Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499734/55 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (102/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 105 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

(üzenet: 2622, Sat)
 

gyugyo79



Tagság: 2009-07-08 10:59:37
Tagszám: #76014
Hozzászólások: 443
272. Elküldve: 2012-05-13 14:58:28,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2351.]

Szia Tibi242. Tedd fel magadnak a kérdést használnád e valaha olyan dolgokra a kártyát mint skystar. Mert szerintem a felére se. A TBS-nek is vannak Tevii szintű kártyái amiknek az ára is hasonló. Tök felesleges egy profi kártyát egy ami tényleg nem az egyszerű felhasználóknak készült összehasonlítani azzal ami arra jó, hogy berakod a gépbe felraksz egy programot amiben lekeresed a csatornákat és tv-zel ...

Amúgy ha rám halgatsz és jó lenne neked egy PCI -os kártya is nem kell a foglalat miatt a PCI-E akkor gyorsan megkérdezed skystar-t, hogy komolyan gondolta e a Prof Rev 7301-as eladását és ha igen vedd meg azt. Szerintem te még annak se használnád ki az összes lehetőségét. Viszont lenne egy jó kártyád.
[válaszok erre: #274]
Törzstag
gyugyo79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
271. Elküldve: 2012-05-13 14:45:26,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2352.]

A két csatlakozás megtévesztett. Ez is csak egytuneres. Pofátlanul magas az ára a németeknél.
[válaszok erre: #273] [előzmény: (270) Tibi242, 2012-05-13 14:40:45]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
270. Elküldve: 2012-05-13 14:40:45,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2353.]

Azért túlzásokba se essünk...az egytuneres változat nem sokban marad el.
[válaszok erre: #271] [előzmény: (269) skystar, 2012-05-13 14:28:49]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
269. Elküldve: 2012-05-13 14:28:49,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2354.]

es nem latom az ACM/VCM vetelt,

nem beszelve a Multistream-rol, csah hat az ara ..
http://www.satshop24.de/satshop24_s/pc_tvkarten_digitale_pc_karten_fuer_tv_e.html

[válaszok erre: #270] [előzmény: (268) Tibi242, 2012-05-13 13:59:06]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
268. Elküldve: 2012-05-13 13:59:06,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2355.]

Szia Skystar!

Igen, a papír sok mindent elbír, állítani akármit lehet. A TBS idehaza kinél érhető el?
[válaszok erre: #269] [előzmény: (267) skystar, 2012-05-13 13:55:09]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
267. Elküldve: 2012-05-13 13:55:09,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2356.]

a papir sok mindent elbir,
hiszem, ha latom, de valsznu tudja,
csak a CrazyScan is tamogatja ? ?

ja, es ez sem biztato
"... Symbol rate: 2~45Msps.."
[válaszok erre: #268] [előzmény: (266) Tibi242, 2012-05-13 13:02:59]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
266. Elküldve: 2012-05-13 13:02:59,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2357.]

A Tevii 471 és 480 is tudja már a 16APSK és 32APSK módokat.

http://www.tevii.com/Products_S471_1.asp
[válaszok erre: #267 #294] [előzmény: (265) Tibi242, 2012-05-13 08:07:08]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
265. Elküldve: 2012-05-13 08:07:08,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2358.]

Szia Skystar!

Ezek szerint a TBS jobb termék, mint a Tevii?
[válaszok erre: #266] [előzmény: (264) skystar, 2012-05-13 04:29:04]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
264. Elküldve: 2012-05-13 04:29:04,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2359.]

errol jut eszembe, el kene adni a "felesleges" kartyaimat,
amiota megvan a TBS, mindet kiszedtem,
ott rohadnak a polcon, van

- Tevii S464
- Prof 7301
- Omicom PCI rev.3

(az utolso ketto az "valogatott", sok belterit megver "erzekenysegben" )

meg ketfele Skystar-HD, de ezeket inkabb elajandekozom uttoroknek ..
[válaszok erre: #265] [előzmény: (256) Tibi242, 2012-05-12 20:36:27]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
263. Elküldve: 2012-05-13 04:17:03,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2360.]

egy ujsagban arrol irnak (persze csakis LYot ! )
aki szepen FIZET erte,
de kivetelesen attol meg lehet valoban elfogadhato egy termek,

ezt a Tevere is igaz, szodaval elmegy, de hat a a TBS mas kategoria
[előzmény: (256) Tibi242, 2012-05-12 20:36:27]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
262. Elküldve: 2012-05-13 04:13:26,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2361.]

en teszteltem eCCerre a ketfele Tevet,
lasd itt a 221.sz. beirasom,

lenyegeben egyenerteku, csak az USB-s lassubban kapcsolgat meg kesobb all ossze a kep

863f1ad56f98.jpg
[előzmény: (255) htibi58, 2012-05-12 20:31:30]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


santi



Tagság: 2004-02-10 14:32:40
Tagszám: #8636
Hozzászólások: 1653
261. Elküldve: 2012-05-12 22:23:59,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2362.]

A 6925-höz van linuxos driver az 5925-höz nincs.

Üdv.: santi
[előzmény: (260) htibi58, 2012-05-12 22:19:38]
Kiváló dolgozó
santi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


htibi58



Tagság: 2005-12-26 17:43:16
Tagszám: #24979
Hozzászólások: 3427
260. Elküldve: 2012-05-12 22:19:38,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2363.]

Ha VDR-rel megy, akkor valaki mégiscsak csinált hozzá valamilyen linuxos drivert. Persze nekünk valamilyen mipseles kellene, nem x86-os vagy hasonló.
[válaszok erre: #261] [előzmény: (259) santi, 2012-05-12 21:56:16]
Kiváló dolgozó
htibi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


santi



Tagság: 2004-02-10 14:32:40
Tagszám: #8636
Hozzászólások: 1653
259. Elküldve: 2012-05-12 21:56:16,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2364.]

Ez engem is foglalkoztat. (TBS5925+Enigma2.)
Nem lenne rossz. Azonban linuxos driver nincs, és a 16APSK, 32APSK módok kezelését még akkor is bele kellene programozni az enigma2 részébe.)
A MIS kezeléséről nem is beszélve.

Jó lenne, de nem valószínű, hogy valaha meg lesz oldva.

Bár a 6925-ös működik PC-n VDR-rel.

Üdv.: santi
[válaszok erre: #260] [előzmény: (258) htibi58, 2012-05-12 21:14:28]
Kiváló dolgozó
santi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


htibi58



Tagság: 2005-12-26 17:43:16
Tagszám: #24979
Hozzászólások: 3427
258. Elküldve: 2012-05-12 21:14:28,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2365.]

Van egy USB-s DVB-T stickem, hát elég gyalázatos az érzékenysége, a szoftvere is elég gyatra. Persze ez nem feltétlenül az USB-s kialakítás bűne (hanem pl. hogy Dyras gyártmány). Én igazából azon spekuláltam , hogy idővel lehetne-e használni a TBS6925 USB-s változatát (mivel most még linuxos driver sincs hozzá ) egy átlagos tunerrel rendelkező Enigma 2-es box feljavítására?
[válaszok erre: #259] [előzmény: (257) santi, 2012-05-12 20:39:05]
Kiváló dolgozó
htibi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


santi



Tagság: 2004-02-10 14:32:40
Tagszám: #8636
Hozzászólások: 1653
257. Elküldve: 2012-05-12 20:39:05,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2366.]

Nem vettem még meg az USB-s változatot.
Egyébként mire gondolsz? milyen plusz dolgot végez a proci egy USB-s verziónál?
(Esetleg az USB-s adatforgalmat. Mondjuk az USB-s adatforgalom lassabb, mint a PCI-E.)



Üdv.: santi
[válaszok erre: #258] [előzmény: (255) htibi58, 2012-05-12 20:31:30]
Kiváló dolgozó
santi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
256. Elküldve: 2012-05-12 20:36:27,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2367.]

Szia htibi58!

Szinte azonos teljesítményről számol be a következő cikk:

http://www.tele-satellite-hu.com/TELE-satellite-0909/mag/tevii.pdf

Jókat írnak, kezd szimpatikus lenni ez a Tevii!
[válaszok erre: #263 #264] [előzmény: (255) htibi58, 2012-05-12 20:31:30]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


htibi58



Tagság: 2005-12-26 17:43:16
Tagszám: #24979
Hozzászólások: 3427
255. Elküldve: 2012-05-12 20:31:30,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2368.]

Az USB-s változat is van olyan jó, mint a PC-be építhető? Vagy az USB-s változat a dolgok egy részét a procival végezteti, ezért jobb választás egy PCI vagy PCI-e buszos változat?
[válaszok erre: #256 #257 #262] [előzmény: (254) santi, 2012-05-12 20:01:37]
Kiváló dolgozó
htibi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


santi



Tagság: 2004-02-10 14:32:40
Tagszám: #8636
Hozzászólások: 1653
254. Elküldve: 2012-05-12 20:01:37,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2369.]

Valóban.
De a Tevii nem tudja a 16APSK és a 32APSK módokat.
(A MIS streamekkel nem tudom, hogy mit kezd a Tevii.)
Valamint nem tudom, hogy SR1000 alatti FEC értékeket mennyire találja meg.
A TBS6925 és TBS5925 ilyen szempontból a legjobb választás. (Jelenleg. Meg még egy darabig.)

Üdv.: santi
[válaszok erre: #255] [előzmény: (253) Tibi242, 2012-05-12 15:20:12]
Kiváló dolgozó
santi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
253. Elküldve: 2012-05-12 15:20:12,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2370.]

Szia Santi!

Ahogyan nézegetem a teszteket idegen nyelvű oldalakon, a Tevii semmiképpen sem szégyenkezhet.
[válaszok erre: #254] [előzmény: (252) santi, 2012-05-11 09:28:35]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


santi



Tagság: 2004-02-10 14:32:40
Tagszám: #8636
Hozzászólások: 1653
252. Elküldve: 2012-05-11 09:28:35,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2371.]

A TBS5925 ugyanazt tudja, mint a 6925, de nincs hozzá linuxos driver. (Ha esetleg linuxban gondolkodnál.)

Üdv.: santi
[válaszok erre: #253] [előzmény: (250) LF, 2012-05-11 01:42:14]
Kiváló dolgozó
santi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tibi242



Tagság: 2008-07-11 20:02:26
Tagszám: #61370
Hozzászólások: 2383
251. Elküldve: 2012-05-11 06:30:05,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2372.]

Mindegy, utána keresünk, érdeklődünk, és meglesz majd a végeredmény. Fő irányban Amiko alient használok, csak néha jó lenne a pc-n is ügyködni egy kicsit. Nem kardinális kérdés, egyelőre puhatolózom.
[előzmény: (250) LF, 2012-05-11 01:42:14]
Kiváló dolgozó
Tibi242 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LF



Tagság: 2002-08-12 00:00:00
Tagszám: #179
Hozzászólások: 6291
250. Elküldve: 2012-05-11 01:42:14,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2373.]

Gondolom testvére a dobozos TBS 5925 sem lehet rossz.
[válaszok erre: #251 #252] [előzmény: (249) skystar, 2012-05-11 01:03:51]
Kiváló dolgozó
LF adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
249. Elküldve: 2012-05-11 01:03:51,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2374.]

es mielott megkapnam a kovetkezo menetrendszeru leb@szast a "kioktato" valaszomert,
beirom az "igazit" is ...

szoval az egyetlen "..legkézenfekvőbb választás" a TBS 6925,
igaz, az ara ~ 300$, de a kerdes nem is az volt ..

honnan tudom ?
- volt a gepemben eCCerre 5 klf. tipusu peldany,
tudtam viszonyitani oket
[válaszok erre: #250] [előzmény: (247) Tibi242, 2012-05-10 20:39:25]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


skystar



Tagság: 2003-01-19 00:00:00
Tagszám: #823
Hozzászólások: 5612
248. Elküldve: 2012-05-11 00:58:06,

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

[2375.]

te tudnal mondani egy "... legkézenfekvőbb választást .."
egy sima HD-s muholdvevore ?

- pl. Dream - Amiko vagy Coolstream, esetleg Vu+ ?
[előzmény: (247) Tibi242, 2012-05-10 20:39:25]
Kiváló dolgozó
skystar adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

HD/S2 vetel PC-kartyaval vagy USB-boxszal

(üzenet: 2622, Sat)
 
    / 105 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010740995407104 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail