Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6311. Elküldve: 2014-09-26 16:43:04, Sportmusorok
|
[3751.] |
2015-ről jut eszembe: Nálunk milyen változások várhatóak? (Lesz-e új piaci szereplő vagy marad minden a régibben?)
|
| | |
[előzmény: (6309) attila.scourgeofgod, 2014-09-26 12:29:49] |
|
Törzstag
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6310. Elküldve: 2014-09-26 12:42:08, Sportmusorok
|
[3752.] |
Nem teljesen értem, mire gondolsz? A jelenlegi "elosztónál" (Hotbird) is lokálisabbra? Mert a Francia, Német, Angol Eurosport csatornákon már évek óta mást adnak, mint a közép-európai csatornán...
|
| | | [válaszok erre: #6312] |
[előzmény: (6309) attila.scourgeofgod, 2014-09-26 12:29:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6309. Elküldve: 2014-09-26 12:29:49, Sportmusorok
|
[3753.] |
Hmm, a németeknél 2015-től az Eurosportra költözik a MotoGP... Ez már "Discovery" megoldás, kíváncsi leszek, nálunk lesz-e lokális Eurosport feed, ahogy ígérték szinte mindenhová Európában, illetve hogy mit vesznek meg a páneurópai csatira...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #6310 #6311] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6308. Elküldve: 2014-09-24 08:57:00, Sportmusorok
|
[3754.] |
Szerintem Mediaguard kódolású
|
| | |
[előzmény: (6307) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-23 14:42:21] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6307. Elküldve: 2014-09-23 14:42:21, Sportmusorok
|
[3755.] |
Nem vagyok otthon, most nem tudok ránézni.
De eddig sose találkoztam vele, hogy kódolt lett volna, bár mostanában nem nagyon néztem.
Milyen kódolást ír ki a beltéri? Vagy a tied nem írja?
|
| | | [válaszok erre: #6308] |
[előzmény: (6306) Egon, 2014-09-23 14:39:09] |
|
|
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6306. Elküldve: 2014-09-23 14:39:09, Sportmusorok
|
[3756.] |
Most viszont férfi döntőt ismételnek ami Lengyelországban volt, de ez meg kódolt! Úgy látszik nincs érvényes kulcs ezekre vagy nálam van valami gebasz :(
Nagyon bosszant.
Nem nézi itt senki a Rai sport 1 és 2 -őt?
|
| | | [válaszok erre: #6307] |
[előzmény: (6305) Egon, 2014-09-23 12:47:00] |
|
Törzstag
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6305. Elküldve: 2014-09-23 12:47:00, Sportmusorok
|
[3757.] |
Most szerencsém volt, mert nem volt kódolt az adás! :) Talán mert Olaszország a rendező?
|
| | | [válaszok erre: #6306] |
[előzmény: (6304) Egon, 2014-09-23 10:14:29] |
|
Törzstag
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6304. Elküldve: 2014-09-23 10:14:29, Sportmusorok
|
[3758.] |
Hát nem tudom, meg vagyok kicsit keveredve...
10:20-kor kezdődik egy meccs, akkor kiderül, hogy kódolják-e (most nem kódolt) és ha igen, akkor meg tudom nézni az infoban, hogy milyen kódolással megy
|
| | | [válaszok erre: #6305] |
[előzmény: (6303) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-23 09:26:52] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6303. Elküldve: 2014-09-23 09:26:52, Sportmusorok
|
[3759.] |
Azzal nem fog menni, az régi kulcs.
Nem lehet, hogy megszűnt rajta a seca kódolás? Mert annál újabb kulcsokat sehol se találtam így hirtelen.
|
| | | [válaszok erre: #6304] |
[előzmény: (6302) Egon, 2014-09-23 09:16:43] |
|
|
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6301. Elküldve: 2014-09-23 08:58:22, Sportmusorok
|
[3761.] |
Régebben seca kulcsokat használtak az olaszok a rai csatornákon (a rai sportok akkoriban még nem voltak kódolva), azokat havonta váltogatták.
Most nem tudom pontosan mi a helyzet, de milyen kódrendszerhez találtál kulcsot?
|
| | | [válaszok erre: #6302] |
[előzmény: (6300) Egon, 2014-09-23 08:46:34] |
|
|
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6300. Elküldve: 2014-09-23 08:46:34, Sportmusorok
|
[3762.] |
Szia!
A Rai Sport 1 (erre gondoltam) közvetít minden meccset.
Sajnos, időszakosan kódolnak - pl. a férfi röplabda meccseket Lengyelországból ezért nem tudtam nézni - főleg foci meccseket.
Nekem a HB-n jön.
Azt gondolom, hogy a női meccseket is kódolni fogják, bár még csak ma délelőtt kezdődnek, így biztosan nem állíthatom.
A neten keringenek kulcsok hozzá, meg is van nekem, de ennek ellenére nem láthatom :( - sajnos
|
| | | [válaszok erre: #6301] |
[előzmény: (6299) drogos, 2014-09-22 21:35:49] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6299. Elküldve: 2014-09-22 21:35:49, Sportmusorok
|
[3763.] |
nem Rai1 hanem Rai Sport 1, az tudtommal nem kódolt...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6300 #6300] |
[előzmény: (6298) Egon, 2014-09-22 21:34:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6298. Elküldve: 2014-09-22 21:34:50, Sportmusorok
|
[3764.] |
Igen, a Rai1-en lesznek meccsek, de ha lekódolják, akkor nem jön. (pedig van hozzá kulcs). A férfi meccsek sem jöttek. Nem értem miért, ezért keresek más megoldást.
|
| | | [válaszok erre: #6299] |
[előzmény: (6297) drogos, 2014-09-22 21:23:27] |
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6297. Elküldve: 2014-09-22 21:23:27, Sportmusorok
|
[3765.] |
úgy látom rai sport 1 ad rengeteget!!!
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6298] |
[előzmény: (6296) drogos, 2014-09-22 21:18:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6296. Elküldve: 2014-09-22 21:18:57, Sportmusorok
|
[3766.] |
a német sport1 adni fog pár meccset ők megvették, esetleg a rai, rai sport talán...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | | [válaszok erre: #6297] |
[előzmény: (6295) Egon, 2014-09-22 18:54:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Egon

Tagság: 2004-09-26 21:04:45 Tagszám: #12848 Hozzászólások: 811 |
6295. Elküldve: 2014-09-22 18:54:38, Sportmusorok
|
[3767.] |
Női röplabda világbajnokság lesz Olaszországban, holnaptól.
Tudja-e esetleg valaki hol lehetne élőben nézni?
(A férfi VB most volt Lengyelországban, de nem sikerült néznem - sajnos...)
|
| | | [válaszok erre: #6296] |
|
|
Törzstag
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6294. Elküldve: 2014-09-18 16:43:48, Sportmusorok
|
[3768.] |
hú az anyját , jó kis befutó volt tördeléssel :D, érdemes lenne közvetíteni vmelyik magyar adónak...
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| | |
[előzmény: (6292) Leíratkozott felhasználó, 2014-09-13 18:02:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
6291. Elküldve: 2014-09-13 17:44:59, Sportmusorok
|
[3771.] |
Na, ez a Veszprém meccs már rendben volt, a kommentálás tekintetében (sokat dobott rajta, hogy helyszíni volt, és hogy végre volt szakkommentátor is)... de hogy a Fradi - Siófok női kézimeccset az interneten kell nézni, mert nem adja a köztévé, az röhej...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6290. Elküldve: 2014-09-11 13:33:50, Sportmusorok
|
[3772.] |
Darabszámra valóban nem lenne gond. De! Hétvégi meccsek (egyelőre) nincsenek, márpedig sokszor előfordul majd, hogy azok a jók! Másrészt olyanba "belenyúlni" mint a férfibajnokság bemutatkozó meccse (Komló-Szeged) komoly szakmai hiba! Hisz egy 25-ös gólkülönbség a semleges nézőt inkább elriasztja, semmint lenyűgözi...
|
| | |
[előzmény: (6289) SiriusBlack, 2014-09-08 22:41:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SiriusBlack

Tagság: 2012-01-09 22:31:31 Tagszám: #97916 Hozzászólások: 971 |
6289. Elküldve: 2014-09-08 22:41:19, Sportmusorok
|
[3773.] |
Azért a heti két meccs (egy férfi, egy női) nem annyira vészes.
http://keziszovetseg.hu/tv-musor/
|
| | | [válaszok erre: #6290] |
[előzmény: (6288) attila.scourgeofgod, 2014-09-08 17:36:06] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6287. Elküldve: 2014-09-08 17:27:06, Sportmusorok
|
[3775.] |
Lehet engem se fog érdekelni, de azért belenéznék.
|
| | |
[előzmény: (6286) klotyómanó, 2014-09-08 16:45:19] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|