AMIKO (üzenet: 24479, Sat) |
|
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23822. Elküldve: 2023-11-03 17:34:18, AMIKO
|
[701.] |
Hát ha nem root root vagy root és nincs jelszó, akkor menüben tudod módosítani a hálózatoknál. :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (23820) Theking, 2023-11-03 16:18:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoltan46

Tagság: 2009-05-27 21:54:13 Tagszám: #74537 Hozzászólások: 1064 |
23821. Elküldve: 2023-11-03 16:48:36, AMIKO
|
[702.] |
Várom köszi
|
| | |
[előzmény: (23819) garga pista, 2023-11-03 13:49:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Theking

Tagság: 2005-07-05 16:39:29 Tagszám: #20212 Hozzászólások: 490 |
23820. Elküldve: 2023-11-03 16:18:06, AMIKO
|
[703.] |
Szia folyamatosan azt kapom hogy login incorrect.
Amiko viper 4k v40 combo/ Amiko Viper T2/C Vidanet ok.
|
| | | [válaszok erre: #23822] |
[előzmény: (23808) Gabywap, 2023-11-02 15:35:01] |
|
Törzstag
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
23819. Elküldve: 2023-11-03 13:49:50, AMIKO
|
[704.] |
Vagy 2-3x is megpróbáltam, de ugyanaz volt. Soros port nem volt hátul rajta, de töltök fel képet később. Már nincs nálam a box, kölcsönben van kiforrasztásra a flash.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #23821] |
[előzmény: (23818) zoltan46, 2023-11-03 11:15:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoltan46

Tagság: 2009-05-27 21:54:13 Tagszám: #74537 Hozzászólások: 1064 |
23818. Elküldve: 2023-11-03 11:15:37, AMIKO
|
[705.] |
legalább 2 szer kell törölni a flasht, Biztos sikerülni kell úgy, de rs232 nincs azon ? esetleg kép az alaplapról ?
|
| | | [válaszok erre: #23819] |
[előzmény: (23815) garga pista, 2023-11-03 10:51:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
23817. Elküldve: 2023-11-03 11:12:51, AMIKO
|
[706.] |
Na majd akkor beszámolok mi lett. Kiforrasztani én se tudom, de ismerős megcsinálja, csak szereznem kell üreset aliról :D
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (23816) Gabywap, 2023-11-03 11:09:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23816. Elküldve: 2023-11-03 11:09:19, AMIKO
|
[707.] |
Szerintem a flash szektor hibás. :) Még nem csináltam ilyet de meg van nekem is mindenem hozzá De volt olyan sajna cserélni kellett de azt nem én oldottam meg. :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #23817] |
[előzmény: (23815) garga pista, 2023-11-03 10:51:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
23815. Elküldve: 2023-11-03 10:51:30, AMIKO
|
[708.] |
Sziasztok!
Van nálam egy Amiko T2/C box, ami bootloop-ba került.
Fogtam a flash írót a csipesszel, megpróbáltam rátölteni de hiába, ahogy beleírja a program az ellenőrzésnél egyből hibát ír és persze nem is indul el a box.
Aki esetleg javított már így boxot, csak kiforrasztva lehet ezt a flasht megírni vagy csak simán bedöglött és egy másikat belerakva megjavítható?
W25Q64 a típusa, de csatolok egy képet. Az író program szépen fel is tudta ismerni a chipet (detect gomb).
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #23816 #23818] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23814. Elküldve: 2023-11-02 20:11:48, AMIKO
|
[709.] |
Csak mips-hez nem jó :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (23811) zoloka84, 2023-11-02 16:42:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Theking

Tagság: 2005-07-05 16:39:29 Tagszám: #20212 Hozzászólások: 490 |
23813. Elküldve: 2023-11-02 19:33:24, AMIKO
|
[710.] |
Köszönöm szépen.
Amiko viper 4k v40 combo/ Amiko Viper T2/C Vidanet ok.
|
| | |
[előzmény: (23808) Gabywap, 2023-11-02 15:35:01] |
|
Törzstag
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
23812. Elküldve: 2023-11-02 16:44:39, AMIKO
|
[711.] |
Nincs mit!
GabyBáCCinak köszönd,hogy ilyen szemléletesen kirakta!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | |
[előzmény: (23811) zoloka84, 2023-11-02 16:42:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1155 |
23811. Elküldve: 2023-11-02 16:42:08, AMIKO
|
[712.] |
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #23812 #23814] |
[előzmény: (23810) pityu54, 2023-11-02 16:39:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
23810. Elküldve: 2023-11-02 16:39:40, AMIKO
|
[713.] |
Szia!
Igen,használható mindegyikhez!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | | [válaszok erre: #23811] |
[előzmény: (23809) zoloka84, 2023-11-02 16:30:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoloka84

Tagság: 2013-03-13 23:31:21 Tagszám: #127414 Hozzászólások: 1155 |
23809. Elküldve: 2023-11-02 16:30:28, AMIKO
|
[714.] |
Szia, ezzel a parancsal mindegyik enigma 2es boxra telepíthető? pl vu+ uno 4k se, ustym 4k, amiko viper v40?
|
| | | [válaszok erre: #23810] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23808. Elküldve: 2023-11-02 15:35:01, AMIKO
|
[715.] |
telneten ezt fel teszed oscam + config is benne. :) ezt telepit: enigma2-plugin-softcams-oscam_11725-emu-r798_all.ipk
wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/oscamemu_install_userscript.sh -O - | /bin/sh
beillesztés után csak egy ENTER.
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-11-02 15:57:15]
|
| | | [válaszok erre: #23813 #23820] |
[előzmény: (23806) Theking, 2023-11-02 13:08:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11908 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Theking

Tagság: 2005-07-05 16:39:29 Tagszám: #20212 Hozzászólások: 490 |
23806. Elküldve: 2023-11-02 13:08:35, AMIKO
|
[717.] |
Sziasztok kaptam egy amiko viper combo 4k v40 beltérit és egy konfigurált oscamot szeretnék rá tenni. Ha valaki tud ilyent szivesen elfogadom. Elöre is köszönöm.
|
| | | [válaszok erre: #23807 #23808] |
|
|
Törzstag
|
|
 nagylevente1975

Tagság: 2015-07-24 13:43:01 Tagszám: #131810 Hozzászólások: 133 |
23805. Elküldve: 2023-10-31 16:33:12, AMIKO
|
[718.] |
nem garancias. ebay UK vettem.
|
| | |
[előzmény: (23804) Gabywap, 2023-10-31 15:13:36] |
|
Haladó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23804. Elküldve: 2023-10-31 15:13:36, AMIKO
|
[719.] |
Előbb nézzem meg :) írtam.
Garanciás egyébként és hol veted?
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #23805] |
[előzmény: (23803) nagylevente1975, 2023-10-31 15:09:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nagylevente1975

Tagság: 2015-07-24 13:43:01 Tagszám: #131810 Hozzászólások: 133 |
23803. Elküldve: 2023-10-31 15:09:09, AMIKO
|
[720.] |
Igen,most kiprobaltam mind a 3 modban,sajnos semmi. szerviz lesz!!!
|
| | | [válaszok erre: #23804] |
[előzmény: (23802) Gabywap, 2023-10-31 15:03:42] |
|
Haladó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23802. Elküldve: 2023-10-31 15:03:42, AMIKO
|
[721.] |
amiko/u42
mappával is próbáltad?
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | | [válaszok erre: #23803] |
[előzmény: (23801) nagylevente1975, 2023-10-31 14:51:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nagylevente1975

Tagság: 2015-07-24 13:43:01 Tagszám: #131810 Hozzászólások: 133 |
23801. Elküldve: 2023-10-31 14:51:52, AMIKO
|
[722.] |
Koszonom.
e2/update 2-szer felment,utoljara dinobot/u42 raktam fel az open atv 7.0,azota bootol!
|
| | | [válaszok erre: #23802] |
[előzmény: (23800) Gabywap, 2023-10-31 10:27:58] |
|
Haladó
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10038 |
23800. Elküldve: 2023-10-31 10:27:58, AMIKO
|
[723.] |
Azt nézd meg amiket letöltöttél szoftot milyen mappa szerkezettel vannak nem e az egyik eltérő?
e2/update
vagy próbáld amiko/u42 mappába vagy ez az openatv 6-3 ami dinobot/u42 mappában van igy rá másolni az USB-re
https://images.mynonpublic.com/openatv/6.3/index.php?open=vipertwin
Ha itt látod OEM model: u42
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-10-31 10:34:02]
|
| | | [válaszok erre: #23801] |
[előzmény: (23798) nagylevente1975, 2023-10-30 23:43:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
23799. Elküldve: 2023-10-31 07:30:36, AMIKO
|
[724.] |
Amit senki nem említett, 1-1 csatorna listával kapcsolatban, az hogy eltérő bootloader vagy sw verzió esetén simán haza tudja vágni a boxot egy nem megfelelő rátöltés, aztán bootloopba kerül amit csak soros porton lehet javítani.
Korábban sokszor akadt ilyen, hogy másik box sw-je került rá, mert csatorna lista frissítést szeretett volna vki, de "minden" módban tolta rá, stb...
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 nagylevente1975

Tagság: 2015-07-24 13:43:01 Tagszám: #131810 Hozzászólások: 133 |
23798. Elküldve: 2023-10-30 23:43:48, AMIKO
|
[725.] |
Koszonom szepen a valaszokat,nincs hatul usb,csak az oldalon 2 drb. 2 szer sikerult szoftolnom,ugy ahogy irod {a 2 vizszintes csikkal},most csak elojon az open atv es bootol par sec,utanna kek halal,es ezt ismetli!
|
| | | [válaszok erre: #23800] |
[előzmény: (23797) Gabywap, 2023-10-30 22:47:34] |
|
Haladó
|
|
AMIKO (üzenet: 24479, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|