Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499727/48 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (64/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 

garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
19832. Elküldve: 2024-10-03 14:30:38,

Vu+ beltéri egységek

[701.]

Semmi köze hozzá, az a képfrissítés volt, mit akarsz használni (mit tud a tv-d/monitorod)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (19829) sdccds56, 2024-10-03 13:11:40]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
19831. Elküldve: 2024-10-03 14:29:28,

Vu+ beltéri egységek

[702.]

Miért vesznének el? Menüben, oscam beállításoknál, ahol ki tudod választani, válaszd azt, hogy nem, tehát nincs. Újra indítod, nem csak GUI és visszakapcsolod.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[előzmény: (19829) sdccds56, 2024-10-03 13:11:40]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konyakmeggy



Tagság: 2021-12-09 14:06:12
Tagszám: #137744
Hozzászólások: 437
19830. Elküldve: 2024-10-03 14:19:49,

Vu+ beltéri egységek

[703.]

Akkor rakj fel egy ilyet:
N-vtelen.png
[válaszok erre: #19833] [előzmény: (19829) sdccds56, 2024-10-03 13:11:40]
Törzstag
konyakmeggy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdccds56



Tagság: 2017-07-20 05:58:25
Tagszám: #134540
Hozzászólások: 170
19829. Elküldve: 2024-10-03 13:11:40,

Vu+ beltéri egységek

[704.]

Most visszagondolva a telepítés menetére az jutott eszembe, hogy induláskor a setupnál, mikor kérdezte, hogy 50Hz, 60 HZ vagy - volt még egy választás, - de nem emlékszem a nevére, és én akkor arra kattintottam. Nem-e ez okozza a csaknem 36 órás eltérést a rendszeridőhöz képest?
Hogy lehet ezekhez a beállításokhoz visszatérni?

Még amit nem próbáltam, hogy az emu-t is kikapcsolom, de attól félek, hogy elvesznek az adatok.

VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
[válaszok erre: #19830 #19831 #19832] [előzmény: (19827) mamago, 2024-10-03 07:34:47]
Haladó
sdccds56 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Nandi1



Tagság: 2013-05-01 12:42:55
Tagszám: #127796
Hozzászólások: 814
19828. Elküldve: 2024-10-03 08:18:33,

Vu+ beltéri egységek

[705.]

NTP-vel még sosem volt gondom. A TP-n lévő időt viszont sokszor láttam rosszul beállítva
[előzmény: (19821) qvadis, 2024-10-02 16:26:09]
Törzstag
Nandi1 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mamago



Tagság: 2003-11-05 11:41:52
Tagszám: #7244
Hozzászólások: 1314
19827. Elküldve: 2024-10-03 07:34:47,

Vu+ beltéri egységek

[706.]

9060-as hozzászólás. Pedig hidd el, neked is ez lesz a problémád, mint ahogyan garga pista is írta.

---------------------------------------------
A fény távol tartja a képzeletbeli szörnyeket.

Octagon SF8008 4K DVB-S2X/TRIAX TDS 120 - Nagykecske/Ekselans SATCR műholdvevő fej/FM - Körner 15.12
[válaszok erre: #19829] [előzmény: (19825) sdccds56, 2024-10-02 21:13:47]
Kiváló dolgozó
mamago adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdccds56



Tagság: 2017-07-20 05:58:25
Tagszám: #134540
Hozzászólások: 170
19826. Elküldve: 2024-10-02 21:20:28,

Vu+ beltéri egységek

[707.]

Ezt telepítettem fel usb-ről: enigma2-plugin-extensions-tspanel_8.1_all.ipk

USB-ről feltelepítettem, fel is ment, de nem találom a Menüben sehol, pedig az extensions bővitmény listában is szerepel.
Sajnos így nem tudom használni.




VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
[előzmény: (19824) konyakmeggy, 2024-10-02 18:48:28]
Haladó
sdccds56 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdccds56



Tagság: 2017-07-20 05:58:25
Tagszám: #134540
Hozzászólások: 170
19825. Elküldve: 2024-10-02 21:13:47,

Vu+ beltéri egységek

[708.]

Sajnos ez nem hozott megoldást.

VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
[válaszok erre: #19827] [előzmény: (19823) garga pista, 2024-10-02 17:32:31]
Haladó
sdccds56 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


konyakmeggy



Tagság: 2021-12-09 14:06:12
Tagszám: #137744
Hozzászólások: 437
19824. Elküldve: 2024-10-02 18:48:28,

Vu+ beltéri egységek

[709.]

Rakd fel a tspanel bővízményt, abban úgy emlékszem lehet órát állítani.
[válaszok erre: #19826] [előzmény: (19822) sdccds56, 2024-10-02 17:15:27]
Törzstag
konyakmeggy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
19823. Elküldve: 2024-10-02 17:32:31,

Vu+ beltéri egységek

[710.]

Szia!
Lődd ki az OScam-ot teljesen (akár töröld is le, vagy tiltsd le a kék menüben), utána indítsd újra a boxot. Én szívtam ezzel sokat mire kiderült h ez a gond. Másik verziós OScam felrakása után nem volt gond.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #19825] [előzmény: (19822) sdccds56, 2024-10-02 17:15:27]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdccds56



Tagság: 2017-07-20 05:58:25
Tagszám: #134540
Hozzászólások: 170
19822. Elküldve: 2024-10-02 17:15:27,

Vu+ beltéri egységek

[711.]

Szia! Köszönöm. Így csináltam mégsem jó.


VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,

Csatolt kép - 17806367.pic

17806367.pic

[válaszok erre: #19823 #19824] [előzmény: (19821) qvadis, 2024-10-02 16:26:09]
Haladó
sdccds56 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


qvadis



Tagság: 2003-05-15 21:37:50
Tagszám: #4182
Hozzászólások: 1218
19821. Elküldve: 2024-10-02 16:26:09,

Vu+ beltéri egységek

[712.]

Menü/beállitások/rendszer/idö beállitása /
idözona europe/budapest/transzpoder idó
[válaszok erre: #19822 #19828] [előzmény: (19820) sdccds56, 2024-10-02 15:59:45]
Kiváló dolgozó
qvadis adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sdccds56



Tagság: 2017-07-20 05:58:25
Tagszám: #134540
Hozzászólások: 170
19820. Elküldve: 2024-10-02 15:59:45,

Vu+ beltéri egységek

[713.]

Sziasztok!

Tegnap feltelepítettem a Vu+ Solo Se boxomra az OpenATV 7.4 verziót az eddigi VTi 11.02 image helyett.
A szükséges beállításokat követően a rendszeridőt nem tudtam beállítani sem a transzponder ideje, sem az NTP szinkronizálási móddal.
A rendszeridő jelenleg a bejegyzés készítésekor 2024. október 4. 06:45-t mutat, holott itt nálam az idő 2024.oktober 02. 15:51 .

Emiatt nem tudok felvételeket sem rögzíteni, mert a műsor kezdési ideje nem egyezik a rendszeridővel.

Találkoztatok már ilyen problémával? Mitévő legyek?
A segítséget, válaszokat köszönöm.

Üdv: sdccds56

VU+ Solo Se v2 (2xDVB-S2), OpenATV 7.4, TRIAX TDS 78cm Parabola, INVERTO Black Ultra High-Gain Twin LNB, Diseqc forgató motor DG3800,
[válaszok erre: #19821 #19843]
Haladó
sdccds56 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csocso_12



Tagság: 2011-04-21 06:54:59
Tagszám: #93261
Hozzászólások: 1991
19819. Elküldve: 2024-09-29 10:30:15,

Vu+ beltéri egységek

[714.]

Ez a másik megoldás, hogy a beltériben adom meg Fixen az IP és az átjáró (router) címét.

----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
[előzmény: (19818) e_lite, 2024-09-29 09:39:38]
Kiváló dolgozó
Csocso_12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
19818. Elküldve: 2024-09-29 09:39:38,

Vu+ beltéri egységek

[715.]

Nem lenne egyszerűbb a szerkesztő progin másik IP-n bekérni? a hozzárendelés az jó dolog, de menni fog e neki?

e_lite
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2024-09-29 09:58:53]
[válaszok erre: #19819] [előzmény: (19817) Csocso_12, 2024-09-29 09:15:38]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csocso_12



Tagság: 2011-04-21 06:54:59
Tagszám: #93261
Hozzászólások: 1991
19817. Elküldve: 2024-09-29 09:15:38,

Vu+ beltéri egységek

[716.]

A routeren a beltéri MAC címével foglalj le a fixen a 192.168.1.42 IP címet. Ezután indítsd újra a routert és utána a beltérit és nézd meg a Vu Duo 4K SE hálózati menüjében, hogy megkapja ezt az IP címet.
Nálam a routerben le van foglalva a beltéri IP címe és nincs gond a PC-ről az elérés.

----------------------------------------------------
Panasonic TX-L42D25 LCD TV DVB-T,beépített DVB-S/S2, VU+ Uno 4K SE; Gibertini alu 100-as (1W) és Maximum E85 multifókuszos parabola.
[válaszok erre: #19818] [előzmény: (19815) Péter41, 2024-09-29 00:46:47]
Kiváló dolgozó
Csocso_12 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Péter41



Tagság: 2018-05-18 20:40:45
Tagszám: #135240
Hozzászólások: 273
19816. Elküldve: 2024-09-29 00:55:18,

Vu+ beltéri egységek

[717.]

A VU DUO 4K SE készülékem mindig is a helyi kapcsolattal csatlakozott a számitógéphez a nethez. Van a készüléket vezeték nélküli hálózat is
Haladó
Péter41 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Péter41



Tagság: 2018-05-18 20:40:45
Tagszám: #135240
Hozzászólások: 273
19815. Elküldve: 2024-09-29 00:46:47,

Vu+ beltéri egységek

[718.]

Sziasztok!
Nem tudom tudtok-e segiteni a következőben

Tudtok segíteni abban majd hogy ki lett cserélve a vezetékes internetemen a routert ami egybe van a wifivel. A Vu Duo 4K SE készülékem felismerte csak eddig ami volt a beltérinek Ip cím megváltozott ez volt neki a 192.168.1.42. Most annyi változás van hogy 192.168.1.38az ip címe de így nem lehet a menü rendszerébe belemenni nem lehet számítógépről hogy ilyenkor mit lehet csinálni? Egy Tarr Kft által hozott 4 antennás wifit hoztak. A VZ DUO 4K SE készülékem ip cime 192.168..1.8 lett. Mielőtt hozták volna az új routert addik 192.168.1.42 volt a készülékemnek az ip cime és abban bele tudtam tenni friss müholdas lisákat a Satellites XML oldalról. Most péntken hozták az új routert a tipusa ZTE DATE AUG 2023 PRODUCT GPON ONT MODEL ZXHN F6600R POWER 12V 1,5A

A VU DUO 4K SE készülékem nem tud csatlakozni az asztali számitógéphez mint előtte. Tegnap szombaton felhivtam a céget és azt mondták hogy a beltérinek a belső a hálózati beállitásoknál nézzem meg mert a központi ip cim az eltérhet a beltérivel. Valami tanácsot tudnátok adni nekem? Ha igen akkor a [email protected] email cimre is várom a segitéget
[válaszok erre: #19817]
Haladó
Péter41 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


version



Tagság: 2006-12-21 19:36:37
Tagszám: #38814
Hozzászólások: 3004
19814. Elküldve: 2024-09-25 10:04:10,

Vu+ beltéri egységek

[719.]

Jó régen többször felraktam az alábbi szájbarágós leírást.

HÁLÓZATI VIDEO LEJÁTSZÁS
*************************************
*************************************

Windows 10 megosztott mappa tartalma, és enigma2 alatt a lejátszása.

Azért win.10 mert ezt használom.
Az összes enigma2 dobozra érvényes leírás.
Elméletileg XP-től Win.10-ig érvényes a megosztott mappa kezelése
ebben a témában.

Ha lépésenként követed a pontokat működik a lejátszás.
Nem számít milyen lejátszó van az imázsban, működik a hálózati
mappa tartalom lejátszása.

01. Win. alatt gépház-programok és szolgáltatások megnyitása (görgess le a lap aljára).
Másik út vezérlőpult-programok-programok és szolgáltatások.
Balra win. szolgáltatások be és kikapcsolása alatt jelöld be az smb1.0/cifs fájlmegosztási támogatást.
Win. restart következik.

02. Vezérlőpult-felügyeleti eszközök-szolgáltatások-microsoft tárolóhelyek távfelügyeleti szolgáltató:
A szolgáltatás autómatikus indítása legyen beállítva és elindítva.

03. A megosztani szánt mappa megosztása: hozzáférés megadása-adott személyek-mindenki
Ha nincs a listában a mindenki felül vedd fel a listába és állítsd be a jogokat.

Ezzel a win. alatti munka kész.

05. A box beállítás következik, az első amit ellenőrizz az autofs telepítve van-e.
Navigálj az etc mappába és nézd meg az auto kezdetű fájlok ott vannak-e.
auto.master, auto.net, auto.conf.
Ha ezek nincsenek nincs telepítve a plugin.
Nézd meg a plugin menü alatt a zöld gomb alatt van-e a szerveren autofs plugin.
Ha van telepítsd, majd restart, utána megnézed a fenti fájlok ott vannak-e.
Ha nincsenek nem települlt az autofs plugin.
Ekkor kell a putty, innen letöltöd.
https://data.hu/get/14336088/putty.exe
Megnyitod és fent beírod a box IP címét.
Connection/kapcsolódás tipusa: telnet
A következő ablakban adsz neki nevet, és save/mentés klikk.
A beállítások el lettek mentve.
Alul open katt, beléptél a dobozba.
Kéri az user/felhasználó beírását és enter.
Némelyik doboz kér jelszót is, ha kell írd be és enter.
Bemásolod a következő parancsot és enter: opkg install autofs
Ellenőrizd, hogy rendben települt a plugin, ha error van a sor elején
nem települt. Próbáld újból, szóköz is bekeverhet.
Ha települt utána bezárod a putty-t és restart.

05. A box hálózati beállításoknál írj be fix IP címet a DHCP
legyen letiltva.
A többi hálózati és mappa csatolási beállításokkal
nem kell foglalkozni.

06. Ellenőrzöd a fenti módon a fájlok meglétét.

07. Másold ki PC-re az auto.net fájlt.
Ha meg van nyisd meg az auto.net fájlt notepad++ programmal
vagy társítod a szöveges dokumentumhoz (txt)
Ezt a fájlt kell szerkeszteni amit itt mutatok hogyan.
A win. megosztott mappa neve AVI.
Ahány win. megosztott mappa van annyi sor lesz az auto.net fájlban.
A lenti sort használd a saját adataid beírásával.
AVI -fstype=cifs,user=PC felhasználó neve,pass=PC belépő jelszava,rw,iocharset=utf8,vers=2.1 ://192.168.x.x/AVI
Ha kész a szerkesztés elmented a munkát.

08. Másold be a szerkesztett auto.net fájlt a box etc mappába,
ahol felülírod a régit.

09. Box restart.

10. A távirányítón (vu+) PVR gomb hozza elő a lejátszó menüjét.
Navigálj a media/net mappába, itt látod a win. megosztott mappáit.
Nyisd meg a mappát, tallózd a fájlokat és egyiket indítsd el.
Működik a lejátszás.


VU+ UNO 4K SE * VU+ Solo2 Mini * Sharp 49" 4K TV * UPC Direct +HD * Hauppauge WinTV-Nova-HD-S2 * SS HD2 + DVBViewer Pro * Gibertini 100 és 120 * Inverto Black Ultra * Powertech DG-380
[előzmény: (19812) Zolien, 2024-09-24 23:15:42]
Kiváló dolgozó
version adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
19813. Elküldve: 2024-09-24 23:41:54,

Vu+ beltéri egységek

[720.]

Win10 alatt az SMB1.0/CIFS-szel való kompatibilitást engedélyezni kell (Programok és szolgáltatások -> Windows-szolgáltatások be- és kikapcsolása) . A másik opció, hogy a boxon emeled a Samba verziószámát és beállítod a jelszóval védett megosztást. Ehhez találsz a neten leírást, elég sokrétű konfigurációs lehetősége van a Sambának. Ha utóbbit választod, a lemezképed fórumán nézz körül, eltérő verziószámú képek eltérő verziójú Sambát használhatnak, a lehetőségek tárháza pedig elég széles.

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[előzmény: (19812) Zolien, 2024-09-24 23:15:42]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
19812. Elküldve: 2024-09-24 23:15:42,

Vu+ beltéri egységek

[721.]

A másik, hogy Win 10 alatt nem megy a Sambához való kapcsolódás. Látja, de nem kapcsolódik. Win 7 alatt hibátlanul és mindig, Win 11 alatt vagy felderíti vagy nem, de ha igen, utána már OK.
[válaszok erre: #19813 #19814]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
19811. Elküldve: 2024-09-24 22:54:16,

Vu+ beltéri egységek

[722.]

Billentyűfüggetlen a szenvedős metódus a vége felé. Addig jól működik, legújabb pythonokkal is. Jó még a gumi. Zárlat nyilván. Cserélek majd.
[előzmény: (19810) turulbird, 2024-09-24 22:50:28]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
19810. Elküldve: 2024-09-24 22:50:28,

Vu+ beltéri egységek

[723.]

Szétkaptam a vuse távját, 100u/10V-os kondi van benne, van egy smd tranzisztor (zárlatos esetleg), is az ok és a nyilak felett, amik fólia kapcsolók, ezek már elveszthették a rugalmasságukat, és nem kapcsolnak ki.

Amúgy az újabb python3-as e2-nél vannak gondok szoftveresen a távval, van amelyiken lassan reagálnak.
[válaszok erre: #19811] [előzmény: (19809) Zolien, 2024-09-24 22:23:42]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
19809. Elküldve: 2024-09-24 22:23:42,

Vu+ beltéri egységek

[724.]

Több garnitúra, több féle elemet elpöccintettem tesztelésre, szóval az elem oldalt kizárnám. Jól működik, csak nem szabad benne felejteni a baby-ket, különben vége a dalnak.. Használat előtt közvetlen betesz, végén kivesz, nem túl életszerű.
A kezdetektől egyébként a viselkedés az, hogy amikor élete vége felé ér az energia, olyankor elfelejti a ritmust, ismételni sem tud, ha ez jelent vagy mond valamit. Hangerőt állítani, listában le-fel szaladgálni kínszenvedéssé lesz: hosszú nyomással megindul, de önkényes pillanatban és tempóban. Kényszermegoldásként két ugyanolyan jel között nyomok egy köztest. Például: Vol+ - OK - Vol+ - OK - Vol+. Nem minden szituációban játszható meg ez nyilvánvalóan.
Jóval hamarabb eljön ez a végstádium most már, benne nem felejtés mellett is.
[válaszok erre: #19810] [előzmény: (19808) turulbird, 2024-09-24 22:01:31]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


turulbird



Tagság: 2006-09-02 01:40:04
Tagszám: #34431
Hozzászólások: 842
19808. Elküldve: 2024-09-24 22:01:31,

Vu+ beltéri egységek

[725.]

Jelentős zárlat vagy rossz minőségű elem...
Amúgy működik normálisan a táv, amíg nem merül le az elem?

Vu+ SE hasonló a táv, nem volt vele gond.
[válaszok erre: #19809] [előzmény: (19807) Zolien, 2024-09-24 21:38:38]
Törzstag
turulbird adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Vu+ beltéri egységek

(üzenet: 20500, Sat)
 
    / 820 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011206150054932 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail