Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6560. Elküldve: 2015-06-27 09:31:52, Sportmusorok
|
[3502.] |
Igaz...
|
| | | [válaszok erre: #6561] |
[előzmény: (6559) attila.scourgeofgod, 2015-06-27 09:26:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6559. Elküldve: 2015-06-27 09:26:06, Sportmusorok
|
[3503.] |
Nem egyértelmű a sporttv oldalán olvasható bejelentés, az alapján simán lehet, hogy a női bl-t is ők adják, nem csak a férfit... mert hogy taglalják a női majd a férfi sorsolás eredményeit, majd lezárják a cikket, és utána biggyesztik oda, hogy ők adják a bl-t, de hogy melyiket, arról nem írnak...: http://www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2015/06/26/kez_bl_sorsolas6
a magyar érdekeltségű meccseket meg valszeg átengedik az M4-nek, vagy párhuzamosan közvetítik... számomra ez jó hír, mert így már alig marad valami a dilisporton azok közül, ami engem érdekel, a wta meg a diamond league nélkül azért meg tudok lenni, a többi meg totál nem érdekel, már nem kell, hogy valamely szolgáltatóm felvegye a kínáatába, na nem mintha bármi esély is lett volna erre valaha is...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6560] |
[előzmény: (6558) taurus, 2015-06-27 08:30:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
6558. Elküldve: 2015-06-27 08:30:53, Sportmusorok
|
[3504.] |
Ez szuper.
|
| | | [válaszok erre: #6559] |
[előzmény: (6557) matyofan22, 2015-06-27 07:04:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6556. Elküldve: 2015-06-25 13:10:48, Sportmusorok
|
[3506.] |
Idézet:
| Magyar csapatok Európa Liga mérkőzései a közmédián
Július 2-án, jövő csütörtökön három magyar labdarúgóklub is megkezdi remélhetőleg hosszú nemzetközi szereplését az Európa Ligában. A DVSC, a Ferencváros, illetve az MTK mérkőzését is élőben tekinthetik meg a közmédia csatornáin.
Elsőként a Debrecen találkozója kerül a képernyőre: a Nagyerdei Stadionban a montenegrói Sutjeska Nikšić ellen lépnek pályára Kondás Elemér tanítványai, a Duna World közvetítése 18:15-től kezdődik.
A Ferencváros Hollandiában kezdi meg az Európa Liga szereplését, a másodosztályú Go Ahead Eagles Deventerben fogadja a zöld-fehéreket. Az összecsapást a Duna Televízió sugározza élőben, 19:45-től.
Az MTK mérkőzését is közvetíti a közmédia: a tavalyi bajnokság bronzérmese a szerb FK Vojvodina csapatával találkozik az újpesti Szusza Ferenc Stadionban. A Duna World közvetítése 20:25-kor veszi kezdetét.
| |
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6554. Elküldve: 2015-06-18 13:53:31, Sportmusorok
|
[3508.] |
Most nézem csak, az AD Sport is adja az Európai Játékokat 13E-n.
|
| | |
[előzmény: (6550) Egon, 2015-06-15 15:24:31] |
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6553. Elküldve: 2015-06-15 17:38:13, Sportmusorok
|
[3509.] |
A Sport Klub most mi lesz?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6551. Elküldve: 2015-06-15 16:37:18, Sportmusorok
|
[3511.] |
azzal én is tisztában vok de, hol az a forrás amiről én nem tudok digisport ügyben???
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6552] |
[előzmény: (6549) attila.scourgeofgod, 2015-06-15 08:25:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6550. Elküldve: 2015-06-15 15:24:31, Sportmusorok
|
[3512.] |
Megoldódott a probléma! A levezető kábel elég ramaty állapotban volt, kicseréltem és láss csodát, működik!
Üdv. Egon
|
| | | [válaszok erre: #6554] |
[előzmény: (6544) sat_2joco, 2015-06-13 18:38:13] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6549. Elküldve: 2015-06-15 08:25:25, Sportmusorok
|
[3513.] |
Milyen erre a szezonra? 3 évre... a sajtóhír elég megkésett lenne, mivel ez már akkor tudott volt, mikor bejelentették, hogy heti 1 meccs ezentúl a Story4 helyett az RTL2-n lesz (ennek lassan már két hónapja)...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6551] |
[előzmény: (6548) drogos, 2015-06-15 07:04:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6548. Elküldve: 2015-06-15 07:04:25, Sportmusorok
|
[3514.] |
erre a szezonra ezek szerint megvette a digisport az európa liga közvetítéseket, tegnap láttam a spotját a bakui játékok szünetében, sajtóhír szerintem a héten lesz erről..
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6549] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6546. Elküldve: 2015-06-14 12:42:35, Sportmusorok
|
[3516.] |
Azt hiszem cryptoworks-szel nyílnak a többi digiturk csatornával.
|
| | |
[előzmény: (6540) K. Tibor, 2015-06-13 09:09:08] |
|
Törzstag
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6545. Elküldve: 2015-06-14 06:09:09, Sportmusorok
|
[3517.] |
Szia!
Kösz a tippet, ki fogom próbálni. Azt már megnéztem, hogy a 12480 frekvencián minden adó rossz. Kitöröltem a tp-t, újra letöltöttem róla a csatornákat, de semmi javulás.
Üdv. Egon
|
| | |
[előzmény: (6544) sat_2joco, 2015-06-13 18:38:13] |
|
Törzstag
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
6544. Elküldve: 2015-06-13 18:38:13, Sportmusorok
|
[3518.] |
Közben eszembe jutott még egy lehetséges ok.
Esetleg külső zavarójel, amit pl. egy közelben lévő mobil torony okozhat.
Csináld azt, hogy az ominózus TP-ről 1-et, 1-et jobbra-balra (lejebb-feljebb) lépve zavart-e a vétel.
Ha igen akkor nagy valószinűséggel külső zavar, ha nem, akkor beállítási gond.
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | | [válaszok erre: #6545 #6550] |
[előzmény: (6542) sat_2joco, 2015-06-13 17:17:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6543. Elküldve: 2015-06-13 17:27:10, Sportmusorok
|
[3519.] |
a finn magyar meccset debütálásként Hajdu B. fogja közvetíteni, ennél jobb hír nekem nem is kell :)
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
6542. Elküldve: 2015-06-13 17:17:38, Sportmusorok
|
[3520.] |
Szia!
Hacsak nincs Nálad extrém időjárás, akkor annak mennie kell.
Az Astra 19,2 E-ről akkora jel jön le, mint egy lórugás.
Mivel eléggé fent van, 12,480, ezért esetleg fej?
Szerintem állítsd be rendesen az antennád.
Üdv,
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | | [válaszok erre: #6544] |
[előzmény: (6541) Egon, 2015-06-13 15:52:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6541. Elküldve: 2015-06-13 15:52:18, Sportmusorok
|
[3521.] |
Köszönöm az infót, nagyon hasznos!
Ami a német Sport1-et illeti, érdekes módon időnként akadozva, kockásodva jön nekem.
Nem tudom mi lehet az oka
Üdv. Egon
|
| | | [válaszok erre: #6542] |
[előzmény: (6539) mbovo, 2015-06-13 08:53:53] |
|
Törzstag
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
6540. Elküldve: 2015-06-13 09:09:08, Sportmusorok
|
[3522.] |
Milyen EMU kell a 7E-n lévő eurosporthoz ?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #6546] |
[előzmény: (6539) mbovo, 2015-06-13 08:53:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mbovo

Tagság: 2010-07-26 09:27:06 Tagszám: #87164 Hozzászólások: 1000 |
6539. Elküldve: 2015-06-13 08:53:53, Sportmusorok
|
[3523.] |
Úgy tudom, a német Sport1 is közvetít belőle. Meg az Eurosport is, ami ugyan szintén fizetős, de 7E-n emuval is működik mind a kettő, a német Eurosport pedig FTA. És még az ORF is, ami szintén megy emuval.
https://en.wikipedia.org/wiki/2015_European_Games
|
| | | [válaszok erre: #6540 #6541] |
[előzmény: (6536) Egon, 2015-06-12 16:48:51] |
|
Törzstag
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15229 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
6537. Elküldve: 2015-06-12 22:41:54, Sportmusorok
|
[3525.] |
Le Mans feed sehol sincs ?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (6535) daniel1213, 2015-06-12 12:40:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|