Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 vpeti22

Tagság: 2010-03-12 09:58:08 Tagszám: #83167 Hozzászólások: 3990 |
7036. Elküldve: 2016-08-10 08:45:59, Sportmusorok
|
[3026.] |
Anno a PRO4-en is adtak focimeccseket, az sem volt soha HD. A SportKlub-ról meg nem is beszélve.
Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
|
| | | [válaszok erre: #7037] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
7035. Elküldve: 2016-08-10 08:41:26, Sportmusorok
|
[3027.] |
sok múlik a tv-n is.
egy kisebb tv-n, digitálisan Sd-ben élvezhető egy meccs, de nagy képernyősön teljesen kockás...
|
| | |
[előzmény: (7033) banok5, 2016-08-09 18:32:52] |
|
Haladó
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
7034. Elküldve: 2016-08-09 19:45:52, Sportmusorok
|
[3028.] |
Elég baj az, ha az SD minőséggel nincs bajod. Akkor vagy nem látod a különbséget, amit látni kellene, vagy akkora a nappalid, hogy 15 méterről tv-zel, ahonnan meg nem észrevehető
Persze tény, hogy SD és SD között is van különbség. De én a Sport1 HD és a Sport2 SD változata között tudom legjobban lemérni a különbséget, mondjuk egy NBA meccsnél. Van hogy élőben nem tudom megnézni, felvenni elfelejtettem, az ismétlés a Sport2-n megy (a Diginél az meg nem HD), és ott az embereknek gyakorlatilag nincs arca, ha közelről nézem, csak egy pixel halom.
|
| | |
[előzmény: (7033) banok5, 2016-08-09 18:32:52] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
7033. Elküldve: 2016-08-09 18:32:52, Sportmusorok
|
[3029.] |
Csak én vagyok egydül itt akinek az SD minőséggel sincs semmi baja?
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #7034 #7035] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7032. Elküldve: 2016-08-09 17:30:47, Sportmusorok
|
[3030.] |
Az tényleg szégyenteljes lenne. Igaz, én csak kibicelek.
|
| | |
[előzmény: (7031) NoOne, 2016-08-09 16:34:36] |
|
Törzstag
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
7031. Elküldve: 2016-08-09 16:34:36, Sportmusorok
|
[3031.] |
Én nem a TV2-re értettem az ingyent. Ő természetesen pénzt kér a csatornájáért. A UPC-re és a T-re értettem, hogy nem azok a szolgáltatók, akik csak úgy egyik pillanatról a másikra betesznek egy csatornát. Főleg a UPC, ahol a HD-nek külön felára van.
Persze bárki akarhat bármit, ha a SpilerTV csak SD-ben lesz elérhető számukra is. Az viszont 2016 szégyene lesz.
|
| | | [válaszok erre: #7032] |
[előzmény: (7028) mbovo, 2016-08-09 12:44:45] |
|
Haladó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7030. Elküldve: 2016-08-09 12:54:39, Sportmusorok
|
[3032.] |
Bármi előfordulhat, de meg lennék lepődve, hiszen a liveonsat.com tanulsága szerint a Premier League-et közvetítő csatornák közül egyedül az azeri Idman TV piros színű, és az sem FTA, hanem BISS kulccsal működik, minden más csatorna fizetős.
|
| | |
[előzmény: (7029) divaoni, 2016-08-09 12:48:19] |
|
Törzstag
|
|
 divaoni

Tagság: 2003-12-10 12:16:02 Tagszám: #7680 Hozzászólások: 792 |
7029. Elküldve: 2016-08-09 12:48:19, Sportmusorok
|
[3033.] |
Főleg, mivel még a meccsenkénti fizetés is szóba került.
Persze itt közel sem tisztán magántulajdonú beszerzésről van szó, szóval bármi előfordulhat.
|
| | | [válaszok erre: #7030] |
[előzmény: (7028) mbovo, 2016-08-09 12:44:45] |
|
Törzstag
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
7028. Elküldve: 2016-08-09 12:44:45, Sportmusorok
|
[3034.] |
Ingyen HD-t (vagy akár SD-t) miért adna, aki kifizette a borsos jogdíjakat?
|
| | | [válaszok erre: #7029 #7031] |
[előzmény: (7027) NoOne, 2016-08-09 11:19:42] |
|
Törzstag
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
7027. Elküldve: 2016-08-09 11:19:42, Sportmusorok
|
[3035.] |
Az egy dolog, hogy a Mindigen nem voltak azok, de az az ő döntésük volt, hogy nem a HD változatot tették be.
Viszont arról semmi információ, hogy a SpilerTV csak SD-ben, vagy HD-ben is elérhető lesz a szolgáltatóknak.
És szidhatta eddig bárki a Digit, aki UPC-s vagy T-s volt, vehetett hűség nélkül 3ezerért legrosszabb esetben tányérost, hogy HD-ban nézhesse a meccseket, most meg ugyanott tartunk majd, csak SD-t lesz. Mert ismerve az előbbi szolgáltatókat, szinte kizártnak tartom, hogy ingyen HD-t adjanak (ha egyáltalán lesz belőle ilyen változat).
És kíváncsi vagyok, hogy a Digi is mit fog lépni egy olyan csatornával szemben, akivel eddig nagyon jóban volt, most viszont elvette e legexkluzívabb közvetítési jogát. Be fog vajon kerülni? Mert itt megint azon múlik majd sok minden, hogy mozdul-e valaki a nagyok közül, mert ha igen, akkor az előfizetőket szerezhet meg, de ha kivár mindenki és szívatják a TV2-t, akkor lehet nekik bármennyi új csatornájuk, de nem jut el a nézők zöméhez.
|
| | | [válaszok erre: #7028] |
[előzmény: (7026) egyes7, 2016-08-09 11:12:12] |
|
Haladó
|
|
 egyes7

Tagság: 2012-12-04 04:27:51 Tagszám: #117038 Hozzászólások: 94 |
7026. Elküldve: 2016-08-09 11:12:12, Sportmusorok
|
[3036.] |
A DigiSportok sem voltak HD-k a MinDigen.
|
| | | [válaszok erre: #7027] |
[előzmény: (7025) bigacsiga, 2016-08-09 04:57:51] |
|
Kezdő
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
7025. Elküldve: 2016-08-09 04:57:51, Sportmusorok
|
[3037.] |
Valóban szégyen hogy egy Premier ligát közvetitő csatorna nem HD ezt aki eladta annak is szánalmas
|
| | | [válaszok erre: #7026] |
|
|
Törzstag
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
7023. Elküldve: 2016-08-08 21:10:57, Sportmusorok
|
[3039.] |
1-ik napról a másikra biztosan nem lehet, viszont a Mindigen minden hónapban ezért más az ászf. Simán ki lehet venni úgy csatornákat, hogy az előfizető ne tudjon reklamálni.
|
| | | [válaszok erre: #7024] |
[előzmény: (7018) mlaszlo, 2016-08-08 20:01:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 NoOne

Tagság: 2003-08-31 20:29:27 Tagszám: #6393 Hozzászólások: 220 |
7022. Elküldve: 2016-08-08 21:04:17, Sportmusorok
|
[3040.] |
Nekem csak egy nagyon lényeges információ hiányzik az összes elérhető cikkből. Milyen minőségben indul az új adó? SD vagy HD? Mert 2016-ban egy SD adón adni sportműsort
Persze mindent lehet, de iszonyat nagy visszalépés lesz. Ha csak belegondolok, hogy a Sport1HD és a Sport2 között milyen különbség van egy adott közvetítésnél (Digi), akkor már előre rettegek, hogy az 50"-es tv-n milyen siralmas lesz
|
| | |
[előzmény: (7008) Kardos Attila, 2016-08-08 17:09:31] |
|
Haladó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
7021. Elküldve: 2016-08-08 20:06:10, Sportmusorok
|
[3041.] |
Igen, de a G-nap után már nem sok (közpénz)eséllyel...
|
| | |
[előzmény: (7020) Atilu, 2016-08-08 20:04:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
7020. Elküldve: 2016-08-08 20:04:49, Sportmusorok
|
[3042.] |
Simicska is probalkozott.
|
| | | [válaszok erre: #7021] |
[előzmény: (7018) mlaszlo, 2016-08-08 20:01:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
7019. Elküldve: 2016-08-08 20:01:48, Sportmusorok
|
[3043.] |
Az NSO fórumán az egyik hozzászóló szerint szeptember 5-én indul a csatorna - addig a weboldalán lehet majd nézni a meccseket...
|
| | |
[előzmény: (7011) divaoni, 2016-08-08 18:05:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
7018. Elküldve: 2016-08-08 20:01:22, Sportmusorok
|
[3044.] |
Le lehet cserélni, de nem bejelentés nélkül, egyik napról a másikra. Az szerződés szegés lenne a szolgáltató részéről.
|
| | | [válaszok erre: #7020 #7023] |
[előzmény: (7016) Atilu, 2016-08-08 19:46:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
7016. Elküldve: 2016-08-08 19:46:56, Sportmusorok
|
[3046.] |
Volt egy hozzaszolas korabban, igaz nem pont igy, de feltehetoen repul a digi sport. Legalabbis nekem ez jott le belole.
|
| | | [válaszok erre: #7017 #7018] |
[előzmény: (7013) mlaszlo, 2016-08-08 19:10:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
7015. Elküldve: 2016-08-08 19:46:39, Sportmusorok
|
[3047.] |
Mint annak idején a kínai tévéadás indulásakor a bemondó az egyetlen nézőnek: „Jó estét, Mao elnök elvtárs!"
|
| | |
[előzmény: (7009) mlaszlo, 2016-08-08 17:56:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
7014. Elküldve: 2016-08-08 19:10:48, Sportmusorok
|
[3048.] |
Az M4 Sport és az M5 minden eddiginél több élő adással jelentkezik az idei olimpiáról. Összesen 750 órányi közvetítést jelent, amelynek több mint fel élő adás. Az M4 és az M5 műsora online is HD minőségben nézhető, sőt további 12 extra csatornával várja a nézőket az m4sport.hu. Az extra csatornákon az eseményeket élőben, kommentár nélkül lehet követni.
Az m4sport.hu/rio2016 oldalon részletes menetrend található. Minden versenyszámnál magyar zászló jelöli, ha magyar sportoló versenyez az adott sportágban, ahogy az is kiemelve látható, hogy az adott esemény követhető-e az M4-en, az M5-ön, vagy valamelyik extra csatornán a 12 közül. Amennyiben az online közvetítést választja a látogató, egy kattintással máris a lejátszónál találja magát, de a streamek megtalálhatók az “ÉLŐ” menüpont alatt is. Az extra közvetítéseket televíziós minőségben lehet nézni, a rendszer pedig 100 ezer látogatót tud kiszolgálni egyszerre.
Ha el akar mélyedni az olimpia részletes statisztikáiban, akkor az M4 Sport mobilalkalmazása a legjobb választás: Magyarországon egyedülálló módon az applikáció megjeleníti a hivatalos olimpiai statisztikákat. Az élő statisztikákon túl az app részletes versenynaptárat, éremtáblázatot, percről-percre közvetítéseket, videókat, és beállítható értesítéseket tartalmaz. Csak ki kell választani a bennünket érdeklő versenyszámokat, és az applikáció figyelmeztet bennünket, hogy közeleg az esemény. Az app ötödik nagy újítása, hogy a közmédia által fogadott 14 riói jelből 12 élőben követhető az M4 Sport mobilalkalmazásában is. Ezért ha valaki a vitorlázást vagy éppen a golfversenyeket követné élőben, akkor mindenképpen érdemes letöltenie az M4 Sport megújult mobilalkalmazását.
-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
7013. Elküldve: 2016-08-08 19:10:06, Sportmusorok
|
[3049.] |
Hova akarják felpréselni? Így is elég rossz a minőség a csatornákon.
|
| | | [válaszok erre: #7016] |
[előzmény: (7010) attila.scourgeofgod, 2016-08-08 17:59:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
7012. Elküldve: 2016-08-08 18:39:27, Sportmusorok
|
[3050.] |
Még a végén kiderül, hogy a legrelevánsabb szolgáltatónál vagyok. :)
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (7010) attila.scourgeofgod, 2016-08-08 17:59:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|