Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499724/45 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (88/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
7036. Elküldve: 2016-08-10 08:45:59,

Sportmusorok

[3026.]

Anno a PRO4-en is adtak focimeccseket, az sem volt soha HD. A SportKlub-ról meg nem is beszélve.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #7037]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
7035. Elküldve: 2016-08-10 08:41:26,

Sportmusorok

[3027.]

sok múlik a tv-n is.
egy kisebb tv-n, digitálisan Sd-ben élvezhető egy meccs, de nagy képernyősön teljesen kockás...
[előzmény: (7033) banok5, 2016-08-09 18:32:52]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NoOne



Tagság: 2003-08-31 20:29:27
Tagszám: #6393
Hozzászólások: 220
7034. Elküldve: 2016-08-09 19:45:52,

Sportmusorok

[3028.]

Elég baj az, ha az SD minőséggel nincs bajod. Akkor vagy nem látod a különbséget, amit látni kellene, vagy akkora a nappalid, hogy 15 méterről tv-zel, ahonnan meg nem észrevehető icon28.gif

Persze tény, hogy SD és SD között is van különbség. De én a Sport1 HD és a Sport2 SD változata között tudom legjobban lemérni a különbséget, mondjuk egy NBA meccsnél. Van hogy élőben nem tudom megnézni, felvenni elfelejtettem, az ismétlés a Sport2-n megy (a Diginél az meg nem HD), és ott az embereknek gyakorlatilag nincs arca, ha közelről nézem, csak egy pixel halom.
[előzmény: (7033) banok5, 2016-08-09 18:32:52]
Haladó
NoOne adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
7033. Elküldve: 2016-08-09 18:32:52,

Sportmusorok

[3029.]

Csak én vagyok egydül itt akinek az SD minőséggel sincs semmi baja?

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #7034 #7035]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7032. Elküldve: 2016-08-09 17:30:47,

Sportmusorok

[3030.]

Az tényleg szégyenteljes lenne. Igaz, én csak kibicelek.
[előzmény: (7031) NoOne, 2016-08-09 16:34:36]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NoOne



Tagság: 2003-08-31 20:29:27
Tagszám: #6393
Hozzászólások: 220
7031. Elküldve: 2016-08-09 16:34:36,

Sportmusorok

[3031.]

Én nem a TV2-re értettem az ingyent. Ő természetesen pénzt kér a csatornájáért. A UPC-re és a T-re értettem, hogy nem azok a szolgáltatók, akik csak úgy egyik pillanatról a másikra betesznek egy csatornát. Főleg a UPC, ahol a HD-nek külön felára van.
Persze bárki akarhat bármit, ha a SpilerTV csak SD-ben lesz elérhető számukra is. Az viszont 2016 szégyene lesz.
[válaszok erre: #7032] [előzmény: (7028) mbovo, 2016-08-09 12:44:45]
Haladó
NoOne adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7030. Elküldve: 2016-08-09 12:54:39,

Sportmusorok

[3032.]

Bármi előfordulhat, de meg lennék lepődve, hiszen a liveonsat.com tanulsága szerint a Premier League-et közvetítő csatornák közül egyedül az azeri Idman TV piros színű, és az sem FTA, hanem BISS kulccsal működik, minden más csatorna fizetős.
[előzmény: (7029) divaoni, 2016-08-09 12:48:19]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


divaoni



Tagság: 2003-12-10 12:16:02
Tagszám: #7680
Hozzászólások: 792
7029. Elküldve: 2016-08-09 12:48:19,

Sportmusorok

[3033.]

Főleg, mivel még a meccsenkénti fizetés is szóba került.

Persze itt közel sem tisztán magántulajdonú beszerzésről van szó, szóval bármi előfordulhat.
[válaszok erre: #7030] [előzmény: (7028) mbovo, 2016-08-09 12:44:45]
Törzstag
divaoni adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mbovo



Tagság: 2010-07-26 09:27:06
Tagszám: #87164
Hozzászólások: 1000
7028. Elküldve: 2016-08-09 12:44:45,

Sportmusorok

[3034.]

Ingyen HD-t (vagy akár SD-t) miért adna, aki kifizette a borsos jogdíjakat?
[válaszok erre: #7029 #7031] [előzmény: (7027) NoOne, 2016-08-09 11:19:42]
Törzstag
mbovo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NoOne



Tagság: 2003-08-31 20:29:27
Tagszám: #6393
Hozzászólások: 220
7027. Elküldve: 2016-08-09 11:19:42,

Sportmusorok

[3035.]

Az egy dolog, hogy a Mindigen nem voltak azok, de az az ő döntésük volt, hogy nem a HD változatot tették be.
Viszont arról semmi információ, hogy a SpilerTV csak SD-ben, vagy HD-ben is elérhető lesz a szolgáltatóknak.

És szidhatta eddig bárki a Digit, aki UPC-s vagy T-s volt, vehetett hűség nélkül 3ezerért legrosszabb esetben tányérost, hogy HD-ban nézhesse a meccseket, most meg ugyanott tartunk majd, csak SD-t lesz. Mert ismerve az előbbi szolgáltatókat, szinte kizártnak tartom, hogy ingyen HD-t adjanak (ha egyáltalán lesz belőle ilyen változat).
És kíváncsi vagyok, hogy a Digi is mit fog lépni egy olyan csatornával szemben, akivel eddig nagyon jóban volt, most viszont elvette e legexkluzívabb közvetítési jogát. Be fog vajon kerülni? Mert itt megint azon múlik majd sok minden, hogy mozdul-e valaki a nagyok közül, mert ha igen, akkor az előfizetőket szerezhet meg, de ha kivár mindenki és szívatják a TV2-t, akkor lehet nekik bármennyi új csatornájuk, de nem jut el a nézők zöméhez.
[válaszok erre: #7028] [előzmény: (7026) egyes7, 2016-08-09 11:12:12]
Haladó
NoOne adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egyes7



Tagság: 2012-12-04 04:27:51
Tagszám: #117038
Hozzászólások: 94
7026. Elküldve: 2016-08-09 11:12:12,

Sportmusorok

[3036.]

A DigiSportok sem voltak HD-k a MinDigen.
[válaszok erre: #7027] [előzmény: (7025) bigacsiga, 2016-08-09 04:57:51]
Kezdő
egyes7 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bigacsiga



Tagság: 2005-09-23 11:03:28
Tagszám: #22184
Hozzászólások: 569
7025. Elküldve: 2016-08-09 04:57:51,

Sportmusorok

[3037.]

Valóban szégyen hogy egy Premier ligát közvetitő csatorna nem HD ezt aki eladta annak is szánalmas
[válaszok erre: #7026]
Törzstag
bigacsiga adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


franjobp



Tagság: 2011-04-23 20:55:55
Tagszám: #93292
Hozzászólások: 5859
7024. Elküldve: 2016-08-08 21:12:25,

Sportmusorok

[3038.]

Vagy bepréselni még egyet, és aztán a következő ASZF-ben közlik, hogy egy hónap múlva repül valami...

One frekvencialista
http://directone.franjo.nhely.hu/Frekvencialista-20260607v2.pdf
[előzmény: (7023) Patyomkin, 2016-08-08 21:10:57]
Kiváló dolgozó
franjobp adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
7023. Elküldve: 2016-08-08 21:10:57,

Sportmusorok

[3039.]

1-ik napról a másikra biztosan nem lehet, viszont a Mindigen minden hónapban ezért más az ászf. Simán ki lehet venni úgy csatornákat, hogy az előfizető ne tudjon reklamálni. icon18.gif
[válaszok erre: #7024] [előzmény: (7018) mlaszlo, 2016-08-08 20:01:22]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NoOne



Tagság: 2003-08-31 20:29:27
Tagszám: #6393
Hozzászólások: 220
7022. Elküldve: 2016-08-08 21:04:17,

Sportmusorok

[3040.]

Nekem csak egy nagyon lényeges információ hiányzik az összes elérhető cikkből. Milyen minőségben indul az új adó? SD vagy HD? Mert 2016-ban egy SD adón adni sportműsort icon49.gif
Persze mindent lehet, de iszonyat nagy visszalépés lesz. Ha csak belegondolok, hogy a Sport1HD és a Sport2 között milyen különbség van egy adott közvetítésnél (Digi), akkor már előre rettegek, hogy az 50"-es tv-n milyen siralmas lesz icon38.gif
[előzmény: (7008) Kardos Attila, 2016-08-08 17:09:31]
Haladó
NoOne adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7021. Elküldve: 2016-08-08 20:06:10,

Sportmusorok

[3041.]

Igen, de a G-nap után már nem sok (közpénz)eséllyel... icon17.gif
[előzmény: (7020) Atilu, 2016-08-08 20:04:49]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
7020. Elküldve: 2016-08-08 20:04:49,

Sportmusorok

[3042.]

Simicska is probalkozott. icon20.gif
[válaszok erre: #7021] [előzmény: (7018) mlaszlo, 2016-08-08 20:01:22]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7019. Elküldve: 2016-08-08 20:01:48,

Sportmusorok

[3043.]

Az NSO fórumán az egyik hozzászóló szerint szeptember 5-én indul a csatorna - addig a weboldalán lehet majd nézni a meccseket...
[előzmény: (7011) divaoni, 2016-08-08 18:05:48]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
7018. Elküldve: 2016-08-08 20:01:22,

Sportmusorok

[3044.]

Le lehet cserélni, de nem bejelentés nélkül, egyik napról a másikra. Az szerződés szegés lenne a szolgáltató részéről.
[válaszok erre: #7020 #7023] [előzmény: (7016) Atilu, 2016-08-08 19:46:56]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
7017. Elküldve: 2016-08-08 19:58:39,

Sportmusorok

[3045.]

part_wish mondott ilyet (így értelmezhetőt) a mindig topikban pár hete...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (7016) Atilu, 2016-08-08 19:46:56]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
7016. Elküldve: 2016-08-08 19:46:56,

Sportmusorok

[3046.]

Volt egy hozzaszolas korabban, igaz nem pont igy, de feltehetoen repul a digi sport. Legalabbis nekem ez jott le belole.
[válaszok erre: #7017 #7018] [előzmény: (7013) mlaszlo, 2016-08-08 19:10:06]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
7015. Elküldve: 2016-08-08 19:46:39,

Sportmusorok

[3047.]

Mint annak idején a kínai tévéadás indulásakor a bemondó az egyetlen nézőnek: „Jó estét, Mao elnök elvtárs!" icon21.gif
[előzmény: (7009) mlaszlo, 2016-08-08 17:56:28]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
7014. Elküldve: 2016-08-08 19:10:48,

Sportmusorok

[3048.]

Az M4 Sport és az M5 minden eddiginél több élő adással jelentkezik az idei olimpiáról. Összesen 750 órányi közvetítést jelent, amelynek több mint fel élő adás. Az M4 és az M5 műsora online is HD minőségben nézhető, sőt további 12 extra csatornával várja a nézőket az m4sport.hu. Az extra csatornákon az eseményeket élőben, kommentár nélkül lehet követni.

Az m4sport.hu/rio2016 oldalon részletes menetrend található. Minden versenyszámnál magyar zászló jelöli, ha magyar sportoló versenyez az adott sportágban, ahogy az is kiemelve látható, hogy az adott esemény követhető-e az M4-en, az M5-ön, vagy valamelyik extra csatornán a 12 közül. Amennyiben az online közvetítést választja a látogató, egy kattintással máris a lejátszónál találja magát, de a streamek megtalálhatók az “ÉLŐ” menüpont alatt is. Az extra közvetítéseket televíziós minőségben lehet nézni, a rendszer pedig 100 ezer látogatót tud kiszolgálni egyszerre.

Ha el akar mélyedni az olimpia részletes statisztikáiban, akkor az M4 Sport mobilalkalmazása a legjobb választás: Magyarországon egyedülálló módon az applikáció megjeleníti a hivatalos olimpiai statisztikákat. Az élő statisztikákon túl az app részletes versenynaptárat, éremtáblázatot, percről-percre közvetítéseket, videókat, és beállítható értesítéseket tartalmaz. Csak ki kell választani a bennünket érdeklő versenyszámokat, és az applikáció figyelmeztet bennünket, hogy közeleg az esemény. Az app ötödik nagy újítása, hogy a közmédia által fogadott 14 riói jelből 12 élőben követhető az M4 Sport mobilalkalmazásában is. Ezért ha valaki a vitorlázást vagy éppen a golfversenyeket követné élőben, akkor mindenképpen érdemes letöltenie az M4 Sport megújult mobilalkalmazását.

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15227
7013. Elküldve: 2016-08-08 19:10:06,

Sportmusorok

[3049.]

Hova akarják felpréselni? Így is elég rossz a minőség a csatornákon.
[válaszok erre: #7016] [előzmény: (7010) attila.scourgeofgod, 2016-08-08 17:59:30]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
7012. Elküldve: 2016-08-08 18:39:27,

Sportmusorok

[3050.]

Még a végén kiderül, hogy a legrelevánsabb szolgáltatónál vagyok. :)

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (7010) attila.scourgeofgod, 2016-08-08 17:59:30]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01088285446167 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail