Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (52/24
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

jocy999



Tagság: 2012-10-18 21:51:43
Tagszám: #112814
Hozzászólások: 371
6611. Elküldve: 2015-08-01 19:07:46,

Sportmusorok

[3451.]

Értem, köszi a választ :)

Az mind szép és jó, hogy vasárnap éjjel leadja felvételről (bár én egy online műsorújságban sem láttam), de az lehet, hogy csak a vasárnapi... Szombaton is rendeznek futamot, azt is le kellene adni, mert nem túl izgalmas online streamen nézni úgy, hogy közben Magyarországon van kb 6-7 nívósabb sportcsatorna és egy sem képes élőben közvetíteni egy DTM-et. Plusz az a baj, hogy felvételről nézni, főleg órákkal később már értelmetlen, úgy, hogy tudod a végét. A sportműsornak az én szempontomból az a lényege, hogy ÉLŐBEN tudjam megnézni és abban a pillanatban izgulhassam végig az adott sporteseményt, felvételről ez nehezen adatik meg...
[válaszok erre: #6613] [előzmény: (6610) SiriusBlack, 2015-08-01 18:37:28]
Törzstag
jocy999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6610. Elküldve: 2015-08-01 18:37:28,

Sportmusorok

[3452.]

"Pár hónappal ezelőtt még úgy volt, hogy a DigiSport közvetíti, de jött nagy mellénnyel az MTVA"

Az az "apró" probléma van ebben, hogy 2014-ben az MTVA 3 évre vásárolta meg a DTM közvetítési jogait, szóval ők nem jöttek semmiféle nagy mellénnyel. A probléma itt adódhatott szvsz, hogy a DIGI megvett egy közvetítési csomagot (amiben benne volt a skót és a belga bajnokság és a komplett DTM) csak éppen arról feledkezett meg, aki értékesítette a DIGI felé a közvetítési csomagot, hogy a DTM hazai közvetítési jogai már az MTVA-nál vannak. Egyébként meg lesz DTM az M4 most vasárnap csak éjjel , felvételről......
[válaszok erre: #6611] [előzmény: (6609) jocy999, 2015-08-01 16:09:03]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


jocy999



Tagság: 2012-10-18 21:51:43
Tagszám: #112814
Hozzászólások: 371
6609. Elküldve: 2015-08-01 16:09:03,

Sportmusorok

[3453.]

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudtok-e valamit a DTM bajnokság közvetítésével kapcsolatosan? Pár hónappal ezelőtt még úgy volt, hogy a DigiSport közvetíti, de jött nagy mellénnyel az MTVA, hogy ismét ők fogják közvetíteni, de eleinte csak felvételről adják a Duna TV-n éjszaka, majd ha elindul az M4 Sport, akkor élőben lesz látható mindkét futam szombat/vasárnap. Nos ehhez képest sehol semmi, ezen a hétvégén is kellene közvetíteniük vagy legalább este leadnák felvételről, esetleg leadhatnák a Duna/Duna World csatornán, de egyik sem... Nem értem, hogy akkor miért kellett elvenni a közvetítés lehetőségét a DigiSporttól, mert ők legalább élőben leadták volna vagy minimum még aznap egy minimális csúszással, de legalább tudtuk volna nézni. Ehelyett megy a Vizes VB egész nap és így megette a fene az egészet... Ha valaki tudna bármi infóval szolgálni, azt megköszönném :)
[válaszok erre: #6610]
Törzstag
jocy999 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6608. Elküldve: 2015-07-30 19:58:05,

Sportmusorok

[3454.]

Az Eurosport2-s pletyka továbbra is élénk vagy arról már kiderült, hogy kamu?
[előzmény: (6607) attila.scourgeofgod, 2015-07-30 16:41:52]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6607. Elküldve: 2015-07-30 16:41:52,

Sportmusorok

[3455.]

Még mindig nem nyilatkozott róla egyik csatorna sem...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6608] [előzmény: (6606) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-30 14:02:42]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6606. Elküldve: 2015-07-30 14:02:42,

Sportmusorok

[3456.]

Szia Attila a La Ligáról még nincs semmi infó?
[válaszok erre: #6607] [előzmény: (6605) attila.scourgeofgod, 2015-07-27 19:43:56]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6605. Elküldve: 2015-07-27 19:43:56,

Sportmusorok

[3457.]

Egész szépen teljesített a hétvégén az M4...: http://tvmustra.blog.hu/2015/07/27/csucsot_csucsra_halmoz_az_m4



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6606]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
6604. Elküldve: 2015-07-24 12:48:52,

Sportmusorok

[3458.]

Minden lehet.....
[előzmény: (6603) SiriusBlack, 2015-07-24 11:49:01]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6603. Elküldve: 2015-07-24 11:49:01,

Sportmusorok

[3459.]

Nem hiszek benne. Szerintem ez volt az ára annak, hogy a Sport TV "olyan könnyen" lemondott az NB1-ről.
[válaszok erre: #6604] [előzmény: (6602) drogos, 2015-07-24 11:00:52]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6602. Elküldve: 2015-07-24 11:00:52,

Sportmusorok

[3460.]

http://www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2015/07/24/kez_bl_sporttv8

akkor csak lesz a közmédián is ha eljutnak a döntőig gondolom :D

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6603]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
6601. Elküldve: 2015-07-22 21:17:20,

Sportmusorok

[3461.]

és ez egy átlag halandó ember számára pontosan mit jelent?
[előzmény: (6600) attila.scourgeofgod, 2015-07-22 18:53:53]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6600. Elküldve: 2015-07-22 18:53:53,

Sportmusorok

[3462.]

Bejelentették, hogy mától 100%-os Discovery tulajdonba került az Eurosport...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6601]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6599. Elküldve: 2015-07-21 21:47:41,

Sportmusorok

[3463.]

"egy rtl2-t viszont nem tudnék elképzelni mondjuk, de benne lehet a pakliban még ez is.."

Ezt miért feltételezed?
[előzmény: (6596) drogos, 2015-07-21 16:04:17]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zsolt73



Tagság: 2004-09-02 11:37:21
Tagszám: #12380
Hozzászólások: 227
6598. Elküldve: 2015-07-21 16:09:22,

Sportmusorok

[3464.]

Persze, lesz még néhány újabb magazinműsor a "beszélgessünk a sportról, ha már közvetíteni nem tudjuk" jegyében... icon21.gif
[előzmény: (6597) banok5, 2015-07-21 16:05:55]
Haladó
Zsolt73 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
6597. Elküldve: 2015-07-21 16:05:55,

Sportmusorok

[3465.]

Az még elketyeg egy ideig mert Fiala Jánosnak lesz ott szeptembertől műsora - ezt többször is említette a rádióműsorában az elmúlt hetekben.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #6598] [előzmény: (6595) SiriusBlack, 2015-07-21 13:15:38]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6596. Elküldve: 2015-07-21 16:04:17,

Sportmusorok

[3466.]

nekem is egy ilyen elképzelésem volt hogy lecsap a discovery a főmeccsekre !!! egy rtl2-t viszont nem tudnék elképzelni mondjuk, de benne lehet a pakliban még ez is...

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6599] [előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6595. Elküldve: 2015-07-21 13:15:38,

Sportmusorok

[3467.]

Jó lett volna egy hasonló bejelentés hazánkban is. Amúgy a Sport Klub-ról van valami infód, hogy mi lesz a sorsa?
[válaszok erre: #6597] [előzmény: (6593) attila.scourgeofgod, 2015-07-21 12:45:18]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vinston1



Tagság: 2008-08-25 20:51:07
Tagszám: #62918
Hozzászólások: 95
6594. Elküldve: 2015-07-21 12:54:41,

Sportmusorok

[3468.]

Csak az a kérdés, akkor mi marad a magyar Sport 1,2 kínálatában, ha nem szerzik meg a Laligát. Tudtommal a Serie A és Ligue 1 nálunk 2018-ig a Digisportnál van. Illetve ki veszi meg a Laligát, mert a Digisporton nehezen fog elférni mind a 3 liga. Esetleg a Discovery is megvehetné...
[előzmény: (6593) attila.scourgeofgod, 2015-07-21 12:45:18]
Kezdő
vinston1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6593. Elküldve: 2015-07-21 12:45:18,

Sportmusorok

[3469.]

Gyanús, hogy máshová kerül a La liga, a cseheknél most jelentette be az AMC a Serie A-t és a francia Ligue 1-et, eddig ott is a spanyol volt, nem gondolnám, hogy e mellé maradna a spanyol is, márpedig eddig régiósan vették meg...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6594 #6595] [előzmény: (6590) SiriusBlack, 2015-07-17 12:58:42]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


coldseed



Tagság: 2008-01-01 13:58:10
Tagszám: #53570
Hozzászólások: 19
6592. Elküldve: 2015-07-17 14:19:10,

Sportmusorok

[3470.]

Stadionhatású díszlettel jelentkezik az M4:

http://www.hirado.hu/2015/07/17/stadionhatasu-diszlettel-jelentkezik-az-m4/
Zöldfülű
coldseed adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6591. Elküldve: 2015-07-17 13:02:37,

Sportmusorok

[3471.]

Nem biztos, csak lehetséges, mivel külön értékesítik a jogokat, van a 38 csapat, amit egy kupacban, meg van a 4 csapat, a Barcelonával az élen, amit megint külön, és még a tetejében 2 külön cég... amit mostanság úgy emlegetnek, hogy La Liga jog, abban nincs benne az ominózus 4 csapat (Barcelona, Celta Vigo, Espanyol és Real Sociedad)...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-07-17 13:18:07]
[előzmény: (6590) SiriusBlack, 2015-07-17 12:58:42]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6590. Elküldve: 2015-07-17 12:58:42,

Sportmusorok

[3472.]

Miért olyan biztos, hogy esetleg 2 csatorna lesz? Elnézve, hogy hogyan alakultak a közvetítési jogok továbbra is megmaradt az 1 csatornánál.
[válaszok erre: #6591 #6593] [előzmény: (6588) attila.scourgeofgod, 2015-07-17 08:29:17]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
6589. Elküldve: 2015-07-17 08:45:32,

Sportmusorok

[3473.]

A Digisport teljesen esélytelen rá?
[előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6588. Elküldve: 2015-07-17 08:29:17,

Sportmusorok

[3474.]

A hollandusoknál jelentették be tegnap, hogy náluk marad a Sport1-en, elvileg nálunk is hamarosan ki kell rukkolnia a győztesnek... aztán hogy ez 1 csatorna lesz, vagy 2, majd kiderül...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6590] [előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6587. Elküldve: 2015-07-16 22:04:14,

Sportmusorok

[3475.]

http://www.rangado.hu/tartalom/cikk/312718_csatornat_valt_a_spanyol_foci
[válaszok erre: #6588 #6589 #6596]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011511087417603 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail