Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
7111. Elküldve: 2016-08-17 15:54:30, Sportmusorok
|
[2951.] |
Akkor most a Sport Tv csatornàin a La Liga az egyetlen "húzó" tartalom? Vagy van még más is?
|
| | | [válaszok erre: #7112 #7114] |
[előzmény: (7110) mbovo, 2016-08-17 15:42:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7110. Elküldve: 2016-08-17 15:42:27, Sportmusorok
|
[2952.] |
Ami nem is csoda, hiszen a levitézlett, NHL-be már nem megfelelő öregapók meg a feltörekvő, NHL-be még nem megfelelő szovjet és skandináv gyerekek ligájára biztos sokkal többen kíváncsiak.
Viccet félretéve, gyanítom, hogy az NHL-hez képest az orosz liga közvetítési joga ingyen van.
|
| | | [válaszok erre: #7111] |
[előzmény: (7109) Blindspot, 2016-08-17 15:14:23] |
|
Törzstag
|
|
 Blindspot

Tagság: 2016-07-23 22:01:36 Tagszám: #133271 Hozzászólások: 2891 |
7109. Elküldve: 2016-08-17 15:14:23, Sportmusorok
|
[2953.] |
Gondolom, az orosz liga közvetítése azért marad , mert annak olyan iszonyatosan nagy a nézettsége az NHl-hez képest...
|
| | | [válaszok erre: #7110 #7115] |
[előzmény: (7105) mbovo, 2016-08-17 14:39:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7108. Elküldve: 2016-08-17 15:06:00, Sportmusorok
|
[2954.] |
Lehet, hogy figyelmetlenül olvastam a cikket, de nekem nem úgy tűnt, hogy egy szóval is említést tettek volna a Spíler TV-ről.
|
| | | [válaszok erre: #7116] |
[előzmény: (7107) banok5, 2016-08-17 14:53:49] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
7107. Elküldve: 2016-08-17 14:53:49, Sportmusorok
|
[2955.] |
Ha bekerül a Spíler a Mindig TV Extrába akkor ámen de mehet a Digire is. :)
Ja és RANGERSTOWN!!!
UFC-t leszarom.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #7108] |
[előzmény: (7104) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-17 14:05:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
7106. Elküldve: 2016-08-17 14:51:28, Sportmusorok
|
[2956.] |
UFC közvetítés Magyarországon?
Ideje volt.
Gondolom ha azt szeretném hogy az élő PPV-ket is közvetítse, nyugodtan kivehetem a kezem a biliből :)
|
| | |
[előzmény: (7104) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-17 14:05:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7105. Elküldve: 2016-08-17 14:39:37, Sportmusorok
|
[2957.] |
"a hokirajongóknak sincs okuk szomorkodni, a Sport TV továbbra is adja az orosz liga (KHL), a Bajnokok Ligája (CHL), illetve a jégkorong-világbajnokság mérkőzéseit"
Ez olyan, mintha azt mondanám, a cserben hagyott több tízezer angol focidrukkernek sincs oka szomorkodni, hiszen nézhetik az M4 Sporton a Magyar Bajnokság meccseit...
|
| | | [válaszok erre: #7109] |
[előzmény: (7104) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-17 14:05:01] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
7103. Elküldve: 2016-08-15 11:34:24, Sportmusorok
|
[2959.] |
Sok helyen, Európában.
Pl. (a szomszédban) Nova Digi.
Igaz, hogy nem ingyenes, de nem is fekete képernyő.
És, HD.
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | |
[előzmény: (7102) Celtis, 2016-08-15 10:44:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Celtis

Tagság: 2005-12-05 13:57:01 Tagszám: #24334 Hozzászólások: 1176 |
7102. Elküldve: 2016-08-15 10:44:11, Sportmusorok
|
[2960.] |
Most, hogy ez a csodálatos társaság lenyúlta a Premier League közvetítéseket, tudtok ajánlani külföldi műholdas csatornát, ahol lehet nézni?
|
| | | [válaszok erre: #7103] |
[előzmény: (7096) Patyomkin, 2016-08-14 21:01:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabisat

Tagság: 2006-06-03 12:35:29 Tagszám: #31269 Hozzászólások: 47 |
7101. Elküldve: 2016-08-15 02:58:05, Sportmusorok
|
[2961.] |
Jól van na, nem kell egyből leb...ni az embert!
Patyom ki van! Én is olvasok, de nem gondoltam, hogy ekkora fa.. ság megtörténhet Magyarországon!
|
| | |
[előzmény: (7100) Patyomkin, 2016-08-14 23:23:01] |
|
Zöldfülű
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7100. Elküldve: 2016-08-14 23:23:01, Sportmusorok
|
[2962.] |
Hopp, azt el is felejtettem.
|
| | | [válaszok erre: #7101] |
[előzmény: (7099) egyes7, 2016-08-14 23:19:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egyes7

Tagság: 2012-12-04 04:27:51 Tagszám: #117038 Hozzászólások: 94 |
7099. Elküldve: 2016-08-14 23:19:53, Sportmusorok
|
[2963.] |
+ Telenor MyTV. Én azt fizettem elő egy hónapra egyenlőre 1290 Ft-ért.
|
| | | [válaszok erre: #7100] |
[előzmény: (7096) Patyomkin, 2016-08-14 21:01:24] |
|
Kezdő
|
|
 egyes7

Tagság: 2012-12-04 04:27:51 Tagszám: #117038 Hozzászólások: 94 |
7098. Elküldve: 2016-08-14 23:18:41, Sportmusorok
|
[2964.] |
Én is. Jó bizony.
|
| | |
[előzmény: (7097) LackoVM, 2016-08-14 21:03:38] |
|
Kezdő
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
7097. Elküldve: 2016-08-14 21:03:38, Sportmusorok
|
[2965.] |
Néztem. Jó meccs volt.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #7098] |
[előzmény: (7092) LackoVM, 2016-08-14 19:09:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7096. Elküldve: 2016-08-14 21:01:24, Sportmusorok
|
[2966.] |
Sok helyen leírták már!
Tarr kft és UPC Kábelnél fogható, sehol máshol, egyenlőre.
|
| | | [válaszok erre: #7099 #7102] |
[előzmény: (7095) gabisat, 2016-08-14 20:24:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gabisat

Tagság: 2006-06-03 12:35:29 Tagszám: #31269 Hozzászólások: 47 |
7095. Elküldve: 2016-08-14 20:24:29, Sportmusorok
|
[2967.] |
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki,hogy melyik milyen frekin, hol fogható az új, csodálatos Spíler tv?!
|
| | | [válaszok erre: #7096] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 egyes7

Tagság: 2012-12-04 04:27:51 Tagszám: #117038 Hozzászólások: 94 |
7094. Elküldve: 2016-08-14 19:25:39, Sportmusorok
|
[2968.] |
Ki nem sz@rj@ le, hogy a "szakértők" mit brekegnek a stúdióban. Ne mondják már meg, hogy mit kellett látnom a meccs alatt!
|
| | |
[előzmény: (7092) LackoVM, 2016-08-14 19:09:07] |
|
Kezdő
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7093. Elküldve: 2016-08-14 19:15:43, Sportmusorok
|
[2969.] |
Igen.
Pedig ez a mostani Arsenal-Liverpool máris akkora derby volt, hogy csak úgy sistergett.
Vétek az ilyen tré körítés hozzá, nem beszélve a még ettől is megfosztott széles tömegektől.
|
| | |
[előzmény: (7092) LackoVM, 2016-08-14 19:09:07] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
7092. Elküldve: 2016-08-14 19:09:07, Sportmusorok
|
[2970.] |
Ez a SpilerTv egy kapkodva öszeb.... maszlag, a PL- en kivül semmi, hát van hova fejlődni az egy biztos.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #7093 #7094 #7097] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
7091. Elküldve: 2016-08-14 17:05:52, Sportmusorok
|
[2971.] |
Legalább 12 olimpiai feed megy kulccsal, sat-universen mindent megtalálsz
|
| | |
[előzmény: (7090) gomey, 2016-08-14 17:03:56] |
|
|
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
7090. Elküldve: 2016-08-14 17:03:56, Sportmusorok
|
[2972.] |
Ehhez már csak azt kellene tudni;
hogy hol megy FEED.
De szerencsére a verseny végét már mutatták a DAS ERSTE-n. (19E)
Ez a női marathon volt; a legjobb eredmény 2:24:04 volt.
|
| | | [válaszok erre: #7091] |
[előzmény: (7088) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-14 16:11:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7089. Elküldve: 2016-08-14 16:26:43, Sportmusorok
|
[2973.] |
Ugyanez vonatkozik a Premier League-re is :)
|
| | |
[előzmény: (7088) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-14 16:11:21] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
7088. Elküldve: 2016-08-14 16:11:21, Sportmusorok
|
[2974.] |
Nézzetek feed-et ott nincs reklám
|
| | | [válaszok erre: #7089 #7090] |
[előzmény: (7087) gomey, 2016-08-14 16:10:45] |
|
|
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
7087. Elküldve: 2016-08-14 16:10:45, Sportmusorok
|
[2975.] |
A futást is össze-vissza mutatják az Olimpiáról.
Időnként bevágnak 1 részletet, oszt annyi.
Nem egybe mutatják.
|
| | | [válaszok erre: #7088] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|