Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6161. Elküldve: 2014-03-11 17:50:56, Sportmusorok
|
[3901.] |
Csak legyen elég rá a 2 csatornájuk főleg úgy, hogy még focit is adnak.
|
| | | [válaszok erre: #6162] |
[előzmény: (6158) jocy999, 2014-03-11 16:44:05] |
|
|
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6160. Elküldve: 2014-03-11 17:13:50, Sportmusorok
|
[3902.] |
Igen, az az én érzetem is, hogy nem ő írta ezt a levelet, hanem valaki megírta helyette.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #6168] |
[előzmény: (6159) kovpeti, 2014-03-11 17:05:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovpeti

Tagság: 2009-02-01 16:14:43 Tagszám: #69941 Hozzászólások: 292 |
6159. Elküldve: 2014-03-11 17:05:44, Sportmusorok
|
[3903.] |
Szoktad követni a meccseket? Ha igen, akkor tudod, hogy ő mindig ilyen durva. Tehát ez a levél kb. semennyire sem az őszinte megbánásról szól. Gondolom azt a tanácsot kapta, hogy egy ilyen levél talán segíthet rajta a holnapi fegyelmi tárgyalásnál mint enyhítő körülmény, tehát gyorsan letudta. Ennyi...
|
| | | [válaszok erre: #6160] |
[előzmény: (6157) huni66, 2014-03-11 15:58:08] |
|
Haladó
|
|
 jocy999

Tagság: 2012-10-18 21:51:43 Tagszám: #112814 Hozzászólások: 371 |
6158. Elküldve: 2014-03-11 16:44:05, Sportmusorok
|
[3904.] |
További 3 évig a DigiSport közvetíti a MotoGP-t és érkezik még az IndyCar is!!!
Haraszti Ádám (DIGI Sport):
Ugyan már két hét sincs a rajtig, mégis, mintha jóval lassabban telt volna ez a téli időszak, mint általában... Szerencsére viszont hamarosan minden tekintetben véget ér a várakozás, ugyanis most már biztos, hogy a következő három évben is a Digi Sporton láthatjátok a MotoGP versenyeit! Sőt, idén végre nem csak motorversenyt közvetítünk majd Indianapolisból, hanem az egyetemes motorsport egyik legkiemelkedőbb eseményét, az Indy 500-at is - mivel ebben a szezonban az Indycar-sorozat futamait is nálunk követhetitek!
|
| | | [válaszok erre: #6161 #6163] |
[előzmény: (6153) eszterx, 2014-03-11 13:22:49] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
6157. Elküldve: 2014-03-11 15:58:08, Sportmusorok
|
[3905.] |
http://sportgeza.hu/kezilabda/2014/03/11/bocsanatot_kert_a_gorbiczet_lefejelo_kezis/
Ez a minimum, ami emberi kötelezettége.
Ettől függetlenül az idei szezonra eltiltanám.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #6159] |
[előzmény: (6152) f14a, 2014-03-11 13:05:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6156. Elküldve: 2014-03-11 15:49:15, Sportmusorok
|
[3906.] |
Az olaszoknak lesz Sky Sport MotoGP csatornájuk is...
|
| | |
[előzmény: (6155) eszterx, 2014-03-11 13:53:10] |
|
|
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
6155. Elküldve: 2014-03-11 13:53:10, Sportmusorok
|
[3907.] |
Passzolok! Mintha vhol hallottam volna, hogy már nem a digisport...De lehet, hogy csak álmodtam...
Nem találtam sehol infót...
|
| | | [válaszok erre: #6156] |
[előzmény: (6154) Leíratkozott felhasználó, 2014-03-11 13:44:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6154. Elküldve: 2014-03-11 13:44:06, Sportmusorok
|
[3908.] |
Gondolom digisport ahogy eddig is. Vagy lemaradtunk valamiről?
|
| | | [válaszok erre: #6155] |
[előzmény: (6153) eszterx, 2014-03-11 13:22:49] |
|
|
|
|
 eszterx

Tagság: 2006-05-10 21:13:54 Tagszám: #30452 Hozzászólások: 1269 |
6153. Elküldve: 2014-03-11 13:22:49, Sportmusorok
|
[3909.] |
Tudni már, hogy a motogp-t ki közvetíti? Ha egyáltalán...
|
| | | [válaszok erre: #6154 #6158] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
6152. Elküldve: 2014-03-11 13:05:31, Sportmusorok
|
[3910.] |
Bírd ki kb. két-három napig, és megtudod, mi lett a bünti... Holnapig kapott a Bud haladékot, hogy előadja a "saját" verzióját, utána döntés várható...
|
| | | [válaszok erre: #6157] |
[előzmény: (6151) huni66, 2014-03-10 16:55:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
6150. Elküldve: 2014-03-10 16:00:54, Sportmusorok
|
[3912.] |
A francba !!!
Ezt is elhappolta a DigiSport.
Rohadjon meg a UPC Direct, hogy nem tud megegyezni velük !! ( persze tudom, hogy milyen feltételeket szabnak, de akkor is )
http://racingnews.hu/indycar-a-digi-sport-kozvetiti-a-sorozat-futamait/
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| |
|
Haladó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6149. Elküldve: 2014-03-02 13:08:22, Sportmusorok
|
[3913.] |
Ds1 hu, cagliari - udinese a feed megadta magát már vagy 2x, milyen forrást kapnak ezek???
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 drogos

