Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (85/24
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 

SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6311. Elküldve: 2014-09-26 16:43:04,

Sportmusorok

[3751.]

2015-ről jut eszembe: Nálunk milyen változások várhatóak? (Lesz-e új piaci szereplő vagy marad minden a régibben?)
[előzmény: (6309) attila.scourgeofgod, 2014-09-26 12:29:49]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6310. Elküldve: 2014-09-26 12:42:08,

Sportmusorok

[3752.]

Nem teljesen értem, mire gondolsz? A jelenlegi "elosztónál" (Hotbird) is lokálisabbra? Mert a Francia, Német, Angol Eurosport csatornákon már évek óta mást adnak, mint a közép-európai csatornán...
[válaszok erre: #6312] [előzmény: (6309) attila.scourgeofgod, 2014-09-26 12:29:49]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6309. Elküldve: 2014-09-26 12:29:49,

Sportmusorok

[3753.]

Hmm, a németeknél 2015-től az Eurosportra költözik a MotoGP... Ez már "Discovery" megoldás, kíváncsi leszek, nálunk lesz-e lokális Eurosport feed, ahogy ígérték szinte mindenhová Európában, illetve hogy mit vesznek meg a páneurópai csatira...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6310 #6311]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6308. Elküldve: 2014-09-24 08:57:00,

Sportmusorok

[3754.]

Szerintem Mediaguard kódolású
[előzmény: (6307) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-23 14:42:21]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6307. Elküldve: 2014-09-23 14:42:21,

Sportmusorok

[3755.]

Nem vagyok otthon, most nem tudok ránézni.

De eddig sose találkoztam vele, hogy kódolt lett volna, bár mostanában nem nagyon néztem.

Milyen kódolást ír ki a beltéri? Vagy a tied nem írja?
[válaszok erre: #6308] [előzmény: (6306) Egon, 2014-09-23 14:39:09]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6306. Elküldve: 2014-09-23 14:39:09,

Sportmusorok

[3756.]

Most viszont férfi döntőt ismételnek ami Lengyelországban volt, de ez meg kódolt! Úgy látszik nincs érvényes kulcs ezekre vagy nálam van valami gebasz :(
Nagyon bosszant.
Nem nézi itt senki a Rai sport 1 és 2 -őt?
[válaszok erre: #6307] [előzmény: (6305) Egon, 2014-09-23 12:47:00]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6305. Elküldve: 2014-09-23 12:47:00,

Sportmusorok

[3757.]

Most szerencsém volt, mert nem volt kódolt az adás! :) Talán mert Olaszország a rendező?
[válaszok erre: #6306] [előzmény: (6304) Egon, 2014-09-23 10:14:29]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6304. Elküldve: 2014-09-23 10:14:29,

Sportmusorok

[3758.]

Hát nem tudom, meg vagyok kicsit keveredve...
10:20-kor kezdődik egy meccs, akkor kiderül, hogy kódolják-e (most nem kódolt) és ha igen, akkor meg tudom nézni az infoban, hogy milyen kódolással megy
[válaszok erre: #6305] [előzmény: (6303) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-23 09:26:52]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6303. Elküldve: 2014-09-23 09:26:52,

Sportmusorok

[3759.]

Azzal nem fog menni, az régi kulcs.

Nem lehet, hogy megszűnt rajta a seca kódolás? Mert annál újabb kulcsokat sehol se találtam így hirtelen.
[válaszok erre: #6304] [előzmény: (6302) Egon, 2014-09-23 09:16:43]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6302. Elküldve: 2014-09-23 09:16:43,

Sportmusorok

[3760.]

Hát például itt van kulcs:
http://www.new-key.biz/seca.htm
[válaszok erre: #6303] [előzmény: (6301) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-23 08:58:22]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6301. Elküldve: 2014-09-23 08:58:22,

Sportmusorok

[3761.]

Régebben seca kulcsokat használtak az olaszok a rai csatornákon (a rai sportok akkoriban még nem voltak kódolva), azokat havonta váltogatták.

Most nem tudom pontosan mi a helyzet, de milyen kódrendszerhez találtál kulcsot?
[válaszok erre: #6302] [előzmény: (6300) Egon, 2014-09-23 08:46:34]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6300. Elküldve: 2014-09-23 08:46:34,

Sportmusorok

[3762.]

Szia!
A Rai Sport 1 (erre gondoltam) közvetít minden meccset.
Sajnos, időszakosan kódolnak - pl. a férfi röplabda meccseket Lengyelországból ezért nem tudtam nézni - főleg foci meccseket.
Nekem a HB-n jön.
Azt gondolom, hogy a női meccseket is kódolni fogják, bár még csak ma délelőtt kezdődnek, így biztosan nem állíthatom.
A neten keringenek kulcsok hozzá, meg is van nekem, de ennek ellenére nem láthatom :( - sajnos
[válaszok erre: #6301] [előzmény: (6299) drogos, 2014-09-22 21:35:49]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6299. Elküldve: 2014-09-22 21:35:49,

Sportmusorok

[3763.]

nem Rai1 hanem Rai Sport 1, az tudtommal nem kódolt...

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6300 #6300] [előzmény: (6298) Egon, 2014-09-22 21:34:50]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6298. Elküldve: 2014-09-22 21:34:50,

Sportmusorok

[3764.]

Igen, a Rai1-en lesznek meccsek, de ha lekódolják, akkor nem jön. (pedig van hozzá kulcs). A férfi meccsek sem jöttek. Nem értem miért, ezért keresek más megoldást.
[válaszok erre: #6299] [előzmény: (6297) drogos, 2014-09-22 21:23:27]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6297. Elküldve: 2014-09-22 21:23:27,

Sportmusorok

[3765.]

úgy látom rai sport 1 ad rengeteget!!!

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6298] [előzmény: (6296) drogos, 2014-09-22 21:18:57]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6296. Elküldve: 2014-09-22 21:18:57,

Sportmusorok

[3766.]

a német sport1 adni fog pár meccset ők megvették, esetleg a rai, rai sport talán...

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[válaszok erre: #6297] [előzmény: (6295) Egon, 2014-09-22 18:54:38]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Egon



Tagság: 2004-09-26 21:04:45
Tagszám: #12848
Hozzászólások: 811
6295. Elküldve: 2014-09-22 18:54:38,

Sportmusorok

[3767.]

Női röplabda világbajnokság lesz Olaszországban, holnaptól.
Tudja-e esetleg valaki hol lehetne élőben nézni?
(A férfi VB most volt Lengyelországban, de nem sikerült néznem - sajnos...)
[válaszok erre: #6296]
Törzstag
Egon adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


drogos



Tagság: 2006-04-29 10:59:49
Tagszám: #30076
Hozzászólások: 2923
6294. Elküldve: 2014-09-18 16:43:48,

Sportmusorok

[3768.]

hú az anyját , jó kis befutó volt tördeléssel :D, érdemes lenne közvetíteni vmelyik magyar adónak...

Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
[előzmény: (6292) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-13 18:02:00]
Kiváló dolgozó
drogos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Madison 07



Tagság: 2007-03-09 21:33:08
Tagszám: #42624
Hozzászólások: 4080
6293. Elküldve: 2014-09-16 20:20:19,

Sportmusorok

[3769.]


http://sporttv.origo.hu/futball/cimlap

Üdv.: Madisonˆ'
Kiváló dolgozó
Madison 07 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6292. Elküldve: 2014-09-13 18:02:00,

Sportmusorok

[3770.]

Mai Formula-E futam: https://www.youtube.com/watch?v=HCK7i3-o_bY
[válaszok erre: #6294]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6291. Elküldve: 2014-09-13 17:44:59,

Sportmusorok

[3771.]

Na, ez a Veszprém meccs már rendben volt, a kommentálás tekintetében (sokat dobott rajta, hogy helyszíni volt, és hogy végre volt szakkommentátor is)... de hogy a Fradi - Siófok női kézimeccset az interneten kell nézni, mert nem adja a köztévé, az röhej...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


f14a



Tagság: 2008-07-27 19:42:36
Tagszám: #61910
Hozzászólások: 2333
6290. Elküldve: 2014-09-11 13:33:50,

Sportmusorok

[3772.]

Darabszámra valóban nem lenne gond. De! Hétvégi meccsek (egyelőre) nincsenek, márpedig sokszor előfordul majd, hogy azok a jók! Másrészt olyanba "belenyúlni" mint a férfibajnokság bemutatkozó meccse (Komló-Szeged) komoly szakmai hiba! Hisz egy 25-ös gólkülönbség a semleges nézőt inkább elriasztja, semmint lenyűgözi...
[előzmény: (6289) SiriusBlack, 2014-09-08 22:41:19]
Kiváló dolgozó
f14a adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SiriusBlack



Tagság: 2012-01-09 22:31:31
Tagszám: #97916
Hozzászólások: 971
6289. Elküldve: 2014-09-08 22:41:19,

Sportmusorok

[3773.]

Azért a heti két meccs (egy férfi, egy női) nem annyira vészes.

http://keziszovetseg.hu/tv-musor/
[válaszok erre: #6290] [előzmény: (6288) attila.scourgeofgod, 2014-09-08 17:36:06]
Törzstag
SiriusBlack adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
6288. Elküldve: 2014-09-08 17:36:06,

Sportmusorok

[3774.]

Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi a túrónak vette meg a közmédia a kézilabdajogokat, ha még annyi meccset se adnak, mint a SportKlub, pedig azt azért nehéz alulmúlni...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #6289]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
6287. Elküldve: 2014-09-08 17:27:06,

Sportmusorok

[3775.]

Lehet engem se fog érdekelni, de azért belenéznék.
[előzmény: (6286) klotyómanó, 2014-09-08 16:45:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   
 

Sportmusorok

(üzenet: 10018, Sat)
 
    / 401 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010746002197266 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail