Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6760. Elküldve: 2016-03-30 15:34:28, Sportmusorok
|
[3302.] |
Szia Attila.
Nem tudod véletlenul meddig van a Bundesliga kozvetítési joga az Eurosportnál?
|
| | | [válaszok erre: #6761] |
[előzmény: (6756) attila.scourgeofgod, 2016-03-19 18:40:04] |
|
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6759. Elküldve: 2016-03-19 20:15:50, Sportmusorok
|
[3303.] |
Pedig csak azt írta le, amikről több helyen is lehet olvasni.
|
| | |
[előzmény: (6756) attila.scourgeofgod, 2016-03-19 18:40:04] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6758. Elküldve: 2016-03-19 19:41:54, Sportmusorok
|
[3304.] |
A cikk utolsó bekezdésével is tudnék vitatkozni - pont a Premier League kapcsán :)
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6756) attila.scourgeofgod, 2016-03-19 18:40:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6757. Elküldve: 2016-03-19 19:10:28, Sportmusorok
|
[3305.] |
Nalunk most szep csillagos az eg igy az sd is HD minosegben jon.
|
| | |
[előzmény: (6756) attila.scourgeofgod, 2016-03-19 18:40:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6756. Elküldve: 2016-03-19 18:40:04, Sportmusorok
|
[3306.] |
Ez se rossz: "Műholdon persze szélesebb körben elérhető, de annak a minősége időjárásfüggő." :D
Már többször bebizonyosodott, hogy ennél az ominózus médiánál nincs szakújságíró, vagy ha van, akkor az inkább szag mint szak, nem is értem, miért erőltetik az ilyen tematikájú anyagokat...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6757 #6758 #6759 #6760] |
[előzmény: (6755) Atilu, 2016-03-19 18:25:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6755. Elküldve: 2016-03-19 18:25:32, Sportmusorok
|
[3307.] |
A cikkel csak annyi a bibi, hogy jelenleg csak 143 aktiv televizios musoreloszto van kis hazankban.
|
| | | [válaszok erre: #6756] |
[előzmény: (6754) SiriusBlack, 2016-03-19 17:47:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6753. Elküldve: 2016-03-04 15:06:33, Sportmusorok
|
[3309.] |
Mindig TV-n szinte minden élő közvetítésnél így van az M4-en de a pl. a Dunán az Oscar-gálán is volt eredeti hangsáv.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6748) mbovo, 2016-03-04 10:11:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
6751. Elküldve: 2016-03-04 11:04:36, Sportmusorok
|
[3311.] |
Én is biztosan belekukkantok majd 1-2 mecssükbe. Még Faragó Ricsi hiányzik kissé, a maga lányos visításaival. Hova tűnt? Mostanában nem hallom sehol a hangját.
|
| | | [válaszok erre: #6752] |
[előzmény: (6750) mbovo, 2016-03-04 10:48:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6750. Elküldve: 2016-03-04 10:48:59, Sportmusorok
|
[3312.] |
Ezzel én is pont ugyanígy vagyok. De gondoltam, ha már egyszer a siker küszöbén van a válogatott, hát csak megnézem, mégiscsak nagy szó, hogy ilyen hosszú idő után kint vagyunk egy EB-n. És az EB-t is megnézem, de biztos, hogy magyar kommentár nélkül.
|
| | | [válaszok erre: #6751] |
[előzmény: (6749) Patyomkin, 2016-03-04 10:27:28] |
|
Törzstag
|
|
 Patyomkin

Tagság: 2012-06-22 15:00:38 Tagszám: #105867 Hozzászólások: 5357 |
6749. Elküldve: 2016-03-04 10:27:28, Sportmusorok
|
[3313.] |
"végigszenvedtem Hajdú B beszari vinnyogását: "csak húzzuk ki félidőig kapott gól nélkül", "már csak 26 perc, már csak 25 perc, már csak 24..." "
Erre nekem van még jobb megoldásom. Egyáltalán nem kell nézni a magyar focit, mert nem ér 2Ft-ot sem. Immáron 15 éve egyáűltalán nem követem sem a magyar bajnokit, sem a magyar válogatottat.
A küldöldieket is csak nagyobb világeseményen követem, mert kiábrándultam a fociból minden szinten. Csak a pénzről szól és nem a sportról.
Persze ez szubjektív vélemény, nem kell elfpgadni.
|
| | | [válaszok erre: #6750] |
[előzmény: (6748) mbovo, 2016-03-04 10:11:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6748. Elküldve: 2016-03-04 10:11:00, Sportmusorok
|
[3314.] |
Lehet, már túl lett tárgyalva, de ha mégsem:
Van egy jó hírem azoknak, akik velem együtt agyhúgykövet kapnak a felkészületlen, rosszmájú, időnként kishitűen nyavalygó "kommentátorainktól": az M4 Sport 9E-n fogható változatának van egy második hangsávja, ami csak közönségzaj. Amit idáig megfigyeltem, hogy magyar bajnokikon és Bajnokok Ligája meccseken nem kell többé hallgatnunk a "kommentátort", sőt talán a norvégok elleni visszavágót is nézhettem volna hang nélkül, sajnos akkor még nem tudtam, és végigszenvedtem Hajdú B beszari vinnyogását: "csak húzzuk ki félidőig kapott gól nélkül", "már csak 26 perc, már csak 25 perc, már csak 24..." Egy biztos, ha az EB-n is ott lesz a második hangsáv, ebből egy másodpercet sem kell elviselnem nyáron.
|
| | | [válaszok erre: #6749 #6753] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6747. Elküldve: 2016-03-03 21:03:35, Sportmusorok
|
[3315.] |
Ha ezt így valaki belengette, akkor nem biztos elveszíti
|
| | |
[előzmény: (6746) kiraly45, 2016-03-03 20:39:34] |
|
Törzstag
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
6746. Elküldve: 2016-03-03 20:39:34, Sportmusorok
|
[3316.] |
Ha ezt is elveszítik, akkor lassan ők is lehúzhatják a rolót.
oscamguru
|
| | | [válaszok erre: #6747] |
[előzmény: (6745) SiriusBlack, 2016-03-03 20:35:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6744. Elküldve: 2016-02-25 08:17:08, Sportmusorok
|
[3318.] |
Nem kell ezen csodálkozni, a nol.hu és a Népszabadság már rég nem olyan, mint valaha volt... A szakújságírók leléptek, maradtak és jöttek a politikai irányvonal által megrendelt cikkeket szolgaian teljesítők... Gyorsan hozzáteszem, ez a mai magyar politikai napilapok mindegyikére igaz...
|
| | |
[előzmény: (6743) attila.scourgeofgod, 2016-02-24 17:27:27] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6743. Elküldve: 2016-02-24 17:27:27, Sportmusorok
|
[3319.] |
Pont megfogtad a lényeget, a kiindulóponton kívül semmi se stimmel, tehát írtak egy szenzációhajhász szamárságot... :D De legalább szereztek egy vidám napot a szakmának, a cikk megjelenése óta mindenki ezen röhög... :D
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-02-24 17:32:47]
|
| | | [válaszok erre: #6744] |
[előzmény: (6742) SiriusBlack, 2016-02-24 17:01:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6742. Elküldve: 2016-02-24 17:01:01, Sportmusorok
|
[3320.] |
"a nevezett média akart írni valami szenzációhajhász cikket,"
Amikor a TV2 Vajnáékhoz került, akkor Gerkens kijelentette, hogy ők bizony vagy indítanak még csatornát (vagy csatornákat) vagy, pedig felvásárolnak csatornákat. Szóval lehet, hogy vannak pontatlanságok a cikkben, de maga a kiinduló pont az bizony nem az.
|
| | | [válaszok erre: #6743] |
[előzmény: (6741) attila.scourgeofgod, 2016-02-24 10:44:20] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6740. Elküldve: 2016-02-24 10:01:59, Sportmusorok
|
[3322.] |
A magyar viszonyokat ismerve szerintem április végéig történhet egyes-más.
|
| | | [válaszok erre: #6741] |
[előzmény: (6739) attila.scourgeofgod, 2016-02-24 09:33:22] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6739. Elküldve: 2016-02-24 09:33:22, Sportmusorok
|
[3323.] |
Idézet:
| A TV2 számára főleg a Sláger TV és a sportcsatorna lehet értékes.
| |
Ez azért érdekes lenne, mivel a kábeleseket már tájékoztatták, hogy a SportKlub április végén lehúzza a rolót, nem véletlenül kerül ki a MinDig-ről is... No de csodálkozni nem kell, az idézett médiánál a hozzáértő szakújságíró ismeretlen fogalom... A nevezett céget pedig már egy ideje Tematic Media Group-nak hívják, a góré meg Morar, nem Moraru... meg még lehetne sorolni a hibákat/tévedéseket/marhaságokat, amit összeirkáltak a cikkben...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2016-02-24 09:41:51]
|
| | | [válaszok erre: #6740] |
[előzmény: (6738) SiriusBlack, 2016-02-24 09:28:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6738. Elküldve: 2016-02-24 09:28:42, Sportmusorok
|
[3324.] |
http://nol.hu/belfold/a-tv2-nem-eleg-vajnaek-mar-a-veszforgatokonyvon-is-gondolkodnak-1603069
"Úgy tudjuk, a másik kiszemelt társaság a romániai származású üzletember, Radu Moraru érdekeltségébe tartozó Tematic-Cable Kft. lehet. Ez a cég üzemelteti a mulatós zene rajongóit kiszolgáló Sláger TV-t – korábbi nevén Nóta TV –, továbbá a horgászok, vadászok csatornáját, a Fishing and Huntingot, az ismeretterjesztő DoQ-t, illetve a SportKlubot. A TV2 számára főleg a Sláger TV és a sportcsatorna lehet értékes. Az előbbi a nagy vetélytárs, az RTL Muzsika TV nevű csatornájával vehetné fel a versenyt, az utóbbival a 18–59 közötti férfiakat célozhatná meg a TV2. Igaz, a 2006-ban indult SportKlub az utóbbi években komoly nehézségekkel küszködött.
Korábban arról lehetett hallani, hogy a SportKlub megszűnik, a Tematic-Cable viszont azt kommunikálja, hogy csak átalakul. Moraru állítólag nem zárkózott el, folynak a puhatolózó tárgyalások."
|
| | | [válaszok erre: #6739] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6737. Elküldve: 2016-02-23 12:33:50, Sportmusorok
|
[3325.] |
Szerintem először várjuk meg, hogy kié lesz a PL majd utána lehet agyalni a hogyan továbbon.
|
| |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|