Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (85/32
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 30 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

ViDaNet 2015 november

(üzenet: 732, Sat)
 

attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
457. Elküldve: 2020-03-17 16:17:18,

ViDaNet 2015 november

[276.]

Változás tegnap óta, hogy holnaptól zárva tartanak az ügyfélszolgálati irodák: https://www.vidanet.hu/ugyfelszolgalat/kozlemenyek/ugyfelszolgalati-irodainkat-atmenetileg-bezarjuk/



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (456) attila.scourgeofgod, 2020-03-16 09:13:32]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
456. Elküldve: 2020-03-16 09:13:32,

ViDaNet 2015 november

[277.]

Idézet:
Tisztelt Ügyfeleink!

A járványügyi helyzetre való tekintettel bevezetünk néhány biztonsági intézkedést, melyek az Önök és családtagjaik, valamint kollégáink egészségét védik.

Ügyeik intézésének legbiztonságosabb és legkényelmesebb módja, ha ügyfélszolgálati irodánk személyes látogatása helyett telefonos ügyfélszolgálatunkat veszik igénybe. A belföldi hálózatokból ingyenesen hívható 1203-as telefonszámon keresztül kollégáink minden nap rendelkezésükre állnak 6:00 és 22:00.

Emellett ügyfélkapu fiókjukban is rugalmasan intézhetik ügyeiket és befizetéseiket. A belépéshez kattintsanak ide, majd adják meg az ügyfélszolgálaton kapott felhasználói nevet és a jelszót. Amennyiben még nem rendelkeznek ügyfélkapuval, telefonos ügyfélszolgálatunkon keresztül kérhetnek belépéshez szükséges felhasználói nevet és jelszót.

Amennyiben úgy döntenek, hogy mégis személyesen jönnek el ügyfélfogadási irodáink valamelyikébe, szívesen látjuk Önöket, de kérjük számoljanak vele, hogy egyszerre csak egy ügyfél tartózkodhat a kiszolgálótérben, méghozzá aki éppen az ügyeit intézi kollégánkkal. Eközben a soron következő ügyfelek az utcán várakozhatnak, amíg egyesével sorra nem kerülnek. Emellett óvintézkedésként megszűnik irodáinkban a készpénzes befizetés lehetősége. Helyette a továbbiakban bankkártyával, utalással, ügyfélkapun keresztül vagy postai csekkes fizetéssel egyenlíthetik ki számlájukat.





DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #457]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
455. Elküldve: 2020-02-29 11:49:44,

ViDaNet 2015 november

[278.]

Április 1-től hatályos ÁSZF változás közleménye: https://www.vidanet.hu/segitseg/dokumentumok/aszf/tervezett-aszf-ek/1378_2020-aprilis-1-tol-hatalyos-aszf/1380_aszf-kozlemeny.pdf/

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
454. Elküldve: 2020-02-24 15:15:40,

ViDaNet 2015 november

[279.]

Talán....
[előzmény: (453) masodikmusor, 2020-02-24 14:47:31]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
453. Elküldve: 2020-02-24 14:47:31,

ViDaNet 2015 november

[280.]

A végső döntés: Sony Bravia. Jól tettem?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #454] [előzmény: (452) KBelS, 2020-02-21 20:54:26]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
452. Elküldve: 2020-02-21 20:54:26,

ViDaNet 2015 november

[281.]

Eddig nem találkoztam olyan tévével, aminek ne lett volna jó a modul. Még a legelső digitális vételre alkalmas készülékek is elboldogultak a modulfogadó kezelésével, csak az mpeg4 kódolással nem boldogult a tévé. Hang volt, kép nem, de a tied egy nagyon új készülék, simán menni fog. Annyi hiba szokott lenni, hogy a vida csatornasorrend beállítását nem kezeli a tévé, és abc vagy teljesen véletlenszerű sorrendbe dobálja össze, amit te kellő türelemmel saját magadnak helyrerakhatod.
[válaszok erre: #453] [előzmény: (449) masodikmusor, 2020-02-19 17:53:22]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


batka



Tagság: 2005-06-16 00:48:05
Tagszám: #19759
Hozzászólások: 1352
451. Elküldve: 2020-02-20 20:11:12,

ViDaNet 2015 november

[282.]

SMIT - a modul gyártó
CAM - Conditional Access Module

Neked csak a CI+ érdekes, ha a tv-d tudja, akkor nem lesz gond. Ha pedig mégis, akkor visszadod és kész.
[előzmény: (450) masodikmusor, 2020-02-20 15:47:51]
Kiváló dolgozó
batka adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
450. Elküldve: 2020-02-20 15:47:51,

ViDaNet 2015 november

[283.]

A Vidanet így fogalmazta meg:
CAM típusa: SMIT CAM CI+
Ez tehát azonos a CI+-szal?
[válaszok erre: #451] [előzmény: (449) masodikmusor, 2020-02-19 17:53:22]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
449. Elküldve: 2020-02-19 17:53:22,

ViDaNet 2015 november

[284.]

Sony KDL32WD755BAEP
Azt írja: CI+
Az jó a Vidanetnek?
(DVB-C van benne)
[válaszok erre: #450 #452] [előzmény: (448) KBelS, 2020-02-18 07:57:03]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
448. Elküldve: 2020-02-18 07:57:03,

ViDaNet 2015 november

[285.]

A tévében van a CI modul fogadó (már ha van), abba dugod Conax típusú dekódoló CI modult (nevezhetjük CAM-nek, kártyafogadónak is) És abba dugod a Conax kártyát, amin a jogosultságok lesznek.

Csatolt kép - 17632571.pic

17632571.pic

[válaszok erre: #449 #458] [előzmény: (447) masodikmusor, 2020-02-12 18:21:35]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
447. Elküldve: 2020-02-12 18:21:35,

ViDaNet 2015 november

[286.]

Milyen kártyát használnak? CI, CI+ ,CONAX? Ők úgy nevezik, hogy CAM. Az melyik?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #448] [előzmény: (446) KBelS, 2020-02-11 21:49:05]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KBelS



Tagság: 2006-01-11 11:30:43
Tagszám: #25666
Hozzászólások: 438
446. Elküldve: 2020-02-11 21:49:05,

ViDaNet 2015 november

[287.]

Ha régi típusú a tévé, akkor kapsz din-euroscart kábelt.
Minden csomagban van HD csatorna is, a HD csomag csak plusz HD-kat ad.
Box kártya nélkül is megy, de kártyát is kapsz, még akkor is ha csak a startra fizetsz elő, mivel a rendszerbe nem lehet csak boxot felvinni, és ha módosítasz felfelé, nem kell dolgozónak kimenni.
[válaszok erre: #447] [előzmény: (445) masodikmusor, 2020-02-11 21:20:13]
Törzstag
KBelS adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
445. Elküldve: 2020-02-11 21:20:13,

ViDaNet 2015 november

[288.]

Úgy látom, ez HD box.
Van-e különbség az SD és a HD előfizetés között?
A másik kérdés: az ú.n. AV kimenet az úgy értendő, hogy DIN (tuchel) ötpólusú? Mert akkor hogy megy be a TV-be a hang és a kép?
Magyarázat: a lányom használaton kívüli TV-je kerül oda, és annak nem ismerem a paramétereit.

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #446] [előzmény: (443) bunyip, 2020-02-11 14:56:21]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
444. Elküldve: 2020-02-11 20:45:31,

ViDaNet 2015 november

[289.]

Arra gondoltam, hogy, ha Digital Start csomagot kérek abban csak az "ingyenes" csatornák vannak bent. Tehát kártya nélkül is működik a box (?).

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (443) bunyip, 2020-02-11 14:56:21]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2337
443. Elküldve: 2020-02-11 14:56:21,

ViDaNet 2015 november

[290.]

Én kicsivel több mint 1 éve ilyet kaptam :
73a490811adafa137fea718e66aebc6d.jpg
Két USB port van rajta , pendrive - ra szépen vesz fel , időzítve is . Az utolsó kérdésedet nem igazán értem , de szerintem annak hogy a box felvevős e vagy sem , semmi köze nincs ahhoz , hogy melyik csatornákat tudod nézni . Ha kérsz egy boxot kapsz hozzá kártyát is ( vagy ha már van kártyád akkor csak boxot ) és azzal azokat a csatornákat tudod nézni amelyik csomagra elő vagy fizetve .
[válaszok erre: #444 #445] [előzmény: (442) masodikmusor, 2020-02-10 20:37:49]
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
442. Elküldve: 2020-02-10 20:37:49,

ViDaNet 2015 november

[291.]

Változik az előfizetésünk. Emiatt vannak kérdéseim.
Milyen boxot adnak mostanában a Vidanetnél? Mit adnak, ha felvevős boxot kérek? GCR370CX? Eg másik boxról készült filmen azt látom, hogy USB stickre tud felvételt készíteni.
Jól sejtem-e, hogy, ha nem kérek felvétel opciót, akkor csak az "ingyenes" csatornákat nézhetem?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[válaszok erre: #443]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
441. Elküldve: 2020-02-10 20:35:23,

ViDaNet 2015 november

[292.]

Változik az előfizetésünk. Emiatt vannak kérdéseim.
Milyen boxot adnak mostanában a Vidanetnél? Mit adnak, ha felvevős boxot kérek? GCR370CX? Eg másik boxról készült filmen azt látom, hogy USB stickre tud felvételt készíteni.
Jól sejtem-e, hogy, ha nem kérek felvétel opciót, akkor csak az "ingyenes" csatornákat nézhetem?

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
440. Elküldve: 2020-01-30 14:52:09,

ViDaNet 2015 november

[293.]

A tömörítésnek nincsen határa

földfelszíni WayteQ MovieBox CX,
RTL2832U + DVB-T2 (Thomson),
Telekom kábel IPTV (...)
(már a monitor se katódsugárcsöves) - visszasírom
TV: egy Bravia és egy Philips (de az is kínai...)
[előzmény: (435) jeek, 2020-01-13 15:51:07]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bunyip



Tagság: 2007-01-30 16:20:35
Tagszám: #40832
Hozzászólások: 2337
439. Elküldve: 2020-01-22 09:04:54,

ViDaNet 2015 november

[294.]

Tegnap néztem a Historyn az Oak Island átka c. műsort és a History logó végig nem volt kint , meg a reklámok előtt a reklám felirat úgy jelent meg , hogy " reclame " , pedig eddig rendesen reklámnak volt írva . Megint valami más verziót kapunk ?
Kiváló dolgozó
bunyip adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


efi99



Tagság: 2005-09-07 17:39:38
Tagszám: #21722
Hozzászólások: 73
438. Elküldve: 2020-01-21 20:37:38,

ViDaNet 2015 november

[295.]

Csapó2
http://fileposta.hu/richlet/fd?id=39E279548dCb5b00Ec4892D59c499d91770fB9BfB8Ba1cA1
[előzmény: (437) peterzee, 2020-01-21 14:15:09]
Kezdő
efi99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


peterzee



Tagság: 2013-07-15 08:51:54
Tagszám: #128253
Hozzászólások: 260
437. Elküldve: 2020-01-21 14:15:09,

ViDaNet 2015 november

[296.]

Szia,
újítsd meg légy szíves.
Köszönöm.

DM900UHD
[válaszok erre: #438] [előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41]
Haladó
peterzee adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
436. Elküldve: 2020-01-21 11:25:34,

ViDaNet 2015 november

[297.]

"2020 januárjától elsőként a Vidanet kínálatában található meg a Russian Kino tévécsatorna, amely eredeti nyelven orosz filmeket sugároz. Ez a hazánkban meglehetősen egyedinek számító csatorna számos orosz klasszikust és kultfilmet emel be a nyelvterület kedvelőinek mindennapjaiba: 1948-tól egészen napjainkig készült filmek széles repertoárját sorakoztatja fel."

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jeek



Tagság: 2006-04-11 13:50:02
Tagszám: #29515
Hozzászólások: 989
435. Elküldve: 2020-01-13 15:51:07,

ViDaNet 2015 november

[298.]

Uhh, milyen minőségben adhatják a HD csatornákat ha a 306 MHz-es streambe belefért 7 (!!!) HD csatorna is: Digi Sport 3 HD, ID HD, MTV Live HD, RTL II HD, Spektrum HD, Spíler1 HD, Spíler2 HD.
Jó ha egy-egy HD csatorna kap max 6-7 Mbit/s-ot. icon27.gif
[válaszok erre: #440] [előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41]
Törzstag
jeek adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3993
434. Elküldve: 2020-01-11 16:29:09,

ViDaNet 2015 november

[299.]

Köszi! icon50.gif

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[előzmény: (433) efi99, 2020-01-11 16:06:41]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


efi99



Tagság: 2005-09-07 17:39:38
Tagszám: #21722
Hozzászólások: 73
433. Elküldve: 2020-01-11 16:06:41,

ViDaNet 2015 november

[300.]

Győri csomag:
http://fileposta.hu/richlet/fd?id=BeDe77178cEf1b4549E2807cE686BdAeA8F369FaB4E6F8Bc
(01.18-ig tölthető, de majd megújítom).
A szürkék biztos, hogy döglött csatornák, illetve a duplák között még van biztos, csak azok nincsenek a csomagomban.
[válaszok erre: #434 #435 #437] [előzmény: (431) vpeti22, 2020-01-08 15:52:51]
Kezdő
efi99 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

ViDaNet 2015 november

(üzenet: 732, Sat)
 
    / 30 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01321005821228 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail