Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
6611. Elküldve: 2015-08-01 19:07:46, Sportmusorok
|
[3451.] |
Értem, köszi a választ :)
Az mind szép és jó, hogy vasárnap éjjel leadja felvételről (bár én egy online műsorújságban sem láttam), de az lehet, hogy csak a vasárnapi... Szombaton is rendeznek futamot, azt is le kellene adni, mert nem túl izgalmas online streamen nézni úgy, hogy közben Magyarországon van kb 6-7 nívósabb sportcsatorna és egy sem képes élőben közvetíteni egy DTM-et. Plusz az a baj, hogy felvételről nézni, főleg órákkal később már értelmetlen, úgy, hogy tudod a végét. A sportműsornak az én szempontomból az a lényege, hogy ÉLŐBEN tudjam megnézni és abban a pillanatban izgulhassam végig az adott sporteseményt, felvételről ez nehezen adatik meg...
|
| | | [válaszok erre: #6613] |
[előzmény: (6610) SiriusBlack, 2015-08-01 18:37:28] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6610. Elküldve: 2015-08-01 18:37:28, Sportmusorok
|
[3452.] |
"Pár hónappal ezelőtt még úgy volt, hogy a DigiSport közvetíti, de jött nagy mellénnyel az MTVA"
Az az "apró" probléma van ebben, hogy 2014-ben az MTVA 3 évre vásárolta meg a DTM közvetítési jogait, szóval ők nem jöttek semmiféle nagy mellénnyel. A probléma itt adódhatott szvsz, hogy a DIGI megvett egy közvetítési csomagot (amiben benne volt a skót és a belga bajnokság és a komplett DTM) csak éppen arról feledkezett meg, aki értékesítette a DIGI felé a közvetítési csomagot, hogy a DTM hazai közvetítési jogai már az MTVA-nál vannak. Egyébként meg lesz DTM az M4 most vasárnap csak éjjel , felvételről......
|
| | | [válaszok erre: #6611] |
[előzmény: (6609) jocy999, 2015-08-01 16:09:03] |
|
Törzstag
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
6609. Elküldve: 2015-08-01 16:09:03, Sportmusorok
|
[3453.] |
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy tudtok-e valamit a DTM bajnokság közvetítésével kapcsolatosan? Pár hónappal ezelőtt még úgy volt, hogy a DigiSport közvetíti, de jött nagy mellénnyel az MTVA, hogy ismét ők fogják közvetíteni, de eleinte csak felvételről adják a Duna TV-n éjszaka, majd ha elindul az M4 Sport, akkor élőben lesz látható mindkét futam szombat/vasárnap. Nos ehhez képest sehol semmi, ezen a hétvégén is kellene közvetíteniük vagy legalább este leadnák felvételről, esetleg leadhatnák a Duna/Duna World csatornán, de egyik sem... Nem értem, hogy akkor miért kellett elvenni a közvetítés lehetőségét a DigiSporttól, mert ők legalább élőben leadták volna vagy minimum még aznap egy minimális csúszással, de legalább tudtuk volna nézni. Ehelyett megy a Vizes VB egész nap és így megette a fene az egészet... Ha valaki tudna bármi infóval szolgálni, azt megköszönném :)
|
| | | [válaszok erre: #6610] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6608. Elküldve: 2015-07-30 19:58:05, Sportmusorok
|
[3454.] |
Az Eurosport2-s pletyka továbbra is élénk vagy arról már kiderült, hogy kamu?
|
| | |
[előzmény: (6607) attila.scourgeofgod, 2015-07-30 16:41:52] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6606. Elküldve: 2015-07-30 14:02:42, Sportmusorok
|
[3456.] |
Szia Attila a La Ligáról még nincs semmi infó?
|
| | | [válaszok erre: #6607] |
[előzmény: (6605) attila.scourgeofgod, 2015-07-27 19:43:56] |
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6604. Elküldve: 2015-07-24 12:48:52, Sportmusorok
|
[3458.] |
Minden lehet.....
|
| | |
[előzmény: (6603) SiriusBlack, 2015-07-24 11:49:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6603. Elküldve: 2015-07-24 11:49:01, Sportmusorok
|
[3459.] |
Nem hiszek benne. Szerintem ez volt az ára annak, hogy a Sport TV "olyan könnyen" lemondott az NB1-ről.
|
| | | [válaszok erre: #6604] |
[előzmény: (6602) drogos, 2015-07-24 11:00:52] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
6601. Elküldve: 2015-07-22 21:17:20, Sportmusorok
|
[3461.] |
és ez egy átlag halandó ember számára pontosan mit jelent?
|
| | |
[előzmény: (6600) attila.scourgeofgod, 2015-07-22 18:53:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6599. Elküldve: 2015-07-21 21:47:41, Sportmusorok
|
[3463.] |
"egy rtl2-t viszont nem tudnék elképzelni mondjuk, de benne lehet a pakliban még ez is.."
Ezt miért feltételezed?
|
| | |
[előzmény: (6596) drogos, 2015-07-21 16:04:17] |
|
Törzstag
|
|
 Zsolt73

Tagság: 2004-09-02 11:37:21 Tagszám: #12380 Hozzászólások: 227 |
6598. Elküldve: 2015-07-21 16:09:22, Sportmusorok
|
[3464.] |
Persze, lesz még néhány újabb magazinműsor a "beszélgessünk a sportról, ha már közvetíteni nem tudjuk" jegyében...
|
| | |
[előzmény: (6597) banok5, 2015-07-21 16:05:55] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6597. Elküldve: 2015-07-21 16:05:55, Sportmusorok
|
[3465.] |
Az még elketyeg egy ideig mert Fiala Jánosnak lesz ott szeptembertől műsora - ezt többször is említette a rádióműsorában az elmúlt hetekben.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6598] |
[előzmény: (6595) SiriusBlack, 2015-07-21 13:15:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6596. Elküldve: 2015-07-21 16:04:17, Sportmusorok
|
[3466.] |
nekem is egy ilyen elképzelésem volt hogy lecsap a discovery a főmeccsekre !!! egy rtl2-t viszont nem tudnék elképzelni mondjuk, de benne lehet a pakliban még ez is...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6599] |
[előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6595. Elküldve: 2015-07-21 13:15:38, Sportmusorok
|
[3467.] |
Jó lett volna egy hasonló bejelentés hazánkban is. Amúgy a Sport Klub-ról van valami infód, hogy mi lesz a sorsa?
|
| | | [válaszok erre: #6597] |
[előzmény: (6593) attila.scourgeofgod, 2015-07-21 12:45:18] |
|
Törzstag
|
|
 vinston1

Tagság: 2008-08-25 20:51:07 Tagszám: #62918 Hozzászólások: 95 |
6594. Elküldve: 2015-07-21 12:54:41, Sportmusorok
|
[3468.] |
Csak az a kérdés, akkor mi marad a magyar Sport 1,2 kínálatában, ha nem szerzik meg a Laligát. Tudtommal a Serie A és Ligue 1 nálunk 2018-ig a Digisportnál van. Illetve ki veszi meg a Laligát, mert a Digisporton nehezen fog elférni mind a 3 liga. Esetleg a Discovery is megvehetné...
|
| | |
[előzmény: (6593) attila.scourgeofgod, 2015-07-21 12:45:18] |
|
Kezdő
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6593. Elküldve: 2015-07-21 12:45:18, Sportmusorok
|
[3469.] |
Gyanús, hogy máshová kerül a La liga, a cseheknél most jelentette be az AMC a Serie A-t és a francia Ligue 1-et, eddig ott is a spanyol volt, nem gondolnám, hogy e mellé maradna a spanyol is, márpedig eddig régiósan vették meg...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6594 #6595] |
[előzmény: (6590) SiriusBlack, 2015-07-17 12:58:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
|
Zöldfülű
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6591. Elküldve: 2015-07-17 13:02:37, Sportmusorok
|
[3471.] |
Nem biztos, csak lehetséges, mivel külön értékesítik a jogokat, van a 38 csapat, amit egy kupacban, meg van a 4 csapat, a Barcelonával az élen, amit megint külön, és még a tetejében 2 külön cég... amit mostanság úgy emlegetnek, hogy La Liga jog, abban nincs benne az ominózus 4 csapat (Barcelona, Celta Vigo, Espanyol és Real Sociedad)...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-07-17 13:18:07]
|
| | |
[előzmény: (6590) SiriusBlack, 2015-07-17 12:58:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6590. Elküldve: 2015-07-17 12:58:42, Sportmusorok
|
[3472.] |
Miért olyan biztos, hogy esetleg 2 csatorna lesz? Elnézve, hogy hogyan alakultak a közvetítési jogok továbbra is megmaradt az 1 csatornánál.
|
| | | [válaszok erre: #6591 #6593] |
[előzmény: (6588) attila.scourgeofgod, 2015-07-17 08:29:17] |
|
Törzstag
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
6589. Elküldve: 2015-07-17 08:45:32, Sportmusorok
|
[3473.] |
A Digisport teljesen esélytelen rá?
|
| | |
[előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6588. Elküldve: 2015-07-17 08:29:17, Sportmusorok
|
[3474.] |
A hollandusoknál jelentették be tegnap, hogy náluk marad a Sport1-en, elvileg nálunk is hamarosan ki kell rukkolnia a győztesnek... aztán hogy ez 1 csatorna lesz, vagy 2, majd kiderül...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6590] |
[előzmény: (6587) SiriusBlack, 2015-07-16 22:04:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|