Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6961. Elküldve: 2016-08-01 20:44:18, Sportmusorok
|
[3101.] |
A 28 fokom a Red Buttonnal mi újság?(12.422H) még mindig 4 méteres antenna?...:-(
A kingofsat szerint ma variáltak.
|
| | | [válaszok erre: #6962] |
[előzmény: (6960) Leíratkozott felhasználó, 2016-08-01 20:39:57] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6960. Elküldve: 2016-08-01 20:39:57, Sportmusorok
|
[3102.] |
A BBC Four-on is éppen Rióból volt bejelentkezés, gondolom a BBC is fog közvetíteni elég sokat.
|
| | | [válaszok erre: #6961] |
[előzmény: (6959) norman21, 2016-08-01 20:37:52] |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6959. Elküldve: 2016-08-01 20:37:52, Sportmusorok
|
[3103.] |
Köszönöm, a szlovén és horvát csatornák sztem sajnos kódolva lesznek.
Amit még találtam: Ua Pershiy (ukrán1), Ictimai, Gpb1 (grúz1), Khabar, Armenia1 és valszeg egy rakás arab csatorna.
|
| | | [válaszok erre: #6960] |
[előzmény: (6958) franjobp, 2016-08-01 12:11:58] |
|
Haladó
|
|
 franjobp

Tagság: 2011-04-23 20:55:55 Tagszám: #93292 Hozzászólások: 5859 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6957. Elküldve: 2016-08-01 11:57:45, Sportmusorok
|
[3105.] |
RIO 2016
M4, M5, CT Sport, CT2, Dvojka, Jednotka, Novasport1, ARD, ZDF, ORF1, ORF Sport+, Rai2, Raisport1, Raisport2, TRT Spor, TRT HD, ERT1, ERT2, ERTHD, France2, France3, France4, FranceO, SRF2, RTS2, RSI2, AFN Sports, AFN Sport2, ESPN Caribbean, ESPN2
Akinek még van infója, további FTA vagy kódolt, de elérhető közvetítő csatornákról, azt köszönettel veszem.
Arra is kíváncsi lennék, hogy a RAI, France TV, TRT kódolja-e majd a közvetítéseket...
|
| | | [válaszok erre: #6958 #7003] |
|
|
Haladó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6956. Elküldve: 2016-07-31 22:52:41, Sportmusorok
|
[3106.] |
Most meg már IMG van ott...
|
| | |
[előzmény: (6945) bamba, 2016-07-29 14:22:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 NB2

Tagság: 2016-05-05 23:48:13 Tagszám: #132893 Hozzászólások: 8 |
|
Zöldfülű
|
|
 bigacsiga

Tagság: 2005-09-23 11:03:28 Tagszám: #22184 Hozzászólások: 569 |
6954. Elküldve: 2016-07-30 22:47:54, Sportmusorok
|
[3108.] |
Sziasztok
Nem ugy van hogy az Eurosport megvette az olimpia közvetítését?
Én ugy látom semmit nem közvetít
|
| | | [válaszok erre: #6955] |
|
|
Törzstag
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6953. Elküldve: 2016-07-29 18:10:42, Sportmusorok
|
[3109.] |
Pontosan ezért adtam neked igazat!
|
| | |
[előzmény: (6952) matyofan22, 2016-07-29 17:31:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
6952. Elküldve: 2016-07-29 17:31:27, Sportmusorok
|
[3110.] |
Ha egyszer Vajnanak koze van a kormányhoz, mást nem mondhatok csak azt, hogy állami. 😃
|
| | | [válaszok erre: #6953] |
[előzmény: (6951) alex4, 2016-07-29 17:11:15] |
|
Törzstag
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6951. Elküldve: 2016-07-29 17:11:15, Sportmusorok
|
[3111.] |
„a szinten allami TV-t" - milyen lényegi a megfogalmazás!
|
| | | [válaszok erre: #6952] |
[előzmény: (6949) matyofan22, 2016-07-29 15:56:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6950. Elküldve: 2016-07-29 16:33:28, Sportmusorok
|
[3112.] |
Erosebb szavakat nem akarok hasznalni, ezert csak annyit irnek ehhez kommentkent: Ez a bejegyzes tobb okbol is butasag...
|
| | |
[előzmény: (6945) bamba, 2016-07-29 14:22:22] |
|
Haladó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
6949. Elküldve: 2016-07-29 15:56:38, Sportmusorok
|
[3113.] |
Ugye allitolag Vajna cege vette meg a kozvetiteseket. Gondolom neki lekellett adnia, hogy igy Magyarorszagon melyik TV adja a PL meccseket. Mivel neki meg nem indult el a Sport TV-je, igy a szinten allami TV-t a M4 jelolte meg. Idovel, amint elinditja a sportcsatornakat akkor gondolom oda kerulnek majd a merkozesek.
|
| | | [válaszok erre: #6951] |
|
|
Törzstag
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6948. Elküldve: 2016-07-29 15:44:02, Sportmusorok
|
[3114.] |
Főleg úgy hogy pár napja is linkelte vki nem tudom melyik topic-ban, és akkor digi sport szerepelt ott...!
De azért vicc, hogy pár hét múlva kezdődik az EPL, és nem tudjuk melyik magyar csatorna közvetíti...
|
| | |
[előzmény: (6946) SiriusBlack, 2016-07-29 14:28:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6946. Elküldve: 2016-07-29 14:28:13, Sportmusorok
|
[3116.] |
Én is néztem, de ezt az információt is illene fenntartásokkal kezelni.
|
| | | [válaszok erre: #6948] |
[előzmény: (6945) bamba, 2016-07-29 14:22:22] |
|
Törzstag
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6944. Elküldve: 2016-07-27 19:40:44, Sportmusorok
|
[3118.] |
19,2 E-en Sport 1 HD-n jótékonysági focimeccs Schumacherért
|
| |
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 Kokapeti

Tagság: 2012-11-24 10:58:41 Tagszám: #116108 Hozzászólások: 7 |
6940. Elküldve: 2016-07-17 10:42:48, Sportmusorok
|
[3122.] |
Üdv!
Nem értem a nagy örömöt, az ügyben, hogy a Premier League közvetítések esetleg elkerülnek a DigiSportról a VajnaSportra.
1.) Monokiék még mindig a legjobb társaság (ez persze inkább a többieket minősíti...) a hazai futball közvetítések terén.
2.) A Digisport 3 db HD csatornán ad, kifogástalan minőségben.
3.) Akit érdekelt a PL, az eddig is elérhette (Digi műholdas vagy MindigTV).
4.) A tv2 színvonalát ismerve, sok jóra nem lehet számítani sem a közvetítések, sem az összefoglalók, sem a minőség (gondolok itt az SD-re) terén. Az is jellemző, hogy augusztusban indul a PL és júliusban még nem tudni semmit.
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 alex4

Tagság: 2008-02-22 11:55:46 Tagszám: #56128 Hozzászólások: 1272 |
6939. Elküldve: 2016-07-16 19:44:22, Sportmusorok
|
[3123.] |
Nemtom másnál (ha próbálja más is nézni egyáltalán) milyen minőségben lehet „élvezni" a netes közvetítést, de nálam úgy szaggat a kép, mint (nem saját poén!) Juliska néni a galuskát...
.
Mire ezt leírtam, meg is szakadt a kép és ez a felirat fogad a bal felső sarokban: Unsupported media: Could not parse TS file: sync byte not found
.
Talán vkinek mond vmit ez a technikai üzenet...
.
Update: az oldal frissítése után újra látszik a kép... [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-07-16 20:09:03]
|
| | |
[előzmény: (6916) mlaszlo, 2016-07-13 21:00:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6938. Elküldve: 2016-07-15 20:34:23, Sportmusorok
|
[3124.] |
Az egy nagy marhaság, hogy TV szolgáltató is megveheti saját csatorna nélkul. Elo példa Csehország, ahol megvette a Nové Digi és még most sem tudni, hogy hol fogják adni.
|
| | |
[előzmény: (6937) SiriusBlack, 2016-07-15 20:29:30] |
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6937. Elküldve: 2016-07-15 20:29:30, Sportmusorok
|
[3125.] |
Értem. Mondjuk én nem tartom jó ötletnek, hogy ha egy tv szolgálató sportközvetítési jogok vesz, mert borítékolható a monopolhelyzet. Csak ugye a jogtulajdonosokat ez nem érdekli, nekik csak a pénz a fontos.
|
| | | [válaszok erre: #6938] |
[előzmény: (6935) Leíratkozott felhasználó, 2016-07-15 20:20:10] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|