Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (67/27
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 30 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

ViDaNet 2015 november

(üzenet: 732, Sat)
 

KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
482. Elküldve: 2020-05-19 11:58:01,

ViDaNet 2015 november

[251.]

Duplikálták az érintett csatornákat, keresd le újra:

TSID Frekvencia(MHz) Programhely Program neve
2 338 201 Nat. Geo. Wild HD +
2 338 202 Film+ HD +
2 338 203 Cool HD +
11 370 204 DIGI Sport 2 HD +
11 370 205 HBO HD +
[válaszok erre: #483 #484] [előzmény: (478) bunyip, 2020-05-15 23:13:03]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
481. Elküldve: 2020-05-18 20:54:29,

ViDaNet 2015 november

[252.]

Elnézést a slendrián fogalmazásért. A Vidanet arról tájékoztatott, hogy CAM modult kapok a tévébe. Nem voltam jelen a szerelésnél.

Az Intek boxot természetesen a tévé mellé tették, HDMI-vel.
Engem nem zavar. De család számára így nehezebb kezelni, és feleslegesen foglalja a helyet. Ők azok meg akartak szabadulni attól, hogy több távvezérlőt kell kezelniük.
[válaszok erre: #486] [előzmény: (480) vekker, 2020-05-18 06:49:57]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vekker



Tagság: 2013-02-03 11:11:48
Tagszám: #126255
Hozzászólások: 466
480. Elküldve: 2020-05-18 06:49:57,

ViDaNet 2015 november

[253.]

Nem értem! Mi az hogy Intek boxot tettek a tévébe?? Gondolom azt akartad írni, hogy boxot vittek. De most végül te CAM modult kértél konkrétan?
[válaszok erre: #481] [előzmény: (479) masodikmusor, 2020-05-17 17:45:56]
Törzstag
vekker adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
479. Elküldve: 2020-05-17 17:45:56,

ViDaNet 2015 november

[254.]

Most egy hete beszerelték. A Conax modulos tévébe nem kártyát tettek, hanem Intek boxot; nem tudom, miért. Semmi nem úgy van, ahogy a színes-szagos videó bemutatón látható, de a lényeg, hogy működik.
A távvezérlőnek a TV bekapcsolás funkciója toggle (váltogató) módban működik. Ennek a következménye, hogy, ha az egyik szobában bekapcsolom vele a tévét, akkor az a másik szobában kikapcsolja.
A feleség meg néz nagyokat...

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #480]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2337
478. Elküldve: 2020-05-15 23:13:03,

ViDaNet 2015 november

[255.]

Überfasza, tényleg régi táblázatot néztem. Akkor mégis az lehet a ludas. Most néztem, érdekes most éppen működik az 506 MHz. Nem tudom mi ez az időszakosság. Egyébként az egyik boxon se működik ez a freki. Amúgy a kábel feljön az emeletünkre a villanyóra szekrényén keresztül, ott van egy elosztó ( amit a Vidások szereltek fel), az egyik irányba menő kábelen van az a box amin működik, a másik kábelen meg a másik box meg a tévé amin meg nem. Szóval szerintem a kinti elosztónál lehet valami gebasz, ott szivároghat be valahogy a Mindig tv muxa. Mindegy, hétfőn bejelentem , meglátjuk mi lesz.
[válaszok erre: #482] [előzmény: (477) EnJoe, 2020-05-15 13:08:10]
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


EnJoe



Tagság: 2004-10-20 08:27:53
Tagszám: #13293
Hozzászólások: 1938
477. Elküldve: 2020-05-15 13:08:10,

ViDaNet 2015 november

[256.]

Cseréld ki a koax kábelt a TV irányába, mert az árnyékolása nem megfelelő -> zavar a szabadhegyi adótorony -> régi listát néztél - szerdán indult a sugárzás az 506 MHz-en...
https://mindigtv.hu/uploads/Frekvenciatabla-2020-05-13.pdf
- legjobb esetben csak a csatlakozókat kell újraszerelni, de ha olcsó koax van behúzva - árnyékolás csak fólia + pár szál vezeték (nincs két fólia + közte szövet), akkor az is cserés lesz...
[válaszok erre: #478] [előzmény: (474) bunyip, 2020-05-14 23:19:49]
Kiváló dolgozó
EnJoe adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2337
476. Elküldve: 2020-05-15 09:23:33,

ViDaNet 2015 november

[257.]

Aha. Viszont az érdekes, hogy tegnap amikor beírtam ide a problémámat, akkor nem ment az 506 MHz, viszont mikor éjfél után valamikor ránéztem, akkor meg mentek, nem volt tökéletes, néha bekockázott, de mentek. Most néztem, megint nem mennek. Érdekes. Na mindegy, a hétvégén figyelem, hogy mi van ( akkor úgyse jön ki senki), azután megpróbálom bejelenteni, remélem már nincsenek karanténban a szerelők. Azért kösz!
[előzmény: (475) KBelS, 2020-05-15 08:18:48]
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
475. Elküldve: 2020-05-15 08:18:48,

ViDaNet 2015 november

[258.]

Sokszor láttam már ilyen hibát. Lehet rossz az elosztó, a koax kábel, a tv dugó, és a tévé.
Szóval csak műszeres méréssel lehet megállapítani. Jelentsd be hibára.
[válaszok erre: #476] [előzmény: (474) bunyip, 2020-05-14 23:19:49]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2337
474. Elküldve: 2020-05-14 23:19:49,

ViDaNet 2015 november

[259.]

Azoktól kérdezném akik már jártak így, hallottak ilyenről : 3 tévén megy a kábeltévé, két szolgáltatói box és egy CAM modulos. Pár napja vettem észre, hogy a modulos tévén a teljes 506 MHz - en lévő csatornák " kiestek", csak pár színes kocka meg a szokásos vartyogó hang, míg a két boxon vígan megy az 506 MHz. A tévé mutatja a jel erősséget és minőségét, a jelerősség majdnem max, a minőség viszont gyakorlatilag 0. Hozzánk közel van a Győr - szabadhegyi Mindig tv torony ( látni az ablakból), ezért egyből arra gondoltam, hogy valahogy az zavar be, de nincs 506 MHz - es mux, tehát az nem játszik, viszont akkor mi lehet? Nem régi a probléma, tehát valami újkeletű zavar lehet az erőben. Ötlete valakinek?
[válaszok erre: #475 #477]
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
473. Elküldve: 2020-05-09 17:41:06,

ViDaNet 2015 november

[260.]

PÜ. ment! icon50.gif

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (471) masodikmusor, 2020-05-09 15:39:06]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
472. Elküldve: 2020-05-09 15:46:13,

ViDaNet 2015 november

[261.]

https://www.tarr.hu/sw/static/file/Intek_HD_C63CX_verzio2.pdf azt írja, hogy "nem támogatott funkció".
??

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (460) vpeti22, 2020-04-21 09:44:00]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
471. Elküldve: 2020-05-09 15:39:06,

ViDaNet 2015 november

[262.]

hd-c63cx valószínűleg ezt szerelték. Most a lányom van a helyszínen, küldött róla egy elég rossz minőségű képet.
Milyennek kell lennie a távvezérlőnek, ha felvevős a box? Én alul két sor színtelen billentyűt látok a kép alján, pedig a record általában piros. Van valakinek képe róla?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #473] [előzmény: (460) vpeti22, 2020-04-21 09:44:00]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rick4



Tagság: 2007-08-20 15:26:32
Tagszám: #48283
Hozzászólások: 1891
470. Elküldve: 2020-04-23 23:22:03,

ViDaNet 2015 november

[263.]

Valójában sehonnan, de jó lesz, nekem viszi a gbitet is, telefonra 5GHz wifin 380-400 mbit átmegy, 2 falon is megvan 150-200 mbit, a legjobb most, ráadásul a speedshopnál akciós, 25900, ha jól emlékszem. Alap dolgokra a gyári rendszer is tökéletes, de van rá openwrt is.
[előzmény: (469) masodikmusor, 2020-04-23 14:40:51]
Kiváló dolgozó
Rick4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
469. Elküldve: 2020-04-23 14:40:51,

ViDaNet 2015 november

[264.]

Honnan lehet megtudni, mekkora a térereje?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #470] [előzmény: (468) Theking, 2020-04-22 13:50:10]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Theking



Tagság: 2005-07-05 16:39:29
Tagszám: #20212
Hozzászólások: 490
468. Elküldve: 2020-04-22 13:50:10,

ViDaNet 2015 november

[265.]

Hali nekem ez van Asus RT-AC65P. Tökéletesen megy az 500Mbit.

Amiko viper 4k v40 combo/ Amiko Viper T2/C Vidanet ok.
[válaszok erre: #469] [előzmény: (466) masodikmusor, 2020-04-22 12:32:17]
Törzstag
Theking adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
467. Elküldve: 2020-04-22 13:02:01,

ViDaNet 2015 november

[266.]

Ebből is látszik, hogy az ügyintézőnek fogalma sincs a dolgokról.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (463) masodikmusor, 2020-04-21 21:20:59]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
466. Elküldve: 2020-04-22 12:32:17,

ViDaNet 2015 november

[267.]

Külön kérdezek az Internetre vonatkozóan. Nagy meglepetésemre azt mondta a szerelő, hogy nem ők adják a WIFI rootert, vegyem meg én. Ők csak egy ethernet aljzatot adnak.
Jó. Ti milyen WIFI rootert javasoltok?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #468] [előzmény: (459) vekker, 2020-04-20 18:00:51]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
465. Elküldve: 2020-04-22 12:30:11,

ViDaNet 2015 november

[268.]

Ma felhívott a szerelő, ő jobban ért hozzá. Azt mondta, olyan boxot hozna ki, amilyen épp van a raktáron. 63-as, vagy 67-es. Szavait úgy értettem, hogy vihetem én a pendrájvot, nem szükséges tőlük bérelnem. 32 Gbyte-osra azt mondta: menni fog.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (460) vpeti22, 2020-04-21 09:44:00]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
464. Elküldve: 2020-04-21 21:21:49,

ViDaNet 2015 november

[269.]

Írtam nekik.
?
Talált. Tényleg nem válaszoltak.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (460) vpeti22, 2020-04-21 09:44:00]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
463. Elküldve: 2020-04-21 21:20:59,

ViDaNet 2015 november

[270.]

Az ügyintéző szerint a Digitális start csomaghoz elég a kártya, de a Digitális alap csomaghoz már box kell.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #467] [előzmény: (459) vekker, 2020-04-20 18:00:51]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vekker



Tagság: 2013-02-03 11:11:48
Tagszám: #126255
Hozzászólások: 466
462. Elküldve: 2020-04-21 13:19:33,

ViDaNet 2015 november

[271.]

Hát kb. nem ezt írtam? Mit gondolsz én honnan tudom? De amúgy köszi! :)
[előzmény: (461) vpeti22, 2020-04-21 09:47:18]
Törzstag
vekker adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
461. Elküldve: 2020-04-21 09:47:18,

ViDaNet 2015 november

[272.]

Az hogy hol drága, hol olcsóbb az területtől függ:
https://www.vidanet.hu/segitseg/dokumentumok/akcio-szabalyzatok/aktualis-akciok/541_a-vidanet-zrt-2018-1-evi-teruleti-kedvezmeny-akciojanak-hivatalos-szabalyzata-hatarozott-ideju-szerzodeskotes-eseten-2020-04-01.pdf/

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #462] [előzmény: (459) vekker, 2020-04-20 18:00:51]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
460. Elküldve: 2020-04-21 09:44:00,

ViDaNet 2015 november

[273.]

Az Intek hd-c63cx felvevős box, korábban pendrive-ot is lehetett bérelni hozzá. Illetve természetesen van modul+kártya is.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #464 #465 #471 #472] [előzmény: (458) masodikmusor, 2020-04-20 17:51:16]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vekker



Tagság: 2013-02-03 11:11:48
Tagszám: #126255
Hozzászólások: 466
459. Elküldve: 2020-04-20 18:00:51,

ViDaNet 2015 november

[274.]

Kártyás megoldás régóta van náluk nekem is az volt 2011-ig amíg Digire nem váltottam. :-) (Jó drágák még a Digis területeken is pedig ide akciós árakat adnak.)
Hirtelen ezt találtam:
https://www.vidanet.hu/segitseg/dokumentumok/akcio-szabalyzatok/aktualis-akciok/459_a-vidanet-zrt-2018-1-evi-eszkozberleti-akciojanak-hivatalos-szabalyzata-2019-03-18.pdf/

Ezek szerint van náluk CAM modul is mert az aktuális akcióknál találtam tehát érvényes. Esetleg elképzelhető, hogy az ügyintéző nincs képben... :-)
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2020-04-20 18:06:25]
[válaszok erre: #461 #463 #466] [előzmény: (458) masodikmusor, 2020-04-20 17:51:16]
Törzstag
vekker adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
458. Elküldve: 2020-04-20 17:51:16,

ViDaNet 2015 november

[275.]

Most jutottunk el a szerződéskötésig. A szerződés teljességgel érthetetlen. Két tévére és egy internetre kértünk ajánlatot. Nos, az Internet kétszer szerepel.
Telefonon azt mondták, hogy a digitális tévé (kártyafogadóval) nem elégséges, ahhoz is kell egy set-top-box. Nem baj.
De most látom a választékban egyáltalán nincs felvevős box a Vidanetnél. Lehetséges ez? Még olyat se láttam, amely USB-re képes felvételt készíteni.
Hát akkor ez egy komolytalan társaság!!

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #459 #460] [előzmény: (448) KBelS, 2020-02-18 07:57:03]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

ViDaNet 2015 november

(üzenet: 732, Sat)
 
    / 30 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011656045913696 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail