Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (75/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

májkrém dzsekszon



Tagság: 2008-10-07 14:36:22
Tagszám: #64276
Hozzászólások: 273
6461. Elküldve: 2015-05-02 09:40:34,

Sportmusorok

[3601.]

Valakinek nincs valami ötlete, hogyan lehetne megnézni délután a marokkói női tenisztorna döntőjét?
[válaszok erre: #6462 #6466]
Haladó
májkrém dzsekszon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
6460. Elküldve: 2015-04-30 06:14:42,

Sportmusorok

[3602.]

Igen, az SL, CD... gondoltam.
Köszi az infót.
[előzmény: (6459) sat_2joco, 2015-04-29 09:42:33]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_2joco



Tagság: 2010-03-10 15:05:02
Tagszám: #83117
Hozzászólások: 1213
6459. Elküldve: 2015-04-29 09:42:33,

Sportmusorok

[3603.]

Hali!

Ugyan nem Nekem címezted, de szerintem arra gondolt, hogy a kábel, ill. műhold szolgáltatók.

Egyébként a SL-en még nem megy.

Üdv,

joci

1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
[válaszok erre: #6460] [előzmény: (6457) low-e, 2015-04-28 22:09:43]
Kiváló dolgozó
sat_2joco adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
6458. Elküldve: 2015-04-29 09:30:35,

Sportmusorok

[3604.]

Pl. Skylink
[előzmény: (6457) low-e, 2015-04-28 22:09:43]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


low-e



Tagság: 2011-01-14 09:44:32
Tagszám: #91450
Hozzászólások: 787
6457. Elküldve: 2015-04-28 22:09:43,

Sportmusorok

[3605.]

Milyen szolgáltatói kártyákra gondolsz?

i love hardstyle
[válaszok erre: #6458 #6459] [előzmény: (6456) bamba, 2015-04-28 17:04:48]
Törzstag
low-e adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bamba



Tagság: 2004-04-27 06:03:37
Tagszám: #10208
Hozzászólások: 1512
6456. Elküldve: 2015-04-28 17:04:48,

Sportmusorok

[3606.]

A Nautical Channel Hd-t már nyitják a 23.5E DTH szolgáltatói kártyák?
[válaszok erre: #6457]
Kiváló dolgozó
bamba adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Mauro



Tagság: 2014-09-28 22:52:27
Tagszám: #130674
Hozzászólások: 480
6455. Elküldve: 2015-04-22 19:26:22,

Sportmusorok

[3607.]

Akkor HD lesz. :)
Törzstag
Mauro adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6454. Elküldve: 2015-04-22 18:40:06,

Sportmusorok

[3608.]

ez ua. az a cikk?

http://rtl.hu/rtl2/europa-liga-merkozesek-az-rtlii-n

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
6453. Elküldve: 2015-04-22 15:31:12,

Sportmusorok

[3609.]

AStory 4 meg kiszállt?
[előzmény: (6452) Kardos Attila, 2015-04-22 14:50:08]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kardos Attila



Tagság: 2002-10-22 00:00:00
Tagszám: #375
Hozzászólások: 11882
6452. Elküldve: 2015-04-22 14:50:08,

Sportmusorok

[3610.]

http://www.origo.hu/teve/20150422-az-rtl-is-beszallt-a-futballkozvetiteses-versenybe.html

-----------------------------------------
TV műsor: több, mint 170 csatorna műsora a musor.tv-n
[válaszok erre: #6453]
Kiváló dolgozó
Kardos Attila adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6451. Elküldve: 2015-04-20 08:17:18,

Sportmusorok

[3611.]

? Németországban nem az Eurosport-nál van a Bundásliga2 jog, hanem a Sky/ARD/Sport1-nél... (SKY, ARD (On Saturday) and Sport 1 (On Friday & Sunday, Monday Night Game live))



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2015-04-20 08:41:11]
[előzmény: (6450) drogos, 2015-04-20 07:25:58]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6450. Elküldve: 2015-04-20 07:25:58,

Sportmusorok

[3612.]

bundesliga 2 bajnokság az eurosport2-nél lejárt a jog? ma a sport1 német adja, legálábbis ezt látom de még változhat !!!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6451]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6449. Elküldve: 2015-04-12 22:03:31,

Sportmusorok

[3613.]

Vagy a Sport Tv-jé.
[előzmény: (6448) Lentuci, 2015-04-12 21:41:17]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lentuci



Tagság: 2009-12-09 15:33:30
Tagszám: #80520
Hozzászólások: 515
6448. Elküldve: 2015-04-12 21:41:17,

Sportmusorok

[3614.]

Először én is erre gondoltam. De a megfogalmazás valahogy úgy hangzott mintha az egész sorozattól búcsúzott volna. Szerintem az is az M4-é lett.
[válaszok erre: #6449] [előzmény: (6447) Permi, 2015-04-12 15:20:39]
Törzstag
Lentuci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
6447. Elküldve: 2015-04-12 15:20:39,

Sportmusorok

[3615.]

A magyar csapatoktól búcsúztak, mert mind kiesett a női fronton... icon50.gif
[válaszok erre: #6448] [előzmény: (6445) Lentuci, 2015-04-12 03:17:08]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6446. Elküldve: 2015-04-12 08:14:21,

Sportmusorok

[3616.]

Jót tenne a sportágnak, ha olyan csatornán menne, ahol többen láthatják...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (6445) Lentuci, 2015-04-12 03:17:08]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Lentuci



Tagság: 2009-12-09 15:33:30
Tagszám: #80520
Hozzászólások: 515
6445. Elküldve: 2015-04-12 03:17:08,

Sportmusorok

[3617.]

Elbukta a kézilabda BL-t is a Digi.
Bár hivatalos bejelentés még nem volt, a tegnapi női meccs végén elszólta magát Egri Viktor.
"Ezzel a mérkőzéssel búcsúzunk el a női kézilabda BL csapatoktól. Az elmúlt három évben sok örömet okoztak nekünk. Többek között nyertünk két BL-t, a harmadik már nem sikerült."

Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de nagyon búcsúnak tűnt.
[válaszok erre: #6446 #6447]
Törzstag
Lentuci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
6444. Elküldve: 2015-04-09 20:34:23,

Sportmusorok

[3618.]

Szerintem ha elindul a mtv4 fog az majd változni.
[előzmény: (6443) SiriusBlack, 2015-04-09 20:08:05]
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6443. Elküldve: 2015-04-09 20:08:05,

Sportmusorok

[3619.]

Ők nem árultak zsákbamcskát és kijelentették, hogy hétköznap fognak közvetíteni. Amit azért becsülettel végig is csinálnak, mert minden héten adnak hétköznap kézilabda meccset (akár férfi, akár női szakágról legyen szó).
[válaszok erre: #6444] [előzmény: (6441) f14a, 2015-04-09 09:55:23]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
6442. Elküldve: 2015-04-09 18:24:10,

Sportmusorok

[3620.]

Meg most hétvégén a Szeged-Veszprém gigarangadót de ezeken kívűl tényleg semmi. És ezt ugyanúgy igaz a kosárlabdára, női alapszakasz meccseket nem is adtak.

___________________________________

sweet.tv
[előzmény: (6441) f14a, 2015-04-09 09:55:23]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6441. Elküldve: 2015-04-09 09:55:23,

Sportmusorok

[3621.]

Miért ne lenne igaz??? A Sportklub szerda-szombat ritmusban adta a meccseket, a Dunaworld gyakorlatilag a hétvégi mérkőzéseket soha. (Nemrég leadták az MK döntőt, de különben semmit.)
[válaszok erre: #6442 #6443] [előzmény: (6440) SiriusBlack, 2015-04-08 21:54:17]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6440. Elküldve: 2015-04-08 21:54:17,

Sportmusorok

[3622.]

"Mióta pl. a kézilabda a közmédiáé, azóta FELE ANNYI MECCS SINCS, mint régen!"

Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez egyszerűen nem igaz.
[válaszok erre: #6441] [előzmény: (6439) f14a, 2015-04-08 15:28:57]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6439. Elküldve: 2015-04-08 15:28:57,

Sportmusorok

[3623.]

Nem a full HD a legfontosabb! De nem baj, ha le is mennek a meccsek! Mióta pl. a kézilabda a közmédiáé, azóta FELE ANNYI MECCS SINCS, mint régen! Hiába elérhető minden háztartásban, ha nem adják le a meccseket, szart se ér!!!
[válaszok erre: #6440] [előzmény: (6437) SiriusBlack, 2015-04-07 22:17:22]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


LackoVM



Tagság: 2010-05-13 15:36:45
Tagszám: #84925
Hozzászólások: 1139
6438. Elküldve: 2015-04-08 14:21:01,

Sportmusorok

[3624.]

Egy ideig még lehet élni a múltból, na de meddig?
Tény az olasz labdarúgásnak nagy rajogótábora inkább csak a múlté, de biztosan akadnak még páran. Sajnos a 2006 VB győzelem óta, nagyott zuhant, és nembeszélve a bundabotrányról, az nagyon betett a calco- nak. Kevesebb a néző, kevesebb a szponzor.
Most is ott van ugye a Parma ügy, egy 2x UEFA kupát nyert csapat megy a süllyesztőbe. Szóval Juve, Roma, Milan, ide, vagy oda, van itt probléma bőven.

Ez meg Az.
[előzmény: (6435) SiriusBlack, 2015-04-07 21:59:14]
Kiváló dolgozó
LackoVM adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6437. Elküldve: 2015-04-07 22:17:22,

Sportmusorok

[3625.]

A Full HD a legfontosabb. Nem az , hogy minél több háztartásba jussanak el a meccsek, hanem a full HD.
[válaszok erre: #6439] [előzmény: (6436) dimension75, 2015-04-07 21:59:22]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.020873069763184 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail