AMIKO (üzenet: 24479, Sat) |
|
|
|
 kigyo70

Tagság: 2003-03-10 00:00:00 Tagszám: #1469 Hozzászólások: 596 |
23847. Elküldve: 2023-11-15 08:32:38, AMIKO
|
[676.] |
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy Amiko Viper-S típusú beltérit hogy kell szoftverezni? És melyik szoftver jó hozzá?
Köszönöm a segítségeket.
|
| | | [válaszok erre: #23848] |
|
|
Törzstag
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
23846. Elküldve: 2023-11-14 21:19:09, AMIKO
|
[677.] |
Szia!
Itt nézz körül:
https://muholdvetel.hu/13-taviranyitok
Majd holnap hívhatsz!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #23854] |
[előzmény: (23845) joci55, 2023-11-14 20:52:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joci55

Tagság: 2009-02-23 11:14:30 Tagszám: #70854 Hozzászólások: 365 |
23845. Elküldve: 2023-11-14 20:52:08, AMIKO
|
[678.] |
Sziasztok.
Egy kérdés.
Amiko neo twin hd se készülékhez hol lehet távirányítót beszerezni?
Üdv
joci55
|
| | | [válaszok erre: #23846] |
|
|
Törzstag
|
|
 foreman

Tagság: 2009-05-31 18:29:00 Tagszám: #74811 Hozzászólások: 1478 |
23844. Elküldve: 2023-11-14 18:41:26, AMIKO
|
[679.] |
Szia, egy 8-gigás Kingston az, amit az Alien-em mindig észrevesz, vigyázok is rá, semmi másra nem használom.
21,94E 46,73N
96,5E-50W
|
| | |
[előzmény: (23839) garga pista, 2023-11-14 08:07:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamkov

Tagság: 2022-08-14 14:10:41 Tagszám: #138363 Hozzászólások: 648 |
23843. Elküldve: 2023-11-14 18:15:28, AMIKO
|
[680.] |
Sajnos nem jegyzeteltem le a megoldást, már több mint egy éve volt és az agyam meg szita :(
Egy ilyen parancsikont találtam a viper-hez, de lehet jártál már itt:
https://www.linuxsat-support.com/thread/145672-how-to-flash-or-update-new-firmware-on-an-amiko-viper-4k/
+ egy ilyen leírásom van, szerintem innen a fórumról segített vele valaki, igaz openatv, de hátha ad ötletet:
"Még ezt próbáld le. Persze ha van telnet elérés.
tölsd le legújabbat:
http://images.mynonpublic.com/openatv/6.4/index.php?open=viper4kv40
letöltött zipet csomagold ki
csomagold ki amiko/u571 mappástól másold fel egy USB-re.
ha HDD-nek látja kiderül beenged a mappába telneten parancs:
cd /media/hdd/amiko/u571/
ad ki a listázó parancsot: ls
ha zölden látszik minden fájl amit az usb-re tettél akkor okés minden mehet a szoftolás parancs következő:
ofgwrite -r -k /media/hdd/amiko/u571/
és akkor elkezd dolgozni várni és siker. :)
UI: ha nem hdd hanem sda1-nek látja indisd ujra a boxot reboot parancs és kezd el előről, a kék USB-be tedd a pent.
bár igy is lehet sda1-el csak módosítani kell a hdd-t sda1-re. "
--
[ uClan Ustym 4K Pro @OpenPLi v8.3 | AMIKO Viper 4K V40 Combo @OpenViX v6.3 | AMIKO MiraX HiS-4300 | Amiko Mini Combo Extra ] * [ MindigTV | DigiTV ]
|
| | | [válaszok erre: #23850 #23878] |
[előzmény: (23840) tamkov, 2023-11-14 10:55:43] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23842. Elküldve: 2023-11-14 17:30:17, AMIKO
|
[681.] |
Erről a penről már telepítettem. Biztos, hogy a könyvtárakkal van baja.
Mjad folyt. köv. csak nem akarom jobban kinyírni.
|
| | |
[előzmény: (23839) garga pista, 2023-11-14 08:07:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23841. Elküldve: 2023-11-14 17:28:21, AMIKO
|
[682.] |
|
| | |
[előzmény: (23840) tamkov, 2023-11-14 10:55:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tamkov

Tagság: 2022-08-14 14:10:41 Tagszám: #138363 Hozzászólások: 648 |
23840. Elküldve: 2023-11-14 10:55:43, AMIKO
|
[683.] |
Délután megnézem, talán jegyzeteltem hogyan tettem fel V40-re openvix-et. Úgy rémlik nekem sem ment elsőre és a könytárszerkezet nem tetszet neki.
--
[ uClan Ustym 4K Pro @OpenPLi v8.3 | AMIKO Viper 4K V40 Combo @OpenViX v6.3 | AMIKO MiraX HiS-4300 | Amiko Mini Combo Extra ] * [ MindigTV | DigiTV ]
|
| | | [válaszok erre: #23841 #23843] |
[előzmény: (23838) Utalatos Manyika, 2023-11-14 00:26:58] |
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
23839. Elküldve: 2023-11-14 08:07:55, AMIKO
|
[684.] |
Szia!
FAT32-ra formázva próbáld, és minél kisebb méretű pendriveal.
Nekem az Alien-t anno 1 gigás pen-el sikerült frissíteni, a 8-ast már nem ismerte fel, hiába volt jól formázva.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #23842 #23844] |
[előzmény: (23838) Utalatos Manyika, 2023-11-14 00:26:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23838. Elküldve: 2023-11-14 00:26:58, AMIKO
|
[685.] |
Sajna ezekre nem ragál. Észre sem veszi, hogy a fenekében van az USB.
A mentésed ráment, de annak más a belseje.
( amiko/u57 mappákban vannak a fájlok. )
|
| | | [válaszok erre: #23839 #23840] |
[előzmény: (23835) Gabywap, 2023-11-13 22:01:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23836. Elküldve: 2023-11-13 22:17:28, AMIKO
|
[687.] |
Rajta leszek. Köszi!
|
| | | [válaszok erre: #23837] |
[előzmény: (23835) Gabywap, 2023-11-13 22:01:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23834. Elküldve: 2023-11-13 21:45:53, AMIKO
|
[689.] |
Még nem adtam fel.
Létezik ehez lomhoz az Open ATV-n kívűl más töltelék is?
Amiko 4K v30 ( DVB S/C )
Egyébként azt fedeztem fel, hogy az Oscam és más emulátorok sem üzemelnek rendesen.
Telepíteni lehet, meg futtatja is, de magát a kártyát nem kezeli.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-11-13 22:07:44]
|
| | | [válaszok erre: #23835] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23833. Elküldve: 2023-11-05 09:18:36, AMIKO
|
[690.] |
Pedig nekem sokéle amiko van volt és ennyi hibába én nem futottam bele mint ti, vagy csak véletlen.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (23832) Utalatos Manyika, 2023-11-05 01:17:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23832. Elküldve: 2023-11-05 01:17:27, AMIKO
|
[691.] |
Ügye nem a jófogáson és Csepelen
|
| | | [válaszok erre: #23833] |
[előzmény: (23831) tomash, 2023-11-05 00:50:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tomash

Tagság: 2004-03-20 15:01:24 Tagszám: #9527 Hozzászólások: 451 |
23831. Elküldve: 2023-11-05 00:50:32, AMIKO
|
[692.] |
Volt anno egy Amiko twin em,kb ezt csinálta.....(gyorsan el adtam)
|
| | | [válaszok erre: #23832] |
[előzmény: (23830) Utalatos Manyika, 2023-11-04 22:54:24] |
|
Törzstag
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23830. Elküldve: 2023-11-04 22:54:24, AMIKO
|
[693.] |
Az volt az első, ami cseréltem,
Na mindegy ez Amiko, az összes taposóakna hulladék.
Nekem még nem volt belőle normálisan használhatóm, pedig néhányat felhalmoztam...
Partnetboxnak vagy SAT-IP szervernek tökéletes lesz.
|
| | | [válaszok erre: #23831] |
[előzmény: (23829) Gabywap, 2023-11-04 22:42:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23829. Elküldve: 2023-11-04 22:42:38, AMIKO
|
[694.] |
Másik táppal?
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #23830] |
[előzmény: (23828) Utalatos Manyika, 2023-11-04 22:41:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23828. Elküldve: 2023-11-04 22:41:11, AMIKO
|
[695.] |
Használt, de megvan már vagy egy éve és úgy emlékszem, nem volt bajom vele.
A mentéssel sincs képe. Itt valami érdekes hiba lesz
|
| | | [válaszok erre: #23829] |
[előzmény: (23827) Gabywap, 2023-11-04 22:13:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23826. Elküldve: 2023-11-04 21:52:44, AMIKO
|
[697.] |
Gyakorlatilag az összes ATV-t rápróbáltam, de ugyan az a jelenség.
|
| | | [válaszok erre: #23827] |
[előzmény: (23824) Gabywap, 2023-11-04 21:50:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23825. Elküldve: 2023-11-04 21:51:44, AMIKO
|
[698.] |
Ott a pont
|
| | |
[előzmény: (23824) Gabywap, 2023-11-04 21:50:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23824. Elküldve: 2023-11-04 21:50:40, AMIKO
|
[699.] |
Amiko 4K v30 akar az lenni nem?
Milyen image és dátummal?
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #23825 #23826] |
[előzmény: (23823) Utalatos Manyika, 2023-11-04 21:46:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Utalatos Manyika

Tagság: 2002-08-13 00:00:00 Tagszám: #183 Hozzászólások: 3828 |
23823. Elküldve: 2023-11-04 21:46:18, AMIKO
|
[700.] |
Pajtikák!
Lőttem egy Amiko 4K v3 boxot. ( nincs elég bajom felkiáltással )
Az a produkciója, hogy nincs képe.
Értem ezt úgy, hogy OSD és minden más működik, csatornákat le is keresi EPG, minden ok, de ennyi.
Mezei MKV fájloknál is szintét csak sötétség vala.
Tuner jó mert háózatra streamel és úgy kép is van a PC-n,
|
| | | [válaszok erre: #23824] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
AMIKO (üzenet: 24479, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|