ViDaNet 2015 november (üzenet: 732, Sat) |
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
456. Elküldve: 2020-03-16 09:13:32, ViDaNet 2015 november
|
[277.] |
Idézet:
| Tisztelt Ügyfeleink!
A járványügyi helyzetre való tekintettel bevezetünk néhány biztonsági intézkedést, melyek az Önök és családtagjaik, valamint kollégáink egészségét védik.
Ügyeik intézésének legbiztonságosabb és legkényelmesebb módja, ha ügyfélszolgálati irodánk személyes látogatása helyett telefonos ügyfélszolgálatunkat veszik igénybe. A belföldi hálózatokból ingyenesen hívható 1203-as telefonszámon keresztül kollégáink minden nap rendelkezésükre állnak 6:00 és 22:00.
Emellett ügyfélkapu fiókjukban is rugalmasan intézhetik ügyeiket és befizetéseiket. A belépéshez kattintsanak ide, majd adják meg az ügyfélszolgálaton kapott felhasználói nevet és a jelszót. Amennyiben még nem rendelkeznek ügyfélkapuval, telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül kérhetnek belépéshez szükséges felhasználói nevet és jelszót.
Amennyiben úgy döntenek, hogy mégis személyesen jönnek el ügyfélfogadási irodáink valamelyikébe, szívesen látjuk Önöket, de kérjük számoljanak vele, hogy egyszerre csak egy ügyfél tartózkodhat a kiszolgálótérben, méghozzá aki éppen az ügyeit intézi kollégánkkal. Eközben a soron következő ügyfelek az utcán várakozhatnak, amíg egyesével sorra nem kerülnek. Emellett óvintézkedésként megszűnik irodáinkban a készpénzes befizetés lehetősége. Helyette a továbbiakban bankkártyával, utalással, ügyfélkapun keresztül vagy postai csekkes fizetéssel egyenlíthetik ki számlájukat.
| |
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #457] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3993 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
454. Elküldve: 2020-02-24 15:15:40, ViDaNet 2015 november
|
[279.] |
Talán....
|
| | |
[előzmény: (453) masodikmusor, 2020-02-24 14:47:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
453. Elküldve: 2020-02-24 14:47:31, ViDaNet 2015 november
|
[280.] |
A végső döntés: Sony Bravia. Jól tettem?
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | | [válaszok erre: #454] |
[előzmény: (452) KBelS, 2020-02-21 20:54:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KBelS

Tagság: 2006-01-11 11:30:43 Tagszám: #25666 Hozzászólások: 438 |
452. Elküldve: 2020-02-21 20:54:26, ViDaNet 2015 november
|
[281.] |
Eddig nem találkoztam olyan tévével, aminek ne lett volna jó a modul. Még a legelső digitális vételre alkalmas készülékek is elboldogultak a modulfogadó kezelésével, csak az mpeg4 kódolással nem boldogult a tévé. Hang volt, kép nem, de a tied egy nagyon új készülék, simán menni fog. Annyi hiba szokott lenni, hogy a vida csatornasorrend beállítását nem kezeli a tévé, és abc vagy teljesen véletlenszerű sorrendbe dobálja össze, amit te kellő türelemmel saját magadnak helyrerakhatod.
|
| | | [válaszok erre: #453] |
[előzmény: (449) masodikmusor, 2020-02-19 17:53:22] |
|
Törzstag
|
|
 batka

Tagság: 2005-06-16 00:48:05 Tagszám: #19759 Hozzászólások: 1352 |
451. Elküldve: 2020-02-20 20:11:12, ViDaNet 2015 november
|
[282.] |
SMIT - a modul gyártó
CAM - Conditional Access Module
Neked csak a CI+ érdekes, ha a tv-d tudja, akkor nem lesz gond. Ha pedig mégis, akkor visszadod és kész.
|
| | |
[előzmény: (450) masodikmusor, 2020-02-20 15:47:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
450. Elküldve: 2020-02-20 15:47:51, ViDaNet 2015 november
|
[283.] |
A Vidanet így fogalmazta meg:
CAM típusa: SMIT CAM CI+
Ez tehát azonos a CI+-szal?
|
| | | [válaszok erre: #451] |
[előzmény: (449) masodikmusor, 2020-02-19 17:53:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
449. Elküldve: 2020-02-19 17:53:22, ViDaNet 2015 november
|
[284.] |
Sony KDL32WD755BAEP
Azt írja: CI+
Az jó a Vidanetnek?
(DVB-C van benne)
|
| | | [válaszok erre: #450 #452] |
[előzmény: (448) KBelS, 2020-02-18 07:57:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
447. Elküldve: 2020-02-12 18:21:35, ViDaNet 2015 november
|
[286.] |
Milyen kártyát használnak? CI, CI+ ,CONAX? Ők úgy nevezik, hogy CAM. Az melyik?
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | | [válaszok erre: #448] |
[előzmény: (446) KBelS, 2020-02-11 21:49:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KBelS

Tagság: 2006-01-11 11:30:43 Tagszám: #25666 Hozzászólások: 438 |
446. Elküldve: 2020-02-11 21:49:05, ViDaNet 2015 november
|
[287.] |
Ha régi típusú a tévé, akkor kapsz din-euroscart kábelt.
Minden csomagban van HD csatorna is, a HD csomag csak plusz HD-kat ad.
Box kártya nélkül is megy, de kártyát is kapsz, még akkor is ha csak a startra fizetsz elő, mivel a rendszerbe nem lehet csak boxot felvinni, és ha módosítasz felfelé, nem kell dolgozónak kimenni.
|
| | | [válaszok erre: #447] |
[előzmény: (445) masodikmusor, 2020-02-11 21:20:13] |
|
Törzstag
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
445. Elküldve: 2020-02-11 21:20:13, ViDaNet 2015 november
|
[288.] |
Úgy látom, ez HD box.
Van-e különbség az SD és a HD előfizetés között?
A másik kérdés: az ú.n. AV kimenet az úgy értendő, hogy DIN (tuchel) ötpólusú? Mert akkor hogy megy be a TV-be a hang és a kép?
Magyarázat: a lányom használaton kívüli TV-je kerül oda, és annak nem ismerem a paramétereit.
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | | [válaszok erre: #446] |
[előzmény: (443) bunyip, 2020-02-11 14:56:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
444. Elküldve: 2020-02-11 20:45:31, ViDaNet 2015 november
|
[289.] |
Arra gondoltam, hogy, ha Digital Start csomagot kérek abban csak az "ingyenes" csatornák vannak bent. Tehát kártya nélkül is működik a box (?).
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | |
[előzmény: (443) bunyip, 2020-02-11 14:56:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bunyip

Tagság: 2007-01-30 16:20:35 Tagszám: #40832 Hozzászólások: 2337 |
443. Elküldve: 2020-02-11 14:56:21, ViDaNet 2015 november
|
[290.] |
Én kicsivel több mint 1 éve ilyet kaptam :
Két USB port van rajta , pendrive - ra szépen vesz fel , időzítve is . Az utolsó kérdésedet nem igazán értem , de szerintem annak hogy a box felvevős e vagy sem , semmi köze nincs ahhoz , hogy melyik csatornákat tudod nézni . Ha kérsz egy boxot kapsz hozzá kártyát is ( vagy ha már van kártyád akkor csak boxot ) és azzal azokat a csatornákat tudod nézni amelyik csomagra elő vagy fizetve .
|
| | | [válaszok erre: #444 #445] |
[előzmény: (442) masodikmusor, 2020-02-10 20:37:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
442. Elküldve: 2020-02-10 20:37:49, ViDaNet 2015 november
|
[291.] |
Változik az előfizetésünk. Emiatt vannak kérdéseim.
Milyen boxot adnak mostanában a Vidanetnél? Mit adnak, ha felvevős boxot kérek? GCR370CX? Eg másik boxról készült filmen azt látom, hogy USB stickre tud felvételt készíteni.
Jól sejtem-e, hogy, ha nem kérek felvétel opciót, akkor csak az "ingyenes" csatornákat nézhetem?
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | | [válaszok erre: #443] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
441. Elküldve: 2020-02-10 20:35:23, ViDaNet 2015 november
|
[292.] |
Változik az előfizetésünk. Emiatt vannak kérdéseim.
Milyen boxot adnak mostanában a Vidanetnél? Mit adnak, ha felvevős boxot kérek? GCR370CX? Eg másik boxról készült filmen azt látom, hogy USB stickre tud felvételt készíteni.
Jól sejtem-e, hogy, ha nem kérek felvétel opciót, akkor csak az "ingyenes" csatornákat nézhetem?
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
440. Elküldve: 2020-01-30 14:52:09, ViDaNet 2015 november
|
[293.] |
A tömörítésnek nincsen határa
földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
|
| | |
[előzmény: (435) jeek, 2020-01-13 15:51:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bunyip

Tagság: 2007-01-30 16:20:35 Tagszám: #40832 Hozzászólások: 2337 |
439. Elküldve: 2020-01-22 09:04:54, ViDaNet 2015 november
|
[294.] |
Tegnap néztem a Historyn az Oak Island átka c. műsort és a History logó végig nem volt kint , meg a reklámok előtt a reklám felirat úgy jelent meg , hogy " reclame " , pedig eddig rendesen reklámnak volt írva . Megint valami más verziót kapunk ?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 efi99

Tagság: 2005-09-07 17:39:38 Tagszám: #21722 Hozzászólások: 73 |
|
Kezdő
|
|
 peterzee

Tagság: 2013-07-15 08:51:54 Tagszám: #128253 Hozzászólások: 260 |
437. Elküldve: 2020-01-21 14:15:09, ViDaNet 2015 november
|
[296.] |
Szia,
újítsd meg légy szíves.
Köszönöm.
DM900UHD
|
| | | [válaszok erre: #438] |
[előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41] |
|
Haladó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
436. Elküldve: 2020-01-21 11:25:34, ViDaNet 2015 november
|
[297.] |
"2020 januárjától elsőként a Vidanet kínálatában található meg a Russian Kino tévécsatorna, amely eredeti nyelven orosz filmeket sugároz. Ez a hazánkban meglehetősen egyedinek számító csatorna számos orosz klasszikust és kultfilmet emel be a nyelvterület kedvelőinek mindennapjaiba: 1948-tól egészen napjainkig készült filmek széles repertoárját sorakoztatja fel."
-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jeek

Tagság: 2006-04-11 13:50:02 Tagszám: #29515 Hozzászólások: 989 |
435. Elküldve: 2020-01-13 15:51:07, ViDaNet 2015 november
|
[298.] |
Uhh, milyen minőségben adhatják a HD csatornákat ha a 306 MHz-es streambe belefért 7 (!!!) HD csatorna is: Digi Sport 3 HD, ID HD, MTV Live HD, RTL II HD, Spektrum HD, Spíler1 HD, Spíler2 HD.
Jó ha egy-egy HD csatorna kap max 6-7 Mbit/s-ot.
|
| | | [válaszok erre: #440] |
[előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41] |
|
Törzstag
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3993 |
434. Elküldve: 2020-01-11 16:29:09, ViDaNet 2015 november
|
[299.] |
Köszi!
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | |
[előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 efi99

Tagság: 2005-09-07 17:39:38 Tagszám: #21722 Hozzászólások: 73 |
|
Kezdő
|
|
ViDaNet 2015 november (üzenet: 732, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|