Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
6736. Elküldve: 2016-02-23 10:50:28, Sportmusorok
|
[3326.] |
Hát gondolom majd jól elindul egy harmadik Eurosport is, ha már összeharácsolnak minden jelentős közvetítési jogot...
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
6735. Elküldve: 2016-02-22 22:03:58, Sportmusorok
|
[3327.] |
Én megértelek. Piszok rossz érzés hogy egyikről lemaradsz. Átéltem én is már többször. Legalább ha sikerülne az egyiket rögzíteni. Sajnos ez szinte lehetetlen, legtöbbször pár nap múlva, ha szerencsém van, megismétlik azt, amelyiket nem láthattam.
|
| | |
[előzmény: (6734) junior19, 2016-02-22 18:08:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
6734. Elküldve: 2016-02-22 18:08:45, Sportmusorok
|
[3328.] |
Nem a német Eurosportra gondoltam, tudom, hogy annak eltérő a műsora.
A német és az angol bajnokság időpontjai ütköznek, erről ment itt az eszmecsere.
|
| | | [válaszok erre: #6735] |
[előzmény: (6733) ITI, 2016-02-22 14:55:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
6733. Elküldve: 2016-02-22 14:55:58, Sportmusorok
|
[3329.] |
"Mondjuk az is érdekes lesz, ha az Eurosportnál lesz az angol bajnokság, mert akkor mi lesz a némettel? Ez a két bajnokság szinte egy időben játssza a bajnokikat, így valamelyiket nem tudja adni."
Ha még nem vetted volna észre a német és a nálunk adott Eurosport műsora sokszor nem egyezik. Pl. holnap a német ESP1 23,15-kor FIM Superbike 2016 Ausblick, míg nálunk 23-tól Síugrás. Így nem lesz ütközés.
|
| | | [válaszok erre: #6734] |
[előzmény: (6726) junior19, 2016-02-22 10:48:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kiraly45

Tagság: 2004-05-05 06:15:09 Tagszám: #10328 Hozzászólások: 1612 |
6732. Elküldve: 2016-02-22 12:21:41, Sportmusorok
|
[3330.] |
Folytatódik az az őrület a magyarországi sportközvetítéseknél, ami a Digisport egykori megjelenésével elkezdődött. Nekem ez már nem is meglepő.
oscamguru
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6731. Elküldve: 2016-02-22 12:19:10, Sportmusorok
|
[3331.] |
Plusz téli sportok, autó-és motorversenyek, kerékpár körversenyek- még néhány példa, ami így hirtelen eszembe jutott a hétvégi ütközések kapcsán... Ezen közvetítések nézői nem járnának jól...
|
| | |
[előzmény: (6729) junior19, 2016-02-22 11:37:22] |
|
Haladó
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
6730. Elküldve: 2016-02-22 11:54:32, Sportmusorok
|
[3332.] |
A német bajnokságban az angolhoz hasonlóan sok a délutáni meccs.
A némethez ilyen szempontból jobban passzolna az olasz illetve a spanyol, némi ütközés persze ekkor is lenne.
|
| | |
[előzmény: (6729) junior19, 2016-02-22 11:37:22] |
|
Haladó
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
6729. Elküldve: 2016-02-22 11:37:22, Sportmusorok
|
[3333.] |
Ha az egyesre kerülne valamelyik bajnokság, akkor sok ütközés lenne most ott futó sport eseményekkel. Csak a tenisz is érdekes lenne, Australian open, Roland Garros és az Us Open is beleesik a bajnokság idejébe. Nem beszélve más sportágakról.
Én csak a Bundesliga helyett látnám az értelmes bekerülését, kérdés, annak meddig van a joga a csatornánál, s egyáltalán megválnának-e tőle.
Ha az Eurosporthoz kerülne, akkor szerintem mindenképpen a nézők járnak rosszul.
|
| | | [válaszok erre: #6730 #6731] |
[előzmény: (6728) SiriusBlack, 2016-02-22 11:13:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6728. Elküldve: 2016-02-22 11:13:31, Sportmusorok
|
[3334.] |
"Mondjuk az is érdekes lesz, ha az Eurosportnál lesz az angol bajnokság, mert akkor mi lesz a némettel? Ez a két bajnokság szinte egy időben játssza a bajnokikat, így valamelyiket nem tudja adni."
Akkor az lenne, mint Romániában, hogy az egyesen mennének a meccsek.
|
| | | [válaszok erre: #6729] |
[előzmény: (6726) junior19, 2016-02-22 10:48:05] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6727. Elküldve: 2016-02-22 11:12:30, Sportmusorok
|
[3335.] |
A Sport M közösségi besorolású csatorna nem lehet csak sportot adni. (Ez leginkább sportmagazinok adásában merül ki)
|
| | |
[előzmény: (6725) csabesz69, 2016-02-22 10:45:55] |
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
6726. Elküldve: 2016-02-22 10:48:05, Sportmusorok
|
[3336.] |
Tavaly az egyik elődöntőt megszakították a hosszabítás kezdetekor, mert spanyol bajnokit kezdtek közvetíteni. A szünetben adtak egy összefoglalót a tizenegyes rúgásokról, de úgy, hogy az utolsó négy tizit adták le, amit berúgtak. Az első hatból három kimaradt, azt nem mutatták. Ez lement kb.3 percben. Előtte és utána reklám.
Mondjuk az is érdekes lesz, ha az Eurosportnál lesz az angol bajnokság, mert akkor mi lesz a némettel? Ez a két bajnokság szinte egy időben játssza a bajnokikat, így valamelyiket nem tudja adni.
|
| | | [válaszok erre: #6728 #6733] |
[előzmény: (6723) SiriusBlack, 2016-02-21 22:01:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 csabesz69

Tagság: 2011-06-01 18:44:35 Tagszám: #93775 Hozzászólások: 108 |
6725. Elküldve: 2016-02-22 10:45:55, Sportmusorok
|
[3337.] |
A sport M mire való .azon nem adhatták volna?
|
| | | [válaszok erre: #6727] |
|
|
Haladó
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6724. Elküldve: 2016-02-22 08:09:43, Sportmusorok
|
[3338.] |
Nem akarok senkit sem megbántani, a szurkolók számára biztosan fontos a sorozat... De hogy a legjobb csapatok számára egyre kevésbé, az is tuti... Nézzétek meg egy-két csapat összeállítását a hétvégén... Igen tudom, egyre több a meccs, de ezzel együtt láthatóan folyamatosan kopik a kupa értéke is... Persze nemcsak Angliában, hanem máshol is...
|
| | |
[előzmény: (6723) SiriusBlack, 2016-02-21 22:01:29] |
|
Haladó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6723. Elküldve: 2016-02-21 22:01:29, Sportmusorok
|
[3339.] |
Közben a Sport TV ellen kisebb lázadás tört ki az FA-kupa miatt:
"Tisztelt Sport TV!
A The Emirates FA Cup a világ legrégebbi és legpatinásabb kupasorozata. Fontosabb, ismertebb és népszerűbb, mint sok másik ország nemzeti bajnoksága és jelentősége össze sem hasonlítható más sportágak legrangosabb kupasorozataival. Nekünk, az angol futball feltétlen híveinek egy kupahétvége szent ünnep: annyi meccset akarunk megnézni, amennyit csak lehet, és azt szeretnénk, ha a kupasorozat az őt megillető helyet foglalná el a közvetítő csatorna palettáján.
Önök ezen a hétvégén bizonyságát adták annak, hogy az FA Kupa csak púp a hátukon. Nem akarunk 2016-ban felvételről meccseket nézni, nem akarjuk, hogy Rosztov-Fleury női kézimeccsek fontosabbak legyenek egy szombati délutáni FA-kupa összecsapásnál. Nem akarjuk, hogy felkészületlen riporterek közvetítsék a meccseket. Nem akarjuk, hogy az angol futball csak sokadik, kényszerű választás legyen egy csatorna műsorfüzetében.
Ha Önök ezt nem tudják, vagy nem akarják biztosítani az angol futball szerelmesei számára, akkor kérjük, azonnali hatállyal kezdjenek tárgyalásba a kupasorozat közvetítési jogainak átruházásáról. Lehet, hogy tévedünk, de szeretnénk hinni, hogy a modern tévézésben még mindig a néző érdeke az első.
Köszönettel: a Cold Rainy Nights in Britannia bloggerei és olvasói"
|
| | | [válaszok erre: #6724 #6726] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6722. Elküldve: 2016-02-21 21:48:58, Sportmusorok
|
[3340.] |
Arról sincs valami híred, hogy ki lehet a legesélyesebb?
|
| | |
[előzmény: (6721) attila.scourgeofgod, 2016-02-21 18:38:30] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6720. Elküldve: 2016-02-21 18:34:57, Sportmusorok
|
[3342.] |
Bírnám ha erről születne egy magyar nyelvű cikk a sat-tv-radio.hu vagy a dtvnews.hu oldalon mert belinkelném az én oldalamra. És igen, ez célzás volt az itteni fontos emberek felé :)
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6717) taurus, 2016-02-21 13:18:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6719. Elküldve: 2016-02-21 15:05:56, Sportmusorok
|
[3343.] |
Kis hazánkról még nincs hír?
|
| | | [válaszok erre: #6721] |
[előzmény: (6718) bamba, 2016-02-21 14:43:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6718. Elküldve: 2016-02-21 14:43:16, Sportmusorok
|
[3344.] |
Igen.
|
| | | [válaszok erre: #6719] |
[előzmény: (6717) taurus, 2016-02-21 13:18:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6716. Elküldve: 2016-02-12 11:23:21, Sportmusorok
|
[3346.] |
Attól, hogy a tematika változott a körítés ugyanaz.
|
| | |
[előzmény: (6715) attila.scourgeofgod, 2016-02-12 08:54:19] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6715. Elküldve: 2016-02-12 08:54:19, Sportmusorok
|
[3347.] |
Csókoltatom a "hozzáértőt" a Borsnál... egyrészt, nem uaz a műsor, másrészt a SK-n Helló, Angyalok volt a cím, a Slágeren meg Halló, Angyalok lesz, ami egy interaktív kívánságműsor...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6716] |
[előzmény: (6714) SiriusBlack, 2016-02-11 23:28:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6713. Elküldve: 2016-02-11 10:48:35, Sportmusorok
|
[3349.] |
Persze, de azért a szolgáltatók sem teljesen hülyék, jópáran kidobták már a kínálatukból... Fenntartom a korábbi véleményemet: Be kellene már ismerni, hogy eljött a vég...
|
| | | [válaszok erre: #6714] |
[előzmény: (6711) vpeti22, 2016-02-05 14:23:21] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|