Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 májkrém dzsekszon

Tagság: 2008-10-07 14:36:22 Tagszám: #64276 Hozzászólások: 273 |
6461. Elküldve: 2015-05-02 09:40:34, Sportmusorok
|
[3601.] |
Valakinek nincs valami ötlete, hogyan lehetne megnézni délután a marokkói női tenisztorna döntőjét?
|
| | | [válaszok erre: #6462 #6466] |
|
|
Haladó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6460. Elküldve: 2015-04-30 06:14:42, Sportmusorok
|
[3602.] |
Igen, az SL, CD... gondoltam.
Köszi az infót.
|
| | |
[előzmény: (6459) sat_2joco, 2015-04-29 09:42:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
6459. Elküldve: 2015-04-29 09:42:33, Sportmusorok
|
[3603.] |
Hali!
Ugyan nem Nekem címezted, de szerintem arra gondolt, hogy a kábel, ill. műhold szolgáltatók.
Egyébként a SL-en még nem megy.
Üdv,
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | | [válaszok erre: #6460] |
[előzmény: (6457) low-e, 2015-04-28 22:09:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6458. Elküldve: 2015-04-29 09:30:35, Sportmusorok
|
[3604.] |
Pl. Skylink
|
| | |
[előzmény: (6457) low-e, 2015-04-28 22:09:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 low-e

Tagság: 2011-01-14 09:44:32 Tagszám: #91450 Hozzászólások: 787 |
6457. Elküldve: 2015-04-28 22:09:43, Sportmusorok
|
[3605.] |
Milyen szolgáltatói kártyákra gondolsz?
i love hardstyle
|
| | | [válaszok erre: #6458 #6459] |
[előzmény: (6456) bamba, 2015-04-28 17:04:48] |
|
Törzstag
|
|
 bamba

Tagság: 2004-04-27 06:03:37 Tagszám: #10208 Hozzászólások: 1512 |
6456. Elküldve: 2015-04-28 17:04:48, Sportmusorok
|
[3606.] |
A Nautical Channel Hd-t már nyitják a 23.5E DTH szolgáltatói kártyák?
|
| | | [válaszok erre: #6457] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Mauro

Tagság: 2014-09-28 22:52:27 Tagszám: #130674 Hozzászólások: 480 |
6455. Elküldve: 2015-04-22 19:26:22, Sportmusorok
|
[3607.] |
Akkor HD lesz. :)
|
| |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
6453. Elküldve: 2015-04-22 15:31:12, Sportmusorok
|
[3609.] |
AStory 4 meg kiszállt?
|
| | |
[előzmény: (6452) Kardos Attila, 2015-04-22 14:50:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kardos Attila

Tagság: 2002-10-22 00:00:00 Tagszám: #375 Hozzászólások: 11882 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6451. Elküldve: 2015-04-20 08:17:18, Sportmusorok
|
[3611.] |
? Németországban nem az Eurosport-nál van a Bundásliga2 jog, hanem a Sky/ARD/Sport1-nél... (SKY, ARD (On Saturday) and Sport 1 (On Friday & Sunday, Monday Night Game live))
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-04-20 08:41:11]
|
| | |
[előzmény: (6450) drogos, 2015-04-20 07:25:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6450. Elküldve: 2015-04-20 07:25:58, Sportmusorok
|
[3612.] |
bundesliga 2 bajnokság az eurosport2-nél lejárt a jog? ma a sport1 német adja, legálábbis ezt látom de még változhat !!!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6451] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6449. Elküldve: 2015-04-12 22:03:31, Sportmusorok
|
[3613.] |
Vagy a Sport Tv-jé.
|
| | |
[előzmény: (6448) Lentuci, 2015-04-12 21:41:17] |
|
Törzstag
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
6448. Elküldve: 2015-04-12 21:41:17, Sportmusorok
|
[3614.] |
Először én is erre gondoltam. De a megfogalmazás valahogy úgy hangzott mintha az egész sorozattól búcsúzott volna. Szerintem az is az M4-é lett.
|
| | | [válaszok erre: #6449] |
[előzmény: (6447) Permi, 2015-04-12 15:20:39] |
|
Törzstag
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
6447. Elküldve: 2015-04-12 15:20:39, Sportmusorok
|
[3615.] |
A magyar csapatoktól búcsúztak, mert mind kiesett a női fronton...
|
| | | [válaszok erre: #6448] |
[előzmény: (6445) Lentuci, 2015-04-12 03:17:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Lentuci

Tagság: 2009-12-09 15:33:30 Tagszám: #80520 Hozzászólások: 515 |
6445. Elküldve: 2015-04-12 03:17:08, Sportmusorok
|
[3617.] |
Elbukta a kézilabda BL-t is a Digi.
Bár hivatalos bejelentés még nem volt, a tegnapi női meccs végén elszólta magát Egri Viktor.
"Ezzel a mérkőzéssel búcsúzunk el a női kézilabda BL csapatoktól. Az elmúlt három évben sok örömet okoztak nekünk. Többek között nyertünk két BL-t, a harmadik már nem sikerült."
Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de nagyon búcsúnak tűnt.
|
| | | [válaszok erre: #6446 #6447] |
|
|
Törzstag
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
6444. Elküldve: 2015-04-09 20:34:23, Sportmusorok
|
[3618.] |
Szerintem ha elindul a mtv4 fog az majd változni.
|
| | |
[előzmény: (6443) SiriusBlack, 2015-04-09 20:08:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6443. Elküldve: 2015-04-09 20:08:05, Sportmusorok
|
[3619.] |
Ők nem árultak zsákbamcskát és kijelentették, hogy hétköznap fognak közvetíteni. Amit azért becsülettel végig is csinálnak, mert minden héten adnak hétköznap kézilabda meccset (akár férfi, akár női szakágról legyen szó).
|
| | | [válaszok erre: #6444] |
[előzmény: (6441) f14a, 2015-04-09 09:55:23] |
|
Törzstag
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6442. Elküldve: 2015-04-09 18:24:10, Sportmusorok
|
[3620.] |
Meg most hétvégén a Szeged-Veszprém gigarangadót de ezeken kívűl tényleg semmi. És ezt ugyanúgy igaz a kosárlabdára, női alapszakasz meccseket nem is adtak.
___________________________________
sweet.tv
|
| | |
[előzmény: (6441) f14a, 2015-04-09 09:55:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6441. Elküldve: 2015-04-09 09:55:23, Sportmusorok
|
[3621.] |
Miért ne lenne igaz??? A Sportklub szerda-szombat ritmusban adta a meccseket, a Dunaworld gyakorlatilag a hétvégi mérkőzéseket soha. (Nemrég leadták az MK döntőt, de különben semmit.)
|
| | | [válaszok erre: #6442 #6443] |
[előzmény: (6440) SiriusBlack, 2015-04-08 21:54:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6440. Elküldve: 2015-04-08 21:54:17, Sportmusorok
|
[3622.] |
"Mióta pl. a kézilabda a közmédiáé, azóta FELE ANNYI MECCS SINCS, mint régen!"
Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez egyszerűen nem igaz.
|
| | | [válaszok erre: #6441] |
[előzmény: (6439) f14a, 2015-04-08 15:28:57] |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6439. Elküldve: 2015-04-08 15:28:57, Sportmusorok
|
[3623.] |
Nem a full HD a legfontosabb! De nem baj, ha le is mennek a meccsek! Mióta pl. a kézilabda a közmédiáé, azóta FELE ANNYI MECCS SINCS, mint régen! Hiába elérhető minden háztartásban, ha nem adják le a meccseket, szart se ér!!!
|
| | | [válaszok erre: #6440] |
[előzmény: (6437) SiriusBlack, 2015-04-07 22:17:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 LackoVM

Tagság: 2010-05-13 15:36:45 Tagszám: #84925 Hozzászólások: 1139 |
6438. Elküldve: 2015-04-08 14:21:01, Sportmusorok
|
[3624.] |
Egy ideig még lehet élni a múltból, na de meddig?
Tény az olasz labdarúgásnak nagy rajogótábora inkább csak a múlté, de biztosan akadnak még páran. Sajnos a 2006 VB győzelem óta, nagyott zuhant, és nembeszélve a bundabotrányról, az nagyon betett a calco- nak. Kevesebb a néző, kevesebb a szponzor.
Most is ott van ugye a Parma ügy, egy 2x UEFA kupát nyert csapat megy a süllyesztőbe. Szóval Juve, Roma, Milan, ide, vagy oda, van itt probléma bőven.
Ez meg Az.
|
| | |
[előzmény: (6435) SiriusBlack, 2015-04-07 21:59:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6437. Elküldve: 2015-04-07 22:17:22, Sportmusorok
|
[3625.] |
A Full HD a legfontosabb. Nem az , hogy minél több háztartásba jussanak el a meccsek, hanem a full HD.
|
| | | [válaszok erre: #6439] |
[előzmény: (6436) dimension75, 2015-04-07 21:59:22] |
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|