Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6511. Elküldve: 2015-06-08 16:51:11, Sportmusorok
|
[3551.] |
A mostani szezonban járt le a spanyol bajnokság közvetítési jogai.
(A Discovery meg Magyarországra az egy szem MLS közvetítési jogon kívül- ami Nagy-Brittania kivételével egész Európára vonatkozik nem vettek mást a hazai piacra)
|
| | | [válaszok erre: #6512] |
[előzmény: (6510) LackoVM, 2015-06-08 16:30:36] |
|
Törzstag
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6510. Elküldve: 2015-06-08 16:30:36, Sportmusorok
|
[3552.] |
Még a 15/16- os szezon biztos, de az is szinte biztosnak mondható, h. a jövőben az AMC nem adja ki a LaLiga jogokat a kezéből.
Ez meg Az.
|
| | | [válaszok erre: #6511] |
[előzmény: (6508) _erdely_, 2015-06-08 14:48:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6509. Elküldve: 2015-06-08 15:50:07, Sportmusorok
|
[3553.] |
Az még a Sport TV-nél van szerintem.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6508) _erdely_, 2015-06-08 14:48:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 _erdely_

Tagság: 2008-10-18 13:26:47 Tagszám: #64605 Hozzászólások: 290 |
6508. Elküldve: 2015-06-08 14:48:47, Sportmusorok
|
[3554.] |
semmi hír, a spanyol bajnoki meccseket ki adja ősztől?
|
| | | [válaszok erre: #6509 #6510] |
|
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 chilee

Tagság: 2006-02-06 15:58:50 Tagszám: #26704 Hozzászólások: 203 |
6506. Elküldve: 2015-06-08 13:41:04, Sportmusorok
|
[3556.] |
Érdekes, a Digi Sport 1 román közvetíti, a magyar,cseh és szlovák változatában nem szerepel.
A szomszédok közül az Aréna Sport is adja.
üdv:chilee.
|
| | | [válaszok erre: #6507] |
[előzmény: (6498) matyofan22, 2015-06-07 17:54:36] |
|
Haladó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6505. Elküldve: 2015-06-07 22:14:21, Sportmusorok
|
[3557.] |
A horvátok kikaptak 1 góllal, otthon, a svédektől...
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6497) banok5, 2015-06-07 15:35:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
6504. Elküldve: 2015-06-07 20:33:52, Sportmusorok
|
[3558.] |
"
Néhányan már találkoztatok a hírrel, páran kérdeztétek is, igen, a jövőben (következő három évben) nálunk lesznek láthatóak az argentin első osztály küzdelmei. Már tegnap este lement az első meccs, egy San Lorenzo-Belgrano, eredeti kommentárral. Ma meglesz az első magyarral is: 20 órától én közvetítem a Rosario Central-Independiente mérkőzést."
|
| | |
[előzmény: (6503) coldseed, 2015-06-07 20:33:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
|
Zöldfülű
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6502. Elküldve: 2015-06-07 19:38:17, Sportmusorok
|
[3560.] |
lehet hétfőn már kirakják csak nem dógoznak :D
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6503] |
[előzmény: (6501) coldseed, 2015-06-07 19:22:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 coldseed

Tagság: 2008-01-01 13:58:10 Tagszám: #53570 Hozzászólások: 19 |
6501. Elküldve: 2015-06-07 19:22:35, Sportmusorok
|
[3561.] |
3 évre szerezték meg a jogokat.
|
| | | [válaszok erre: #6502] |
[előzmény: (6496) drogos, 2015-06-07 09:55:43] |
|
Zöldfülű
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
6500. Elküldve: 2015-06-07 19:09:36, Sportmusorok
|
[3562.] |
Pedig jo lenne, mert a merkozesek emberi idoben kezdodnek.
|
| | |
[előzmény: (6499) banok5, 2015-06-07 18:03:47] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6499. Elküldve: 2015-06-07 18:03:47, Sportmusorok
|
[3563.] |
Én most néztem de se Sport TV, se Digisport, se Sportklub
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6500] |
[előzmény: (6498) matyofan22, 2015-06-07 17:54:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 matyofan22

Tagság: 2006-12-26 11:54:18 Tagszám: #38949 Hozzászólások: 716 |
6498. Elküldve: 2015-06-07 17:54:36, Sportmusorok
|
[3564.] |
Magyarországon nem adja semmi a jovoheten kezdodo Copa Americat?
|
| | | [válaszok erre: #6499 #6506 #6525] |
|
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6497. Elküldve: 2015-06-07 15:35:05, Sportmusorok
|
[3565.] |
Egy kis érdekesség.
A horvát futball szurkolók vastagon anyáznak a Facebookon mivel a mai Horvátország-Gibraltár barátságos mérkőzést nem adja egyik helyi tv sem (ahogy kisilabizáltam google translate-el a probléma a pénz körül forog) - a közszolgátati HRT2 a horvát női kézilabda válogatott VB selejtezőjét közvetíti...
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6505] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6496. Elküldve: 2015-06-07 09:55:43, Sportmusorok
|
[3566.] |
ma lesz argentin bajnoki közvetítés, gondolom csak ideiglenes a közvetítési jog
http://www.digisport.hu/news/16886
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6501] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6495. Elküldve: 2015-06-06 09:10:04, Sportmusorok
|
[3567.] |
Biztos, h. a Digin lesz, mivel agyon reklámozzák, és ha jól emlékszem a MO kizárólag is szerepel a reklámba.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (6494) Egon, 2015-06-06 06:48:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6494. Elküldve: 2015-06-06 06:48:09, Sportmusorok
|
[3568.] |
Puff neki! Ez biztos? Mert ha igen keresgélhetek műholdon...
|
| | | [válaszok erre: #6495] |
[előzmény: (6493) Lentuci, 2015-06-05 23:01:29] |
|
Törzstag
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
6493. Elküldve: 2015-06-05 23:01:29, Sportmusorok
|
[3569.] |
Az első Európa játékok élőben a Digisporton lesz. Nem az MTVA-nak kellene közvetíteni? Színvonalában közel lesz az olimpiához, az pedig náluk van.
|
| | | [válaszok erre: #6494] |
|
|
Törzstag
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
|
Törzstag
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6489. Elküldve: 2015-05-31 11:43:09, Sportmusorok
|
[3573.] |
Ha a felsorolt kb. 30 adóból egy kódolatlant se találsz, akkor javaslom a
http://www.fromhot.com
oldalt, ott van internetes stream... Vagy esetleg az ehftv.com-ot, persze csak IPhide módban.
|
| | | [válaszok erre: #6490] |
[előzmény: (6488) Janó_bá, 2015-05-31 10:42:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Janó_bá

Tagság: 2006-02-06 11:32:19 Tagszám: #26687 Hozzászólások: 442 |
6488. Elküldve: 2015-05-31 10:42:15, Sportmusorok
|
[3574.] |
Köszönöm. Ezt az oldalt én is néztem. Én kódolatlan csatornára gondoltam.
Janó_bá
Digital Gold 0,3 dB fej+110 cm tükör + SG-2100 DiSEqC 1.2 motor és Echostar 2220 2CI, amelyen Strong 6355-ös patchelt szoftver van
|
| | | [válaszok erre: #6489] |
[előzmény: (6487) zolibá, 2015-05-31 10:21:31] |
|
Törzstag
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|