Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
7236. Elküldve: 2017-01-26 19:27:56, Sportmusorok
|
[2826.] |
További három évig a DIGI Sporton lesznek az ATP 1000-es tornák:
http://www.digisport.hu/news/24370
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #7237] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
7234. Elküldve: 2017-01-23 06:17:42, Sportmusorok
|
[2828.] |
Köszönöm.
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | |
[előzmény: (7233) banok5, 2017-01-22 22:02:29] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Susnyas

Tagság: 2006-10-23 21:08:42 Tagszám: #36261 Hozzászólások: 601 |
7232. Elküldve: 2017-01-22 20:44:53, Sportmusorok
|
[2830.] |
Üdv. A kézilabda vb-t lehet valahol online nézni?
Solo2 - Solo2 - Zero
|
| | | [válaszok erre: #7233] |
|
|
Törzstag
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
7231. Elküldve: 2017-01-20 20:09:53, Sportmusorok
|
[2831.] |
A C8 csatornán kedd óta (az EPG-vel ill. a neten olvasható műsorújsággal ellentétben) a Férfi Kézilabda VB egy-egy mérkőzését adják a Sport 1 ill. 2 valamelyikéről átemelve. Ma este a Sport 1 adása nézhető, azaz a mieink Fehéroroszország elleni meccse.
Ezt csak azért írtam le,mert így a csak Mindig TV nézők sem maradnak le a mérkőzésről.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
7230. Elküldve: 2017-01-10 19:27:29, Sportmusorok
|
[2832.] |
Köszi a választ :)
Hát igen, anno valószínűleg azt hitték, szinte teljes mértékben birtokolni és uralni fogják a komolyabb, nívósabb sportjogokkal a sporttévés piacot hosszú távon, de beletört a pengéjük. Valószínűleg elfogyott az erre szánt összeg, a konkurencia is jobban beszállt a jogokért folyt küzdelmekbe, a többi saját csatornák fenntartása, plusz a mobil piacra való belépés, a technikai része a dolognak és annak fenntartása, majd működtetése, és egyéb más dolgok is viszik a pénzt...
Kíváncsi leszek, mi lesz velük, de nagy valószínűséggel neked lesz igazad és 2018 után már nem sok sportjog lesz a kezükben. Majd viszi őket a Spíler tv (oda úgy is szánnak minden bizonnyal még számos sportjogokat, mert nagy eséllyel akarnak egy második sportcsatornát is), az Eurosport se tétlenkedik (a Discovery csoport nem kevés összeget invesztál a csatornákba), a Sport TV-t nem tudom, hogy milyen egyéb tematikájú sportokkal, bajnokságokkal képzelik el a jövőt, esetleg olyanokkal is, melyek régebben náluk voltak.
Igen, sajnos a mentalitásuk nem változott, mindegy miről volt/van szó az esetükben.
|
| | |
[előzmény: (7229) SiriusBlack, 2017-01-09 21:56:27] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
7229. Elküldve: 2017-01-09 21:56:27, Sportmusorok
|
[2833.] |
"Lehet még korai, de esetleg van némi infó az Indycar és Nascar közvetítési jogairól, illetve egyéb sportjogokról, melyeket a Digisport birtokol, hogy maradnak vagy esetleg költöznek más csatornára?"
Én úgy tudom, hogy az Indycar még egy szezonig a DIGI-n maradnak, de ezt pontosan nem tudom.
Viszont azt biztosan tudom, hogy a kosárlabda Euroliga közvetítési jogai idén fognak lejárni (ahogy az NBA is, de ez a kérdésed szempontjából off).
Az ATP 1000-ről, aminek a közvetítési jogai tavaly jártak, viszont nagy a csend, valahol azt hallottam, hogy Vajnáé lett , majd máshol azt, hogy maradt a DIGI-n , mindenesetre hivatalos bejelentés továbbra sincs.
" ezért is érdekelne, hogyan alakul(hat) a csatorna jövője, amely néha a SportKlubhoz hasonló sors benyomását kelti a sorra elvesztett sportjogok miatt, de lehet tévedek"
Ez az én véleményem, de nagyon nem kellene meglepődni, ha a DIGI Sport mostani közvetítési jogainak a döntő többsége legkésőbb 2018-től már nem náluk lesz....
"Talán jobban jártak volna, ha eladják a DS csatornákat Vajnának tavaly nyár környékén (ha igazak ezek a pletykák, hogy volt tárgyalás erről) vagy már csak dacból, azért sem mentek bele az üzletbe a DIGI részéről, hogy megmutassák nincs igaza azoknak, akik már feleslegesnek tartják a harmadik csatornát, fent tudják tartani és meg tudják tölteni komoly tartalmakkal a csatornáikat az elvesztett jogok ellenére "
Az az igazság, hogy a DIGI-nél mindig ez a mentalitás volt a jellemző, hogy mi erőből megmutatjuk , hogy mi diktálunk, miközben ez közel sem igaz, főleg a mostani politikai közegben, amikor Vajna igencsak belecsinált a ventilátorba a sport tv-s piacon.