Tagság: 2006-04-29 10:59:49 Tagszám: #30076 Hozzászólások: 2923 |
6148. Elküldve: 2014-02-22 12:49:52, Sportmusorok
|
[3914.] |
teniszrajongók figyelem!!!
http://tv.eurosport.hu/tenisz/storynews_sto4144491.shtml
Vu+ Duo2 (2x DVB-S2 || Win10 PRO (x64) || Technotrend Budget DVB-S2 3200 | Optibox Koala HD (octagon 1008 soft + Xcam)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6147. Elküldve: 2014-02-16 17:50:30, Sportmusorok
|
[3915.] |
EHF női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO-Krim Ljubljana most a digisport 1-en.
|
| |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6146. Elküldve: 2014-02-15 16:33:49, Sportmusorok
|
[3916.] |
Köszi kipróbálom
|
| | |
[előzmény: (6145) banok5, 2014-02-15 15:55:06] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
6145. Elküldve: 2014-02-15 15:55:06, Sportmusorok
|
[3917.] |
streamtorrent programmal.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #6146] |
[előzmény: (6144) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 13:11:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
6144. Elküldve: 2014-02-15 13:11:01, Sportmusorok
|
[3918.] |
Nem tudod véletlenül, hogy ilyen Brunswick ST stream torrentet mivel lehet megnyitin?
VLC nem akarja vinni.
|
| | | [válaszok erre: #6145] |
[előzmény: (6143) banok5, 2014-02-15 13:08:09] |
|
|
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6142. Elküldve: 2014-02-15 12:54:23, Sportmusorok
|
[3920.] |
Hát ja, a cseh és szlovák adókat szándékosan nem írtam be:)
|
| | |
[előzmény: (6141) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 12:51:48] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
|
|
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6140. Elküldve: 2014-02-15 12:50:25, Sportmusorok
|
[3922.] |
Összefoglalva az alábbi műholdas csatornákon érhető el az olimpia:
ORF1 HD
ORFSPORT+
ARD HD
ZDF HD
TRT HD
TRT Spor
BBC RB2
DR1
TV2 Dánia
France2
France3
Xsport
Ictimai TV
Raisport (csak összefoglaló)
Akinek van még más találata, az írja be feltétlen:)
|
| | | [válaszok erre: #6141] |
|
|
Haladó
|
|
 sat_2joco

Tagság: 2010-03-10 15:05:02 Tagszám: #83117 Hozzászólások: 1213 |
6139. Elküldve: 2014-02-15 12:44:18, Sportmusorok
|
[3923.] |
Szia!
Azt Én sem tudom, hogy ez lesz-e az UPCD-n.
Az általad megjelölt csati, már aki szereti az autókat, elég jó. Hogy miért sport csati a neve???
Inkább a legújabb autómárkákat mutatja be. Bemutató, teszt, stb. Ami, szerintem, nagyon jó pofa, az az oldtimer bemutatók, happeningek. Ezeket, ha tehetem, mindig megnézem.
HD-ben meg pláne látványos.
Üdv,
joci
1,0W, 0,8W, 9E, 13E, 16E, 19E, 23,5E, 28,2E, 28,5E
|
| | |
[előzmény: (6136) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 11:02:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6138. Elküldve: 2014-02-15 12:29:33, Sportmusorok
|
[3924.] |
A svéd állami tévék jönnek az AMIKO beltérimmel.
|
| | |
[előzmény: (6137) norman21, 2014-02-15 12:24:52] |
|
Haladó
|
|
 norman21

Tagság: 2008-02-04 13:05:20 Tagszám: #55399 Hozzászólások: 208 |
6137. Elküldve: 2014-02-15 12:24:52, Sportmusorok
|
[3925.] |
Kérhetnék akár PÜ-ben egy linket, hogy honnan tudom letölteni a kulcsfájlokat azokra a csatornákra?
|
| | | [válaszok erre: #6138] |
[előzmény: (6134) Leíratkozott felhasználó, 2014-02-15 10:46:52] |
|
Haladó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|