Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499735/56 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (83/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

ricsi1844



Tagság: 2016-04-09 14:35:48
Tagszám: #132765
Hozzászólások: 63
6936. Elküldve: 2016-07-15 20:23:40,

Sportmusorok

[3126.]

remélem igazad lesz icon13.gif
[előzmény: (6931) vpeti22, 2016-07-15 19:58:25]
Kezdő
ricsi1844 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6935. Elküldve: 2016-07-15 20:20:10,

Sportmusorok

[3127.]

A szerzodes biztosítja a három szolgáltató elofizetoinek azon sporttartalmak hozzáférését, amiket az egyes szolgáltatók megvesznek. Tehát ha az egyik pl. megveszi a PL kozvetítési jogát, akkor lehetové teszi, hogy ez elérheto legyen a másik ketto kínálatában is. A forma lényegtelen ebben az esetben.
[válaszok erre: #6937] [előzmény: (6933) SiriusBlack, 2016-07-15 20:11:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6934. Elküldve: 2016-07-15 20:16:22,

Sportmusorok

[3128.]

Vedd ugy, hogy mar az elso 2 ev letelt. Onnan tol az nem szamit, hogy volte vagy nem szerelesi dij kedvezmeny.
Amugy 3 stb-s szereles, 2ev huseggel es 6 ho utani felmondas eseteben a kotber 3375.- Ft.
[előzmény: (6928) vpeti22, 2016-07-15 19:48:00]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6933. Elküldve: 2016-07-15 20:11:00,

Sportmusorok

[3129.]

"Elso értelmes példa, hogy Portugáliában már megegyezett a 3 legnagyobb muholdas provider, hogy megosztják egymás kozott a kozvetítési jogokat."

Nem inkább az azokat birtokló tv csatornát vagy csatornákat?
[válaszok erre: #6935] [előzmény: (6932) Leíratkozott felhasználó, 2016-07-15 20:04:44]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6932. Elküldve: 2016-07-15 20:04:44,

Sportmusorok

[3130.]

Nezopont kérdése. Muholdon ha jól tudom csak az Austriasat kínálatában voltak. De remélem, hogy hamar vége lesz ezeknek az értelmetlenségeknek a sportkozvetítési jogog terén. Elso értelmes példa, hogy Portugáliában már megegyezett a 3 legnagyobb muholdas provider, hogy megosztják egymás kozott a kozvetítési jogokat.
[válaszok erre: #6933] [előzmény: (6929) mlaszlo, 2016-07-15 19:53:23]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
6931. Elküldve: 2016-07-15 19:58:25,

Sportmusorok

[3131.]

Szerintem meg csak a DIGI-n lesz, az összes többi Vajna TV- vel együtt. Román DIGI- vel már van élő szerződés.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #6936] [előzmény: (6920) ricsi1844, 2016-07-15 17:36:50]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
6930. Elküldve: 2016-07-15 19:56:46,

Sportmusorok

[3132.]

Aztán ne lepődj meg, hogy ha másik szolgáltatónál majd a többszörösét fogod kifizetni a havidíjnak.
Egyébként azért az angol foci nem olyan nagy vonzerő. A UPC például közel 10 éve megvan nélküle.
[előzmény: (6926) ricsi1844, 2016-07-15 19:11:08]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
6929. Elküldve: 2016-07-15 19:53:23,

Sportmusorok

[3133.]

"Az alapján ahogy eddig volt, hogy csak a Digin lehetett PL-t nézni, remélem mindenhol bent lesz csak a Digiben nem"

Ez elég nagy tévedés, a Digi senki elől nem zárta el a sportcsatornáit, aki akart meg tudott állapodni velük. A UPC és a Telekom egyszerűen nem akart, mert milyen már, hogy egy UPC rendszeren Digi csatorna menjen. Rajtuk kívül minden más szolgáltatónál elérhetőek a Digi csatornái.
[válaszok erre: #6932] [előzmény: (6921) Leíratkozott felhasználó, 2016-07-15 18:00:33]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vpeti22



Tagság: 2010-03-12 09:58:08
Tagszám: #83167
Hozzászólások: 3990
6928. Elküldve: 2016-07-15 19:48:00,

Sportmusorok

[3134.]

Hát azért az nem teljesen igy van. Hűséggel a szerelési díj is sokkal olcsóbb a box bérleten kívül. Szóval van mit kifizetni hűség megszegése esetén, ahogy a többi szolgáltatónál is.

Telekom TV L + SkyShowtime + SDMC SmartBox + Optika Net 500/150 + Technicolor FGA 2235 MAG + Mobil L + Korlátlan Net Netflix
[válaszok erre: #6934] [előzmény: (6927) Atilu, 2016-07-15 19:41:36]
Kiváló dolgozó
vpeti22 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6927. Elküldve: 2016-07-15 19:41:36,

Sportmusorok

[3135.]

A diginel a husegert ha jol emlekszem amugy sem kap az efi sokat.
Amirol olvastam HD stb berletidij elengedese 1 ev huseg eseten. Ha pl 6 ho utan meg is felmondom azert az a 3000.- Ft kifizetese nem egy nagy kunc.
[válaszok erre: #6928] [előzmény: (6926) ricsi1844, 2016-07-15 19:11:08]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ricsi1844



Tagság: 2016-04-09 14:35:48
Tagszám: #132765
Hozzászólások: 63
6926. Elküldve: 2016-07-15 19:11:08,

Sportmusorok

[3136.]

de hogy várok :D szarok a Digire megyek olyan szolgáltatóhoz ahol lesz tvsport nincs már hűség időm úgy hogy nincs tragédia :D eddig is csak a PL miatt volt Digim icon42.gif icon32.gif icon33.gif
[válaszok erre: #6927 #6930] [előzmény: (6925) Leíratkozott felhasználó, 2016-07-15 19:07:23]
Kezdő
ricsi1844 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6925. Elküldve: 2016-07-15 19:07:23,

Sportmusorok

[3137.]

Várhatnak a digisek is 3 vagy 6 évet icon25.gif
[válaszok erre: #6926] [előzmény: (6923) taurus, 2016-07-15 18:50:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6924. Elküldve: 2016-07-15 18:53:40,

Sportmusorok

[3138.]

Es biztos, hogy lesz uj sport csatorna mar most? Siman betehet a meccsekbol a legjobbakat a tv2-re a tobbseget meg az stv2-re es ugy mar van HD is. Es igy mar a legtobb helyen nezheto is.
[előzmény: (6922) junior19, 2016-07-15 18:29:43]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6923. Elküldve: 2016-07-15 18:50:56,

Sportmusorok

[3139.]

icon42.gif icon42.gif icon42.gif
[válaszok erre: #6925] [előzmény: (6921) Leíratkozott felhasználó, 2016-07-15 18:00:33]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


junior19



Tagság: 2007-01-20 22:16:30
Tagszám: #40330
Hozzászólások: 2281
6922. Elküldve: 2016-07-15 18:29:43,

Sportmusorok

[3140.]

Kérdés, hogy mikor? Augusztus 13.-án kezdődik a bajnokság, s még semmit nem tudni a csatornákról. Majd elindítják ősszel, s majd jövőre bekerül több szolgáltatóhoz, s akkor már látható lesz, a legtöbb helyen sd-ben.
Nem szerettem a Monoki Lehel féle társulatot, de még ilyen szintet sem tudnak előszedni, mert nincs honnan. A riporterekről nem is beszélve. Vagy átveszik őket a digitől?
Ez így a néző szempontjából visszalépés minden szempontból minimum a digire kerülése idejére. Az meg már 5 vagy 6 éve volt.
[válaszok erre: #6924] [előzmény: (6919) taurus, 2016-07-15 16:15:38]
Kiváló dolgozó
junior19 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6921. Elküldve: 2016-07-15 18:00:33,

Sportmusorok

[3141.]

Az alapján ahogy eddig volt, hogy csak a Digin lehetett PL-t nézni, remélem mindenhol bent lesz csak a Digiben nem icon25.gif
[válaszok erre: #6923 #6929] [előzmény: (6920) ricsi1844, 2016-07-15 17:36:50]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


ricsi1844



Tagság: 2016-04-09 14:35:48
Tagszám: #132765
Hozzászólások: 63
6920. Elküldve: 2016-07-15 17:36:50,

Sportmusorok

[3142.]

és szerinted melyik szolgáltató fogja berakni a kínálatba? mert az egy dolog hogy lehet már nem a digi lesz a befutó, de nekem digi előfizetésem van és félek hogy nem fogja a digi berakni a csatorna kinálatba icon52.gif szerintetek?
[válaszok erre: #6921 #6931] [előzmény: (6919) taurus, 2016-07-15 16:15:38]
Kezdő
ricsi1844 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6919. Elküldve: 2016-07-15 16:15:38,

Sportmusorok

[3143.]

Most már legalább nem csak a digisek láthatják... icon42.gif icon42.gif icon42.gif
[válaszok erre: #6920 #6922] [előzmény: (6918) SiriusBlack, 2016-07-15 15:14:30]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6918. Elküldve: 2016-07-15 15:14:30,

Sportmusorok

[3144.]

Illik fenntartással kezelni


http://www.borsonline.hu/sport/eldolt-a-vajna-teve-kozvetiti-a-jovoben-a-premier-league-et/115611
[válaszok erre: #6919]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


alex4



Tagság: 2008-02-22 11:55:46
Tagszám: #56128
Hozzászólások: 1272
6917. Elküldve: 2016-07-13 21:21:46,

Sportmusorok

[3145.]

Pedig már az MLSZ-elnök is elismerte, hogy nem emiatt kevés a néző a meccseken...
.
Lehet, hogy „egészen fönt" is (f)el kéne ezt ismerni és visszatérni a korábbi közvetítési rendhez? Még akkor is, ha ezt nem kényszerítik ki népszavazási „fenyegetéssel"...
[előzmény: (6916) mlaszlo, 2016-07-13 21:00:28]
Kiváló dolgozó
alex4 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15229
6916. Elküldve: 2016-07-13 21:00:28,

Sportmusorok

[3146.]

Furcsa ez az egész, itt van 6 közszolgálati csatorna és erre interneten lesznek közvetítések icon26.gif
[válaszok erre: #6917 #6939] [előzmény: (6914) SiriusBlack, 2016-07-13 09:51:22]
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
6915. Elküldve: 2016-07-13 20:34:20,

Sportmusorok

[3147.]

Így akarják erősíteni a netes platformot. Az M4 Sport Facebook oldalára is áldoznak pénzt (fizetett hirdetésként kiemelt posztok)

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (6914) SiriusBlack, 2016-07-13 09:51:22]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6914. Elküldve: 2016-07-13 09:51:22,

Sportmusorok

[3148.]

Amit az interneten tudnak közvetíteni az miért nem lehet tv-ben? Pl. a Duna World vagy a későbbiekben induló M5-ön (az nem különösebben érdekel, hogy elvben mi lesz a tematikája , mert fogadni mernék, hogy később egyre erőteljesebben megjelennek rajta a sportközvetítések)
[válaszok erre: #6915 #6916] [előzmény: (6913) attila.scourgeofgod, 2016-07-13 08:57:11]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6913. Elküldve: 2016-07-13 08:57:11,

Sportmusorok

[3149.]

http://dtvnews.hu/hirek/az-m4-kozvetiti-a-magyar-futball-bajnoksagot



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6914]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
6912. Elküldve: 2016-07-10 21:56:48,

Sportmusorok

[3150.]

DAS ERSTE-n van most
UEFA EURO 2016.
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010679960250854 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail