktam az Aliról rendelni, s szerintem nem is egy ilyen eszközzel fogom kezdeni.
De ez a típus szám már nagy segítség, így pc-és ismerősöm hátha talál ilyen chipsettes eszközt.

Köszönöm Gabywap neked is.
[előzmény: (19886) e_lite, 2024-10-28 13:31:00]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
19888. Elküldve: 2024-10-28 15:24:44,

Vu+ beltéri egységek

[647.]

Megoldva, image függő: pure2 kék gomb mini tv engedélyezése + lcd4linux stutter+ kép a képben be.
Bagóért lett egy szupergyors boxom!
Duo2 megy porosodni.
icon32.gif
[előzmény: (19884) turulbird, 2024-10-27 22:11:56]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
19887. Elküldve: 2024-10-28 13:35:25,

Vu+ beltéri egységek

[648.]

https://www.aliexpress.com/item/1005002724017901.html

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (19885) junior19, 2024-10-28 09:01:50]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19886. Elküldve: 2024-10-28 13:31:00,

Vu+ beltéri egységek

[649.]

rt5370 - alirol szoktam venni, többet is egyszerre.- már nem olyan olcsó mint régen- 2500- 3500 forint /drb- nem tudtam ide ugy linket adni hogy ne huzza szét a forumot. de rákersel - találni fogsz. . Figyelmes legyél mert pár oldal 7601 est akar majd neked eladni amivel csak szivno fogol. es az olcsőbb is mint az RT5370 !

e_lite
[válaszok erre: #19889] [előzmény: (19885) junior19, 2024-10-28 09:01:50]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
19885. Elküldve: 2024-10-28 09:01:50,

Vu+ beltéri egységek

[650.]

Hali!

Ki, milyen usb-s wifi adaptert használ Zeroban pli 7-es sw-vel?
Egy régebbi Soloval RT3070-es chipsetes működik stabilan, de ilyet már nem lehet kapni.
Kereső nincs sajnos a fórumon, több oldalt vissza olvasva pedig nem találtam rá utalást, ezért kérnék így segítséget.
[válaszok erre: #19886 #19886 #19887]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20502, Sat)
 
    / 821 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011270046234131 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail