Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499778/1 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (54/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

AMIKO

(üzenet: 24479, Sat)
 

Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23822. Elküldve: 2023-11-03 17:34:18,

AMIKO

[701.]

Hát ha nem root root vagy root és nincs jelszó, akkor menüben tudod módosítani a hálózatoknál. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (23820) Theking, 2023-11-03 16:18:06]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoltan46



Tagság: 2009-05-27 21:54:13
Tagszám: #74537
Hozzászólások: 1064
23821. Elküldve: 2023-11-03 16:48:36,

AMIKO

[702.]

Várom köszi
[előzmény: (23819) garga pista, 2023-11-03 13:49:50]
Kiváló dolgozó
zoltan46 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Theking



Tagság: 2005-07-05 16:39:29
Tagszám: #20212
Hozzászólások: 490
23820. Elküldve: 2023-11-03 16:18:06,

AMIKO

[703.]

Szia folyamatosan azt kapom hogy login incorrect.

Amiko viper 4k v40 combo/ Amiko Viper T2/C Vidanet ok.
[válaszok erre: #23822] [előzmény: (23808) Gabywap, 2023-11-02 15:35:01]
Törzstag
Theking adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
23819. Elküldve: 2023-11-03 13:49:50,

AMIKO

[704.]

Vagy 2-3x is megpróbáltam, de ugyanaz volt. Soros port nem volt hátul rajta, de töltök fel képet később. Már nincs nálam a box, kölcsönben van kiforrasztásra a flash.

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #23821] [előzmény: (23818) zoltan46, 2023-11-03 11:15:37]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoltan46



Tagság: 2009-05-27 21:54:13
Tagszám: #74537
Hozzászólások: 1064
23818. Elküldve: 2023-11-03 11:15:37,

AMIKO

[705.]

legalább 2 szer kell törölni a flasht, Biztos sikerülni kell úgy, de rs232 nincs azon ? esetleg kép az alaplapról ?
[válaszok erre: #23819] [előzmény: (23815) garga pista, 2023-11-03 10:51:30]
Kiváló dolgozó
zoltan46 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
23817. Elküldve: 2023-11-03 11:12:51,

AMIKO

[706.]

Na majd akkor beszámolok mi lett. Kiforrasztani én se tudom, de ismerős megcsinálja, csak szereznem kell üreset aliról :D

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (23816) Gabywap, 2023-11-03 11:09:19]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23816. Elküldve: 2023-11-03 11:09:19,

AMIKO

[707.]

Szerintem a flash szektor hibás. :) Még nem csináltam ilyet de meg van nekem is mindenem hozzá De volt olyan sajna cserélni kellett de azt nem én oldottam meg. :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #23817] [előzmény: (23815) garga pista, 2023-11-03 10:51:30]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
23815. Elküldve: 2023-11-03 10:51:30,

AMIKO

[708.]

Sziasztok!
Van nálam egy Amiko T2/C box, ami bootloop-ba került.
Fogtam a flash írót a csipesszel, megpróbáltam rátölteni de hiába, ahogy beleírja a program az ellenőrzésnél egyből hibát ír és persze nem is indul el a box.
Aki esetleg javított már így boxot, csak kiforrasztva lehet ezt a flasht megírni vagy csak simán bedöglött és egy másikat belerakva megjavítható?
W25Q64 a típusa, de csatolok egy képet. Az író program szépen fel is tudta ismerni a chipet (detect gomb).

MTAxMzM0NA.jpg

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[válaszok erre: #23816 #23818]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23814. Elküldve: 2023-11-02 20:11:48,

AMIKO

[709.]

Csak mips-hez nem jó :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (23811) zoloka84, 2023-11-02 16:42:08]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Theking



Tagság: 2005-07-05 16:39:29
Tagszám: #20212
Hozzászólások: 490
23813. Elküldve: 2023-11-02 19:33:24,

AMIKO

[710.]

Köszönöm szépen.

Amiko viper 4k v40 combo/ Amiko Viper T2/C Vidanet ok.
[előzmény: (23808) Gabywap, 2023-11-02 15:35:01]
Törzstag
Theking adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
23812. Elküldve: 2023-11-02 16:44:39,

AMIKO

[711.]

Nincs mit!
GabyBáCCinak köszönd,hogy ilyen szemléletesen kirakta! icon33.gif
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (23811) zoloka84, 2023-11-02 16:42:08]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoloka84



Tagság: 2013-03-13 23:31:21
Tagszám: #127414
Hozzászólások: 1155
23811. Elküldve: 2023-11-02 16:42:08,

AMIKO

[712.]

Köszi
[válaszok erre: #23812 #23814] [előzmény: (23810) pityu54, 2023-11-02 16:39:40]
Kiváló dolgozó
zoloka84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
23810. Elküldve: 2023-11-02 16:39:40,

AMIKO

[713.]

Szia!
Igen,használható mindegyikhez!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[válaszok erre: #23811] [előzmény: (23809) zoloka84, 2023-11-02 16:30:28]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoloka84



Tagság: 2013-03-13 23:31:21
Tagszám: #127414
Hozzászólások: 1155
23809. Elküldve: 2023-11-02 16:30:28,

AMIKO

[714.]

Szia, ezzel a parancsal mindegyik enigma 2es boxra telepíthető? pl vu+ uno 4k se, ustym 4k, amiko viper v40?
[válaszok erre: #23810]
Kiváló dolgozó
zoloka84 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23808. Elküldve: 2023-11-02 15:35:01,

AMIKO

[715.]

telneten ezt fel teszed oscam + config is benne. :) ezt telepit: enigma2-plugin-softcams-oscam_11725-emu-r798_all.ipk

wget -q "--no-check-certificate" http://gosathu.nhely.hu/oscamemu_install_userscript.sh -O - | /bin/sh

terminal-telnet-octagon.png

beillesztés után csak egy ENTER.
terminal-telnet-octagon2.png

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-11-02 15:57:15]
[válaszok erre: #23813 #23820] [előzmény: (23806) Theking, 2023-11-02 13:08:35]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11908
23807. Elküldve: 2023-11-02 14:47:16,

AMIKO

[716.]

Szia!
Telepíted az oscam-ot:
https://www.satsupreme.com/download.php/471195-enigma2-plugin-softcams-supcam-oscam_11-725-emu-r798_all

A konfigurációból berakod amire szükséged van.
https://data.hu/get/12165144/Teljes_config.zip

icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (23806) Theking, 2023-11-02 13:08:35]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Theking



Tagság: 2005-07-05 16:39:29
Tagszám: #20212
Hozzászólások: 490
23806. Elküldve: 2023-11-02 13:08:35,

AMIKO

[717.]

Sziasztok kaptam egy amiko viper combo 4k v40 beltérit és egy konfigurált oscamot szeretnék rá tenni. Ha valaki tud ilyent szivesen elfogadom. Elöre is köszönöm.
[válaszok erre: #23807 #23808]
Törzstag
Theking adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagylevente1975



Tagság: 2015-07-24 13:43:01
Tagszám: #131810
Hozzászólások: 133
23805. Elküldve: 2023-10-31 16:33:12,

AMIKO

[718.]

nem garancias. ebay UK vettem.
[előzmény: (23804) Gabywap, 2023-10-31 15:13:36]
Haladó
nagylevente1975 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23804. Elküldve: 2023-10-31 15:13:36,

AMIKO

[719.]

Előbb nézzem meg :) írtam.

Garanciás egyébként és hol veted?

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #23805] [előzmény: (23803) nagylevente1975, 2023-10-31 15:09:09]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagylevente1975



Tagság: 2015-07-24 13:43:01
Tagszám: #131810
Hozzászólások: 133
23803. Elküldve: 2023-10-31 15:09:09,

AMIKO

[720.]

Igen,most kiprobaltam mind a 3 modban,sajnos semmi. szerviz lesz!!!
[válaszok erre: #23804] [előzmény: (23802) Gabywap, 2023-10-31 15:03:42]
Haladó
nagylevente1975 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23802. Elküldve: 2023-10-31 15:03:42,

AMIKO

[721.]

amiko/u42


mappával is próbáltad?

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[válaszok erre: #23803] [előzmény: (23801) nagylevente1975, 2023-10-31 14:51:52]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagylevente1975



Tagság: 2015-07-24 13:43:01
Tagszám: #131810
Hozzászólások: 133
23801. Elküldve: 2023-10-31 14:51:52,

AMIKO

[722.]

Koszonom.
e2/update 2-szer felment,utoljara dinobot/u42 raktam fel az open atv 7.0,azota bootol!
[válaszok erre: #23802] [előzmény: (23800) Gabywap, 2023-10-31 10:27:58]
Haladó
nagylevente1975 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10038
23800. Elküldve: 2023-10-31 10:27:58,

AMIKO

[723.]

Azt nézd meg amiket letöltöttél szoftot milyen mappa szerkezettel vannak nem e az egyik eltérő?

e2/update

vagy próbáld amiko/u42 mappába vagy ez az openatv 6-3 ami dinobot/u42 mappában van igy rá másolni az USB-re

https://images.mynonpublic.com/openatv/6.3/index.php?open=vipertwin

Ha itt látod OEM model: u42
1.png

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o][Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2023-10-31 10:34:02]
[válaszok erre: #23801] [előzmény: (23798) nagylevente1975, 2023-10-30 23:43:48]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
23799. Elküldve: 2023-10-31 07:30:36,

AMIKO

[724.]

Amit senki nem említett, 1-1 csatorna listával kapcsolatban, az hogy eltérő bootloader vagy sw verzió esetén simán haza tudja vágni a boxot egy nem megfelelő rátöltés, aztán bootloopba kerül amit csak soros porton lehet javítani.
Korábban sokszor akadt ilyen, hogy másik box sw-je került rá, mert csatorna lista frissítést szeretett volna vki, de "minden" módban tolta rá, stb...

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


nagylevente1975



Tagság: 2015-07-24 13:43:01
Tagszám: #131810
Hozzászólások: 133
23798. Elküldve: 2023-10-30 23:43:48,

AMIKO

[725.]

Koszonom szepen a valaszokat,nincs hatul usb,csak az oldalon 2 drb. 2 szer sikerult szoftolnom,ugy ahogy irod {a 2 vizszintes csikkal},most csak elojon az open atv es bootol par sec,utanna kek halal,es ezt ismetli!
[válaszok erre: #23800] [előzmény: (23797) Gabywap, 2023-10-30 22:47:34]
Haladó
nagylevente1975 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

AMIKO

(üzenet: 24479, Sat)
 
    / 980 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010753154754639 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail