Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 bogtoj

Tagság: 2003-08-16 12:41:23 Tagszám: #6206 Hozzászólások: 1898 |
6586. Elküldve: 2015-07-16 18:00:14, Sportmusorok
|
[3476.] |
"Magyar foci az M4 Sporton..."
Ott jó helyen lesz.
Csak ne kelljen nézni.
|
| | |
[előzmény: (6585) attila.scourgeofgod, 2015-07-16 17:10:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6584. Elküldve: 2015-07-15 09:53:04, Sportmusorok
|
[3478.] |
Még az is előfordulhat, hogy két különböző csatorna, mivel totál káosz van a spanyoloknál, két külön csomagban árulják a jogokat, az egyiket a Mediapro, a másikat meg a különcködő 4 klub/Telefonica...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (6582) low-e, 2015-07-14 21:41:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6583. Elküldve: 2015-07-14 22:56:25, Sportmusorok
|
[3479.] |
Ezt honnan veszed?
|
| | |
[előzmény: (6582) low-e, 2015-07-14 21:41:18] |
|
Törzstag
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
6582. Elküldve: 2015-07-14 21:41:18, Sportmusorok
|
[3480.] |
Úgy néz ki Digi Sport...ha nem elhappolja előle a Sport TV
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #6583 #6584] |
[előzmény: (6580) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-14 14:11:31] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6581. Elküldve: 2015-07-14 14:17:10, Sportmusorok
|
[3481.] |
Nem
|
| | |
[előzmény: (6580) Leíratkozott felhasználó, 2015-07-14 14:11:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6580. Elküldve: 2015-07-14 14:11:31, Sportmusorok
|
[3482.] |
Sziasztok.
Nem tudja véletlenul már valaki, hogy a spanyol bajnokság /La Liga/ 2015/2016-os szezonját melyik TV csatorna kozvetíti?
|
| | | [válaszok erre: #6581 #6582] |
|
|
|
|
|
 sa79

Tagság: 2014-05-30 14:11:04 Tagszám: #130155 Hozzászólások: 103 |
6579. Elküldve: 2015-07-08 10:28:55, Sportmusorok
|
[3483.] |
A Sport TV műsorűban is szerepel még az NB1-es közvetítés, sőt a 3. félidő is.
Hétfőre ígértek tájékoztatást a közvetítésekről.
Lehet, hogy rájöttek mégsem elég a heti 2 meccs
|
| | |
[előzmény: (6576) coldseed, 2015-07-05 18:01:40] |
|
Haladó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6578. Elküldve: 2015-07-08 09:28:16, Sportmusorok
|
[3484.] |
Ez az előző fordulóban is így volt... az esti mérkőzés meg nem csoda, mivel párhuzamosan a Dunán is meccs lesz...
július 9., csütörtök:
--------------------
Duna
20.15: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, Ferencváros-Go Ahead Eagles
Duna World
17.15: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, Sutjeska Niksic-Debreceni VSC
20.25: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, Vojvodina-MTK Budapest
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | |
[előzmény: (6577) Kardos Attila, 2015-07-08 09:20:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
|
Zöldfülű
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6575. Elküldve: 2015-07-05 14:13:35, Sportmusorok
|
[3487.] |
Végre 1 JÓ F1-es futam.
Habár MinDigen "köhög" néha egy kicsit a Duna HD.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
6574. Elküldve: 2015-07-03 14:32:35, Sportmusorok
|
[3488.] |
Azt csiripelik, hogy nyártól csak az M4-en lesz magyar NB1, a sport TV-n egy sem! (A Harmadik félidő is megy a köztévére)
http://www.csakfoci.hu/hazai/nb1/node/194135
|
| |
|
Zöldfülű
|
|
 csiga33

Tagság: 2008-12-03 16:27:12 Tagszám: #66299 Hozzászólások: 1259 |
6573. Elküldve: 2015-07-01 16:17:10, Sportmusorok
|
[3489.] |
Nekem csak annyira hiányzik a DigiSport, hogy nekik mindkét csatornájuk HD, full HD, nem úgy mint a Sport tv-nél, hogy sem a UPC-n, sem a Digin nincs Sport 2 HD. Mármint műholdon.
Ja, és a Sport 1 HD is csak 1440X1080....
|
| | |
[előzmény: (6562) taurus, 2015-06-27 11:35:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6571. Elküldve: 2015-06-29 15:07:14, Sportmusorok
|
[3491.] |
Vagy igen, vagy nem, ebből ez azért nem derült ki... ez a sokkal érdekesebb: "A NOB és a helyi piacok követelményeinek megfelelően a Discovery a nyári olimpiai játékok ideje alatt legalább 200 óra, a téli olimpia alatt pedig legalább 100 óra szabadon fogható televíziós tartalom közvetítését vállalja."
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6572] |
[előzmény: (6570) SiriusBlack, 2015-06-29 14:55:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6570. Elküldve: 2015-06-29 14:55:26, Sportmusorok
|
[3492.] |
"A Discovery sok európai piacon továbbértékesíti a jogok egy részét. "
Szóval valamilyen szinten mégis csak lesz olimpia az M4-n is.
|
| | | [válaszok erre: #6571] |
[előzmény: (6569) attila.scourgeofgod, 2015-06-29 14:40:52] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
6568. Elküldve: 2015-06-28 09:03:33, Sportmusorok
|
[3494.] |
Mind szép és jó, hogy majd közvetítenek 2 meccset a Lengyel első osztályból, de ahogy a közleményben írják:
"Jó hír lehetne, hogy így fordulónként két meccs is látható lesz Magyarországon. Üröm az örömben, hogy a nyitó- és a zárómeccset eddig is a kevésbé izgalmas meccsek jelentették, a közvetítési jogok új leosztása alapján kizárt, hogy akár egy komoly rangadó is az Eurosporton sugárzott időbe essen."
Így gondolom maradnak péntekenként és hétfőként a középcsapatok és kiesőjelöltek "rangadói" :D Nem hiszem, hogy sokan nézték volna akkor is a mérkőzéseket, ha a bajnokjelöltek meccseit is közvetítik, de így szerintem még annyian sem fogják majd nézni...
|
| | |
[előzmény: (6566) drogos, 2015-06-27 20:30:37] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6567. Elküldve: 2015-06-27 21:05:00, Sportmusorok
|
[3495.] |
Ha nagyon titkolóznak, akkor ez csak annyit jelenthet, hogy a magyar csapatok meccsei az M4-en lesznek láthatóak. Legfeljebb az egy időben (vagy közel egy időben) zajló meccsek lehetnek a Sport TV-n élőben.
|
| | |
[előzmény: (6565) attila.scourgeofgod, 2015-06-27 17:02:48] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6565. Elküldve: 2015-06-27 17:02:48, Sportmusorok
|
[3497.] |
Nm tiszta a kép, és a SportTV is titkolózik, sikerült egy gyors levelet váltanom szombat ellenére az AMC sport pr managerével, de csak annyit mondott, hogy a részletekről később (jövő hét) lesz tájékoztatás, egyelőre annyi infóval kell beérni, ami a weboldalukon megjelent... tehát nem lettünk okosabbak...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6567] |
[előzmény: (6564) banok5, 2015-06-27 16:56:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6564. Elküldve: 2015-06-27 16:56:59, Sportmusorok
|
[3498.] |
Én még nem láttam olyat, hogy az EHF BL-ben a női meccseket más adó(k) adná(k) mint a férfit...
A Digivel meg mi van? Elfogyott a pénz?
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6565] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6563. Elküldve: 2015-06-27 13:07:23, Sportmusorok
|
[3499.] |
Logikus lenne, hogy ha mind a két szakág BL meccseit ők közvetítenék. (A magyar meccseket külön nem hangsúlyozzák ki, szerintem a háttérben még tárgyalások folynak az MTVA-val)
|
| | |
[előzmény: (6561) attila.scourgeofgod, 2015-06-27 10:31:09] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6562. Elküldve: 2015-06-27 11:35:30, Sportmusorok
|
[3500.] |
Akkor már annyira nem is hiányzik a dilisport....
|
| | | [válaszok erre: #6573] |
[előzmény: (6561) attila.scourgeofgod, 2015-06-27 10:31:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|