|
| | | [válaszok erre: #7230] |
[előzmény: (7228) jocy999, 2017-01-09 20:44:54] |
|
Törzstag
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
7228. Elküldve: 2017-01-09 20:44:54, Sportmusorok
|
[2834.] |
Köszi a választ :)
Lehet még korai, de esetleg van némi infó az Indycar és Nascar közvetítési jogairól, illetve egyéb sportjogokról, melyeket a Digisport birtokol, hogy maradnak vagy esetleg költöznek más csatornára? Anno, még 2009-ben a DigiSport csatornák miatt váltottunk DIGI-re, ezért is érdekelne, hogyan alakul(hat) a csatorna jövője, amely néha a SportKlubhoz hasonló sors benyomását kelti a sorra elvesztett sportjogok miatt, de lehet tévedek... Talán jobban jártak volna, ha eladják a DS csatornákat Vajnának tavaly nyár környékén (ha igazak ezek a pletykák, hogy volt tárgyalás erről) vagy már csak dacból, azért sem mentek bele az üzletbe a DIGI részéről, hogy megmutassák nincs igaza azoknak, akik már feleslegesnek tartják a harmadik csatornát, fent tudják tartani és meg tudják tölteni komoly tartalmakkal a csatornáikat az elvesztett jogok ellenére stb...?!
|
| | | [válaszok erre: #7229] |
[előzmény: (7227) attila.scourgeofgod, 2017-01-09 20:01:38] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
|
Törzstag
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
7225. Elküldve: 2016-12-03 22:37:09, Sportmusorok
|
[2837.] |
Nem élőben. Élőben a Sport 1-en ment 16:15-től.
|
| | |
[előzmény: (7223) Blindspot, 2016-12-03 21:10:26] |
|
Törzstag
|
|
 decis

Tagság: 2006-05-25 18:09:09 Tagszám: #30947 Hozzászólások: 1781 |
7224. Elküldve: 2016-12-03 21:41:59, Sportmusorok
|
[2838.] |
Hát nem.-42e fokon Feedek is szoknak lenni 4k ban,sajna csak foci...
SS2, SSHD2,SilverCrest SL65, /65, 100, 120 cm lavorok:S/ C-sávos LNB Strong SRT C980+ 150cm- es kacsausztato: S2100 Vu Zero 4k.Ab -cryptobox. LG NanoCell 4K tv. 100cm a motoron. 3 Ab Cryptobox Uhd. 125 cm emme esse motoral
|
| | |
[előzmény: (7221) banok5, 2016-11-18 17:13:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
7223. Elküldve: 2016-12-03 21:10:26, Sportmusorok
|
[2839.] |
Kissé meglepődtem, hogy a C8 is adja az El Classico-t élőben...
|
| | | [válaszok erre: #7225] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
7221. Elküldve: 2016-11-18 17:13:09, Sportmusorok
|
[2841.] |
Úgy látom a német Sky is próbálkozik a 4K technológiával.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #7224] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7220. Elküldve: 2016-11-17 12:56:26, Sportmusorok
|
[2842.] |
Így igaz, de azért annyival kiegészíteném, hogy az Eurosport annak idején majdnem egy hónapos csúszással sűrített be 15 napot 5 napba, míg az NHK World most minden nap az esemény után néhány órával adja az összefoglalókat. Azért ez így sokkal jobb az elszánt rajongóknak :)
Na persze az igazán elszántak fizetnek 50 EUR-t havonta a JSTV-ért, vagy belövik az NHK World Premium-ot 68.5 E-n C sávon és Powervu-val nézik élőben minden reggel a több, mint két órás élő közvetítést :D :D :D
|
| | |
[előzmény: (7219) Amatőr61, 2016-11-17 12:42:40] |
|
Törzstag
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8044 |
7219. Elküldve: 2016-11-17 12:42:40, Sportmusorok
|
[2843.] |
Szia.
Volt egy szép korszak, amikor az Eurosport is fontosnak tartotta a sumot, sajnos az utóbbi években teljesen eltűnt a képernyőről.
|
| | | [válaszok erre: #7220] |
[előzmény: (7218) mbovo, 2016-11-17 12:35:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7218. Elküldve: 2016-11-17 12:35:06, Sportmusorok
|
[2844.] |
Nem tudom, rajtam kívül van-e más sumo rajongó is a fórumon. Ha igen, elnézést, hogy csak most szólok, de idén nyár óta az NHK World sugároz 25 perces összefoglalókat a napi eseményekről, angol kommentárral, a basho tornák minden napján 17:30-kor, és aztán még háromszor ismétlik.
|
| | | [válaszok erre: #7219] |
|
|
Törzstag
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
7217. Elküldve: 2016-10-22 17:50:33, Sportmusorok
|
[2845.] |
És ehhez már lesz hangmérnök is ?
Bár lehet , úgy gondolják,Kokó színvonalához elég lesz a felirat is...
|
| | |
[előzmény: (7216) Kardos Attila, 2016-10-22 17:40:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7215. Elküldve: 2016-10-17 14:59:17, Sportmusorok
|
[2847.] |
|
| | |
[előzmény: (7214) attila.scourgeofgod, 2016-10-17 14:49:02] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
7213. Elküldve: 2016-10-13 15:30:37, Sportmusorok
|
[2849.] |
"Valahogy mindig úgy jön ki nálunk, hogy itt a nézők szempontjai a legutolsók. "
Sajnos igazad van.
|
| | |
[előzmény: (7212) divaoni, 2016-10-13 09:36:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7212. Elküldve: 2016-10-13 09:36:55, Sportmusorok
|
[2850.] |
Hát, igen. Ebben az új helyzetben így a PL elvesztése után illetve a Vajna féle szőnyeg bombázás közepette meggondolandó lenne számukra a biztosabb életben maradás érdekében, olcsón benyomni ezen nézhető csatornáikat mondjuk a két legnagyobb szolgáltatóhoz is.
Bár lehet a UPC és a T inkább hagyja kivérezni a vetélytársat, aztán felosztják maguk közt a koncot.
Valahogy mindig úgy jön ki nálunk, hogy itt a nézők szempontjai a legutolsók.
|
| | | [válaszok erre: #7213] |
[előzmény: (7211) vpeti22, 2016-10-13 09:17:09] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|